PUBG Mobile UC Satın Al
Category

: PUBG Mobile UC Satın Al

Description

Pubg Mobile UC Satın Al 2024

Pubg Mobile UC satın al 2024 seçeneğini tercih eden kişiler oyun bünyesinde ayrıcalıklı bir şekilde sunulan imkanlardan yararlanabiliyor. Oyuncular yalnızca birkaç dakikasını ayırarak UC satın alabilir ve oyun keyfini daha kaliteli bir şekilde yaşayabilir. Pubg Mobile, alınan UC ile birlikte oyunculara daha özgür bir oyun ortamı oluşturuyor.


Pubg Mobile Nedir?

Pubg Mobile, birçok oyuncunun bir araya geldiği ve yaşam mücadelesi verdiği bir aksiyon oyunudur. Oyun bünyesinde oyuncuların dilediği gibi hareket edebilecekleri geniş bir harita seçeneği mevcuttur. Oyun, yaklaşık 100 oyuncunun bir helikopterden karaya inmesiyle başlar. Ardından kişiler tek başına, iki ya da dört kişilik takım olarak oynamaya başlayabilir. Dilerseniz oyun bünyesinde tek başınıza dört kişilik takımlara karşı da mücadele verebilirsiniz. Pubg Mobile nedir sorusuna bu şekilde cevap vermek mümkün.


Pubg Mobile Ne Zaman Çıktı?

Pubg Mobile ne zaman çıktı diye düşünen birçok kullanıcı da mevcut. Oyun, Güney Kore merkezli bir şirket aracılığıyla 19 Mart 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana ise milyonlarca oyuncuyu bünyesinde barındırır ve oyunculara birçok fırsatlar sunar.


Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg Mobile UC nedir sorusu kafanıza takılıyorsa UC, oyuncuların oyun içerisinde kullanılan bir para birimidir. UC satın alan kişiler oyun içerisinde farklı kostümlere ve silahlara sahip olabilir. Aynı zamanda oyun seviyelerini de kolay bir şekilde geçerek oyunda başarılı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Ne İşe Yarar?

Oyun bünyesinde satın alınan UC’ler oyuncuların daha fazla imkana sahip olmasını sağlar. Eğer UC satın almayı tercih ederseniz Pubg Mobile sizin için daha keyifli ve ayrıcalıklı bir hale dönüşecektir. Pubg Mobile UC ne işe yarar sorusuna bu şekilde basitçe cevap verilebilir. UC satın alan kişiler için oyun daha kolay ve pratik bir hale dönüşür.


Pubg Mobile UC Nasıl Alınır?

Pubg Mobile UC nasıl alınır diye düşünüyorsanız ilk olarak satın alımların gerçekleştiği araçlardan birini seçmelisiniz. Ardından ilgili UC kategorisine tıklayabilir ve bütçenize uygun bir paket seçiminde bulunabilirsiniz. Sonrasında oyun keyfinize en kaliteli haliyle devam etmeniz mümkündür.


Pubg Mobile UC Fiyatları 2024

Pubg Mobile UC fiyatları 2024 yılında da uygun niteliğini korumaktadır. Oyuncular özel olarak sunulan paketler arasından istek ve bütçesine uygun şekilde dilediği gibi seçim yapabilir. Pubg Mobile UC satın al 2024 seçeneğini tercih ederek kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.


Pubg Mobile UC Hilesi 2024

Pubg Mobile UC hilesi 2024 sayesinde size sunulan özel seçenekler arasından tercih yapabilir ve oyunda daha yüksek seviyelere ulaşarak oyunu pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Pubg Mobile UC satın al 2024 imkanından yararlanan kişiler oyun bünyesinde başarılı bir şekilde ilerlemekte ve seviyesini yükseltmektedir.


Pubg Mobile UC Nasıl Gönderilir?

Pubg Mobile UC nasıl gönderilir diye merak ediyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

İlk olarak bilgileriniz aracılığıyla oyuna giriş yapmanız gerekiyor.

Ardından arkadaş listenize giriş yaparak UC göndermek istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz.

Hediye gönder butonuna tıkladıktan sonra UC miktarını seçebilir ve işlemi sonlandırabilirsiniz.

Görüldüğü üzere tüm aşamalar son derece kolay ve pratik nitelikler taşımaktadır.

 

Pubg Mobile UC Alma Güvenilir

Pubg Mobile UC alma güvenilir nitelikleri sayesinde birçok oyuncu tarafından tercih edilir. Siz de oyun bünyesinde UC satın alarak sunulan imkanlardan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Güvenle satın aldığınız UC size oyun özelinde birçok seviyeyi geçme ve yeni ekipmanlara sahip olma şansı tanır.


