Street Fighter 6’nın Yeni Karakteri Akuma | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Street Fighter 6’nın Yeni Karakteri Akuma
Street Fighter 6’nın Yeni Karakteri Akuma

Street Fighter 6’nın Yeni Karakteri Akuma

DİĞER

24.04.2024 12:12

Street Fighter 6’nın Yeni Karakteri Akuma, Oyun Severlerle Buluşmaya Hazırlanıyor

Street Fighter 6’nın yeni karakteri Akuma, kadroya dahil olmak için gün sayıyor denebilir. Dövüş oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Akuma, kadroyu genişletecek, oldukça önemli bir karakter olacak gibi görülmektedir. Street Fighter 6 yeni içeriklere sunmaya devam ederken şeytani bir karakter olarak oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Akuma Street Fighter 6 kadrosuna katıldığında oyun keyfi artacaktır. Fighting Ground, World Tour ve Battle Hub dahil olmakla beraber, üç oyun modunda da mücadele edebilmesi mümkün hale gelmektedir.

Street Fighter 6, ikonik karakterleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanında köklü bir seri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Geliştirici ekip ön planda tutulduğunda, oyunda yer alan Savaş Merkezi’ni kontrol etmenin mümkün olduğunu, burada keşfedilecek ödüllerin ve içeriklerin olduğunu aktardıklarını belirtmek gereklidir.

 

Street Fighter 6 ‘nın Yeni Karakteri Akuma Farkı

Street Fighter 6 ‘nın yeni karakteri Akuma farkı için sonunda geri sayımın başlaması, net bir tarih verilmese de oyuncuları heyecanlandırmaktadır. Sevilen oyunun çıkmasının ardından bazı karakterler dövüş alanına eklenmektedir. Akuma’yla ilgili ufak detaylar paylaşılmış olup bahar döneminin oyun severler için oldukça verimli geçeceğini söylemek faydalı olacaktır.

Önceki oyuna göre daha farklı bir tasarıma sahip Akuma’nın, bazı klasik hareketlerini bu videoda sergilediği görülmektedir. Yaptığı direkt vuruşlara ve oyunun simgesi haline gelmiş olan hareketlere kadar yeteneklerini sergileyen Akuma, oyuncular için nasıl bir değişiklik söz konusu olacağını burada göstermektedir. Seriye bu bahar katılacağı anons edilen Akuma’nın gelişinin yanı sıra oyunda sesle ilgili yeni özellikler ve Savaş Merkezi etkinlikleri sunacağı da duyurulmuştur.

Oyuna Akuma’nın katılımıyla beraber, oyun severlere yeniden heyecan veren bir deneyim sunmaya hazırlanılmaktadır. Bu güçlü karakterle mücadeleye girişmek ve oyunun sunduğu zengin içerikleri keşfetmek açısından oyuncuların hazır olması gerektiği ifade edilmektedir. Oyunun son hamlesi, dövüş oyunu tutkunlarını yeniden ekran başına toplayacak gibi görünmektedir.

 

Street Fighter 6 Yenilikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Street Fighter oyununun yeni serisi olarak Street Fighter 6 yenilikleri hakkında bilinmesi gerekenler, henüz yavaş yavaş açıklanmaktadır. 22. Oynanabilir karakter olacak olan Akuma, serinin pek çok karakterinde olduğu gibi yeni bir görünüşe kavuşmaktadır. Oyunun bu yeni güncellemesi şu platformlar üzerinden oyun severlerle buluşuyor denebilir;

 • Playstation 5
 • Playstation 4
 • Xbox Series
 • Steam

Bu güncellemeyle birlikte Battle Hub modunda diğer karakterlerle mücadele edilebilir. Çeşitli savaş alanlarında güç sınanabilir demek yerinde olacaktır. Bir yandan da üst düzey savaş yöntemleriyle rakipler mağdur edilmeye çalışılabilmektedir. Oyunculara devamlı yenilikler sunmaya devam edilerek oyunun zengin kadrosuna yeni karakterle katılmaya devam edilmektedir. Böylece yeni stratejiler ve heyecanlar oyuncuları beklemektedir.

Farklı bir deneyim yaşamak isteyen oyuncular için, yeni bir soluk Akuma’yla gelecek demek doğrudur. Hem deneyimli dövüşçüler hem burada deneyimini artırmak isteyenler adına tüm oyuncular bu heyecan verici mücadeleye davet edilmektedir. Farklı yaklaşım ve güçlü yapısı söz konusu olduğundan gerçek gücün ne olduğu konusunda kendini göstermeye hazır Akuma, yeni savaş dinamiklerine yeni bir boyut getirmektedir.

 

Street Fighter 6 Dünyasında Yer Bulacak Karizmatik İkon Akuma

Bu oyunun dünyasının en güçlü karakteri olarak bilinen Akuma, serinin geri dönen pek çok karakterinde olduğu gibi Street Fighter 6 için bir dönüş ustası olarak oyuncuların karşısına çıkmayı planlamaktadır. Serideki varlığı her zaman göz dolduran karakter, her oyun severin dikkatini çekmektedir.

Street Fighter 6 dünyasında yer bulacak karizmatik ikon, oyuncuların unutulmaz deneyimler yaşamasını sağlamaktadır. Bu karakterle yıkılabilir alanlarda ve heyecan verici canlı ortamlarda dövüşmek, serinin sevenlerini ciddi anlamda heyecanlandırmaktadır. Geliştiriciler tarafından yeni karakterle ilgili tüm detayların ve sürprizlerin paylaşılacağı belirtilmiştir. Akuma’nın seriye dahil olmasıyla, tüm modlarda geçirilecek zaman daha heyecan verici olacaktır.

Şeytani bir yapı olarak oyucuların karşısına çıkmaya hazırlanan Akuma’nın; Deluxe Edition, Ultimate Edition ve Year Charakter Pass sahipleri için mevcut olacağı duyurulmuştur. Oyun için yeni güncellemenin yolda olduğu geliştiriciler tarafından paylaşılmıştır. İlerleyen süreçlerde de karakterle ilgili daha fazla detayın açıklanacağı söylenebilir. Serinin bu kısmında yenilenmiş karakterle, karakterler üzerinde ustalaşma sağlanabilir ve hikaye boyunca neler olup bittiği buradan görülebilir.

Oyunun her an canlı dünyasında dövüş mekaniğine tartışılmaz bir katkı sağlayacak karakter, oyuncuların kendilerini ekstra özel hissetmesinde etkili olacak diye düşünülmektedir. Bir yandan da Akuma’nın çıkışıyla beraber bitecek Year 1 içeriklerinden sonra, Year 2 için hazırlıkların başlayacağı artık duyulmaya başlamıştır. İnovapin sitesi olarak, Akuma’yla ilgili merak ettiğiniz her konuya buradan ulaşmanızı sağlıyoruz. Sitemize göz atarak konu hakkında detaylı bilgiye erişmenize fırsat sunuyoruz.

 

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.