Paribu Cineverse CGV Satın Al - En Uygun CVG

Paribu Cıneverse

 / 

Paribu Cineverse CGV

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

4

Yorumlar ( 4 )

Paribu Cineverse CGV Satın Al

Paribu Cineverse CGV satın al ile birlikte artık sinemaya gitmek çok daha ekonomik ve keyifli olabiliyor. Günümüzün gelişen teknolojisinde artık pek çok uygulamaya online olarak ulaşmak mümkün oluyor. Aynı zamanda sinema biletini de online olarak alabiliyorsunuz. Paribu Cineverse CGV ise bu firma tarafından geliştirilen bir ödeme sistemidir. Bu sistem ile aynı zamanda çeşitli indirimlerden yararlanmak mümkün oluyor. Ayrıca çok beğendiğiniz filmler için bilet bulmak için de büyük çabalar harcamanıza gerek kalmıyor.

İnovapin sitemiz Paribu Cineverse CGV satın al paketleri ile sizlere daha uygun maliyetli çözümler sunuyor. Sitemizde yer alan paketleri alarak istediğiniz sinemada kullanabilirsiniz. Üstelik yanında olan sürpriz hediyelerden de yararlanabilirsiniz. Sinema biletini bu şekilde uygun maliyetli olarak alabilir ve sevdiklerinizde daha çok sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Ucuz Paribu Cineverse CGV alarak arkadaşlarınızla da keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

 

Paribu Cineverse CGV

Paribu Cineverse lokasyonlarında ve büfelerinde sitemizden alacağınız paketleri kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle Paribu Cineverse üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra ise Paribu Cineverse CGV satın al işlemini gerçekleştirerek hesabınıza yükleyebilirsiniz. Hesabınıza yükledikten sonra istediğiniz filmleri izleyebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebilir ve onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

CGV Cinema Clup üyesi olmanın avantajından yararlanabilir ve daha ekonomik maliyetlerle daha kaliteli filmleri sinemada izleyebilirsiniz. Bu kulübe üye olduktan sonra artık adeta cebinizde hazır sinema bileti ile dolaşabilirsiniz. Çok beğendiğiniz bir film sinemaya geldiğinde bunun için bütçe ayırmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda sinemaların olmazsa olmazı kova mısıra da ücret ödemenize gerek bulunmuyor. Paribu Cineverse CGV satın al işlemi ile siz de artık istediğiniz gibi sinemaya sık gitme olanağını bulabilirsiniz.

 

Paribu Cineverse CGV Nasıl Satın Alınır?

CGV Cinema Clup üyesi olmanın ardından artık sinema bileti almak çok daha ekonomik oluyor. Sürekli büyüyen bir ailenin üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayabiliyorsunuz. Günümüzde neredeyse sinema biletleri kadar yüksek maliyetli olan kova mısır için de ayrı bütçeler ayırmanıza gerek bulunmuyor. Paribu Cineverse CGV satın al işlemini yapmanız yeterli oluyor. Bu işlemi CGV Cinema clup sitesinden yapabilirsiniz. Ama fiyatların yüksek olduğunu görünce farklı çözümler arayabilirsiniz. Aradığınız çözümü size İnovapin sitemiz sunuyor. Üstelik sitemizde üyelik yapmadan da alışveriş yapabiliyorsunuz. Paribu Cineverse CGV en uygun fiyatlarla sitemizden şu şekilde alabilirsiniz:

 • İnovapin.com hesabınız varsa giriş yapabilir yoksa hesap açmadan devam edebilirsiniz
 • Sitemizde yer alan Paribu Cineverse CGV satın al paketlerini hemen inceleyebilirsiniz
 • Beğendiğiniz ürünün yan tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz
 • Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra almış olduğunuz ürün epin kodu olarak teslim edilir

Sitemiz canlı desteği kesintisiz verir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Aynı zamanda satın alma işleminizi de pratik ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinin güvenliğine önem veren sitemizde ödemeler 3D sistemi ile yapılır. Aynı zamanda hızla sonuçlanan güvenli ödeme yöntemleri bulunur. Almış olduğunuz ürünler maksimum 60 saniye içinde teslim edilir ve siz de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Paribu Cineverse CGV ile Neler Yapılabilir?

Paribu Cineverse CGV satın al ile birlikte avantajlarından da yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sinemalarda her hafta vizyona yeni filmler girer. Bu filmlerin hepsini izlemek içinse büyük bütçeler ayrılması gerekir. Bu zorunluluktan Paribu Cineverse CGV al işlemini yaparak kurtulmanız mümkün oluyor. Kaydolacağınız bu kulübün sunduğu ayrıcalıklar arasında şunlar bulunuyor:

 • Almış olduğunuz Paribu Cineverse CGV paketlerini uygulamanın geçerli olduğu bütün sinema ve büfelerde kullanabilirsiniz
 • Sinema biletlerinizi ayrıca ödeme yapmadan indirimli fiyattan alabilirsiniz
 • Sinemaların olmazsa olmazı kova mısırı ayrıca ödeme yapmadan alabilirsiniz
 • Sevdiklerinize hediye olarak gönderebilir ve onlara sinema keyfi yaşatabilirsiniz

 

Paribu Cineverse CGV Nasıl Yüklenir?