Pubg Mobile UC Satın Al Mobil Ödeme

Pubg Mobile UC satın al mobil ödeme seçeneğini tercih eden kişiler bu aşamayı pratik bir şekilde tamamlayabilir. İlgili ödeme sayfası aracılığıyla UC satın alabilir ve banka kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bazı ödeme durumları için ücretinizi telefon faturanıza yansıtmanız da mümkündür.


Pubg Mobile UC E Pin Kodu Nereye Yazılır?

Pubg Mobile UC E pin kodu nereye yazılır diye düşünüyorsanız ilk olarak oyuncu numarası doğrulama kısmını ID numaranızı girmeli ve onaylamalısınız. Ardından sizden e-pin kodunuzu yazmanız istenen alana satın aldığınız UC kodunu kolay bir şekilde girebilirsiniz. İşlemi onayladıktan sonra oyun keyfinize dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Global Hilesi 2024

Pubg Mobile UC global hilesi 2024 imkanından yararlanan kişiler diğer oyunculara göre son derece şanslı olarak nitelendirilebilir. Böylece oyun üzerinde başarılı bir ilerleme sağlayarak oyunu olması gerektiği gibi tamamlayabilirsiniz.


En Ucuz Pubg Mobile UC

En ucuz Pubg Mobile UC arayışındaysanız sizlere özel olarak sunulan seçenekler üzerinde inceleme sağlayabilir ve bütçenize uygun olacak bir şekilde tercih yapabilirsiniz. Pubg Mobile UC satın al 2024 seçenekleri oyuncuların memnuniyetini yükseltmek için özel olarak geliştirilir. Bu sayede kendinizi son derece özel ve ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.


Pubg Mobile 1 UC Kaç TL?

Pubg Mobile 1 UC kaç TL diye düşünen kişiler için belirlenen miktarın son derece ekonomik nitelikler taşıdığını söylemek mümkün. Pubg Mobile UC satın al 2024 sayfasına geçiş yaptıktan sonra sizlere özel olarak sunulan tüm imkanlar üzerinde dilediğiniz gibi inceleme sağlayabilirsiniz.


Mobil Ödeme ile Pubg Mobile UC Alabilir miyim?

Mobil ödeme ile Pubg Mobile UC alabilir miyim diye endişelenmenize gerek yoktur çünkü ödeme seçeneğinizi çevrimiçi ortamda kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede UC satın almak için geleneksel ödeme yöntemlerine ihtiyaç duymanıza da gerek kalmaz. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak istediğiniz UC miktarını hesabınızda görebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Satın Almak Hesabıma Zarar Verir mi?

Pubg Mobile UC satın almak hesabıma zarar verir mi diye düşünmeniz son derece normaldir. Oyun özelinde UC satın alan kişilerin hesaplarında herhangi bir olumsuzluk unsuru görülmesi mümkün olmaz. Aksine UC satın alma aşamalarını tamamlayarak bu eşsiz oyunu daha verimli ve kaliteli bir şekilde oynayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Pubg Mobile UC Alabilir miyim?

UC satın alma seçenekleri sunduğu çevrimiçi ödeme imkanıyla oyuncuların hayatını kolaylaştırıyor ve konforlu hale getiriyor. Bu nedenle oyuncuların kredi kartı ile Pubg Mobile UC alabilir miyim diye düşünmesine de gerek kalmıyor. Kişisel bilgileriniz ile bu işlemi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


8 Bin UC Kaç TL?

8 bin UC kaç TL araştırmasında bulunan kişiler satın aldıkları UC miktarıyla oyun üzerinde verimli bir şekilde hakimiyet kurabilir. Pubg Mobile UC satın al 2024 yöntemiyle UC miktarınıza da bağlı olarak oyun bünyesinde birçok fırsatın kilidini kolay bir şekilde açabilirsiniz.


720 UC Kaç TL?

720 UC kaç TL araştırması yapan kişiler için bu miktarın son derece ekonomik olduğunu söylemek mümkün. Eğer oyun bünyesinde yeni bir oyuncuysanız bu satın alma seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Pubg Mobile 60 UC Ne Kadar?

Pubg Mobile 60 UC ne kadar araştırması yapıyorsanız 60 UC için belirlenen miktar her oyuncunun satın alabileceği bir niteliğe sahiptir. Satın alma aşamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra kaliteli bir oyun deneyimi için ilk adımı atabilirsiniz.


1500 UC Ne Kadar?

1500 UC ne kadar diye düşünen kişiler gerekli araştırmaları yaparak gönül rahatlığıyla UC satın alabilir ve oyun kalitesini büyük ölçüde artırabilir. Satın aldığınız UC miktarı sayesinde oyun bünyesinde birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.


Royal Pass Nedir?

Royal Pass nedir diye düşünüyorsanız bu sayede oyun bünyesinde çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Oyuncuların ödül kazanması içinse günlük olarak verilen zorlu görevleri başarılı bir şekilde tamamlaması gerekir. Royal Pass döngüsü ise toplam 30 gün sürmesiyle biliniyor.


