League Of Legends Türkiye
Category

: League Of Legends Türkiye

Description

League of Legends Riot Points Satın Al

Riot Games tarafından 2009 tarihinde MOBA türünde geliştirilmiş olan League of Legends tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Savaş ve strateji oyunu olan bu oyun e-spor olarak kabul edilir ve yapılan eşitli turnuvalar ile oyuncularının büyük ödüller kazanmaları mümkün olur. League of Legends riot points satın al işlemini yapan oyuncular oyunda önemli avantajlar elde edebiliyorlar. Kısaca LoL olarak da adlandırılan oyun müthiş görselliği, şampiyonları ve haritaları ile oyun dünyasının en popüler oyunları arasında yer alıyor.


İnovapin.com sitemiz League of Legends riot points satın al işlemini yapmak isteyen oyuncular için üstün kalitede hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan sitemizden alacağınız epin kodlarını güvenle kullanabilirsiniz. Oyun bakiyenizi istediğiniz gibi yükselterek rakiplerinize korku salabilirsiniz. Sitemizde işlemlerinizi kolayca yapmanızda deneyimli müşteri temsilcilerimizden anlık canlı destek alabilirsiniz. League of Legends riot points al işleminizi 7/24 yapabilir ve oyun bakiyenizi istediğiniz gibi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.


 

League of Legends Riot Points

Riot Games tarafından geliştirilmiş ve global olarak yoğun ilgi gören oyunda avantaj elde etmek için kullanabileceğiniz oyun parası riot points olarak belirlenmiştir. League of Legends riot points oyunun içinde geçerli olan para birimidir. Bu para birimini İnovapin.com sitemizden ekonomik bütçelerle alabilirsiniz. Her bütçeye uygun League of Legends riot points satın al paketleri sitemizde bulunuyor. Satın aldığınız paketler ile çeşitli kozmetik ürünler, silah kaplamaları, güçlendiriciler, güçlü karakterler alabilirsiniz.


Ucuz League of Legends riot points almanın ardından oyun deneyiminizi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Oyun dünyasının fazla ilgi gören oyunun olan League of Legends riot points ile 5x5 olarak yapılan takım maçlarının en fazla ilgi gören oyuncusu olabilirsiniz. Sitemizden alacağınız paketler epin kodu olarak saniyeler içinde teslim edilir. Kesintisiz hizmet veren sitemizden her ihtiyaç duyduğunuz anda hazırlamış olduğumuz paketlerden alabilirsiniz.


League of Legends Riot Points Nasıl Satın Alınır?

League of Legends riot points satın al için en doğru adres İnovapin.com sitemizdir. Burada bulunan paketleri güvenle alarak oyun bakiyenizi istediğiniz gibi artırabilirsiniz. Hemen sonrasında da oyunun marketinden istediğiniz oyun içi ögeleri alabilirsiniz. League of Legends riot points en uygun fiyatlarla sitemizde üyelik oluşturmadan da hızla ve kolayca alabileceğiniz epin kodları arasında yer alıyor. Sektörün en eski ve deneyimli sitelerinden biri olarak sunduğumuz epin satışı hizmetinden şu şekilde yararlanabilirsiniz:


İnovapin.com üyeliğiniz varsa hesabınıza şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa ücretsiz oluşturabilir ya da üyelik oluşturmadan da alışveriş yapabilirsiniz

League of Legends riot points satın al paketlerini inceleyebilirsiniz

İncelediğiniz farklı büyüklükteki paketler arasından ihtiyacınızı karşılayacak miktarda olanın sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz.

3D sisteminin kullanıldığı sitemizde kredi ve banka kartı bilgileriniz güvende olarak ödemelerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz

Paketin bedelinin ödenmesinin ardından epin kodu olarak ürünü maksimum 60 saniye içinde teslim alabilirsiniz

 

League of Legends Riot Points ile Neler Yapılabilir?

League of Legends riot points satın al paketlerine sahip olarak oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyacak olan oyun içi ögelere sahip olabilirsiniz. Oyunun marketinde satışı yapılan çok sayıda ürün yer alır. Bu ürünleri almak içinse riot points adı verilen oyun parasına ihtiyacınız bulunur. İnovapin.com sitemizde yer alan paketleri almanın sonrasında oyunun marketini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun marketinden istediğiniz ürünleri rahatça alabilmeniz için indirimli League of Legends riot points paketlerimizi hemen inceleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz riot points paketlerini almanın sonrasında oyunun marketinden alabileceğiniz ürünler arasında şunlar yer alır:

Oyunda bulunan güçlü şampiyonların kilidini açabilirsiniz

Sahip olduğunuz karakterleri özelleştirecek kozmetik ürünler alabilirsiniz

Silah kaplamaları alarak silahlarınızı özelleştirebilirsiniz

Oyunda ilerlemenizi hızlandıracak çeşitli eşyalar alabilirsiniz

Deneyim puanları alabilir ve seviyeleri hızla geçebilirsiniz

 

League of Legends Riot Points Nerelerde Kullanılır?

