PUBG MOBİLE AİR DROP KARNAVALI BAŞLADI! PUBG MOBİLE UC | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
PUBG MOBİLE AİR DROP KARNAVALI BAŞLADI!
PUBG MOBİLE AİR DROP KARNAVALI BAŞLADI!

PUBG MOBİLE AİR DROP KARNAVALI BAŞLADI!

PUBG Mobile

08.08.2023 13:17

2

PUBG MOBİLE AİR DROP KARNAVALI BAŞLADI! 

Pubg Mobile oyuncuları için bu yazı unutulmaz kılıyor. 20 Ağustos 2023 tarihine kadar oyun içinde birçok ödül kazandıracak eğlenceli bir karnaval deneyimi yaşayacağız. Üstelik bu karnaval dünyaca ünlü DJ Alan Walker’ın özel parçası ile daha da eğlenceli hale geliyor. Sen de Pubg Mobile UC satın al, eğlenceye ortak ol!

PUBG KARNAVAL

 

Pubg Mobile oyuncuları yazın keyfini Erangel, Sanhok, Livik ve Nusa haritalarında bulunan Serin Ada’da çıkaracak! Serin Ada’da bulunan iki kişilik Ördek Tekneler ile ekip halinde dolaşmanın en eğlenceli modunu yakalayacaklar. DJ Alan Walker’ın size özel hazırladığı “Lands Of Heroes” şarkısı da Serin Ada’da size eşlik edecek. Air Drop Karnavalı’nda, 10 Ağustos 2023 tarihinden önce görevlerden en az birini tamamlayan Pubg Mobile oyuncuları; kendilerine özel hazırlanan bu şarkıyı daha sonra da dinlemek üzere kazanacaklar.

Pubg mobile oyuncuları karnaval başlangıcında kendilerine ait sandığı alarak, etkinlik boyunca Seviye 1’den  Seviye 5 ‘e yükselebilirler.  Seviye 5’te Pubg Mobile oyuncularını kendilerine ait olacak bir ifade ve efsane bir set bekliyor. Takımlarınız ile oynayarak sandık seviyenizi daha hızlı yükseltebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi ekibinizi toplayıp, yazın tadını  Pubg Mobile Air Drop Karnavalı’nda çıkarma zamanı! Pubg Mobile UC ile eğlencenin dozunu arttırabileceğini unutma...

PUBG MOBİLE AİR DROP KARNAVALI 18 AĞUSTOS’TA ZİRVE YAPACAK

Pubg Mobile Air Drop Karnaval deneyimi 18 Ağustos 2023’de zirveye ulaşmış olacak. Bu tarihtan itibaren Pubg Mobile oyuncuları seviye atladıkları kasaları ve kazandıkları kalıcı ödülleri almak üzere tekrar gelebilecekler.

Pubg Mobile Air Drop Karnaval’ı bu yazı oyunseverleri için unutulmaz kılmaya geldi. Sen de ekibini al ve eğlenceye ortak ol!

Eğlencenin tadını çıkarırken ihtiyacınız olan tüm özelleştirmelerde, en uygun fiyatlı Pubg Mobile UC alışverişiniz için yanınızdayız. Siz de bu indirimli fiyatlardan yararlanmak için şimdi Pubg Mobile UC satın alın ve eğlenceniz yarıda kalmasın!

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.