Riot Games Prime Gaming Desteğinden Vazgeçiyor | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Riot Games Prime Gaming Desteğinden Vazgeçiyor
Riot Games Prime Gaming Desteğinden Vazgeçiyor

Riot Games Prime Gaming Desteğinden Vazgeçiyor

Valorant

26.12.2023 18:22

Online oyun dünyasının en popüler oyunları arasında yer alan League of Legends, Valorant, Legends of Runetrra ve TFT oyunları RİOT Games tarafından geliştirilmiştir. Bu oyunları geliştiren firmanın aynı zamanda Prime Gaming ile işbirliği bulunuyordu. Bu işbirliği ile oyuncular her gün ödüller kazanabiliyorlardı. Oyuncular Prime Gaming desteğinden yararlanarak çok sayıda hediye sahibi olabiliyorlardı. Oyunların popülerliğinin artmasında bu özelliğin etkisi olduğu düşünülüyordu. Oyunlara gösterilen ilginin azalmaması için firmanın yenilikçi bakış açıları getirmesi bekleniyor.

Özellikle League of Legends oyununda bulunan Prime Gaming desteği ile hazırlanan kapsül bulunuyordu. Bu kapsül içinde League of Legends oyuncularını memnun eden rp ve ücretsiz çok özel kostümler yer alıyordu. Oyuncular tarafından bu fırsatlar çok beğeniliyor ve yararlanılıyor olsa da Riot Games artık oyuncularına bu desteği vermekten vazgeçtiğini belirtiyor. Bundan dolayı da artık oyuncuların League of Legends rp satın al ihtiyacını daha fazla duyacakları görülüyor. İnovapin sitemiz oyuncuların ucuz League of Legends al işlemini yapabilecekleri güvenilir sitedir. Böylece Prime Gaming desteğinin bitmiş olmasının sıkıntı olmasının önüne sitemiz geçiyor.

 

Riot Games Prime Desteğinden Vazgeçtiğini Duyurdu

Riot Games’in resmi hesabından yapılan duyuruda bundan sonra Prime Gaming desteğinin verilmeyeceği belirtildi. Prime Gaming desteğinden yararlanmak için oyuncuların bu firmaya abonelik oluşturmaları gerekiyordu. Riot Games tarafından desteğin kesilmesi ile birlikte artık siz de Prime Gaming aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. 2024 yılında artık Prime Gaming desteği olmayacağını unutmamalı ve bu konudaki aboneliğinizi iptal etmelisiniz.

Riot Games’in firma ile işbirliğini sonlandırmasının arkasındaki etkenin artık para ile alınan materyallerin daha kıymetli olması amacı yer alıyor. Riot Games tarafından yayınlanan son videoda ve makalede artık oyuncuların para ile ödeme yaparak aldıkları materyallerin özel ve kıymetli olması isteği ön plana çıkıyor. Riot Games bu kararını yenilikçi bir bakış açısı olarak tanımlıyor. Valorant vp satın al hizmetinin ve Prime Gaming desteğinin olduğu diğer oyunlarda kullanılan sanal paraları İnovapin.com üzerinden günün her anında uygun fiyatlarla alabilirsiniz.  

 

Riot Games Prime Desteği Bitme Tarihi

Riot Games tarafından yapılan resmi açıklamada Prime Gaming desteğinin biteceği net olarak ortaya koyuluyor. Bunun yanında oyuncuların yapmış oldukları abonelikle ve ödemelerden dolayı sorun yaşamaması da amaçlanıyor. Riot bu amaçla Prime Gaming desteğinin 2024 Mart’ına kadar devam edeceğini belirtiyor. Oyuncularında belirtilen süreye kadar yapmış oldukları Prime Gaming aboneliklerinden yararlanmaları mümkün olacak. Mart 2024 ise son tarih ve artık oyunlarda bulunan özel kostümleri, silahları, aksesuarları ve diğer bütün ürünleri almak için ödeme yapmanız gerekecek.

League of Legends rp fiyatları oyunun resmi sitesinde yüksek olduğu biliniyor. Daha uygun maliyetlerle League of Legends rp satın al işlemi için İnovapin.com sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitenin ucuz fiyatları ile istediğiniz gibi yüksek miktarlarda oyunlarda kullanabileceğiniz sanal paraları ve diğer ürünleri alabilirsiniz.

Riot Games’in oyunda para ile alınan materyalleri daha kıymetli kılmak için neler yapacağını dikkatle takip ediyoruz. Bu konuda gelişmeler olması halinde sizlerle hemen paylaşacağız. Riot tarafından yapılan resmi açıklamalar olduğunda sizlerle paylaşarak bilgi sahibi olmanıza destek vereceğiz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.