Mobile Legends Güncel Sistem Gereksinimleri 2024 | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Mobile Legends Güncel Sistem Gereksinimleri 2024
Mobile Legends Güncel Sistem Gereksinimleri 2024

Mobile Legends Güncel Sistem Gereksinimleri 2024

Mobile Legends

08.03.2024 11:56

Mobile Legends Güncel Sistem Gereksinimleri 2024

2016 yılında Moonton tarafından geliştirilen Mobile Legends Bang Bang çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Çıktığı günden bu yana oyunda pek çok kez güncellemeler yapılmıştır. Bundan kaynaklı olarak da Mobile Legends güncel sistem gereksinimleri de değişmektedir. Android ve İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda Mobile Legends oynanabiliyor.

Oyunu indirmek ve oynamaya başlamak için sadece 330 MG depolama alanı olması yeterli oluyor. Bunun yanında grafikler açısından son derece zengin olan bu oyunun seslerini, efektlerini, videolarını indirebilmek için 2,5 GB boş alanın olması gerekiyor. Cihazınızda yeterli miktarda depolama alanı olması halinde Mobile Legends indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Mobile Legends'da oyuncuların bir adım ötesinde olmak için buradan Mobile Legens Elmas alabilirsin. Mobile Legens Elmas satın al rakiplerin gözü üzerinde olsun! En uygun fiyat garantisi ile Mobile Legends Elmas İnovapin'de. 

 

Mobile Legends Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Mobile Legends oyununu telefonunuza indirerek oynamanız için uygun sistem gereksinimlerinin olması gerekir. Oyunu minimum gereksinimleri karşılayan telefonlardan oynamak mümkün olur. Bunun yanında yüksek performansla oynanabilmesi için maksimum düzeyde sistem gereksinimlerine sahip olan telefona sahip olmanız gerekiyor.

İşlemcisi yeni nesil, depolama alanı geniş, daha fazla RAM’e sahip olan telefonunuz olması halinde oyunu maksimum keyif ile oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun performansınızı da artırarak oyunun yıldızları arasına katılabilirsiniz. Şimdi Mobile Legends güncel minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

 

İşletim sistemi

Andorid 4.1 ve üzeri / İos 9.0 ve üzeri

RAM (Bellek)

Minimum 1GB RAM

Depolama alanı

Minimum 1,5 GB boş depolama alanı

İnternet bağlantısı

Stabil internet bağlantısı Wi-fi ya da mobil bağlantı olabilir

 

Mobile Legends için maksimum sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşletim sistemi

Andorid 4.1 ve üzeri / İos 9.0 ve üzeri

RAM (Bellek)

Minimum2 GB RAM

Depolama alanı

Minimum 2 GB boş depolama alanı

İnternet bağlantısı

Stabil internet bağlantısı Wi-fi ya da mobil bağlantı olabilir

 

Mobile Legens Elmas satın alarak oyun deneyimini katlayabilirsiniz. Mobile Legens Elmas fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz. 

 

Mobile Legends Telefonda Kaç GB Yer Kaplar?

Adından da anlaşıldığı gibi Mobile Legends oyunu telefonlardan ve tabletlerden oynanabilen bir oyundur. Her telefonda pek çok uygulama bulunur ve bunlarda telefonda yer kaplar. Bundan dolayı da telefonun depolama alanının dolması gibi bir durum ortaya çıkar. Kullandığınız cihazın modeline ve işletim sistemine bağlı olarak ihtiyaç duyacağınız depolama alanı farklı olur.

Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda Mobile Legends 1 ya da 2 GB yer kaplar. Bu miktarda boş alan olması halinde oyun indirilerek oynanabilir. İos işletim sistemine sahip telefonlarda ise 2 GB boş alan olması gerekiyor. Oyunu indirmeden önce telefonunuzu kontrol etmeli ve yeterli miktarda boş depolama alanı olmasını sağlamalısınız.

Oyunu indirmenin ardından karakterlerin kilidini açmak, kozmetik ürünler ve silahlar alabilmek için elmas sahibi olmanız gerekir. Mobile Legends elmas satın al işlemini İnovapin sitemizden kesintisiz olarak yapabilirsiniz. Güvenilir olmaya önem veren siteden alacağınız ürünler saniyeler içinde teslim edilir. Alacağınız elmaslar ile seviyeleri hızla geçebilirsiniz.

Henüz İnovapin'e üye olmadıysanız buradan üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. 

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.