Valorant Points
Category

: Valorant Points

Description

Valorant Points Satın Al

Riot Games tarafından geliştirilmiş olan Valorant global olarak oynanan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Solo olarak ya da 5x5 takımlar şeklinde oynanabilir. Mükemmel görselliği, aksiyon dolu hikayesi ile Valorant’ın gördüğü ilgi artmaya devam ediyor. Oyunu ücretsiz olarak indirmek ve oynamak mümkün oluyor. Bunun yanında oyunda bulunan bazı ögeleri almak için Valorant points satın al işleminin yapılması gerekir. Oyunda başarınızı sahip olacağınız oyun içi ögeler ile artırabilirsiniz.


Her yeni sezonda güncellemelerin yapıldığı oyunda bulunan ajan sayıları gibi, silahlar ve ekipmanlar da artırılmaya devam ediliyor. Valorant points satın al paketleri ile oyuna eklenen güçlü ajanların kilidini açmak ve silahlara sahip olmak mümkün oluyor. Oyun envanterinizin geniş olması solo oyunlarda başarınızı artırırken takım oyunlarında da takımların aranan oyuncusu olmanızı sağlar. Ucuz Valorant points arayışınıza İnovapin.com sitemiz son veriyor. Sitemizde bulunan points paketlerini alarak bakiyenizi yükseltebilir ve oyunun marketinden istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

 

Valorant Points

FPS tarzında geliştirilmiş olan Valorant milyonlarca kez indirilme sayısı ile dikkatleri çeker. E-spor olarak kabul edilen oyunun pek çok turnuvaları düzenlenir. Turnuvalarda dereceye giren oyuncular büyük ödüller kazanma ve tanınma fırsatını bulabilirler. Valorant points oyunun kendi içinde geçerli olan parasıdır. Valorant marketinden alışveriş yapmak için bu paraya sahip olmanız gerekir. Points sahibi olmanız size oyunda önemli avantajlar getirir. Oyunun kendi içinde geçerli olan Valorant points satın al işlemini sadece gerçek para ile yapmanız gerekir. Oyunda üstleneceğiniz görevlerle bu paraya sahip olmanız mümkün değildir.


Valorant points satın al ile birlikte oyunun mağazasına giriş yaparak burada satışı yapılan oyun içi ögeleri alabilirsiniz. Karakterlerinizi güçlendirebilir ve silah kaplamaları, bombalar alabilirsiniz. Aynı zamanda geçmekte zorlandığınız seviyeleri daha hızlı ve kolay şekilde geçebilirsiniz. İnovapin.com sitemizden uygun fiyatlarla points paketleri alarak kolayca hesabınıza yükleyebilirsiniz. Sitemizde işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz adına canlı destek deneyimli müşteri temsilcilerimiz tarafından kesintisiz olarak verilir.


Valorant Points Nasıl Satın Alınır?

Valorant points satın al işlemini oyunun kendi marketinden olduğu gibi İnovapin.com sitemiz gibi güvenilir epin satışı yapan sitede yapabilirsiniz. Sitemiz sunduğu uygun fiyatların yanı sıra ayrıca yaptığı indirimler ile dikkatleri çekmeyi başarır. Bu sayede indirimli Valorant points paketleri alarak bütçenize uygun çözümler bulabilirsiniz. Sitemizde üyelik şartı bulunmuyor. Üye olarak hesap açabileceğiniz gibi aynı zamanda hesap açmadan da işlemlerinizi pratik şekilde yapabilirsiniz. Hızlı olmaya önem veren sitemizde almış olduğunuz epin kodları saniyeler içinde teslim edilir. Böylece siz de hızla oyun bakiyenizi yükselterek ihtiyaç duyduğunuz oyun içi ögeleri alabilirsiniz. Valorant points satın al paketlerini sitemizden şu şekilde alabilirsiniz:


İnovapin.com üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yaparak yoksa giriş yapmadan işleminize devam edebilirsiniz

Valorant points satın al paketlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz

Farklı miktarlarda points içeren paketler arasından ihtiyacınız olan paketin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Ekrana gelen ödeme yöntemleri içinden istediğinizi tercih ederek 3D sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

Ödeme işleminin tamamlanmasının sonrasında epin kodu olarak ürünü birkaç saniye içinde teslim alabilirsiniz

 

Valorant Points ile Neler Yapılabilir?

Valorant’ta farklı güçleri ve yetenekleri olan ajanlar bulunur. Oyuncularda oynayış stillerine uygun özellikte olan ajanları alarak başarılarını artırabiliyorlar. Oyunda başarılı olmak ve rakiplerinizin önüne geçerek adınızı global olarak duyurmak için Valorant points satın al işlemini yapmanın ardından almış olduğunuz epin kodlarını hesabınıza yüklemenin ardından şu şekilde değerlendirebilirsiniz:


Ajanlar: Oyunda bulunan kuvvetli ajanları Valorant points ile alabilirsiniz. Oyun stilinize uygun yetenekleri olan ajanları alabilir ve gücünüze güç katabilirsiniz

Skinler: Çeşitli skinler alarak silahlarınızın görünümünü özelleştirebilir ve oyunda silahlarınız ile dikkat çekebilir ve oyundan alacağınız keyfin üst seviyelere çıkmasını sağlayabilirsiniz

Savaş bileti: Battle Pass sistemine katılmak için gerekli olan biletleri alabilir ve katılacağınız etkinlikte üstleneceğiniz görevleri başarı ile tamamlayarak ödüller kazanabilir ve yeni görevlerin kilitlerini açabilirsiniz

Radyanit points: Silah skinlerinizi yükseltmenizi sağlayacak olan Radyanit points kazanmak için görevleri tamamlamanın ve başarılarınızı artırmanın yanında ayrıca Valorant points satın al paketlerini de sitemizden tercih edebilirsiniz. Böylece Radyanit points bakiyenizi artırabilir ve envanterinizi genişletebilirsiniz

Arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz: Oyun arkadaşlarınıza hediyeler göndermek istediğinizde sitemizden Valorant points alabilirsiniz. Alacağınız paketleri takım arkadaşlarınıza gönderebilir ve onlarında güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Valorant Points Nerelerde Kullanılır?

