PUBG MOBİLE’DA ETKİNLİKLER BİTMEZ : Gökyüzü Şöleni | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
PUBG MOBİLE’DA ETKİNLİKLER BİTMEZ : Gökyüzü Şöleni
PUBG MOBİLE’DA ETKİNLİKLER BİTMEZ : Gökyüzü Şöleni

PUBG MOBİLE’DA ETKİNLİKLER BİTMEZ : Gökyüzü Şöleni

PUBG Mobile

13.03.2024 15:28

PUBG MOBİLE’DA ETKİNLİKLER BİTMEZ!

Türkiye’de en büyük oyuncu ağına sahip olan Pubg Mobile, Ramazan Ayı başlangıcı ile birlikte birbirinden güzel etkinlikler başlatarak oyunseverlerin dikkatini üzerine çekti. Pubg Mobile oyuncularının büyük bir ilgi ve heyecanla karşıladıkları bu etkinliklere birlikte göz atalım. Sen de Pubg Mobile etkinliklerinden anında haberdar olmak ve Pubg Mobile UC’ye en uygun fiyatlarla sahip olmak için sitemize üye olmayı unutma.

 

PUBG MOBİLE GÖKYÜZÜ ŞÖLENİ MODU OYUNDA

12 Mart Günü oyuna eklenen Pubg Mobile 6. Yıldönümü yeni sürümü ve Gökyüzü Şöleni oyun modu oyunculardan büyük beğeni topladı. Pubg Mobile Ramazan Ayı’nı büyük bir coşku ile karşıladı. Cin ile yeni ve sihirli bir macera başlıyor. Bu maceranın bir de hikayesi var.

Rivayete göre Nimbus Adası’nda gökyüzünde gelişen bir şehir varmış. Bu şehrin zengin bir sarayı, işlek bir limanı ve pazar yeri bulunurmuş. Burada sihirli lambaların ve lamba cinlerinin büyük güce sahip olduğu söylenirmiş.  Bu gücü kazanmak için onun yardımıyla zafer parmaklarının ucunda..

Şimdi gizli hazineleri bulmanın tam zamanı. Pubg Mobile 6. Yıldönümü sürümü ile gizli hazineleri bulmak için acele etmelisin. Pubg Mobile UC satın al oyun deneyimin katlanarak artsın! Pubg Mobile UC ile Gökyüzü Şöleni’nin tadını en çok sen çıkar.

Pubg Mobile Gökyüzü Şöleni modu Erangel, Miramar ve Livik haritalarına geldi. Mod güncellemesi ile birlikte gelen “Harikent” ise herkesin erişime açık ve oyuncuların tasarım yönünü güçlendirecek haritadır. WOW’da tasarım keyfini deneyimleyebilirsiniz. 

 

Hazine Gemisi

Pubg Mobile yeni güncellemesi ile birlikte gelen Hazine Gemisi sabit rotasında uçarken biniş noktalarında kısa süreler ile bekler. İçi malzeme ile doludur ve uçtuğu rotada biniş noktalarında random hava yardımı ödülleri bırakmaktadır. İçinde havai fişek fırlatmak için Havai Fişek Topu da yer alır. Hazine Gemisi son durağa geldiğinde nadir ödüllerden oluşan nihai sandık açılabilir hale gelir.

 

Uçan Halı

Uçan Halı üstünde kimse yoksa yakınındaki oyuncuların hareketlerine eşlik eder.  Zeminde süzülür ve arkadakilerin ateş edebilmesi için imkan tanır. Yüksekte uçuyorsa ateş edemez.

 Ekran görüntüsü 2024-03-13 135736 (1)

 

Neşeli El Bombası

Temalı bölgelerde düşmanları kısa süreli baskılamak amacı ile kullanılabilen yeni patlayıcı. Bu el bombasını fırlatıp bir lamba cini çağırabilirsin. Bomba iniş noktasında dans alanı yaratır ve alan içindeki oyuncular dans eder. Aynı anda birden fazla kez atılırsa dans alanı genişler ve dans süresi artar.

 

Portal Asası

Temalı bölgelerde bu öge ile iki portal oluşturulur ve orta mesafeleri hızlı aşarak takım arkadaşını kurtarabilirsin.

Ekran görüntüsü 2024-03-13 135729

 

Hazine Haritası ve Hazine Kasası

Maç başında tüm oyunculara Hazine Haritası verilir ve harita ile hazinenin yerini işaretlersin. Bu sandıkların her biri farklı kalitelerde malzemeler ile dolu. Herhangi birinden Hazine Kasası Anahtarı çıkabilir. Bunların yanı sıra cirit atma ve zil çalma gibi birçok eğlenceli özellik seni bekliyor.

Pubg Mobile UC fiyatlarına buradan göz atabilirsin. Pubg Mobile UC alarak bu etkinlikte de dikkatleri üzerinde topla.

 

YENİ EV ÖZELLİĞİ GELDİ

Ev modunu, WOW sekmesinde ve Sosyal Lobi’de bulabilirsin. Evine girip onu inşa edebilirsin. Diğer oyuncuların evine ziyarette bulunabilirsin. Ev içinde Ev Ağacı, Haberciler ve Fotoğraf Duvarı gibi etkileşimli birçok öge yer alıyor.

 

YENİ ONUR ÖDÜLLERİ

Chapter 19 Kahraman Avatar Çerçevesi, Chapter 19 Efsanevi İsim Kartı ve Chapter 19 Elit Avatarı ilgili onur seviyesinde alınabilir.

 

Pubg Mobile 6. Yılına özel güncellemeleri ile Ramazan Ayına hızlı bir giriş yaptı. Yeni oyun modunu deneyimlemeyi unutma. Tüm deneyimlerini özelleştirecek Pubg Mobile UC satın al ve eğlenceni ikiye katla! Pubg Mobile UC fiyatları burada! 7/24 Canlı Destek hattımız ile hizmetinizdeyiz. Henüz İnovapin’e üye olmadıysanız buradan üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.