Xbox Hediye Kartı US Satın Al - En İndirimli Fiyatlarla

Xbox

 / 

XBox Live Hediye Kartı US

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

2

Yorumlar ( 2 )

Xbox 2001 yılında Microsoft tarafından çıkartılan oyun konsolu serisidir. Xbox Live hediye kartı US,  Xbox üyeliklerin oluşturulması, oyun, film, tv yapımları ve oyun konsolu ve aksesuarlarının alınması için kullanılır. ABD merkezli olan Microsoft tarafından çeşitli ülkeler merkez olarak kabul edilmiştir ve o ülkelerin para birimleri ile Xbox storeden alışveriş yapılması mümkün olur. Xbox Live hediye kartı US satın al işlemi ABD merkezli olarak üyeliğini oluşturmak isteyen kişiler tarafından yapılır. 

Xbox Live hediye kartı US satın al ile birlikte en popüler çok oyunculu çevrimiçi oyunları oynamaya başlamak mümkün olur. Xbox tarafından oluşturulmuş geniş bir oyun kütüphanesi bulunur. Xbox Live hediye kartı US al ile oyuncuların bu kütüphaneye erişimleri mümkün olur. İnovapin.com olarak müşterilerimizin güvenli ve hızlı hizmet almasını sağlıyoruz. Sitemizden alacağınız ürünler ile üyeliklerinizi hızla oluşturabilir ve Xbox mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Hediye kartınızı kendiniz kullanabilir ya da arkadaşınıza verebilirsiniz.

Xbox Live Hediye Kartı US Satın Al

Xbox Live hediye kartı us satın al ile birlikte oyuncular önemli avantajlara sahip olurlar. Bu avantajlara uygun fiyatlar ile sahip olmak için ucuz Xbox Live hediye kartı US al hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz ürünleri almanızın ardından dijital anahtar olarak saniyeler içinde teslim ediyoruz. Bu dijital anahtarı kendiniz kullanabilir ya da arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. İnovapin.com olarak ABD konumlu olarak üyelik oluşturmak ya da üyeliğini uzatmak isteyen kişiler için hazırlamış olduğumuz ürünleri şu şekilde alabilirsiniz:

 • İnovapin.com sitemizde ücret ödemeden kayıt olarak hesap açabilirsiniz
 • Açmış olduğunuz hesaba 3D güvenli ödeme sistemi ile bakiye yükleyebilirsiniz
 • https://www.inovapin.com/game/xbox/xbox-live-hediye-karti-us buraya tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz
 • İncelediğiniz ürünler içinde beğendiğinizin sağ tarafında bulunan sepete ekle tuşuna basabilirsiniz
 • Ürün sepetinize eklendikten sonra sepeti onaylayarak satın alma sürecinizi tamamlayabilirsiniz

Xbox Live Hediye Kartı US Ne İşe Yarar?

Xbox Live hediye kartı US alan oyuncular için çok sayıda avantaj bulunur. Bu avantajlardan ekonomik bütçeler ile yararlanmak için İnovapin.com sitemizin hazırladığı ucuz Xbox Live hediye kartı US al ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Oyun konsoluna sahip olmak önemli olurken tek başına yeterli olmadığı görülür. Pek çok çevrimiçi çok oyunculu oyunu indirerek oynamaya başlamak için üyelik oluşturulması gerekir. Xbox Live hediye kartı US satın al sonrasında üyeliğinizi oluşturabilir ve ayrıca şu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 • Xbox Game Pass, Xbox Live Gold üyelikleri oluşturulabilir
 • Xbox ve Microsoft store mağazalarında bulunan film, müzik, tv yapımları ve oyunları alabilirsiniz
 • Hediye kartınız ile daha önce yapmış olduğunuz üyelikleri uzatabilirsiniz
 • Hediye kartınızı bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz
 • Xbox ve Microsoft strore mağazalarında yapılan çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz
 • Oyun konsolu ve aksesuarlarını alabilirsiniz

Xbox Live Hediye Kartı US Nasıl Alınır?