Royal Pass Ne İşe Yarar?

Royal Pass ne işe yarar diye düşünen oyuncuların bu noktada çok şanslı olduğunu söylemek mümkün. Royal Pass sayesinde oyun bünyesinde birçok ödül kazanabilir ve böylece kolay bir şekilde seviyenizi yükseltebilirsiniz.


1 Royal Pass Kaç UC?

1 Royal Pass kaç UC araştırması yapıyorsanız 1 Royal Pass için belirlenen miktarın oldukça uygun nitelikler taşıdığı söylenebilir. Pubg Mobile UC satın al 2024 aşamasını tamamladıktan sonra pratik bir şekilde RP sahibi olabilirsiniz.


1920 UC Kaç TL?

1920 UC kaç TL diye düşünüyorsanız uygun bir ödeme miktarı karşılığında 1920 UC’yi oyun hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu sayede oyun bünyesinde size sunulan fırsatlardan yararlanmanız mümkün hale gelir.


A2 RP Kaç UC?

A2 RP kaç UC araştırması yapan kişiler cevabın 360 UC olduğunu rahatlıkla görebilir. Uygun ve ekonomik nitelikler doğrultusunda hesabınıza Royal Pass tanımlayabilirsiniz. Bu işlem içinse öncesinde hesabınıza UC aktarmanız gerekir.


Pubg'de RP Nasıl Yükseltilir?

Pubg’de RP nasıl yükseltilir sorusunun cevabı şu şekilde listelenebilir;

Günlük olarak size verilen zorlu görevleri başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Haftalık düzenlenen yarışmalara katılabilirsiniz.

Açtığınız sandıklara bağlı olarak RP kazanabilirsiniz.

Oyun içerisinde düzenlenen çeşitli etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.

 

PUBG Şu An Kaçıncı Sezon?

PUBG şu an kaçıncı sezon diye düşünen kişiler için oyunun şu an 17. Sezonda olduğu ve belirlenen tarihte 18. Sezonun başlayacağını söylemek mümkün. Sezon takibini kolay bir şekilde yapmanız mümkündür.


PUBG Royal Pass Alınca Ne Olur?

PUBG Royal Pass alınca ne olur diye düşünüyorsanız aldığınız RP’ler sayesinde oyun içerisinde faaliyetlerinizi gerçekleştirirken birçok ödül ve fırsatla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sayede oyundaki seviyelerinizi yükseltme imkanına sahip olursunuz.


Elit Pass Ne Demek?

Elit Pass ne demek sorusuna cevap olarak oyun bünyesinde yer alan Elit görevleri tamamlayabilirsiniz. Sonucunda ise oyun içerisinde daha hızlı bir şekilde rütbe atlamanız mümkün hale gelir. Bu sayede başarılı ve profesyonel oyunculardan biri haline gelebilirsiniz.


Elit Plus Kaç UC?

Elit Plus kaç UC diye düşünmenize gerek yoktur çünkü oyun özelinde sunulan tüm UC paketleri her oyuncunun erişim sağlayabileceği şekilde uygun nitelikler taşır. Pubg Mobile UC satın al 2024 seçeneğini tercih ederek sizlere sunulan fırsatları dilediğiniz gibi görebilirsiniz.

 

Pubg Royal Pass Kaç Hafta Sürüyor?

Pubg Royal Pass kaç hafta sürüyor araştırması yapan kişilere toplam 30 gün sürdüğünü söylemek mümkün. Bu süre boyunca hesabınızı başarılı bir şekilde yükseltebilir ve birçok görevi tamamlayabilirsiniz.


Pubg Mobile RP Nasıl Alınır?

Pubg Mobile RP nasıl alınır diye düşünen kişiler şu adımları tamamlayabilir;

Oyuna giriş yapın ve RP bölümüne geçiş yapın.

Pass yükselt butonuna tıkladıktan sonra satın alma butonunu seçin.

Ödeme aşamalarını tamamlayarak işlemi sonlandırın.

 

Pubg Normal RP Kaç UC?

Pubg normal RP kaç UC diye düşünen oyuncular gerekli araştırmaları yaptıktan sonra kolay bir şekilde ödeme işlemlerini tamamlayabilir. Ardından oyun keyfinize daha kaliteli bir şekilde devam edebilirsiniz.


Royal Pass Nasıl Atılır?

Royal Pass nasıl atılır diye merak ediyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

İlk adım olarak oyuna giriş yapmalısınız.

Ardından RP butonuna tıklayın ve yükseltme geçişi seçeneğini seçin.

İstek gönder butonuna tıklayarak işlemi sonlandırın.

 

Pubg RP Ne Zaman Kapanıyor?

