En Ucuz Metin2 EP Metin2 180 EP | İnovapin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi

Metin2 / Metin2 EP / Metin2 180 EP

Metin2 EP Metin2 180 EP

Metin2 180 EP

Bölge

Platform

PC Oyunları

Geliştirici

GameForge

Yayıncı

Webzen

Tür

MMORPG

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

0

Dijital Anahtar

2.22

2.24

Yorumlar ( 102 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

avatar
 • Değerlendirmeniz

Metin2 heyecan verici, oynaması ücretsiz, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Metin2 ep, Metin2 evreninin doğu ve batı tarzını beceri ve strateji ile birleştiren Avrupa versiyonudur. Oyuncular maceraları için benzersiz karakterler yaratabilirler. Metin2'de oyuncular, bu efsanevi dünyada hayatta kalmalarına yardımcı olacak özel becerilerin ve ekipmanların kilidini açmak için seviye kazanmak için canavarlara ve diğer oyunculara karşı takım kurarlar. Yaratıklarla savaşmanın yanı sıra, Metin Taşları keserek ve Yang toplayarak da karakterlerini geliştirebilirler. Metin Taşları, oyuncuların eşya üretmelerine olanak tanırken Yang, savaşta onlara yardımcı olabilecek veya kilometre taşlarına daha hızlı ulaşabilecekleri nadir silahlara veya araçlara erişmelerini sağlar. Metin2 EP, en deneyimli MMO oyuncularını bile zorlayacak dengeli ve büyüleyici bir macera sunuyor.

1 - Metin2 Uygulamasından Hesabımıza Giriş Yapıyoruz . Aşağıdaki Gibi Settings (Ayarlar) Seçeneğine Tıklayoruz . 

 

 

2 - '' EP Al '' Seçeneğine Tıklıyoruz.

 

 

3 - '' GAMEFORGE COUPON '' Ödeme Seçeneğine Tıklıyoruz . 

 

 

4 - Satın Aldığınız E-pin Kodunuzu Girerek '' Kuponu Kontrol Edin '' Seçeneğine Tıklayarak Aktif Hale Getiriyoruz . 

 

Metin2 SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Metin2 Yang

  Metin2 yang, popüler bir MMORPG rol yapma oyunu olan Metin2'de kullanılan bir oyun içi para birimidir. Metin2 yang ile nadir bulunan Zodyak Kılıç, güçlü silahlar ve zırhlar, özel kostüm setleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli eşyalar satın alabilirsiniz. Oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için Metin2 yang'a ihtiyacınız varsa, başka yere bakmanıza gerek yok! Metin2 yang'ı rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz, böylece hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz. Daha fazla beklemeyin. Metin2 yang'ı bugün bizden satın alın ve inanılmaz bir maceraya hazır olun!

 • METİN2 YANG Nasıl Satın Alınır

  Metin2 yang ve metin2 won satın almak için teslimat noktasında beklediğinizde Metin2'de emrinizde olur . Metin2 yang ve won size Metin2 dünyasında kullanabileceğiniz güç ve imkanı sunar. Müthiş itemlere sahip olmak istiyorsanız Metin2'deki satın alma işleminizi tamamlayarak teslimat noktasında beklemeniz gerekmektedir. Metin2 yang teslimatı ortalama 2-10 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Teslimat Noktası ürün sipariş verirken yazmaktadır. Metin2 yang satın aldıktan sonra bekleyin, teslim alın, gücünüze güç katın.

 • Metin2 Yang Fiyatları

  Metin2 yang ve metin2 won satın almak için teslimat noktasında beklediğinizde Metin2'de emrinizde olur . Metin2 yang ve won size Metin2 dünyasında kullanabileceğiniz güç ve imkanı sunar. Müthiş itemlere sahip olmak istiyorsanız Metin2'deki satın alma işleminizi tamamlayarak teslimat noktasında beklemeniz gerekmektedir. Metin2 teslimatı ortalama 2-10 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Teslimat Noktası ürün sipariş verirken yazmaktadır. Metin2 yang satın aldıktan sonra bekleyin, teslim alın, gücünüze güç katın.

 • Metin2 EP

  Metin2 çok oyunculu 2003 yapımı MMORPG türünde efsaneleşmiş bir yapımdır. Oyun içinde 5 farklı sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar oyuncuların oynanış tarzına göre seçeceği sınıflardır. Oyunun temel mantığı diğer oyuncularla ticari ilişkileri kurmak ve daha kaliteli itemler alarak oyunda seviye atlamaktır. Metin2 EP bir çeşit oyun içi paradır. Açılımı Metin2 Ejder Parası olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyuncuların aradığı ve temenni ettiği şey uygun fiyatlı ve güvenilir EP satın alabileceği bir markadır. Biz de bu eksikliğin farkında olduğumuz için İnovapin güvencesiyle ucuz oyun içi paralar sunmaktayız. Bizleri tercih eden oyuncuların tamamı tarafımızdan memnun olarak ayrılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de ödeme çeşitliliğimiz ve sağladığımız güvendir. Buna ek olarak son derece uygun fiyatlı Metin2 EP Fiyatları ile de birçok oyuncunun aradığı adres olmaktayız. 

 • Metin2 EP ile Ne Satın Alabilirim?

  İnovapin markasını keşfeden kullanıcılar güvenilir ve en uygun fiyatlarla e-pin satışlarını gördükten sonra Metin2 Ejder Parası ile neler yapabileceğini merak etmektedir. Tarafımızdan dilediğiniz ödeme yöntemi ile uygun fiyatlı EP satın alma işleminden sonra bu Metin2 Ejder Parası ile neler yapabileceğinizi bilmek istiyorsanız gelin size anlatalım. Metin2 Ejder Parası oyun içinde kullanılan tek para birimidir. Oyun içinde barınan itemlerin tamamı ejder parası ile satın alınmaktadır. Bunun haricinde karakterinizi güçlendirecek eşyaların tamamı da bu para birimi ile satın alınmaktadır. Bundan dolayı Metin2 Ejder Parası satın al seçeneğinden yararlanmanız siz değerli gamerların oyun içi itemlerini alabilmesini sağlamaktadır. Oyun içinde gelişim göstermek ve gücüyle diğer oyuncuların üstünde yer almak isteyen oyuncuların büyük bir çoğunluğu uygun fiyatlı Metin2 Ejder Parası arayışına girmektedir. Bu noktada İnovapin markası olarak bu arayışa düşen oyuncuları en güvenilir ve en ucuz E-pin hizmeti sunmaktır. İnternet üzerinde metin2 ep al veya metin2 ejder parası satın al şeklinde yapılan aramaların sonucunda birçok oyuncu aradığını bulamamaktadır. Bundan dolayı siz değerli oyuncular için İnovapin güvencesiyle en indirimli e-pin satışını yapmaktayız.

 • Metin2 EP Nasıl Kullanılır?

  Metin2 oyun içi parası olan Ejder Parası sayesinde oyun içinde birçok item alınabilir ve karakterlerin özellikleri güçlendirilebilir. Sitemizde bulunan uygun fiyatlı Metin2 Ejder Parası paketlerini gören kullanıcılar bu oyun içi paraların nasıl kullanılabileceği konusunda oldukça çok şeyi merak etmektedir.

  Metin2 oyunu içinde birbirinden farklı tam olarak 6 barem içinde Ejder parası mevcuttur. Bunlar sırasıyla aşağıdaki gibidir:
  30 Ejder Parası
  65 Ejder Parası
  190 Ejder Parası
  475 Ejder Parası
  1325 Ejder Parası
  3100 Ejder Parası

  Yukarıda sıralanan baremler Ejder Paralarının mevcut olduğu baremlerdir. Oyuncular genellikle 190, 475 ve 1325 baremlerindeki Ejder Paralarını kullanmayı tercih etmektedirler.

  190 Ejder Parası;

  Oyuncular bu baremdeki Ejder Parasını genellikle Cesaret pelerini alarak mobları üstüne çekmek için kullanmaktadır. Bu sayede mobları keserek çok daha kolay ve verimli şekilde seviye atlayabilmektedir. Bunun yanında Tecrübe Yüzüğü adı verilen eşyayı satın alarak kazandıkları seviyelerin hızını arttırabilmektedirler. Bu sayede çok daha hızlı seviye atlamaktadırlar. Daha sonrasında becerilerini yükseltebilmek için kalan son EP ile Kötü Ruh Kovma Kâğıdı itemini satın alırlar.