Valorant points oyun içinde ilerlemenizi sağlayan çeşitli oyun içi ögeleri alabilmenizi sağlar. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana gördüğü ilgi artmaya devam ediyor. Valorant poinst satın al paketleri ile oyuncular seviyeleri daha hızlı geçebiliyorlar. Aynı zamanda yapılan turnuvalara katılarak büyük ödüller kazanma şansını bulabiliyorlar. Envanterinin güçlü olmasını isteyen oyuncular İnovapin.com sitemizde yer alan Valorant points en uygun fiyatlı paketleri alıyorlar. Fiyatlarımızın uygun olmasıyla da istenen yüksek miktarda points paketlerini alarak oyunda ilerlemelerini hızlandırabiliyorlar. Oyun stillerine uygun ajanların kilitlerini açabiliyorlar.


Silahlarını özelleştirecek kaplamaları alabiliyor ve silahlarını güçlendirmenin yanında ayrıca görselliğinde en üst seviyelere çıkmasını sağlayabiliyorlar. Oyun deneyiminizi üst seviyelere çıkartacak olan kozmetik ürünleri alabilirsiniz. Düzenlenen etkinliklere katılabilir ve büyük ödüller kazanabilirsiniz. Güçlü envanteriniz ile takımların aranan oyuncusu olabilirsiniz. Solo ve takım oyunlarında rakiplerinize korku salabilirsiniz.


Valorant Points Nasıl Yüklenir?

Valorant points yükleme için öncelikle yapmanız gereken öncelikle İnovapin.com sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan Valorant points satın al paketlerini uygun fiyatlarla alabilir ve yükleme işleminizi başlatabilirsiniz. Sitemizden alacağınız paketler epin kodu olarak saniyeler içinde teslim edilir. Epin kodunu teslim almanın ardından oyun hesabınıza giriş yapmalısınız. Oyun hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sağ tarafında bulunan Valorant points yazısının üzerine tıklamalısınız.


Açılan sayfada yer alan riot pin ve kodlar seçeneğine tıklamalı ve açılan pencerede belirtilen bölüme almış olduğunuz epin kodunu yazmalısınız. Epin kodunu yazmanın ardından işleminizi onayladığınızda bakiyeniz hesabınıza yüklenir. Ardından oyunun mağazasına giriş yaparak istediğiniz ürünleri almaya başlayabilirsiniz. Oyun hesabınıza her bakiye yüklemeniz gerektiğinde güvenli ve hızlı alışveriş yapabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İndirimli Valorant points paketlerini ekonomik bütçelerle alabilirsiniz. Daha sonra Valorant points yükleme işlemini saniyeler içinde yaparak oyunda önemli avantajlar elde edebilirsiniz.

 

Valorant Points Fiyatları

Valorant points fiyatları oyunun resmi sitesinde yüksek olması nedeniyle oyuncular bütçelerine uygun çözümler bulmak için epin satışı yapan siteleri tercih ediyorlar. İnovapin.com sitemiz bu siteler içinde sağladığı yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile öne çıkmayı başarıyor. Riot Games tarafından geliştirilen oyunda kullanılan para biriminin fiyatları döviz fiyatlarında olan dalgalanmalardan etkileniyor. Bunun yanında sitemiz ucuz Valorant points alma isteğinizin gerçekleşmesi için fiyatlarını minimum düzeyde tutmaya özen gösteriyor.


Bütçe dostu fiyatlarla sitemizden Valorant points satın al işlemini 7/24 yapabilirsiniz. İşlemlerinizi sorunsuz ve kolayca yapabilmenizde deneyimli müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan Valorant points al paketlerini hemen inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun olan fiyatları inceleyerek beğendiğiniz paketi hemen satın alarak oyun bakiyenizi istediğiniz seviyeye yükseltebilirsiniz.read more...
Valorant Points

Valorant Battle Pass

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(793)
6.80 USD
7.56 USD
PC PC

Valorant 150 VP

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(887)
0.90 USD
1.00 USD
PC PC

Valorant 600 VP

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(822)
3.53 USD
3.93 USD
PC PC

Valorant 1200 VP

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(867)
6.80 USD
7.56 USD
PC PC

Valorant 2200 VP

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(849)
12.23 USD
13.61 USD
PC PC

Valorant 3500 VP

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(874)
19.05 USD
21.17 USD
PC PC

Valorant 7300 VP

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(839)
38.08 USD
42.34 USD
Riot Games Riot Games PC PC

Valorant mağazasında beğendiğiniz silah görünümleri, bıçaklar ve diğer oyun içi eşyaları satın almak için ihtiyacınız olan Valorant VP satın al İnovapin'de!