Paribu Cineverse CGV yükleme işlemini basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle İnovapin sitemizden Paribu Cineverse CGV Satın al işlemini yapmalısınız. Ardından size gönderilen epin kodunu kopyalamalısınız. CGV Cinema Clup hesabınıza girmeli ve burada kod yükle butonuna tıklamalısınız. Açılan ekrana kopyaladığınız kodu yapıştırmalısınız. İşlemi onaylamanın ardından ve bakiyenin hesabınıza yüklendiğini görebilirsiniz.

Bakiyenizi hesabınıza yüklemenin ardından altı ay içinde kullanmaya önem vermelisiniz. Aksi takdirde bu sürenin sonunda bakiyeniz silinir ve kullanılamaz. Paribu Cineverse CGV satın al işleminizi maksimum 1200 CGV olacak şekilde yapmanız gerekir. Bunun üzerinde olan yüklemeler için ertesi günün beklenmesi gerekiyor.

 

Paribu Cineverse CGV Fiyatları

Paribu Cineverse CGV fiyatları kulübün kendi sitesinde yüksek olarak bulunur. Bu konuda aradığınız ekonomik çözümleri ise İnovapin sitemiz sunar. CGV Cinema Clup üyesi olduktan sonra fiyatlarını sitemizde yer alan fiyatlarla karşılaştırdığınızda oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. Sitemizde yer alan uygun fiyatlarla sinemaya gitme keyfini daha sık yaşayabilirsiniz. İstediğiniz gibi yüksek miktarlarda CGV içeren paketler alabilirsiniz. Fiyatların uygun olması ile arkadaşlarınıza da sinema bileti ısmarlayabilirsiniz.

İnovapin sitemizde yer alan Paribu Cineverse CGV fiyatları hemen inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili merak ettiğiniz konularda da müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Paketlerimiz uygun fiyatlı olmalarının yanında dikkatle hazırlanırlar. Böylece hiç sorunsuz kullanılmaları mümkün olur. Hemen şimdi Paribu Cineverse CGV satın al işlemini yapmak için ürünlerin güncel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

 

Cgv Para ile Ne Yapılır?

Cgv para ile önünüzde kocaman bir dünyanın açıldığını görebilirsiniz. Zorlaşan ekonomik şartlardan dolayı sinemaya gitmek için her zaman bütçe ayrılması mümkün olmuyor. Cvg cinema clup bu duruma çözümü Paribu Cineverce CVG satın al fırsatı ile sunuyor. Sürekli büyüyen bir ailenin üyesi olabilir ve her sinemaya gitmek için ayrı bütçeler ayırma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Arkadaşlarınız bütçeleriniz denkleştirmeye çalışırken siz CVG ile ödemenizi pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza hediye gönderebilirsiniz ve böylece onların da çok istedikleri filmi ücret ödemeden izlemeleri mümkün olur. Aynı zamanda sinemada olmanın keyfini kova mısır ile artırabilirsiniz. CVG cinema clup müşterilerine çeşitli hediyeler sunuyor. Bu sürpriz hediyeleri de sinemaya gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Paribu Cineverce CVG satın al sonrasında altı ay boyunca kullanabilir ve bu süre içinde bakiyenizle sinemaya gidebilirsiniz. Bakiyenizin azaldığını gördüğünüz takdirde tekrar CVG para yükleyebilirsiniz.

Cgv Para Büfede Nasıl Kullanılır?

Cvg para büfede pratik olarak kullanılıyor. Cvg para hesabı uygulamanız üzerinden ödemelerinizi büfede gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama Mark Antalya Paribu Cineverce büfeleri hariç tüm büfelerde geçerlidir. Büfeden kova mısır alabilir ve ödemenizi uygulama üzerinden Cvg paranız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Büfelerde olduğu gibi gişelerde de uygulama üzerinden fiziki karta sahip olmadan ödemenizi gerçekleştirerek biletinizi alabilirsiniz. Büfeden sadece kendinize değil arkadaşlarınıza da kova mısır alabilirsiniz. Paribu Cineverse CVG satın al sonrasında kolaylığına ve sunduğu avantajlara kısa sürede alışabilirsiniz. Daha sonra ise İnovapin sitemizi sık sık ziyaret ederek bakiyenizi yükseltecek olan paketleri alabilirsiniz.

 

1 - Paribu Cineverse sitesini ziyaret edin

2 - Hemen üye girişi yapın

3 - Sağ üst köşede yer alan üyelik bilgilerinize girin

4 - Açılan seçeneklerden CGV MOVIEPASS'i tıklayın

5 - CGV Para Barkod Yükleme butonuna tıklayın

6 - Karşınıza çıkan kutucuğa satın aldığınız CGV Moive Pass Kodunu girin ve Yükle butununa tıklayın

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.