VALORANT UNUTULMAZ SETLER | VALORANT VP | İnovapin Türkiye'nin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi
VALORANT UNUTULMAZ SETLER
VALORANT UNUTULMAZ SETLER

VALORANT UNUTULMAZ SETLER

Valorant

20.09.2023 13:11

VALORANT UNUTULMAZ SETLER

Valorant’a gelmiş en iyi setleri inceliyoruz. İlk setlerden bu yana çıkan en iyi kaplamaları sizler için listeledik. Valorant en iyi silah skinlerini almak için Valorant Points satın almayı unutma. Valorant VP satın almak için buraya tıkla!

Bu yazımızda listelediğimiz Valorant setleri dışında size hitap eden farklı setler de olabilir. En çok satın alınan ve sıkça karşılaşacağınız bu setleri almak isterseniz VP satın almalısınız. Valorant Gece Pazarı’na gelen skinleri daha uygun VP miktarıyla satın alabilirsiniz. Ancak Valorant Gece Pazarı’nın belli bir tarihi yoktur. Gelmeden kısa bir süre önce duyurusu yapılır. Gece Pazarı hakkında merak ettiğiniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Valorant’a gelmiş en iyi setleri aşağıda sizin için listeledik. Bu liste sıralama amaçlı değildir. En çok beğenilen kişiye göre değişir.

Yağmacı

Ejder Ateşi

Asil

Işık Muhafızları

Afet

En çok tercih edilen silah ise Vandal diyebiliriz. Tüm skin paketini satın almayan oyuncuların genelde Vandal ve Phantom skinlerini aldığını söyleyebiliriz. Valorant VP satın alarak en sevdiğin silahı özelleştirmek istersen doğru adres İnovapin!

 

VALORANT YAĞMACI SETİ

reaver-1

 

Bıçak, Operator, Vandal, Guardian ve Sheriff’ten oluşan Yağmacı seti en popüler Valorant silah kaplamalarındandır. Bu set Valorant geliştiricilerinin 2018 yılından bu yana üzerinde çalıştığı ilk özel animasyonlu set olması ile biliniyor. Hatta Yağmacı seti geribildirimleri toplamak için kapalı betaya bile eklenmişti.

 

VALORANT EJDER ATEŞİ SETİ

enderflame-1

 

Bıçak, Operator, Vandal, Frenzy ve Judge’den oluşan Ejder Ateşi seti Valorant’ın en beğenilen skin setlerinden biridir. Ejder animasyonları ile oyun deneyimini arttıran bu setin en çok satan silahi ise Ejder Vandal olmuştur.

 

VALORANT ASİL SET

maxresdefault

 

Asil 1.0 ve Asil 2.0 olarak karşımıza çıkan bu seti sanatçısı Chris Stone şöyle tanımladı; Asil 1.0 lüks otomobil ise, yeni seri 2.0 hiperotomobil’dir. İlhamını Cenevre Otomobil Fuarı’nda yer alan hiper otomobillerden alan Asil Setleri de oldukça popülerdir. Valorant Asil 2.0 seti ; Bıçak(Karambit), Odin, Phantom, Bucky ve Frenzy’den oluşur.

 

VALORANT IŞIK MUHAFIZLARI SETİ

sentinels-of-light

 

League of Legends temalı bir set olan Işık muhafızları seti; Bıçak, Operator, Vandal, Ares ve Sheriff’ten oluşuyor. Mahvolmuş setinin zıttı olarak tanıtılan ışık muhafızları seti oldukça beğenilmişti. Bu seti de mücadelelerimizde sıkça görmeye devam ediyoruz.

Tüm bu setlere nasıl sahip olabilirim diyorsan Valorant VP satın al ve oyununu özelleştir!

 

VALORANT AFET SETİ

ruination-1

 

Valorant Afet Seti; Bıçak, Phantom, Guardian, Spectre ve Ghost ile karşımıza çıkmıştı. LoL oynayanların bildiği Mahvolmuş Kral konseptli bir koleksiyondu. Bu koleksiyonda silah efektleri, renkleri ve sesi ile unutulmaz bir set olarak akıllarda kaldı.

Sen de Valorant silah kaplamalarına sahip olmak istersen Valorant VP satın al, oyunda dikkatleri üzerine topla!

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.