Hakkımızda | İnovapin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi

Hakkımızda

Biz Kimiz?


İnovapin.com olarak yaratıcı oyun e-pin düşüncelerimizi sizlere farklı varyasyonlarla sunmamız için kurulmuş olan bir web sitesidir. Siz değerli oyunculara dijital kodların bir çok baremlerde sunumu, item, char, skin gibi bir çok detayı sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz ve başarıyoruz. Yayıncılarımıza veya İnfluencerımıza komisyonsuz bağış, yayıncılarını veya influencerlarını destekleyecek izleyicilerimiz için komisyonsuz gönderim yöntemini her zaman sizlerle aktif şekilde tutacağız.
Gelişen sektördeki yerimizi yenilikçi oluşumumuzla birleştirdik MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ artık en yüksek seviyede. Kullanıcılarımıza 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sürekli yeni kampanyaları, etkinlikleri sitemizde bulunan HABERLER alanından takip edebilir. Bannerlarımızdan etkinlik detaylarına bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ödeme


Son teknoloji 3-D Secure sistemlerini kullanan ödeme yöntemleri ile aktif olarak çalışmaktadır. Mobil Ödeme, Kredi Kartı, Havale gibi sistemleri faal olarak kullanıcılarımıza sunmaktayız. 7/24 güvenilir alışveriş sizi inovapin.com ‘da bekliyor.

 

Satış öncesi ve satış sonrası bizlere CANLI DESTEK hattımız üzerinden bağlanabilir tüm sormak istediklerinizi kesintisiz müşteri memnuniyeti ile bizlere sorabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.