Pubg Mobile Yeni Sezon A5 Ne Zaman Gelecek? - PUBG RP Yükle | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Pubg Mobile Yeni Sezon A5 Ne Zaman Gelecek?
Pubg Mobile Yeni Sezon A5 Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile Yeni Sezon A5 Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile

22.12.2023 14:20

Pubg Mobile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok sayıda kişinin favori oyunu olmayı başarıyor. Oyuncuların yeni sezon başlarken en çok merak ettikleri konular arasında Pubg Mobile yeni sezon A5 ne zaman gelecek bulunuyor.

Tencent Games ve Krafton tarafından 2018 yılında geliştirilen Pubg Mobile akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirilerek oynanabiliyor. Oyun deneyiminin üst seviyelere çıkması için çeşitli kampanyalar yapılıyor. Oyun ücretsiz olarak oynanırken Pubg Mobile uc satın al işlemi oyunda bulunan kostümleri, karakterleri ve diğer geliştirici ürünleri almak için yapılan işlemler arasında bulunuyor.

Pubg Mobile Royal Pass her sezonda A1, A2, şeklinde aralıklarla kısa süreler için başlayarak bitiyor. En son Kasım ayı içinde Royal Pass A4 yapılmıştı. Yeni sezonun yaklaştığı günlerde ise Pubg Mobile A5 ne zaman olacak sabırsızlıkla bekleniyor.

 

Pubg Mobile Royal Pass A5 Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile Royal Pass A5 başlama tarihi belli oldu. Bu tarih ten itibaren de oyuncular önemli avantajlara sahip olabilecekler. Royal Pass A5 başlangıç tarihi firma tarafından 13 Ocak 2024 olarak açıklandı.

Bu tarihte oyuncular hesaplarına girerek Royal Pass satın alarak etkinliğe katılabilecekler. Siz de İnovapin.com sitemizden Pubg Mobile uc satın al işlemiyle A5 Royal Pass etkinliğine hazır olabilirsiniz. Site üzerinden ucuz Pubg Mobile uc satın al ile birlikte etkinlikte her gün yeni ödüller kazanarak karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz.

 

Pubg Mobile Royal Pass A5 Ödülleri

Oyun firması tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadığından A5 Royal Pass ile hangi ödüllerin kazanılacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Oyuncular bu konudaki meraklarını ancak etkinliğin başlaması ile birlikte açıklanacak ödülleri gördüklerinde giderebilecekler. Bunun yanında daha önce yapılan etkinliklerde olduğu gibi büyük indirimlerin olması beklenen gelişmeler arasında bulunuyor. Royal Pass ile yapılabilecekler arasında şunlar bulunuyor:

 

 • Royal Pass sırasında verilen görevleri tamamlayarak özel ödüller kazanılıyor
 • Rütbenizi arttırabiliyorsunuz
 • Pek çok karakteri ve özel kostümleri büyük indirimlerle alabiliyorsunuz
 • Silahlar alabilir ve özel güçlere sahip olabilirsiniz.

 

Pubg Mobil uc satın al isteğinizi güvenilir olduğunu kanıtlamış İnovapin.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 13 Ocak tarihini bir köşeye not edin ve bu tarih yaklaştığında siteye girerek ucuz Pubg Mobile uc satın al ile Royal Pass etkinliğine katılımı ekonomik bütçelerle yapabilirsiniz. Bu şekilde oyunda yapılan maçlarda kazanan son kişi olarak puanlarınız ve rütbenizi arttırarak oyunun yıldızları arasına katılabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.