Mobile Legends Karakter Nasıl Açılır? 2024 | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Mobile Legends Karakter Nasıl Açılır? 2024
Mobile Legends Karakter Nasıl Açılır? 2024

Mobile Legends Karakter Nasıl Açılır? 2024

Mobile Legends

15.02.2024 19:29

Mobile Legends oyununda farklı karakterler bulunuyor. Oyuncuların bu karakterleri açmaları ile birlikte oyunda daha hızlı ilerlemeleri mümkün olabiliyor. Bunun yanında oyuncuların her karakteri açabilmeleri için savaş puanlarının ya da elmaslarının olması gerekiyor. Bu şekilde savaş puanı ya da elmas biriktirerek karakterlerin kilidinin açılması mümkündür. Karakter açmak için elmaslarınızın miktarını artırmak için İnovapin sitemizden Mobile Lengends elmas satın al işlemini yapabilirsiniz.

Oyunda yeterli birikiminiz olmadan karakter açmanız mümkün olmaz. Oyunda birikim yapmak için savaş puanları kazanabilir, etkinlik biletine sahip olabilir ya da elmas satın alabilirsiniz. Yeterli birikime sahip olmanın ardından oyunda bulunan karakterleri inceleyebilirsiniz. Daha sonra da istediğiniz karakterin kilidini açabilirsiniz. Daha fazla karaktere sahip olmak istediğinizde tekrar birikim yapabilirsiniz. Ne kadar çok karakterin kilidini açarsanız oyunda farklı stratejiler geliştirmeniz mümkün olur.

 

Mobil Legends Karakterlerini Nasıl Açabilirsiniz?

Mobil Legends karakter kilidi açmak için savaş puanlarına ya da elmasa sahip olmanız gerekiyor. Savaş puanı biriktirmek için oyunda çok fazla maça çıkmanız gerekir. Çıktığınız maçların süresi, maçı kazanmanız ya da kaybetmeniz ve oyun moduna bağlı olarak puan biriktirmeniz mümkün olur.

Oyunda karakter açmanızı sağlayacak olan elmasları oyunun kendi sitesinden alabilirsiniz. Ama bu şekilde elmas almak yüksek maliyetli olması nedeniyle çok fazla tercih edilmez. Bunun yerine İnovapin sitemizden uygun fiyatlarla Mobile Legends elmas satın al işlemi yapabilirsiniz. Elmas satın almanın ardından karakter açma işlemini şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Oyun hesabınıza giriş yapın
 • Oyunun sol üst köşesinde bulunan market yazısının üzerine tıklayın
 • Karakterler bölümüne giriş yaparak incelemenizi yapın
 • Beğendiğiniz karakterin fiyatını öğrenin
 • Yeterli miktarda elmasınız olması halinde satın al seçeneğine tıklayın
 • Satın alma işlemini tamamladığınızda karakter hesabınıza tanımlanır ve hemen bu karakterle oynamaya başlayabilirsiniz

 

Mobile Legends Karakter Açma İçin Elmas Satın Alma

Mobile Legends karakter açma için elmas satın alma işlemini iki farklı yöntemle yapabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki oyunun kendi sitesinden elmas satın almanızdır. İkinci yöntem ise epin satışı yapan İnovapin sitemizden alışveriş yapılmasıdır. İnovapin.com sektörde yer alan bir site olarak sizlere daima güvenilir hizmet veriyor. Hizmet kalitesine önem veren İnovapin sitemizde Mobile Legends elmas satın al işlemini yapmanızın ardından dijital anahtar saniyeler içinde teslim edilir.

Ucuz Mobile Legends elmas satın al olanağını sitemizde bulabilirsiniz. Fiyatların uygun olması ile istediğiniz gibi yüksek miktarda elmas alabilirsiniz. Mobile Legends elmas satın al, ekonomik olarak ve yüksek miktarda sitede yapabileceğiniz işlemler arasında bulunur. Böylece birden çok sayıda karakterin kilidini açarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Karakter kilidini açmanın yanında ayrıca özel kostümler alabilir ve karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Mobile Legends elmas satın al işlemini yaparak aynı zamanda silahları ve silah kaplamalarını da alabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.