PUBG Mobile’de Hızlı İniş Yapmak İçin Yöntemler | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
PUBG Mobile’de Hızlı İniş Yapmak İçin Yöntemler
PUBG Mobile’de Hızlı İniş Yapmak İçin Yöntemler

PUBG Mobile’de Hızlı İniş Yapmak İçin Yöntemler

PUBG Mobile

14.04.2024 10:05

PUBG Mobile’de Hızlı İniş Yapmak İçin Yöntemler

PUBG Mobile’de hızlı iniş yapmak için yöntemler, aslında rakiplerden daha hızlı iniş yapmaya yol gösterir demek doğrudur. Bu oyunda uçaktan yere ne kadar hızlı inilirse düşmanları erken öldürmek için o kadar çok vakit olur denebilir. Oyuncuların silahları ve diğer yardımcı teçhizatları daha kolay bulabilmesi, rakiplerinden daha hızlı iniş yapmalarına bağlıdır. Tüm takım için ne kadar hızlı silah ve loot bulabilirlerse o kadar başarılı olurlar. İnovapin olarak oyunda başarılı olmanız için sizlere Pubg Mobile uc sunuyoruz. Dilediğiniz kadar satın alarak oyun içi harcamalar yapabilirsiniz.

Bu oyunun amacı elbette hayatta kalan son kişi olmaktır. Bunun için en küçük avantajları bile kullanmak gerekir. Hızlı iniş taktikleri bu yüzden önemlidir. Herkesin oyunlara eşit başladığı düşünülebilir. Bunun yanında oyunun daha inerken başladığı göz önünde bulundurulmalıdır. Hızlı iniş yapan oyuncular, her zaman daha avantajlı olmaktadır. Üstelik Pubg Mobile uc satın al işlemiyle elde ettiğiniz uc ile oyunda gerekli silahlar için harcama yapabilir, kazanma şansınızı da artırabilirsiniz.

 

PUBG Mobile’de Hızlı İniş Yapmak

PUBG Mobile’de hızlı iniş yapmak demek, oyunculara kalabalık mekanlarda herkesten önce mühimmat ve silaha ulaşmak için avantaj sağlamaktadır. Oyunda bölgeye en erken inen kişi olmak için bazı taktiklerin mutlaka uygulanması faydalı olacaktır. Burada hızlı süzülme taktiklerini kullanarak bölgeye en hızlı inen kişi olabilmeniz mümkündür. Bu şekilde hala süzülmeye devam eden oyuncuları öldürebilmek kaçınılmaz olmaktadır. Bootcamp gibi oyuncuları yoğun olduğu bölgelere en son iniş yapıldığında büyük ihtimalle ölürsünüz. 

Pubg Mobile iniş taktikleri uygulandığında, gerek pusuya yatmak gerekirse materyalleri temin etmek adına avantajlı hale gelinmektedir. Oyuncular genel itibariyle, düzenli oyun girişlerinden sonra kendilerine en uygun taktiği geliştirme yoluna gitmektedir. İlk oyunlarda bu açıdan bir ilerleme kaydedilmediği durumlarda iniş için verilecek olan ipuçları mutlaka takip edilmelidir. 

İniş kısmına geçilmeden önce, kullanımda olan haritanın mutlaka bilinmesinin gerekliliği göz önünde bulundurulmalıdır. Buna göre iniş yapılacak alan önceden belirlenebilmektedir. Belirlemeler esnasında kaynaklara daha yakın olan alanların tercih edilmesi, başka bir taktik şeklinde ele alınabilmektedir. 

