Valorant Bölüm 8’de Birçok Harita Değişti | Valorant VP | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
Valorant Bölüm 8’de Birçok Harita Değişti
Valorant Bölüm 8’de Birçok Harita Değişti

Valorant Bölüm 8’de Birçok Harita Değişti

Valorant

11.03.2024 14:08

Valorant Bölüm 8’de Birçok Harita Değişti

Riot Games tarafından geliştirilen FPS tarzında bütün dünyada fırtınalar estiren Valorant bölüm 8’de birçok değişiklik oyuncuları bekliyor. Oyunun popülerliğinde en ufak bir azalma olmamasında her yeni bölümde getirilen müthiş değişikliklerin önemli katkısı bulunuyor.

Valorant 7. Bölüm Çin sunucularının katılımı ile uluslararası bir evrene dönüştü. Bölüm 7’de oyuna Takım Ölüm Maçı modu ve Deadlock ile Gekko gibi çok sevilen ajanlar eklendi. Milyonların severek oynadığı Valorant bir espor olarak düzenlenen turnuvaları ile büyük mücadeleleri de ortaya koyuyor. Valorant vp satın al ile birlikte karakterlerinizi güçlendirerek rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. İnovapin sitemizden günün her anında vp alabilir ve hızla teslim edildiğini görebilirsiniz.

2024 yılında oyun dünyasının adından en çok söz ettirecek oyunu olacağını Valorant haritalardaki değişikliği, yeni gizemli ajanı, silahı ile ortaya koyuyor. İnovapin sitemiz oyun dünyasının en çok sevilen oyununda ilerlemenizi hızlandıracak olan Valorant vp satın al işlemini yapabileceğiniz güvenilir site olarak dikkatleri çekiyor. Siz de sitemizden ucuz Valorant vp alarak oyun karakterinizi güçlendirebilir ve ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz.

Valorant VP fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz. Valorant VP en uygun fiyat garantisi ile İnovapin'de! 

 

Valorant Bölüm 8 Harita Değişiklikleri

Valorant Bölüm 8’de oyun haritalarının dengelenmesi amacıyla Sunset’i değiştirdi. Oyuna yeni eklenen Takım Ölüm Maçı modu için bölgede bazı değişiklikler yaptı. Valorant oyuncularının heyecanla geri dönmesini beklediği Icebox Bölüm 8’de dönüş yaptı. Ayrıca oyunda temel haritalar arasında yer alan Haven de geri döndü. Valorant oyuncularının beğenerek kullandıkları bazı silahlar da tekrar aktif oldu. Valorant Bölüm 8 değişiklikleri detaylı incelemesi şu şekildedir:

 

Icebox Harita Havuzuna Geri Döndü

Geçtiğimiz nisan ayında 6.08 yama notlarında bu harita havuzdan kaldırılmıştı. Icebox konusunda aslında oyuncular ikiye bölünmüştü. Bunun nedeni dikey yapılı bir harita olması ve uzun nişangah çizgilerine sahip olmasıydı.

Oyuncuların bu haritanın geri dönmesine dair görüşlerini değerlendiren Riot Games yaptığı titiz çalışmanın verilerini ortaya koydu. Icebox muhteşem bir dönüş yaparak bu haritanın geri dönmesini isteyen oyuncuları mutlu etti. Valorant vp satın al işlemini güvenilir sitemizde yapabilir ve epin kodlarının hemen teslim edildiğini görebilirsiniz. Ardından bu haritada size üstünlük sağlayacak ürünleri alabilirsiniz.

 

Haven Harita Havuzundan Kalktı

Valorant’ın ilk çıktığı günden bu yana harita havuzunda olan Haven artık oyuna veda etti. İlk çıkış haritalarından sadece Ascent kaldı. Üç sahalı düzene sahip olan Haven ekiplerin büyük mücadelelerine şahit olmuştu. Artık ekipler mücadelelerini oyuna yeni eklenen haritalarda yapacaklar. Valorant oyun haritalarında yaptığı değişiklikler ile oyuncularının heyecan seviyesini artırmaya devam ediyor.

 

SmokeDancer Ajan Havuzunun Yeni Üyesi Oyuna Katıldı

Kod adı SmokeDancer olan yeni bir ajan Valorant dünyasına katıldı. Bu yeni ajan bir kontrol uzmanı ve bulunduğu çevreyi, rakiplerini kontrol edebiliyor. Pembe ve mor renklerin hakim olduğu kelebek motiflerinin olduğu SmokeDancer oyuncuların yeni favori ajanı olmayı başaracak gibi görünüyor. Oyunda farklı stratejiler geliştirmeyi ve rakiplere karşı avantaj sağlamayı mümkün kılıyor. Valorant vp satın al işlemini yaparak siz de oyuna katılan bu ajanı ve karakterlerinizi güçlendirecek olan ürünleri alabilirsiniz.

 

Valorant Bölüm 8 Yeni Keskin Nişancı Silahı Outlaw

Yeni Valorant silahı Outlaw oyuna katıldı. Keskin nişancı tüfeği olarak tasarlandı. Aynı anda iki mermiyi atabiliyor ve kafaya atışlarda 234, vücuda 140 bacağa vuruşlarda 119’luk hasar veriyor. Şarjör boyutu 10 olan silahın atış hızı ise 2.75’tir. İnovapin sitemiz tarafından sunulan ucuz Valorant vp fiyatları ile hemen bu silahı alacak bakiyeye sahip olabilirsiniz. Silahınızı alarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Valorant VP fiyatlarına göz atmak için buraya tıkla! En hızlı teslimat ve en uygun fiyat garantisi ile İnovapin Valorant VP adresin! 

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.