Black Desert’e Yeni Sınıf Geliyor - Black Desert aCoin | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Black Desert’e Yeni Sınıf Geliyor
Black Desert’e Yeni Sınıf Geliyor

Black Desert’e Yeni Sınıf Geliyor

DİĞER

29.12.2023 10:59

Black Desert hazırladığı muhteşem macera dolu evren ile ilgi görüyor. MMRPG oyunu olan Black Desert gerçeğe çok yakın sesleri ve efektleri ile unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan BDO oyuncularını kadim dünyanın mistik gerçeklerini bulma yolculuğuna çıkarıyor.

Aynı zamanda müthiş mücadeleler ve üstlenilen görevleri tamamlama sonrasında oyunun yıldızları arasına girmek mümkün oluyor. Oyun dünyasında yaşanan rekabette üst sıralardaki yerini korumak isteyen Black Desert oyuna yeni karakterler katmaya devam ediyor.

Black Desert yeni sınıf Bilge kadim dünyanın mistik güçlerine sahip. Onun kazanamayacağı mücadele yok. Black Desert oyununu daha ilgi çekici hale getirmek için yeni sınıflar eklenmeye devam ediliyor. BDO yeni eklenen sınıf bir kadın karakter olmasıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Oyuna eklenen yeni sınıf Bilge sahip olduğu çekiç ile bu mistik dünyadaki mücadelelere farklı bir bakış açısı getiriyor.

 

Black Desert Yeni Sınıf Bilge Özellikleri

Black Desert yeni sınıf Bilge bir kadın karakter. Onu diğer karakterlerden ayıran özelliği sahip olduğu silahlar ve özel güçleridir. Bu karaktere sahip olmanın ardından uzun yolculuklar yaparak kadim sırları çözebilirsiniz. Rakiplerinizle vereceğiniz mücadelelerde galip gelebilirsiniz. Dünyayı tehdit eden kötü güçleri yok edebilir ve klanınızı zenginleştirebilirsiniz. Black Desert Bilge şu özellikleri ile oyuncuların favori karakteri olacağının sinyalini veriyor:

 

 • Bilge bir kadın karakter
 • Bir kimyacı ve fizikçi bu konulardaki bilgisi ile Kara Ölüm’ü yenmeyi başarıyor
 • Bilgenin silahları çekiç ve balyoz
 • Yerçekimi kontrol edebiliyor ve böylece istediği kütleleri hızlı bir şekilde uzağa ya da istediği noktaya atabiliyor
 • Düşmanın kafasını karıştırıyor ve bir sonraki hamlesinin tahmin edilemez olmasını sağlıyor
 • Çekicini fırlattığı noktada yerçekimi özünü ve yönünü değiştirerek adeta yenilmez özelliklere sahip oluyor
 • Yerçekimini tersine çevirebilir ve çok yükseğe sıçrayarak rakiplerini ezerek alt edebilir

 

Black Desert Yeni Sınıf Bilge Ne Zaman Oyunda?

Çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan Black Desert yeni sınıf Bilge ne zaman oyunda olacak merak edilen konular arasında yer alıyor. Black Desert oyunda bulunan kadın karakterleri artırmaya kimyager ve fizikçi yeni karakteri Bilge ile devam ediyor.

Yeni yılda BDO oyuncularına heyecan dolu maceralar yaşatmak için Bilge’yi sahaya sürüyor. 20 Aralık 2023 tarihinden itibaren bu karakteri oyuncular alabiliyorlar. Çok özel güçleri ile oyuncuları etkilerken rakiplerini ise korkutmayı başarıyor.

Mistik dünyada avcılık toplayıcılık, at üstünde, yelkenli ile yaşanan maceralar, klanların kurulması, büyütülmesi ve daha pek çok odak noktası oyunda yer alıyor. Bilge karakterini alarak çekiç ve balyozunuz ile rakiplerinize karşı zafer kazanmanın keyfine 20 Aralık tarihinden itibaren başlayabiliyorsunuz. Bilge tanıtım videosunu izleyebilir ve bu karakterin güçlerini aynı zamanda görerek öğrenebilirsiniz. Onun büyüleyici güçlerine sahip olmak için hemen Black Desert oyununda yerinizi alabilirsiniz.

Black Desert Yeni Sınıf Bilge çıkış sağladığında hemen itemlerini en güvenilir ve en hızlı şekilde hazırla! Black Desert aCoin satın al eğlenceyi hemen katla!

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.