Filters Clear
Category
  Search
  Seller Status
  Price Range (TL)
  Create New

  Oyuncu Pazarı

  Oyuncu Pazarı, bir çok oyunda oyun içinde bulunan hesap, item, skin satışı yapmanızı sağlayan ve inovapin.com üzerinde sayısız işlem sağlanan bir alandır. Oyuncu Pazarı alanında ilanlarınızı listeleyebilir ve oyun içi kozmetik ögeleri, boost hizmetlerini veya random hesap satışını sağlayabilirsiniz. En popüler oyunların hesap satış ve oyuncu pazarı listesi!

  Yukarıda listelenen bir çok oyunu ve açık tüm oyuncu pazarı oyunları içerisinde bulunan hesaplarınızı inovapin.com sayesinde güvenilir bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ve sadece %5 Komisyonla!

  İnovapin.com Oyuncu Pazarı İlan Alım-Satım Nasıl Gerçekleşmektedir?

  OYUNCU PAZARI BLOKE SİSTEMİ! Güvenli Alışveriş inovapin.com

  Oyuncu Pazarı Bloke sistemleri oyun bazlı değişmektedir. Her oyunun belirli güvenlik önlemleri mevcuttur. PUBGM, Valorant, League of Legends gibi oyunlarda 24 SAAT bloke mevcuttur. İlan transferi sonrasında 24 saat boyunca inovapin.com havuzunda paranız güvence altındadır. Yaşanabilecek bir sorunda 24 saat içerisinde inovapin.com gerekli müdahaleyi sağlayabilir ve paranızı koruyabilir. Fakat 24 saati geçen işlemlerde inovapin.com olarak hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. 24 saat içerisinde tüm işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriniz.