Pubg Mobile UC Satın Alma Rehberi: Adım Adım Anlatım | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Pubg Mobile UC Satın Alma Rehberi: Adım Adım Anlatım
Pubg Mobile UC Satın Alma Rehberi: Adım Adım Anlatım

Pubg Mobile UC Satın Alma Rehberi: Adım Adım Anlatım

PUBG Mobile

02.03.2024 18:12

En popüler FPS oyunları arasında Pubg Mobile yer alır. UC oyunda kullanılan para birimidir. Oyunun marketinde satışı yapılan çeşitli ürünleri satın almak için uc sahibi olunması gerekir. Pubg Mobile uc satın al işlemi oyunun resmi sitesinden yapılabilir. Oyunun resmi sitesinde fiyatların yüksek olması karşısında ise oyuncular farklı seçenekleri değerlendiriyorlar. İnovapin.com sitemiz gibi epin satışı yapılan sitelerden daha uygun maliyetle uc almanız mümkün olur.

İnovapin.com sitemiz uzun yıllara dayanan deneyimi ile oyunlarda kullanabileceğiniz sanal paraları uygun fiyatlarla sunuyor. Bu yazımızda Pubg Mobile uc satın al işlemini nasıl yapacağınıza dair detaylı bilgiler veriyoruz. Rehberimizden yararlanarak siz de oyun içinde kullanabileceğiniz uc alabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ucuz Pubg Mobile uc denilince akıllara ilk gelen site olmayı İnovapin.com olarak başarıyoruz. Sitemizden alacağınız ürünleri saniyeler içinde teslim ediyoruz. Böylece oyun bakiyenizi hızla yükseltmeniz mümkün oluyor. Sitemizde Pubg Mobile uc satın al işlemini şu şekilde kolayca yapabilirsiniz:

 • İnovapin.com sitemizde hesap açarak olduğu gibi dilerseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz
 • Sitemizde Pubg Mobile uc ürünlerinin olduğu sayfaya giriş yapabilirsiniz
 • Burada bulunan ürünleri inceleyerek içlerinden ihtiyacınızı karşılayan miktarda olan ürünü seçebilirsiniz
 • Sitemizde yer alan ödeme yöntemleri arasından istediğinizi seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz
 • Ödemenin tamamlanmasının ardından seçtiğiniz ürün eposta adresinize gönderilir ve oyun hesabınıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz

Pubg Mobile UC Nasıl Yüklenir?

Pubg Mobile uc satın al işlemini sitemizde kolayca yapmanızın ardından ise almış olduğunuz epin kodunu oyun hesabınıza yüklemeniz gerekir. Epin kodunu yükleme işlemini yaptıktan hemen sonra oyunun mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Karakterlerinizi özelleştirecek kozmetik ürünleri, silah kaplamalarını, etkinlik ve turnuvalara katılım biletlerini ve hediye sandıklarını alabilirsiniz. Böylece oyunda seviyeleri hızla geçerek rütbenizi yükseltebilirsiniz. Sitemizden Pubg Mobile uc almanın ardından oyun hesabınıza yükleme işlemini şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Midasbuy web sitesine giriş yapın: Oyun bakiyenizi artırmak için Midasbuy sitesinde hesap açmanız gerekir. Hesabınızı ücretsiz olarak açabilir ya da daha önce açtığınız bir hesabınız varsa hemen giriş yapabilirsiniz
 • Pubg Mobile oyuncu ID bilginizi yazın: Midasbuy sitesine giriş yaptıktan sonra uc yüklemek için öncelikle oyuncu id bilginizi belirtilen bölüme yazın
 • Açılan ekrana epin kodunu yazın: Oyuncu id bilginizi girmenizin ardından açılan ekranda epin kodunuzu gireceğiniz bir bölüm yer alır. Bu bölüme sitemizden almış olduğunuz epin kodunu girin
 • İşleminizi onaylayın: Pubg Mobile uc yükleme işleminizi tamamlamak için ekranda yer alan gönder tuşuna basın. İşlem onaylandığında yüklemiş olduğunuz uc oyun hesabınıza aktarılır. Siz de oyunun mağazasına giderek istediğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Ucuz Pubg Mobile UC Nasıl Satın Alınır?

Ucuz Pubg Mobile uc satın almak için güvenilir adres olarak sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemizde bütçenize uygun fiyatlara yer verilir. Bu ekonomik fiyatlarla dilediğiniz gibi yüksek miktarda uc alabilir ve oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Oyun bakiyenizi sürekli yüksek tutmanız anlık yapılan indirimlerden yararlanabilmeniz açısından son derece önemlidir. Pubg Mobile uc satın al işlemini kesintisiz olarak hizmet veren sitemizde istediğiniz an yapabilirsiniz.

Uc satın almak için sitemizi tercih ettiğiniz takdirde ödemelerinizi 3D sistemiyle ve güvenle yapabilirsiniz. 7/24 canlı desteği sitemizde deneyimli müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz işlemleri yapmanıza yardım etmenin yanında ayrıca bir sorun yaşamanız halinde anlık çözümler getirirler. Pubg Mobile uc satın al işlemini sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek güvenle yapabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.