İnovapin Üzerinden Alabileceğiniz Tüm Ürünler

İnovapin.com dünyada ve Türkiye ‘de bulunan tüm sevilen oyun ve dijital içerikleri sizlere uygun fiyat, hızlı teslimat garantisiyle sunar! Siz de İnovapin güvencesiyle en hızlı şekilde bu fırsatları kaçırmayın. İnovapin.com’da ihtiyaçlarınızı karşılamak için PC, Mobile Oyunlar, Xbox Oyunları, Steam, Steam Oyunları ve birçok dijital kodları satın alabilirsiniz.

Satın Alabileceğiniz Örnek Oyunlar

gibi birbirinden eşsiz içeriklere sahip olmanızı sağlayan fırsatları kaçırmayın ve en ucuz fiyatlarla güvenilir şekilde hemen alışveriş yapın.

En Dikkat Çeken Oyunlar İnovapin’de

Günümüzde mobil oyunlar ve bilgisayar oyunları olarak iki kategoriye ayrılmıştır. Mobil ve bilgisayar oyunlarının birçok türü vardır. Mobil Oyunlarda genellikle MOBA ve Battle Royale oyun tipleri sevilirken, Bilgisayar oyunlarında FPS ve MMORPG oyunlar daha sıklıkta oynanmaktadır.

MOBA

MOBA türü oyunlar genellikle iki takım arasında çevrim içi olarak oynanan rekabetçi oyunlardır. Oyuncular seçtikleri karakterin özelliklerini kullanarak stratejiler geliştirirler. İki takım da karşılaşmada ilerlemeye çalışır. Karakterlerin farklı yetenekleri ve üstlendikleri roller vardır. Bu da her bir karşılaşmayı benzersiz yapan bir etkendir. Oldukça dinamik olan bu oyun türünde takımların kendi arasında ve bireysel olarak oluşturdukları stratejiler belirleyici olur.

Battle Royale

Genellikle bir haritada belli bir grup oyuncunun hayatta kalma mücadelesidir. Oyuncular, oyunda bulunan çeşitli eşyaları ve silahları toplayarak uzun süre hayatta kalmaya çalışır. Hayatta kalan son oyuncu ve takımı oyunun kazananı olur. Strateji, takip yeteneği, hızlı tepki ve hayatta kalma becerilerini geliştirir.

FPS

Oyuncunun tüm oyunu karakterin gözüyle gördüğü ve çoğunlukla silahlı bir oyun türüdür. Oldukça dinamik ve yüksek tempolu sahneler çok sık görülür. Aksiyon seviyesi yüksektir. FPS oyunları, nişan alma yetenekleri, hızlı karar verme, oyun içi refleks ve stratejik düşünme gibi yetenekleri destekler. Çeşitli silahlar ve yetenekler ile de oyun deneyimini benzersiz kılar.

MMORPG

Binlerce oyuncunun tek bir sanal dünya üzerinde bir araya geldiği ve maceraya atıldığı bir oyun türüdür. Oyuncular, genellikle kendilerine özgü bir karakter oluşturarak ve karakteri geliştirerek oyun dünyasında çeşitli görevler yapar veya diğer oyuncularla etkileşime geçerler. MMORPG'ler, geniş bir açık dünya sunarak keşif, savaş ve sosyal etkileşim gibi çeşitli aktiviteleri destekler. Bu oyunlar, oyuncuların uzun vadeli hedefler belirlemesine ve karakterlerini istedikleri gibi özelleştirmesine olanak tanır, böylece oyuncuların kendilerini oyun dünyasına tamamen kaptırmalarını sağlar.


Uygun fiyat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sevdiğiniz oyunlar İnovapin’de sizi bekliyor! 7/24 Canlı Destek ve hızlı teslimat garantisi ile alışveriş yapmak için şimdi üyeliğinizi tamamlayın.