  475 Ejder Parası;

  Oyuncular genellikle bu baremde Tecrübe Yüzüğü almayı tercih etmektedir. Bu tecrübe yüzüğünü bütçe planlaması yaparak genellikle 15 gün boyunca satıl almaktadırlar. Bu sayede günlerce süren bir EXP kazanımı sağlarlar. Daha sonra kalan EP’nin bir kısmına Altın Şans Parası satın alarak kazanmış oldukları Yang parasını 0 oranında arttırma şansı yakalarlar. Bu iki eşyanın aynı anda kullanılması oldukça verimlidir. Hem Tecrübe Yüzüğü sayesinde oldukça fazla EXP kazanılmakta hem de Altın Şans Parası sayesinde oldukça fazla Yang parası kazanılabilmektedir. Bunun yanında Hırsızın Eldiveni eşyasını satın alarak öldürülen moblardan eşyalar düşürme olasılığı da arttırılabilmektedir. Geriye kalan EP’ler ile oldukça fazla iksir alınabilir ve bunlar da ihtiyaca göre kullanılır.

  1325 Ejder Parası;

  Bu baremde tercih edilen EP paraları genellikle karakteri başka bir servera taşımak için kullanılmaktadır. Fakat bazen de fazla EP satın almak için alınmaktadır. Eğer başka servera taşımak gibi bir amacınız yoksa bu EP Paketi ile oldukça iyi şeyler alabilirsiniz. Bir aylık süreyle Tecrübe Yüzüğü satın alarak kazandığınız EXP Oranlarını arttırabilirsiniz. Fakat satın alımdan sonra oyuna giremezseniz almış olduğunuz itemler boşa gidecektir. Bundan dolayı günlere böle böle almanız da tavsiye edilmektedir. Ardından Hırsız Eldiveni eşyasını satın alarak öldürülen moblardan düşürülen itemler hatırı sayılır miktarda arttırılabilir. Bunun yanında Altın Şans Parası eşyası tabii ki de olmazsa olmazlardandır. Bu sayede EXP kazancının yanında kazanılan Yanglar da büyük miktarda artacaktır. Oyunda oldukça büyük bir etkiye sahip olan Biyolog Görevleri konusunda oldukça büyük yardımı olacak olan Biyolog Görev Paketi de satın alınabilir.

  Birçok oyuncu itemlerini yükseltirken onların yanması ile karşılaşabilir. Bu yüzden onca emek boşa gidebilir. Bu EP paketi ile Büyülü Metaller itemi satın alınabilir ve itemlerinizi kaybetme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca karakterinizi güçlendiren saç tiplerini de satın alabilirsiniz.

 • Metin2 EP Nasıl Satın Alınır?

  İnovapin markasını keşfeden ve uygun fiyatları gören oyuncuların birçoğu bu paketleri satın almak istemektedir. Bundan dolayı da bu soruyu oldukça sık sormaktadırlar. Metin2 EP paketlerinin taksitli alışveriş imkânı ile nasıl satın alınabileceği aşağıda maddeler hâlinde anlatılmıştır. 

  Öncelikle buraya tıklayarak İnovapin.com adresindeki Metin2 EP alanına ulaşın.

  Ardından bütçenize uygun olan Metin2 Ejder Parası paketini belirleyin.

  Ardından satın almak için belirlediğiniz paketi sepete ekleyin.

  Daha sonra sepetinize giderek ödeme adımını seçin.

  Ödemenizi banka havalesi, İnnial Kart ve Bkm. yanı sıra kredi kartı ile de yapabilirsiniz. 

  Yukarıdaki adımları atlamadan uygulamanız durumunda Metin2 EP satın alma işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz şimdi uygun fiyatlı ve güvenilir markamızın Ep ücretlerine göz atalım. 

 • Metin2 EP Fiyatları

  İnovapin bünyesinde birbirinden uygun fiyatlı ve en indirimli Metin2 EP paketleri bulunmaktadır. Bunların fiyatları aşağıdaki gibidir.

  Metin2 30 EP: 8,24 TL
  Metin2 60 EP: 16,49 TL

  Metin2 180 EP: 41,24 TL

  Metin2 450 EP: 87,95 TL

  Metin2 1275 EP: 207,25 TL

  Metin2 3000 EP: 413,90 TL 

  Yukarıdaki fiyatlar güncel Metin2 Ejder Parası fiyatları bu şekildedir. Fakat bu fiyatlar güncelliğini her zaman koruyamayabilir. Bundan dolayı yukarıda verilen bağlantıdan en güncel hâline ulaşabilirsiniz. 

