En Ucuz Netflix Hediye Kartı TL Netflix Hediye Kartı 100 TL | İnovapin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi

Netflix / Netflix Hediye Kartı TL / Netflix Hediye Kartı 100 TL

Netflix Hediye Kartı TL Netflix Hediye Kartı 100 TL

Netflix Hediye Kartı 100 TL

Bölge

Platform

Belirtilmemiş

Geliştirici

Belirtilmemiş

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

Belirtilmemiş

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

0

Dijital Anahtar

5.79

6.49

Yorumlar ( 33 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

avatar
 • Değerlendirmeniz

1 - Belirttiğimiz Linke Tıklıyoruz . '' https://www.netflix.com/tr/redeem '' Daha Sonra '' Kod veya Pin '' Kısmına Satın Almış Olduğumuz Kodu Giriyoruz . İşlemimiz Tamamlandı .

 

netflix 1

 

 

Netflix SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Netflix Hediye Kartı TL

  Dizi, film, belgesel ve daha birçok türü içinde barındıran Netflix uygulaması gün geçtikçe çok daha popüler bir hâl almaya başlamıştır. Günümüzde televizyonun yerine geçen dizi uygulamaları arasında en popüleri Netflix olarak bilinmektedir. Bundan dolayı kullanıcıları üyeliklerini genellikle Netflix hediye kartı tl ile yapmaktadır.

  Son zamlarda Netflix üyelikleri birçok kullanıcının bütçesini zorlamaya veya aşmaya başlamıştır. Bundan dolayı kullanıcılar farklı sağlayıcılardan Netflix hediye kartları satın almaya yönelmektedir. Çünkü bu sağlayıcılarda genellikle Netflix uygulamasının içinde olan fiyatlardan çok daha uyguna gelmektedir. Kullanıcılar bu kartları satın alırken aynı zamanda güvenilir bir sağlayıcı aramaktadır. Bu noktada devreye giren İnovapin.com markası sayesinde kullanıcıların bu arayışı sonlanmaktadır. Satın alınan Netflix hediye kartlarını aynı zamanda arkadaşlarınıza da verebilirsiniz. Bu sayede onlara en azından bir aylık Netflix üyeliklerini hediye edebilirsiniz. Dilerseniz de tabii ki kendi hesaplarınızda üyeliğinizi yenilerken kullanabilirsiniz. 

 • Netflix Hediye Kartı TL Nasıl Kullanılır?

  Kullanıcılar Netflix hediye kartı tl satın al adımına geçmeden önce satın alacakları bu hediye kartlarını nasıl kullanacaklarını araştırmaktadır. Bundan dolayı siz değerli kullanıcılar için aşağıdaki yönergeler hazırlanmıştır. Bu yönergeleri takip ederek Netflix hediye kartlarınızı aktif edebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz:

  Öncelikle Netflix markasının resmi sayfasında veya uygulamasında hesabınız için oturum açmanız gerekmektedir.

  Hesabınızda oturum açtıktan sonra Netflix şirketinin oluşturduğu kod sayfasına girmeniz gerekmektedir.

  Bu sayfaya ulaştıktan sonra kod alanına tarafımızdan sizlere mail yoluyla gönderilen kodu yazmanız gerekmektedir.

  Bu noktada kodu kopyalayıp yapıştırmanız hata yapmamanız adına tavsiye edilmektedir.

  Bu noktada kod üzerine tanımlanmış bakiyeyi yüklemek istediğiniz hesaba giriş yapmanız gerekmektedir.

  Kod kullanıldıktan sonra bakiye başka bir hesaba aktarılamaz. Bundan dolayı kodu yüklemek istediğiniz hesapta oturum açmanız gerekmektedir.

  Kodu girdikten sonra bu koda tanımlanmış olan bakiye hesabınıza bakiye olarak yüklenir ve ilerleyen zamanlarda aylık ödemeniz geldiğinde bu ödemeye karşılık olarak kullanılabilir. 

  Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra sorunsuz bir şekilde Netflix hediye kartınızı kullanabilirsiniz. 

 • Netflix Hediye Kartı ile Netflixte Neler İzlenir?

  Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu satın almış oldukları hediye kartları ile neler izleyebileceklerini merak etmektedir. Fakat bu hediye kartını belirli bir dizi, film, animasyon veya belgesel yani Netflix uygulamasında bulunan ürünlerden biri için kullanmanız mümkün değildir.

  Netflix uygulamasında bu kodu aktif ederek aylık üyelik satın alma şansına sahip olursunuz. Bundan dolayı bu kod ile Netflix uygulaması içinde dilediğiniz bütün yapımları izleyebilirsiniz. Koda tanımlanmış bakiye ile Netflix üyeliği satın alabilir ve Netflix uygulaması içinde bulunan bütün yapımları izleyebilirsiniz. Yani kodu aktif ettikten sonra üyelik satın almanız durumunda dilediğiniz yapımı izleyebilirsiniz. Bir sonraki başlığı inceleyerek Netflix hediye kartı tl fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Netflix Hediye Kartı TL Fiyatları

  Netflix hediye kartı tl yükleme adımına geçmek isteyen kullanıcıların büyük bir çoğunluğu öncelikle fiyatlara göz gezdirmek istemektedir. Aşağıda listelenen fiyatlar İnovapin güvencesiyle satılan epinlerin fiyatları hakkında genel bir fikir edinmesi için verilmiştir. Bu fiyatlar yazıyı okuduğunuz tarihte değişmiş veya güncellenmiş olabilir. Bundan dolayı buraya tıklayarak dilediğiniz an bu ürünlerin güncel ve en doğru fiyatını görüntüleyebilirsiniz.

  Netflix Hediye Kartı 25 TL : 45.00 TL

  Netflix Hediye Kartı 50 TL : 74.00 TL

  Netflix Hediye Kartı 75 TL : 81.00 TL

  Netflix Hediye Kartı 100 TL : 107.00 TL

  Netflix Hediye Kartı 200 TL : 200.00 TL

  Yukarıda listelenen fiyat listesi bu yazının yazılmış olduğu tarihteki güncel fiyatlardır. Bundan dolayı siz bu yazıyı okuduğunuz tarihte indirim veya zamlanma olmuş olabilir. Yukarıda verilen bağlantıyı ziyaret ederek her zaman en güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz. Yukarıda sıralan fiyatları taksitli alışveriş imkanı sayesinde kolaylıkla ödeme şansı elde edebilirsiniz.

 • Netflix Hediye Kartı Nasıl Satın Alınır?

  Uygun fiyatlarla Netflix Hediye kartı satın almak isteyen kullanıcılar öncelikle buraya tıklayarak satış sayfasına ulaşmalıdır. Daha sonra aşağıdaki adımları uygulayarak Netflix hediye kartınızı satın alabilirsiniz. 

  Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfadan bütçenize uygun olan hediye kartını seçmeniz gerekmektedir.

  Daha sonra karşısında bulunan ‘sepete ekle’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

  Ardından karşınıza açılan pencereden ‘sepetime git’ butonuna tıklayarak veya ‘kayıt ol’ butonuna tıklayarak sepetinize gitmeniz gerekmektedir.

  Sepetinize ulaştıktan sonar hesabınızda oturum açmanız gerekmektedir aksi takdirde ödeme adımına geçemezsiniz.

  Bu aşamada hesabınız yok ise hesap oluşturmanız gerekecektir.

  Hesabınızda oturum açtıktan sonra dilediğiniz ödeme yöntemiyle birlikte ödemenizi gerçekleştirebilir ve hediye kartı kodunuzu satın alabilirsiniz.

  Yukarıdaki adımları atlamadan uygulamanız durumunda hiçbir sorunla karşılaşmadan Netflix hediye kartınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri komisyonsuz ödeme sistemleriyle ekstra ücretlere tabi olmadan yapabilirsiniz. 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.