Pubg RP ne zaman kapanıyor sorusuna 17 Mayıs 2024 olarak cevap vermek mümkün. Bu noktada bir önceki RP’nin ise 16 Mart 2024 tarihinde bittiği rahatlıkla söylenebilir.


PUBG Sezon Sıfırlanınca Ne Olur?

PUBG oyununda her sezon bitiminde tüm oyuncuların elde ettikleri puanlar toplanır ve bu puanlara göre yeni bir sıralama gerçekleştirilir. Her oyuncu ise sıralamasına göre çeşitli ödüllere sahip olur. PUBG sezon sıfırlanınca ne olur sorusuna bu şekilde cevap verilebilir.


Pubg Rütbe Ne Zaman Sıfırlanır?

Pubg rütbe ne zaman sıfırlanır diye merak ediyorsanız oyun bünyesindeki tüm oyuncuların rütbeleri sezonun bitmesiyle beraber sıfırlanmaktadır.


Pubg Ücreti Ne Kadar?

Pubg ücreti ne kadar diye merak eden birçok kişinin olduğunu söylemek mümkün. Pubg Mobile oyunu sunduğu avantajlı fırsatlar doğrultusunda son derece ekonomik özellikler taşıyor. Oyuncular oyun içerisindeki eylemlerine devam ederken de birçok ödüle sahip oluyor.


Pubg Mobil Veri Ne Kadar Yer?

Pubg mobil veri ne kadar yer diye endişelenmenize gerek yoktur çünkü Pubg Mobile, sunduğu gelişmiş özellikler doğrultusunda oyuncuları mağdur edecek bir düzeyde mobil veri yememektedir.


1 Saat Pubg Ne Kadar İnternet Yer?

1 saat Pubg ne kadar internet yer diye düşünüyorsanız bu kaliteli nitelikler sunan oyunu gönül rahatlığıyla dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Pubg Mobile, bu noktada değerli oyuncularının tasarrufunu düşünmektedir.


Pubg Mobile Kaç FPS Veriyor?

Pubg Mobile kaç FPS veriyor sorusuna oyunun toplam 90 FPS verdiğini söylemek mümkün. Bu sayede tüm oyuncular kesintisiz bir şekilde oyun deneyimine devam edebiliyor. Aynı zamanda bu sayede oyun içerisindeki eylemlerinizi de son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Hangi Telefon 90 FPS Veriyor?

Hangi telefon 90 FPS veriyor sorusuna şu maddeler doğrultusunda cevap verilebilir;

Samsung Galaxy S22 Ultra

Z Fold3

S22+

S22

S21 Ultra

S21 Plus 5G

Note 20 Ultra

S20 Ultra

 

Pubg Mobile UC Alırken Hata Veriyor?

Pubg Mobile UC alırken hata veriyor durumuyla karşı karşıya kaldıysanız bu noktada farklı bir ödeme yöntemi seçeneğini deneyebilirsiniz. Aynı zamanda Google bünyesinde destek almayı da seçebilirsiniz. Ardından sorununuz kısa sürede çözüme kavuşur.


Pubg Mobile UC Gelmedi?

Pubg Mobile UC gelmedi diye endişeleniyorsanız içinizi bu konuda rahat tutabilirsiniz. Satın aldığınız UC en kısa sürede yetkili ve alanında uzman kişiler tarafından hesabınıza aktarılacaktır. Bu noktada PUBG bünyesinde gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Geri İade Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile UC geri iade nasıl yapılır diye düşünüyorsanız konu özelinde iade talebinde bulunmanız gerekir. Ardından belirlenen en kısa sürede iade ücretiniz hesabınıza sorunsuz bir şekilde yatırılır.


Pubg Mobile UC İadesi Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile UC iadesi ne zaman gelecek diye endişe duymanıza gerek yoktur çünkü tüm iade talepleri en kısa sürede işleme alınır ve oyuncuların hesaplarına ödemeleri yapılır.


Pubg Mobile UC Kazandıran Oyunlar Hangisi?

Pubg Mobile UC kazandıran oyunlar hangisi diye düşünen oyuncular için PubCode Pro isimli oyunun kişilere ücretsiz bir şekilde UC kazandırdığını söylemek mümkündür.

Pubg Mobile, milyonlarca oyuncusu ile mobil oyun dünyasının en popüler isimlerinden biridir. Oyun içinde çeşitli özelleştirmeler ve ipuçları elde etmek için UC (Unknown Cash) satın almak, oyuncuların deneyimlerini geliştirmek için önemli bir adımdır. Bu blog yazısında, Pubg Mobile UC nedir, nasıl satın alınır, UC kodları nasıl kullanılır ve fiyatları gibi merak edilen tüm detaylara yer vereceğiz. Ayrıca, arkadaşlarınıza UC göndermenin yollarından ve UC yükleme işlemlerinden bahsedeceğiz. Eğlenceli ve heyecan dolu oyun deneyiminizi nasıl zenginleştirebileceğinizi keşfetmek için okumaya devam edin!

Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg Mobile, özellikle mobil oyun tutkunları arasında büyük bir popülariteye sahip olan bir aksiyon oyunudur ve bu oyundaki çeşitli özellikleri ve içerikleri deneyimlemek için kullanılan para birimi, UC (Unknown Cash) olarak adlandırılmaktadır; bu nedenle, oyuncuların oyun içindeki deneyimlerini zenginleştirmek için bu para birimini nasıl temin edebileceği ve kullanabileceği üzerinde durmak son derece önemlidir.

UC, oyuncuların oyun içi öğeleri, kostümleri, silah skinlerini ve diğer birçok özel içeriği satın almasına olanak tanıyan bir dijital para birimidir, bu da oyuncuların daha etkileyici bir deneyim elde etmelerini sağlamaktadır; dolayısıyla Pubg Mobile UC satın al işlemi, oyuna olan bağlılığınızı artırmak için büyük bir adım olarak değerlendirilmelidir.

Pubg Mobile UC Nasıl Kullanılır?

Pubg Mobile UC kullanımı, oyuncuların satın aldıkları içerikleri hızlı ve pratik bir şekilde elde etmesine olanak tanır, bu bağlamda UC ile satın alınabilecek olan farklı öğeleri ve bu öğelerin nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde öğrenmek, oyuncular için faydalı olacaktır; böylece oyun deneyimini daha keyifli hale getirebilirler.

UC ile satın alabileceğiniz çeşitli öğeler arasında kıyafetler, silah aksesuarları, karakter skinleri ve kutular yer almaktadır ve bu öğeler, oyuncunun oyun içindeki görünümünü ve yeteneklerini geliştirme konusunda büyük bir etkiye sahip olmaktadır; bu nedenle, oyuncuların bu içerikleri nasıl alacaklarını anlaması oldukça önemlidir.

Pubg Mobile UC Satın Alma Yöntemleri

Pubg Mobile UC satın alma işlemleri, genellikle resmi oyun içi mağaza üzerinden veya başka dijital platformlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir, bu bağlamda oyuncuların dikkat etmesi gereken en önemli nokta, bu platformların güvenilirliğidir; yalnızca resmi kaynaklardan alınması, hesap güvenliğinizi sağlamak açısından büyük bir önem taşımaktadır.

 • Resmi oyun mağazası üzerinden UC satın alma.
 • Güvenilir üçüncü parti satış platformları kullanma.
 • Oyun içi etkinliklerden ve promosyonlardan faydalanma.

Ayrıca, satın aldığınız UC miktarına göre kimi zaman ekstra avantajlar veya promosyonlar da sunan platformlar bulunmaktadır ve bu nedenle, oyunc

Pubg Mobile UC Satın Al

Bugün, mobil oyun dünyasında giderek artan popülaritesiyle dikkat çeken PUBG Mobile oyununda, genellikle oyuncuların en çok merak ettiği konulardan biri olan PUBG Mobile UC satın al işleminin nasıl gerçekleştirileceğine dair detaylı bilgiler vereceğiz, bu sayede hem oyun deneyimlerinizi zenginleştirebilir hem de arkadaşlarınızla daha keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Öncelikle, PUBG Mobile'da UC (Unknown Cash) nedir, buna birlikte bakalım; UC, oyunda sanal bir para birimi olarak karşımıza çıkarken, oyuncuların çeşitli oyun içi öğeleri, kostümleri ve diğer erişim sağlamak istedikleri içerikleri satın alabilmelerine olanak tanımaktadır, böylece oyuncular kendilerine özgü karakterler yaratma imkanına sahip olmaktadırlar.

UC MiktarıFiyat60 UC1.99 TL300 UC9.99 TL600 UC19.99 TL1200 UC39.99 TL3000 UC99.99 TL

PUBG Mobile UC satın al işlemini gerçekleştirmek için ilk adımınız, öncelikle güvenilir bir ödeme yöntemi belirlemek olmalı, bu işlem sırasında kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır; kredi kartı, banka kartı, mobil ödeme gibi seçeneklerle hızlı bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sürecin başında, oyunun ana menüsünde UC Satın Al seçeneğine tıklamanız gerekmektedir, açılan ekranda istediğiniz UC miktarını seçip ardından tercih ettiğiniz ödeme yöntemini belirleyerek işlemi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz, bu sayede hesabınıza anında yükleme yapılacaktır.

 1. Oyun uygulamasını açın.
 2. Ana menüde UC Satın Al bölümüne tıklayın.
 3. Ihtiyacınız olan UC miktarını seçin.
 4. Ödeme yöntemini belirleyin.
 5. Ödeme işlemini onaylayın ve UC'lerinizi hesabınıza ekleyin.

