Lol Sana Özel Mağaza Geldi - LoL RP Satın Al | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Lol Sana Özel Mağaza Geldi
Lol Sana Özel Mağaza Geldi

Lol Sana Özel Mağaza Geldi

League of Legends

22.12.2023 14:27

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends kısaca lol olarak anılan oyunda zaman zaman düzenlenen indirim kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyaların en çok ilgi görenleri arasında ise lol sana özel mağaza bulunuyor. Lol rp satın al işlemini yapan oyuncular bu kampanya ile pek çok kostümü, ürünü ve geliştiricileri büyük indirimlerle alabiliyorlar.

Özellikle yapılan maçlarda büyük avantajlara sahip olmanızı sağlayacak şampiyonları büyük indirimlerle alabilirsiniz. İndirimlerde firma tarafından size sunulan şampiyonlar ve kostümler oyun geçmişinize uygun olarak seçilir. Bu şekilde oyun deneyiminizi iyileştirmeniz ve yıldızlar arasına girmeniz mümkün oluyor.

Tekrar başlayan lol sana özel mağaza kampanyası 11 Ocak tarihine kadar açık olacak. Bu süreye kadar oyuncuların %50 civarında olan indirimlerle özel kostümleri, şampiyonları ve özel ürünleri almaları mümkün oluyor. İnovapin sitemiz ucuz lol rp satın al fırsatı da oyuncuların yapılan indirimlerden diledikleri gibi geniş şekilde yararlanmalarına katkı sağlıyor. Kısa bir süre için başlatılan bu etkinlikte bulunan yüksek indirimleri kaçırmamak için siz de acele etmelisiniz.

 

Lol Sana Özel Mağazada Neler Alınabilir?

Riot Games tarafından oyuncuların oyun deneyimlerinin üst seviyelere çıkması amacıyla çeşitli etkinlikler yapılır. En çok ilgi gösterilen etkinlik ise lol sana özel mağaza olur. Riot Games tarafından oyuncuların altı aylık oyun geçmişleri kontrol edilir. Daha sonra en çok ilgi gören şampiyonların diğer oyuncular tarafından da alınabilmesi için büyük indirimler yapılmaya başlanır.

Lol sana özel mağazada oyuncuların onlara özel hazırlanan indirimlerle şampiyonları ve kostümleri alabilmeleri mümkün olur. Son altı ayda oyuna hiç girmemiş oyuncular içinse seçimler rastgele olarak yapılır. Lol rp satın al işlemi ile oyuncular başlayan bu büyük indirimlerden belirtilen süre içinde yararlanabiliyorlar. League of Legends oyuncularına özel hazırlanan mağaza da altı farklı şampiyona yer verilir. Bunun yanında bir oyuncunun çok fazla şampiyonu ve kostümü bulunması halinde daha az sayıda seçenek sunulabiliyor.

 

Lol Sana Özel Mağaza Ne Zamana Kadar Açık?

League of Legensd tarafından hazırlanan sana özel mağazayı ziyaret ederek şampiyonları ve efsanevi kostümleri alma şansını da bulabiliyorsunuz. Böylece oyunda sahip olduğunuz karakterleri ve özel kostümleri de envanterinize ekleyebiliyorsunuz. Vadide önemli avantajlara sahip olmanızı sağlayacak olan bu mağaza da indirimler %30 ile %60 arasında değişiyor. Oldukça yüksek oranda indirimlerden yararlanmak için 11 Ocak tarihine kadar zamanınız bulunuyor

Kesintisiz hizmet veren İnovapin.com sitesine girebilir ve burada bulunan lol rp fiyatları uygun olmasıyla istediğiniz yüksek miktarda rp alabilirsiniz. Lol rp satın al işlemini yapmanızın ardından site dijital anahtar olarak ürünü saniyeleri içinde teslim ediyor. Siz de almış olduğunuz dijital anahtarı oyun hesabınıza girerek oyun bakiyenizi arttırabilirsiniz. Daha sonra da lol sana özel mağazayı ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz şampiyonları alabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.