Yükseltilebilir Set Fiore Zırh-X Oyuna Girdi - Ucuz PUBG UC | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Yükseltilebilir Set Fiore Zırh-X Oyuna Girdi
Yükseltilebilir Set Fiore Zırh-X Oyuna Girdi

Yükseltilebilir Set Fiore Zırh-X Oyuna Girdi

PUBG Mobile

01.12.2023 17:34

Pubg Mobile oyun Battle Royal oyunları arasında popülerliğini korumayı oyuna sürekli getirdiği yenilikler ile korumayı başarıyor. Oyunun karakterlerini artıran ve onlara özel güçler vermeye devam eden oyununun yeni karakterleri arasında 8 Seviye X-Suit yer alıyor. Bunun yanında Siber haftasının da kilidi açıldı. Bu sayede oyuncular Firavun setini de alma imkanına kavuşuyorlar. Pubg Mobile uc satın al işlemini yapan oyuncular bu X-Suit ve Firavun setine sahip olarak müthiş heyecan dolu mücadeleler verebiliyorlar.

Oyuncuların görüşlerine önem veren Pubg Mobile Firavun setinde yer alacak özellikler, kostümler ve silahlar için oylama yapıyor. Yapılan oylamaya katılarak siz de oyunda daha fazla yer almasını istediğiniz ürünler için oy kullanabilirsiniz. Yeni sezon yaklaşırken yapılan indirimlerden yararlanmak için İnovapin.com sitesinden Pubg Mobile uc satın al ürünlerini hemen alabilirsiniz. Bu şekilde siz de oyunun yaptığı indirimlerden yararlanarak sahip olduğunuz karakterleri ve silahları da artırabilirsiniz. Şimdi oyuncuların heyecanla beklediği X-Suit özellikleri nelerdir onları inceleyelim.

 

Pubg Mobile Fiore X-Suit Özellikleri

Özel silahlara sahip Fiore X-Suit oyuna katılacağı haberi Pubg Mobile oyuncularını heyecanlandırmayı başarmıştı. Fiore X-Suit sahip olduğu özel güçler, silahlar ve muhteşem görünümü ile beklentilerin üzerine çıkmayı başarıyor. Kadın karakter olan Fiore X-Suit yeşil elbisesi ve bacağının yan tarafında asılı olan bıçağı ile oyunda yeni maceraların ve bu karaktere sahip olacak kişiler için yeni galibiyetlerin habercisi olmayı başarıyor. Pugb Mobile uc alarak oyuncular da bu yeni karakteri almak ve onun özel güçlerine sahip olmak için sabırsızlanıyorlar. Pubg Mobile uc satın al sonrasında siz de X-Suit oyuna girdikten sonra alabilir ve onun güçlerini ve silahlarını geliştirebilirsiniz. Fiore X-Suit özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

 

 • Uçaktan özel kuşla atlıyor. Avatar görünümünde olan bu kuş kanatlarını çırparak X-Suit’i istediği noktaya süzülerek indiriyor.
 • Üzerinde uzun ve kullanmaya hazır bıçağı bulunuyor.
 • Beton zeminlere inerken altında yeşil bitkilerden oluşan bir zemin oluşturuyor. Bu şekilde zemine ayak basması çok daha görkemli oluyor.
 • Silahı ile düşmanlara yeşil mermiler göndererek onları öldürüyor.
 • Doğaya hakim olan özel büyü güçleri bulunuyor.
 • Özel süzülme efekti bulunuyor.

 

Özel Kuşla Atlayan Fiore X-Suit Nasıl Alınır?

Pubg Mobile oyuncularını şaşırtmaya ve memnun etmeye devam ediyor. İnce zırhı, şık ve güzel görünümü ile X-Suit oyuncuların favorisi olmaya aday olduğunu ispatlıyor. Pubg Mobile uc bakiyesi yeterli olmayan oyuncular İnovapin sitesinde bulunan ürünleri inceleyebilirler. Bu şekilde sitede bulunan ucuz Pubg Mobile satın al ürünlerini alarak oyun bakiyelerini yükseltebilirler. Ardından 1.12.2023 tarihinde oyuna katılan X-Suit ile fırtınalar estirmeye başlayabilirler. Fiore X-Suit ile ister tek başınıza ister takımınızla haritada en son hayatta kalan kişi olmayı rahatça başarabilirsiniz.

Pugb Mobile uc fiyatları konusunda en uygun çözümleri sitede bulabilirsiniz. İnovapin.com tarafından hazırlanan Pubg Mobile uc satın al ürünleri ile oyunun yıldızı X-Suit’in görünümünü ve silahlarını özelleştirebilirsiniz. X-Suit için hazırlanmış özel paketleri ve ürünleri oyunun mağazasından almak için önce siteyi ziyaret edebilir ve Pugb Mobile uc fiyatları ekonomik olması ile istediğiniz yüksek miktarlı paketleri alabilirsiniz. Bu sayede sahip olduğunuz karakterlere ve X-Suit’i ekleyebilirsiniz. X-Suit her seviyede yeni görünümü ve özellikleri ile oyuncuların beklentilerinin üzerine çıkmayı başarıyor. 8 seviye X-Suit müthiş özellikleri ile sahip olan oyunculara adeta ölümsüzlük getiriyor. Onun silahlarını ve görünümünü ucuz Pubg Mobile satın al ürünlerine yer veren siteden alışveriş yaparak özelleştirebilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren siteden Pubg Mobile satın al ile birlikte saniyeler içinde ürünün teslim edildiğini görebilirsiniz.

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.