Hemen hemen herkesin deneyimlemesi mümkün olan bu adımları takip ederek, PUBG Mobile UC satın al işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz, her ne kadar farklı ödeme metodlarının avantaj ve dezavantajları olsa da, güve

Pubg Mobile UC Kodu Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile, oyuncularına sunmuş olduğu çeşitli oyun içi satın almalar ile birlikte, oyuncuların deneyimini zenginleştirmek adına önemli bir mekanizma olan UC (Unknown Cash) sistemini kullanmaktadır ve bu sistem üzerinden oyuncular, istedikleri eşyaları ve içerikleri satın alarak oyunun tadını daha da artırma fırsatı bulmaktadırlar.

Peki, PUBG Mobile oyunu için satın alınan UC kodlarını nasıl kullanabilirsiniz? İlk olarak, oyun içerisinde sağ üst köşede yer alan İşlem menüsüne giriş yapmanız gerektiğini belirtmek gerekir, ardından burada yer alan UC Yükle seçeneğini bulmalısınız; bu adımlar sizi UC kodu kullanım sayfasına yönlendirecektir.

 1. Oyunun ana menüsüne gidin.
 2. Sağ üst köşedeki İşlem sekmesine tıklayın.
 3. UC Yükle seçeneğine tıklayarak kodu girmek için yeni bir sayfa açılacaktır.
 4. Açılan sayfada UC kodunuzu ilgili alana yazın.
 5. Onaylamak için Tamam butonuna tıklayın.

Tüm bu adımları takip ettikten sonra, eğer UC kodunuz doğru ise, yükleme işlemi başarıyla tamamlanacak ve hesabınıza ilgili miktardaki UC yüklenecektir. Bu noktada, eğer herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, kodun geçerliliğini kontrol etmek ya da tekrar giriş yaparak işlemi yeniden denemek faydalı olabilir, zira oyuncuların sıkça karşılaşabileceği sorunlardan biri, yanlış kod girişi olduğunu unutmamak gerekir.

Sonuç olarak, PUBG Mobile UC kodunu kullanmak oldukça basit bir işlem olmakla birlikte genel olarak oyuncuların en fazla karşılaştığı sorunlardan biri doğru kodun girilmesi ile ilgilidir, bu nedenle kodu girerken dikkatli olmakta fayda vardır ve yukarıda belirtilen adımları izleyerek hızlıca UC yükleyebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Kodu Çeşitleri

PUBG Mobile, dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan, sürükleyici bir battle royale oyunudur ve bu oyunun içerisinde sunulan çeşitli içeriklerin, kostümlerin ve iyileştirmelerin satın alınabilmesi için özel bir sanal para birimi olan UC (Unknown Cash) kullanılmaktadır. UC, oyuncular tarafından çeşitli şekillerde kazanılabilir veya satın alınabilir ve birçok oyuncu için oyunun tadını artırmak amacıyla bu sanal para birimini edinmek oldukça önemlidir. Bu yazımızda ise, Pubg Mobile UC Kodu çeşitleri hakkında bilgi verecek ve hangi kodların nasıl kullanılabileceğine dair detaylı bir bakış sunacağız.

PUBG Mobile UC Kodu Çeşitleri

PUBG Mobile UC kodları, oyuncuların oyundaki deneyimlerini zenginleştirirken gerçek para harcamadan oyun içi eşyalar alabilmelerine olanak tanır ve bu kodlar genellikle belirli bir miktar UC sağlayan birçok türde bulunmaktadır. Örneğin, en yaygın UC kodu türlerinden biri, belirli bir miktar UC kazandıran standart kodlardır ve bu kodlar genelde küçük, orta ve büyük miktarlarda sunulmaktadır.

Bir diğer kod çeşidi ise, kampanyalar veya özel etkinlikler sırasında dağıtılan promosyon kodlarıdır. Bu tür kodlar, oyun içindeki özel içeriklere erişim sağlarken gelecekteki etkinliklere katılım gibi avantajlar da sunabilir. Özellikle bu kodlar, belirli tarih aralıklarında veya oyun güncellemeleri sırasında oyunculara sunulmakta ve büyük ilgi görmektedir.

UC Kodlarının Kullanımı

PUBG Mobile UC kodlarının kullanımı oldukça basit bir işlemdir ve oyuncular, oyun içindeki ilgili menü üzerinden bu kodları girebilirler. Oyuncular, ana menüdeki UC Satın Al ya da Kod Kullan sekmesine tıklayarak, kendilerine verilen UC kodunu girebilir ve ardından ilgili tutarın yani UC'nin hesabına yüklenmesini sağlayabilirler. Bu adım sonrası, mevcut UC miktarının artması ve mağaza üzerinden çoğu eşyayı almak için gerekli olan miktara ulaşılması sağlanacaktır.