 • Metin2 Sistem Gereksinimleri

  Bir zamanların efsanesi olan ve günümüzde hâlâ oynan Metin2 sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir. Sistem gereksinimleri oldukça basit özelliklerden oluşmaktadır. Bundan dolayı ortalamanın altında bir bilgisayarınız bile olsa muhtemelen Metin2 oyunun oynayabilirsiniz. Bu yapım oldukça eski olduğu için günümüzdeki en kötü özelliklere sahip bilgisayarlar bile muhtemelen bu oyunu oynatabilecektir. İşte Metin2 oyununun sistem gereksinimleri:


  İşletim Sistemi: Windows 7

  İşlemci: İntel veya AMD Dual Core (minimum)

  Bellek: 1 GB (minimum)

  Ekran Kartı: NVIDIA GT 710 veya AMD Radeon R5 230 (minimum)

  RAM: 512Mb ram (minimum)

  Depolama: 6 GB (minimum)

  Metin2 sistem gereksinimleri yukarıdaki gibidir. Parantez içlerinde de belirtildiği üzere bu özellikler minimum özelliklerdir. Bilgisayarınızın özellikleri bu özelliklerden çok daha iyi ise oyunu daha akıcı ve daha kusursuz oynayabilirsiniz. 

 • Metin2 M24 Pro

  MMORPG kategorisinde bir zamanların efsanesi olan Metin2 oyunu gün geçtikçe eski popülerliğini yakalamaktadır. Temelinde diğer oyuncular arasındaki oluşan ticarete neticesinde level atlama sistemine dayanan bu oyun uzun süreler oyuncuları ekrana bağlamaktadır.

  Metin2 uzun süreler oyunda kalmayı gerektiren bir yapımdır. Bu zorunluluğu karşılayamayan oyuncular kendileri için Metin2 M24 Pro satın alma yoluna başvurmaktadır. Bu noktada siz değerli oyuncular için sunduğumuz en indirimli Metin2 M24 Pro paketleri yardımınıza koşmaktadır. İnovapin.com güvencesiyle satın alabileceğiniz en ucuz paketlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Metin2 M24 Pro bir çeşit bottur ve oyuncuların ihtiyaçlarına göre hareket edebilme ve şekillenebilme özelliklerine sahiptir.

  Böylesine güzel bir botu Metin2 oynayan bütün oyuncular en indirimli fiyatlarla satın almak istemektedir. İnovapin markasının komisyonsuz ödeme sistemleriyle Metin2 M24 Pro paketini satın alabilirsiniz.

 • Metin2 M24 Pro Nedir?

  Metin2 oyununu oynayan ve bu oyunda vakit geçirmeyi seven hemen hemen herkesin en az bir kere de olsa duyduğu Metin2 M24 Pro bir çeşit bottur. Bu botun kendi içinde çeşitli türleri bulunmaktadır. İnovapin.com güvencesiyle en uygun fiyatlarla alabileceğiniz bu botun ayarlamalarını doğru yaptığınız sürece ihtiyacınız olan bütün her şeyi sizin için yapmaktadır.

  Metin2 M24 Pro botu oyuncuların bilgisayarlarından uzak olduğu zamanlarda oyuncuların eksiklerini tamamlayan ve isteklerini yerine getiren botlardır. Metin2 M24 Pro botları gerçek bir oyucu gibi davranabilmektedir.

  İnovapin güvencesiyle satın alınan bu botlar oyuncular için farm yapabilmekte, diğer oyuncular ile otomatik olarak iletişim kurabilmekte, oyun içindeki engellere takılmadan yürüyebilme, pazarlarda kendiliğinden item satabilme ve item alabilme özelliklerine sahiptir.

  İnovapin markası sayesinde komisyonsuz ödeme sistemleriyle en uygun fiyalarda Metin2 M24 Pro bot satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 • Metin2 M24 Pro Bot Ne İşe Yarar?

  Metin2 M24 Pro Bot 0 çalışma garantisi ile satılamaz. Fakat çoğu sunucuda bu bottan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz bu botun ne işe yaradığından bahsedelim.


  Metin2 M24 pro botu sayesinde oldukça kolay şekilde seviye atlayabilirsiniz. Bu botun içerisinde seviye atlamanıza yarayan araçlar bulunmaktadır. Seviye atlayabilmek için yapacağınız eylemleri çok daha rahat ve hızlı yapmanızı sağlar.