League of Legends riot points satın al işlemini yapmanızın ardından ürünü size epin kodu olarak teslim ediyoruz. Almış olduğunuz epin kodunu hesabınıza yüklemenin sonrasında oyunun marketini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun marketinde bulunan ürünleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz. Ürünleri inceleyerek oyun stilinize uygun olanlar arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Markette bulunan ürünleri alarak oyunda rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.


League of Legends riot points satın al ile birlikte oyunda bulunan şampiyonların kilitlerini açabilirsiniz. Böylece oyun stilinize uygun karakterlere sahip olabilirsiniz. Oyunda görselliğe önem veriyorsanız kahramanlarınıza alacağınız özel kostümler ile özelleştirebilirsiniz. Kahramanlarınızın güçlenmesini sağlayacak özel güçler alabilirsiniz. Yapacağınız maçlarda eşya toplamak için zaman kaybetmez ve ihtiyaç duyacağınız eşyaları marketten rahatça alabilirsiniz.


League of Legends Riot Points Nasıl Yüklenir?

League of Legends riot points yükleme işlemini sitemizde yer alan paketleri almanın sonrasında sadece dakikalar içinde yapabilirsiniz. Oyun hesabınıza yükleyeceğiniz sanal paranız epin kodu olarak teslim edilir. Epin kodunu teslim aldığınızda hiç kimse ile paylaşmamaya önem vermelisiniz. İnovapin.com sitemizden League of Legends riot points satın al işlemini yapmanın sonrasında oyun hesabınıza giriş yapmalısınız. Oyun hesabınıza girdikten sonra orada bulunan riot points yükle seçeneğine tıklamalısınız.


Açılan ekranda belirtilen bölüme elinizde bulunan epin kodunu eksiksiz şekilde yazmalısınız. Ardından işleminizi onayladıktan sonra ise oyun bakiyenizi kontrol ettiğinizde bakiyenizin yükselmiş olduğunu görebilirsiniz. Oyun hesabınıza bakiye yüklemeye her ihtiyaç duyduğunuzda sitemizi ziyaret edebilir ve burada bulunan League of Legends riot points satın al paketlerini alabilirsiniz.


League of Legends Riot Points Fiyatları

League of Legends riot points fiyatları alacağınız paketin içinde bulunan sanal paranın miktarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Riot Games tarafından geliştirilen oyunun içinde kullanılan sanal paranın fiyatları döviz cinsinden belirleniyor. Ülkemizde yaşanan yüksek enflasyondan kaynaklı olarak döviz fiyatlarında da artışlar oluyor. Bunun için League of Legends riot points fiyatları konusunda fiyat farklılıkları ortaya çıkabiliyor. Oluşan fiyat artışlarından müşterilerimizin etkilenmemesini amaçlıyor ve minimum düzeylerde tutmaya önem veriyoruz.


League of Legends riot points en uygun fiyatlarla alma isteğinizi gerçekleştirebileceğini güvenilir adres arayışınıza İnovapin.com sitemiz son veriyor. 7/24 sitemizi ziyaret edebilir ve burada bulunan paketlerle oyun bakiyenizi istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. League of Legends riot points satın al paketlerini en ucuz fiyatlarla almak için hemen hazırlamış olduğumuz ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.


League of Legends Haritaları

League of Legends oyununun gördüğü ilgiyi artıran özellikleri arasında oynanış şekli ve hazırlanmış mükemmel haritalar bulunur. Bu haritaların her birinin kendine has özellikleri bulunur. Oyuncular da oyun stillerine uygun olan haritada maçlara çıkarlar. League of Legends haritaları Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk ve Sonsuz Uçurum olarak üç adettir. Oyunda yer alan haritalara biraz yakından bakalım:


Sihirdar Vadisi: 5x5 olarak hazırlanan iki takım arasında yapılan maçların yapıldığı bir haritadır. Mavi ve kırmızı takım olarak maçlar yapılır. İki takımın üslerini birbirine bağlayan üst, orta ve alt koridor olmak üzere üç koridor bulunur. Bu koridorlar üzerinde iki takıma ait üçer kule ve inhibitor yer alır. Oyuncular birbirlerinin kulesine zarar vermeye çalışırlar. Her iki takımın kendine ait Nexus binası bulunur. Rakip takımın Nexus binasını yıkan oyuncular maçları kazanırlar.