Xbox Live hediye kartı US al işlemini yapmak için Microsoft ve Xbox mağazalarına girebilirsiniz. Bu mağazalarda ürünlerin fiyatının yüksek olması oyuncuların farklı çözümler aramalarına neden olur. İnovapin.com olarak oyuncuların bu arayışlarında buluştukları adres olmayı başarıyoruz. Kesintisiz hizmet veren sitemizden istediğiniz an alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleri almanın ardından size teslim edilen dijital anahtarı rahatça kullanarak Xbox bakiyenize ekleyebilirsiniz.

Xbox Live hediye kartı US satın al işleminizi sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz. Ucuz fiyatlarımız ile ürünleri istediğiniz gibi yüksek miktarlı paketlerle yapabilirsiniz. Ürünlerin arasından seçimlerinizi yaparken ABD merkezli üyeliklerde kullanılmak üzere hazırlanmış olanlar içinden olmasına dikkat etmelisiniz. Ürünü sitemizden almanızın ardından eposta adresinize dijital anahtar olarak gönderilir. Eposta adresinize gelen mailde bulunan kodun üzerine tıklayarak görüntüle dediğiniz anda kodu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xbox Live Hediye Kartı US Yükleme

Xbox Live hediye kartı US yükleme işlemini Microsoft ve Xbox hesabınız üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Hediye kartı 5X5 olarak harfler ve rakamlardan oluşan bir dijital kod olarak hazırlanır. Xbox Live hediye kartı US satın al ile birlikte sitemiz tarafından bu kod size birkaç saniye içinde teslim edilir. Almış olduğunuz kodu kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında kendi hesabınıza girmiş olmanız bulunur. Başka birinin Microsoft veya Xbox hesabına gireceğiniz kodu geri almanız mümkün olmaz.

Xbox Live hediye kartı US satın al ile elinizde bulunan kodu hesabınızın sağ üst köşesinde bulunan kod ya da hediye kartı kullan bölümüne girmelisiniz. Bu şekilde Xbox Live hediye kartı yükleme işleminizi yapmış olursunuz. Site tarafından gerekli yönlendirmeler yapılır ve bakiyenizin yüklenme işlemi tamamlanır. Ardından Microsoft ve Xbox hesabınız üzerinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Xbox Live hediye kartı US satın al için sitemizi istediğiniz an ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde sitemizden alacağınız ürünlerle uygulama bakiyenizi istediğiniz gibi arttırabilir ve yapılan indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Xbox Live Hediye Kartı US Fiyatları

Xbox Live hediye kartı US fiyatı ürünün içeriğinin dolar üzerinden hazırlanması ile döviz fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Tüm dünyada yaşanan ekonomik dalgalanmalar döviz fiyatlarında da yükseliş ve düşüşler olmasına neden olur. İnovapin.com olarak müşterilerimizin bütçelerine uygun fiyatlar ile ürünleri alabilmesini amaçlıyoruz. Farklı miktarlar içeren Xbox Live hediye kartı satın al ürünleri ile bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilmenizi sağlıyoruz. Sitemizden Xbox Live hediye kartı US satın al işlemini yaparak bakiyenizi istediğiniz gibi artırabilirsiniz. Xbox Live hediye kartı fiyatı araştırmanızda sitemizde şu ürünlerin olduğunu görebilir ve alabilirsiniz:

 • 10 USD Live gift card 275,35 TL
 • 15 USD Live gift card 411,80 TL
 • 25 USD Live gift card 675,70 TL
 • 50 USD Live gift card 1,351,40 TL
 • 100 USD Live gift card 2,702,60 TL

 

1 - İlk Olarak https://account.microsoft.com/billing/redeem Adresine Giriş Yapıyoruz .

 

2 - Daha Sonra Açılan sayfaya Satın Almış Olduğumuz Kodumuzu Giriyoruz .

 

3 - İşlemimiz Tamamlandı .

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.