Pubg Mobile UC Çekilişleri: Bedava UC Kazanma Şansı | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Pubg Mobile UC Çekilişleri: Bedava UC Kazanma Şansı
Pubg Mobile UC Çekilişleri: Bedava UC Kazanma Şansı

Pubg Mobile UC Çekilişleri: Bedava UC Kazanma Şansı

PUBG Mobile

02.03.2024 16:13

Pubg Mobile 2018 yılında piyasaya çıkmasının ardından tüm dünyada hızla yayılmaya başlamıştır. Battle Royal oyunları arasında bir numaraya yükselen oyun mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bütün online oyunlarda olduğu gibi Pubg Mobile’nin de kendi içinde geçerli para birimi bulunur. Unknown Cash olarak adlandırılan bu para birimi kısaca uc olarak adlandırılır. Pubg Mobile uc satın al işleminin yapılması ile oyunda önemli avantajlara sahip olmak mümkün olur.

Oyun içinde kullanılan kozmetik ürünlerini ve silah kaplamalarını almak, sandık açılımı yapmak, royal pass ve diğer etkinliklere katılmak için uc sahibi olmak gerekir. Oyunun resmi sitesinde uc fiyatlarının yüksek olmasından dolayı da pek çok oyuncu İnovapin sitemiz gibi güvenilir ve ucuz Pubg Mobile uc satışı yapan siteleri tercih eder. İnovapin sitemizin daha fazla tercih edilmesini sağlayan özelliklerinin başında siteden alışveriş yapan kişilerin çekilişlere katılabiliyor olmaları yer alır. Sitemizde düzenlediğimiz çekilişler ile müşterilerimizin hiç ödeme yapmadan uc sahibi olma imkanı bulmalarını sağlıyoruz.

Pubg Mobile UC Çekilişine Nasıl Katılabilirsiniz?

Pubg Mobile uc satın al yanında ayrıca çekilişlere katılarak daha yüksek miktarda uc sahibi olmayı hangi oyuncu istemez? Bunun için çok fazla araştırma yapmanıza gerek bulunmuyor. İnovapin sitemize giriş yaparak sitemizde bulunan çekilişleri inceleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren sitemizde sürekli olarak yapılan çekilişler ile müşterilerin uc kazanma şansı bulması mümkün oluyor. Epin satışı yapan siteler arasında İnovapin.com sitemiz sunduğu kaliteli hizmetle öne çıkmayı başarıyor. Günün her anında siteden uc satın alabilir ve saniyeler içinde yüklendiğini görebilirsiniz. Bedava uc kazanmanız sitemizde şu şekilde mümkün oluyor:

 • Sitede üyelik oluşturarak hesap açabilirsiniz
 • Pubg Mobile uc satın al ürünlerini inceleyerek içlerinden ihtiyacınız olan ürünü seçebilirsiniz
 • 3D sistemi ile ürünün bedeli kadar miktarı güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak ödeyebilirsiniz
 • Almış olduğunuz uc dijital anahtar olarak saniyeler içinde e-posta hesabınıza gönderilir
 • Sitemizden alışveriş yapmanın ardından düzenlenmiş olan çekilişe otomatik olarak katılabilirsiniz
 • Çekilişe katılanlar arasında adınızı görmediğiniz takdirde sitenin canlı destek hattına bağlanabilirsiniz
 • Müşteri temsilcileriyle görüşebilir ve çekilişte adınızın yer almasını sağlayabilirsiniz
 • Çekiliş belirtilen sürede yapılır ve kazanan oyuncular arasında olmanız halinde kazandığınız miktarda uc hesabınıza yüklenir

Bedava Pubg Mobile UC Kazanmak Mümkün mü?

Oyunda ilerlemesini hızlandırmak isteyen oyuncular Pubg Mobile uc satın al için hizmet veren sitelerden alışveriş yaparlar. Bunun yanında bazı oyuncular bedava uc almak için hile programlarını kullanmak isterler. Oysa hile programları ve hile ile bedava uc kazandırdığını iddia eden sitelerin asıl amacı hesabınızı ve size ait bilgilerin çalınmasıdır. Bundan dolayı hile ile bedava uc kazandırdığını iddia eden sitelerden ve programlardan kesinlikle uzak durmanız gerekir.

İnovapin sitemiz gibi güvenilir olmayı ön planda tutan sitelerden ucuz Pubg Mobile uc alabilirsiniz. Sitemiz fiyatlarının uygun olmasının yanında ayrıca düzenlediği çekilişler ile de dikkatleri çeker. Pubg Mobile oyuncuları için düzenlenen uc çekilişleri sürekli tekrarlanır. Her defasında çekilişe katılabilir ve bedava Pubg Mobile uc kazanma şansı bulabilirsiniz.

Çekiliş süresinin dolmasının ardından kazanan kişiler arasında olduğunuz takdirde kazandığınız miktarda uc hiç ücret alınmadan e-posta adresinize epin kodu olarak gönderilir. Siz de tıpkı Pubg Mobile uc satın al sırasında yaptığınız gibi epin kodunu oyun hesabınıza girerek bakiyenizi artırabilirsiniz. Oyun hesabınızda yüklü miktarda uc olması önemli bir avantaj sağlar. Çünkü oyunda anlık indirimler yapılır ve bu sırada yeterli bakiyeniz olması halinde istediğiniz ürünleri ekonomik maliyetlerle alabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.