 • Standart UC Kodları: Küçük, orta ve büyük paketlerde sunulurlar.
 • Promosyon Kodları: Özel etkinliklerde dağıtılır, sınırlı süreli avantajlar sağlar.
 • Hediye Kodları: Arkadaşlara veya topluluk etkinliklerinde verilen kodlardır.

Pubg Mobile UC Fiyatları

Pubg Mobile oyunundaki UC (Unknown Cash), oyuncuların çeşitli oyun içi içerikleri satın almasına olanak tanıyan bir sanal para birimidir; bu nedenle, kullanıcıların daha iyi bir oyun deneyimi yaşamaları için UC satın alması oldukça önemlidir. PUBG Mobile UC fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir, bu faktörler arasında döviz kurları, mevcut oyun içi etkinlikler ve satış kampanyaları yer almaktadır. Oyuncular, UC satın alırken dikkat etmeleri gereken önemli bir husus olan fiyatlandırmaları araştırarak uygun fırsatları değerlendirebilirler.

Güncel fiyatlandırmalar incelendiğinde, Pubg Mobile UC'nin genellikle belirli paketler halinde satıldığı görülmektedir ve bu paketlerin boyutlarına göre fiyatları değişiklik göstermektedir; bu noktada, oyuncuların ihtiyacına uygun olan paketi seçmeleri oldukça önem teşkil etmektedir. Örneğin, 60 UC için belirli bir fiyat ödenirken, bu miktarın artmasıyla birlikte fiyat da doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Böylelikle, oyuncular daha fazla yatırım yaparak daha yüksek miktarda UC sahip olabiliyorlar.

Pubg Mobile UC fiyatları hakkında bilgi edinmek için kullanıcılar, resmi oyun içi mağaza veya güvenilir üçüncü parti satıcıların web siteleri üzerinden güncel fiyatları takip edebilirler. Ayrıca, PUBG Mobile'da düzenlenen kampanya ve indirim dönemlerinde, UC'yi daha uygun fiyatlarla satın alma şansı da mevcut olabilmektedir. Bu kampanyalar, oyuncular için fırsatlarla dolu bir alışveriş deneyimi sunarak bütçelerini korumalarına yardımcı olabilir.

 1. 60 UC - Fiyat: X TL
 2. 300 UC - Fiyat: Y TL
 3. 600 UC - Fiyat: Z TL
 4. 1200 UC - Fiyat: A TL
 5. 3000 UC - Fiyat: B TL

Bu fiyatlar, oyun içi güncellemelerle birlikte değişebilir; dolayısıyla, oyuncuların düzenli olarak güncel fiyatları kontrol etmesi önerilmektedir. Sonuç olarak, Pubg Mobile UC satın almak isteyen oyuncular, hangi miktarda ihtiyaç duyduklarını belirledikten sonra en uygun fiyatla en iyi deneyimi sunduklarından emin olabilirler. Unutulmamalıdır ki, doğru bilgiye ulaşmak ve uygun alışveriş yapmak, oyuncuların hem oyun içindeki performanslarını artıracak hem de bütçelerini korumalarına yardımcı olacaktır.

Pubg Mobile UC nasıl alınır?

Pubg Mobile, milyonlarca oyuncuyla dolup taşan bir mobil oyun olmanın yanı sıra, aynı zamanda oyunun dinamiklerini ve deneyimini zenginleştirmek için birçok ek içerik ve özelliğe sahip bir platformdur ve bu özelliklerin çoğuna erişim sağlamak için kullanıcıların UC yani Unknown Cash satın alması gerekmektedir, bu nedenle pubg mobile uc satın al ifadesi, oyuncular arasında oldukça sıkça duyulan ve aranan bir terim haline gelmiştir.

UC, oyunda kullanılabilecek sanal para birimidir ve oyuncuların karakterlerini, kıyafetlerini, silahlarını ve birçok başka eşyayı almak için kullanabilecekleri değerli bir kaynaktır; dolayısıyla UC almak isteyen oyuncuların bunu hangi yöntemlerle yapabileceklerini bilmesi son derece önemlidir.

Pubg Mobile UC Satın Alma Yöntemleri

Pubg Mobile UC almak için öncelikle kullanabileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunmaktadır; bu yöntemler arasında en yaygın olanı, uygulama içi satın alma işlemleridir ve bu sayede hızlı bir şekilde UC yüklemesi yapabilirsiniz.

Uygulama içi satın alma işlemi sırasında, gerekli olan miktarı belirledikten sonra, ödeme seçeneğinizi seçerek işlemi tamamlayabilir, böylece oyun deneyiminizi hemen zenginleştirecek eşyalar edinmeye başlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pubg Mobile UC satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar arasında; güvenilir bir ödeme yöntemi kullanmak, resmi mağazalardan veya tanınmış platformlardan alışveriş yapmak ve ayrıca alışveriş yapmadan önce kampanya veya indirimleri takip etmek yer almaktadır.