Uğursuzluk Korusu: 3x3 olarak iki takım şeklinde ya da bilgisayara karşı maçların yapılabileceği haritadır. Takımların yollarını birbirine bağlayan iki kule ve inhibitor bulunur. Takımların kendi üslerinde Nexus binaları yer alır. Rakip takımın Nexus binasını yıkan takım oyunu kazanır.

Sonsuz Uçurum Haritası: 5x5 olan iki takım arasında yapılan maçlar için hazırlanmış bir haritadır. Bu haritada oyuncuların üsse geri dönmeleri mümkün olmaz. Bu haritada oyuncular 3. seviyede ve bütün yetenekleri açma hakkına sahip olarak başlarlar. Haritada tek koridor takımların iki kulesi ve 1 inhibitorü bulunur.

 

League of Legends Karakter Sınıfları

League of Legends karakterlerinin sayısını artırmaya her yeni sezonda devam ediyor. Oyuncular da bu karakterler arasından yaptıkları seçimlerle savaş güçlerini artırmaya devam edebiliyorlar. Karakterleri almanın sonrasında İnovapin.com sitemizi ziyaret edebilir ve burada bulunan League of Legends riot points satın al işlemini yaparak güçlendirecek özellikler alabilirsiniz. Alacağını karakterlerin görünümlerini League of Legends riot points satın al paketlerini hesabınıza yükledikten sonra mağazasından alacağınız kostümlerle özelleştirebilirsiniz. Oyunda bulunan her sınıfta yer alan karakterlerin kendine has özellikleri bulunur. Siz de oyunda bulunan şampiyonlar arasından seçimlerinizi yaparken hangi sınıfta olduğuna dikkat etmelisiniz. League of Legends karakter sınıfları şu şekildedir:


 • Tanklar: Öncüler ve muhafızlar bu sınıftadırlar
 • Avcılar: Biçiciler, suikastçılar bu sınıfta yer alırlar
 • Dövüşçüler: Ezergeçerler, akıncılar bu sınıfın şampiyonlarıdır
 • Büyücüler: Savaş büyücüleri, yıkım büyücüleri, menzil büyücüleri bu sınıfta yer alır
 • Kontrolcüler: Efsuncular, engelleyiciler bu sınıftadır
 • Nişancılar: Nişancılar bu sınıftadır

 

League of Legends Rünler

League of Legends rünler oyuncuların oyunun başında alabilecekleri özellikler olarak kısaca açıklanabilir. Maçlara başlamadan önce karakteriniz için hazırlanmış rünler arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Alacağınız rünler ile karakterinizi güçlendirebilir ve maçların hemen başında yüksek hasar alma ve öldürülme gibi sorunlar yaşamazsınız. League of Legends riot points satın al ile karakteriniz için daha fazla özellik almanız mümkün olur. Oyunda oyuncuların en baştan hiç ödeme yapmadan karakterlerine uygun olarak alabilecekleri 5 farklı rün türü bulunur. Oyuncuların dikkat etmesi gereken her rünün kendi içinde de alt sınıflarının olduğudur. Buna dikkat ettiğinizde alacağınız rünler ile oyunda önemli avantajlar elde edebilirsiniz. League of Legends rün türleri şu şekilde yer alır:

 • İsabet
 • Hakimiyet
 • Büyücülük
 • Azim
 • İlham


read more...
League Of Legends Türkiye

LOL 210 Riot Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(612)
0.90 USD
1.00 USD
Linux Linux IOS IOS Android Android

LOL 850 Riot Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(572)
3.53 USD
3.93 USD
Linux Linux IOS IOS Android Android

LOL 1675 Riot Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(593)
6.80 USD
7.56 USD
Linux Linux IOS IOS Android Android

LOL 3125 Riot Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(573)
12.23 USD
13.61 USD
Linux Linux IOS IOS Android Android

LOL 5000 Riot Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(635)
19.05 USD
21.17 USD
Linux Linux IOS IOS Android Android

LOL 10275 Riot Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(605)
38.08 USD
42.34 USD
Linux Linux IOS IOS Android Android

LoL RP satın al her zaman en indirimli fiyatlara sahip ol. Güvenilir satın alma ve hızlı teslimat garantisiyle LoL RP çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.