Pubg Mobile UC ile Oyun İçi Avantajlar: Kazançlarınızı Nasıl Kullanmalısınız? | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Pubg Mobile UC ile Oyun İçi Avantajlar: Kazançlarınızı Nasıl Kullanmalısınız?
Pubg Mobile UC ile Oyun İçi Avantajlar: Kazançlarınızı Nasıl Kullanmalısınız?

Pubg Mobile UC ile Oyun İçi Avantajlar: Kazançlarınızı Nasıl Kullanmalısınız?

PUBG Mobile

02.03.2024 17:14

Savaş ve strateji oyunu olan Pubg Mobile tüm dünyada milyonlarca kişinin favorisi olmayı başarıyor. FPS oyunları arasında en çok tercih edilen oyun olan Pubg Mobile uc sahibi olarak oyunda önemli avantajların kazanılması mümkün oluyor. Oyunun mağazasında satışı yapılan eşyaları almak için uc sahibi olmak gerekir. Uc sahibi olmak içinse satın almanız gerekir. İnovapin sitemiz gibi güvenilir bir siteden uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla uc almanın yanında doğru şekilde kullanmanız gerekir.

Ucuz Pubg Mobile uc almak ve bakiyenizi doğru kullanmanız için bu rehberi hazırladık. Burada verdiğimiz bilgilerden yararlanarak ekonomik olarak uc alabilirsiniz. Ayrıca almış olduğunu UC’leri doğru şekilde değerlendirerek oyunun yıldızları arasına katılmayı başarabilirsiniz. Envanteriniz geniş olduğu takdirde istediğiniz gibi taktikler geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerinize hasar vererek rütbenizi büyütebilirsiniz.

 

Pubg Mobile UC Nedir Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile 2018 yılından bu yana oyun dünyasının yıldızları arasında yer alıyor. Aynı şekilde oyuncuları da global olarak tanınmak ve takımların aranan oyuncusu olmak istiyorlar. Online oyunların kendi içinde kullanılan para birimleri bulunur. Pubg Mobile oyununda kullanılan para birimi ise Unknown Cash kısaca UC’dir. Uc sahibi olmak içinse satın alınması gerekir. Oyunun kendi sitesinden olduğu gibi uc İnovapin sitemiz gibi epin satışı yapan sitelerden de alınması mümkün olur. Pubg Mobile uc satın al işlemini sitemizden günün her anında yapabilirsiniz. Ardından almış olduğunuz uc hesabınıza yükleyerek şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • Oyun karakterlerinizi güçlendirecek zırhlar alabilirsiniz
 • Karakterlerinizi özelleştirebileceğiniz kostümler alabilirsiniz
 • Royal pass ve diğer düzenlenen etkinliklere katılabilirsiniz
 • Sandık açılımı yaparak büyük ödüller kazanabilirsiniz
 • Silah kaplamaları ve ekipmanları alabilirsiniz

Pubg Mobile UC ile Elde Edeceğiniz Avantajlar

Bir adaya uçakla indirilen 100 oyuncu arasında kıyasıya bir mücadele yaşanır. Bütün oyuncuların amacı son hayatta kalan kişi olmaktır. Bunun yanında sadece bir oyuncu hayatta kalır ve ödülleri de o alır. Pubg Mobile uc satın al ile haritada son hayatta kalan kişi olma amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çıkacağınız maçlarda taktikler geliştirebilir ve takımların aranan oyuncusu olabilirsiniz. Pubg Mobile uc yüklemenin ardından şu avantajlara sahip olabilirsiniz:

 • Her yeni sezonda oyuna eklenen yeni ürünleri alabilir ve envanterinizi genişletebilirsiniz
 • Karakterlerinizin görünümünü özelleştirerek ve güçlendirerek daha uzun sürede hayatta kalabilirsiniz
 • Silahlarınızı daha etkili olarak kullanabilir ve daha fazla rakibinizi öldürmeyi başarabilirsiniz
 • Oyun deneyiminizi özelleştirebilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz
 • Takım arkadaşlarınıza uc gönderebilir ve takımınızın daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz

Pubg Mobile UC Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pubg Mobile uc satın al işlemini yaparken olduğu gibi ayrıca uc kullanırken de dikkatli olmanız gerekir. Oyunun mağazasını ziyaret ettiğinizde satışı yapılan çok fazla ürün olduğunu görebilirsiniz. Her biri diğerinden ilgi çekici olan ürünlerin hepsini birden almanıza gerek bulunmaz. Aksine sadece ihtiyacınız olan ürünleri alarak sahip olduğunuz güçleri ekonomik olarak kullanabilirsiniz. Sadece gösterişli olmak için kostüm almamalısınız. Her yeni sezonda oyuna yeni karakterler ve onlar için kullanabileceğiniz kostümler de eklenir. Bu kostümleri dikkatle incelemeli ve en çok işinize yarayacağını düşündüğünüz kostümleri almalısınız.

Aynı özellikleri taşıyan ürünleri almamaya dikkat etmelisiniz. Aksine farklı özelliklerde olan kostümleri, zırhları, silah kaplamalarını almalısınız. Böylece yapacağınız maçlarda size en fazla avantaj sağlayacak olan karakteri ve silahları kullanabilirsiniz. Son olarak mutlaka belirtmemiz gereken bir nokta var. Bu da hesabınızda uc olduğu için harcamak zorunda olmadığınızı bilmelisiniz. Aksine Pubg Mobile uc satın al sonrasında gereksiz yerde harcamamalı ve oyunda yapılacak indirimleri beklemelisiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.