Bu oyunda hayatta kalmak, yalnızca profesyonel bir yol izlemek anlamına gelmemektedir. Bu durum aynı zamanda kimin silaha daha erken ulaştığına bağlı olarak ilerlemektedir. Hızlı hareket edebilmenin, burada oldukça önemli olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Bununla ilgili farklı uzaklıklara, farklı şekillerde inişlerin mevcut olduğu bilinmektedir. Ayrıca hayatta kalmak, oyun içinde kullanacağınız silah türüne de bağlıdır. Eğer düşmanlarınızı tek hamlede öldürerek kazananlar arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız yapmanız gereken yeni silahlar edinmek dolayısıyla da uc sahibi olmaktır. Bu nedenle sitemizde sizler için sunduğumuz Pubg Mobile uc yükleme hizmetinden basit bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

 

PUBG Mobile’de Hızlı İniş Yapmak İçin Yöntemler

PUBG Mobile’de hızlı iniş yapmak için yöntemler, aslında oyuncuların kendilerine bir işaret bulmasıyla birlikte ilerlemektedir. İnmek istenilen yere yaklaşıldığı bu şekilde daha iyi anlaşılmaktadır. Bireyler inmek istedikleri yeri bu sayeden daha iyi anlayabilecektir. Bu da hazırlık aşamasının daha iyi bir şekilde tamamlanmasında etkili rol oynamaktadır. 

Atlamayla birlikte iniş taktikleri gündeme daha fazla gelmektedir. W tuşuna basılı tutularak iniş yapıldığında daha hızlı hareket edildiği görülmektedir. Bununla beraber bazı oyuncular W tuşuyla beraber S tuşuna da basmaktadır. Bu sırada farenin yere doğru bakması gerektiği ifade edilmektedir. Bunun özellikle inişe 750 metre kala işe yaradığı belirtilmektedir. Her oyuncunun zaman içinde kendine has bir yöntem çerçevesinde, iniş hızını en yüksek seviyeye getirmesi ve buna göre oyuna başlaması mümkün olmaktadır.

 

PUBG Mobile’de Hızlı İnme Taktikleri

PUBG Mobile’de hızlı inme taktikleri, aslında savaş alanına atacağınız ilk adımdan itibaren önemlidir. Oyunun ana temasının bunun üzerine kurulduğunu ayrıca söylemek tüm oyuncular için yararlı olacaktır. Bu noktada, yalnızca ne zaman uçaktan atlayacağınıza karar vermezsiniz. Aynı zamanda maç başlamadan önce haritada rastgele bir yere ulaşırsınız. Belli başlı iniş taktiği edinirseniz, işin daha kolay olacağını görebilirsiniz. PUBG Mobile’de hızlı iniş için 5 yöntem şu şekilde sıralanabilir; 

 • Dikkatli bir şekilde erkenden atlamak 
 • Kimsenin gitmediği yerlere erkenden atlamaya çalışmak 
 • Kameraya iyi yön vermek 
 • Düşme hızına dikkat etmek 
 • Tüm noktalara hakim olmak  

Bilgisayar klavyesi kullanılarak daha hızlı iniş yapılabilmektedir. Geniş ekranda oynanırken, diğer oyuncuların atladığı bölgelere bakılarak düşmanların daha kolay avlanması söz konusu olabilmektedir. Oyunda bulunan her haritada deneme yapılması, bu doğrultuda işe yarar bir taktiktir. Hızlı iniş antrenmanları yapılmak istendiğinde daha küçük haritalar tercih edilmelidir. Hangi bölgeye gidileceğinin pek bir öneminin olmadığı, burada dikkate değer bir faktördür. Amaç yalnızca inmek olduğunda bu bakımdan daha başarılı olunmaktadır. 

PUBG Mobile uçağının rotası, uygulanacak hızlı süzülme taktiklerine göre uygun olmayabilmektedir. Her eşleşmede farklı rota olacağından dolayı, atlama mekaniğini çözmek biraz daha kolay hale gelecektir. Böylece kısa sürede tüm haritalarda süzülme ustası olabilmek de aynı şekilde daha hızlı olacaktır. İnovapin sitemizden, tüm iniş taktikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Üstelik oyunda başarılı olmak için sahip olacağınız her türlü teçhizatı satın almak için de sitemizden Pubg Mobile uc satın al işlemini yapabilirsiniz.

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.