  İçinde barındırdığı Farm Botu sayesine farmlardan elde ettiğiniz gelirlerin miktarında artış sağlamaktadır. Bu sayede düşüreceğiniz item miktarını hatırı sayılır miktarda arttırır ve hesabınızın değerine değer katar. Ayrıca elde edeceğiniz cevherleri de büyük miktarda arttırarak daha kolay item alabilmenizi sağlar.

  Metin2 M24 Pro Bot içinde otomatik balık tutma botu da barındırmaktadır. Bu bot sayesinde balık tutmak için gereken birçok büyüden kurtulmuş olursunuz. Yani hesabınızda yapacağınız harcamaların büyük bir kısmından kurtulursunuz. Bu bot sizin için otomatik şekilde balık tutma işlemini gerçekleştirir ve bu sayede oldukça rahat seviye atlayabilir ve item alışı yapabilirsiniz.

  Ayrıca bu botun sahip olduğu buff özelliği sayesinde hem kendinizi hem de takımınızda bulunan oyuncuları oldukça rahat bir şekilde güçlendirebilirsiniz.

  Chat Bot sayesinde otomatik olarak konuşma yapabilirsiniz. Bu bot sayesinde menzilinize giren oyunculara otomatik olarak fısıltı gönderebilirsiniz. Bu özellik genelde takımına oyuncu toplamaya çalışan oyucular tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

  Merchant Bot sayesinde bulunduğunuz serverdaki bütün marketleri anında listeleyebilir ve bu listeleme sonucunda ürünleri otomatik olarak satın alabilirsiniz. Bu bot aynı zamanda ürünleri fiyatlarıyla birlikte listelemektedir. Bu sayede haritada bulunan ürünler içerisinden en uygun olanlarını saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

  Akıllı Rota botu sayesinde uzak mesafelere giderken dağlara, tepelere çıkmazsınız ve engellere takılmazsınız. Yani rotanızı bu engellerden kaçarak oluşturmanıza yarar. Bu sayede bilgisayarınızın başından ayrılsanız bile karakteriniz bu engellere takılmadan gitmesini istediğiniz yere gidebilir. 

 • Metin2 M24 Pro Nasıl Alınır?

  İnovapin.com güvencesiyle satın alım gerçekleştirmek isteyen oyuncular için kısa bir rehber hazırlamış bulunmaktayız. Hazırladığımız bu rehberin adımlarını atlamadan uygulamanız durumunda en indirimli ve en uygun fiyatlarla Metin2 M24 Pro satın alım işlemlerini tamamlayabilirsiniz.


  Öncelikle buraya tıklayarak Metin2 M24 Pro botların satış sayfasına ulaşın.

  Ardından karşınıza gelen en ucuz paketlerden bütçenize uygun olanını seçin.

  Daha sonra yanında bulunan sepete ekle tuşuna basın.

  Karşınıza gelen pop up pencereden sepete git butonuna tıklayın.

  Ardından dilerseniz peşin şekilde dilerseniz taksitli alışveriş imkânı ile ödemenizi tamamlayın.

  En indirimli Metin2 M24 Pro hesabınıza kısa süre sonra gelecektir.


  Metin2 oyununda aktiflik oldukça önemlidir. Bundan dolayı oyuncular ekrandan kalkması gereken zamanlarda kendileri için inovapin.com güvencesiyle en uygun fiyatlarla oyun içi botları satın almaktadırlar.

 • Metin2 M24 Pro Bot Fiyatları

  En indirimli metin2 bot fiyatları aşağıda belirtildiği gibidir. Sizin için farm yapabilen, item alıp satabilen ve oyun içinde aktif kalmanızı sağlayan metin2 M24 Pro Bot fiyatları en uygun şekilde aşağıdaki gibidir. Fiyatlar zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Bundan dolayı yukarıda verilen bağlantı üzerinden güncel fiyatları takip etmeniz yararınıza olacaktır.
  M24 Pro 1 Credit : 0.99 TL

  M24 Pro 5 Credit : 4.95 TL

  M24 Pro 7 Credit : 6.95 TL

  M24 Pro 10 Credit : 9.95 TL

  M24 Pro 15 Credit : 14.90 TL

  M24 Pro 20 Credit : 19.93 TL

  M24 Pro 50 Credit : 49.90 TL

  M24 Pro 100 Credit : 99.85 TL 


  Yukarıda verilen fiyatlar güncel fiyatlardır. İnovapin.com güvencesiyle satılan paketleri komisyonsuz ödeme sistemleriyle satın almak için inovapin.com’u tercih edin. 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.