Bu noktalar, sadece maddi kayıpları önlemekle kalmayacak aynı zamanda güvenli bir oyun deneyimi geçirmenize yardımcı olacaktır ve bir yandan da Pubg Mobile oyunundaki başarı seviyenizi artıracaktır.

Pubg Mobil UC Kodu Nereye Yazılır?

Pubg Mobile oyununda UC kodunu kullanarak çeşitli özellikler ve içeriklerde avantaj elde etmek isteyen oyuncular, UC kodunu nereye yazacaklarını merak etmektedirler. Bu kodu doğru bir şekilde kullanmak için öncelikle oyunun ana menüsüne giriş yaparak doğru adımları takip etmek gerekmektedir. Aşağıda, UC kodunun nereye yazılacağına dair detaylı bilgiler ve adımlar sıralanmıştır.

 • Oyunun ana ekranında, sağ üst köşede bulunan Kasa simgesine tıklayın.
 • Açılan menüde Kodu Kullan seçeneğini bulup onaylayın.
 • UC kodunu girerek onay işlemini gerçekleştirip, ödüllerinizi bekleyin.

Bu adımları takip ederek, UC kodunu hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilir ve ihtiyaç duyduğunuz UC'lere ulaşabilirsiniz. Ancak, işlem sırasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da bulunmaktadır. UC kodunu yazarken, harf ve rakamların doğru bir şekilde girilmesi, kodun geçerliliği açısından büyük önem taşımaktadır.

AdımAçıklama1Ana menüde Kasa simgesine tıklayın.2Kodu Kullan seçeneğini seçin.3UC kodunu girip onaylayın.

Oyuncular, birbirinden farklı kodları kullanarak oyunun tadını çıkarabilir ve bu sayede karakterlerini, kıyafetlerini ve diğer birçok özelliği geliştirme fırsatı bulurlar. Ancak, her kodun belirli bir geçerlilik süresi olduğunu unutmamak gerekir, bu nedenle kodları mümkün olan en kısa sürede kullanmaya çalışmalısınız. Pubg Mobile UC satın alarak, daha fazla uc elde edebilir ve bu süreçte daha fazla içerik elde etme şansınızı artırabilirsiniz.

Sonuç olarak, Pubg Mobile UC kodunu nereye yazacağınızı bilmek, oyununuzda daha iyi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacaktır; bu nedenle adımları dikkatlice takip etmeli ve gerekli bilgileri aklınızda tutmalısınız. Böylece, oyunda başarılı olmak için gereken tüm araçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile Arkadaşa Uc Gönderme Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Arkadaşa Uc Gönderme Nasıl Yapılır? Pubg Mobile Arkadaşa Uc Gönderme Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile, dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncunun bir araya geldiği ve büyük bir mücadele ortamı sunduğu bir oyun olarak bilinirken, oyunda çeşitli sayıda hazine ve ödül sisteme dahil edilmiştir; bu ödüllerin en önemlilerinden biri de oyuncuların karakterlerini ve oyun içi deneyimlerini iyileştirmek için kullanabildiği UC (Unknown Cash) olarak tanımlanan para birimidir.

Eğer siz de Pubg Mobile'de arkadaşlarınıza UC göndermek istiyorsanız, bunu gerçekleştirmek için adım adım izlemeniz gereken bazı basit işlemler bulunmaktadır; ilk olarak, oyunun ana menüsüne girmeli ve ardından Arkadaşlar sekmesine tıklayarak arkadaş listenizi açmalısınız.

Açılan listede, UC göndermek istediğiniz arkadaşınıza ait profili bulduktan sonra, o kişinin profilinin üzerine tıklayarak detayları görüntülemelisiniz; burada, Hediye Gönder veya UC Gönder seçeneklerinden birisini seçerek, hangi miktarda UC göndermek istediğinizi belirlemeniz gerekecektir.

 • Arkadaşlar sekmesine git.
 • Göndermek istediğin arkadaşını seç.
 • Gönderim miktarını belirle ve onayla.

UC gönderimi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır; öncelikle, her oyuncunun belirli bir miktarda UC gönderim sınırı olduğundan, bu limitin altında kalmaya özen göstermelisiniz, aksi halde işlem gerçekleştiremezsiniz.

Ayrıca, her gönderim işlemi sonrasında bir onay alacaksınız ve bu onayı onayladıktan sonra, seçtiğiniz miktardaki UC arkadaşınıza ulaştırılacaktır; bu sayede, oyun içi eşyalar almasına veya karakterini güçlendirmesine olanak sağlamış olacaksınız.

Gönderim MiktarıUygulanan Limit50 UCGünlük Limit: 500 UC100 UCGünlük Limit: 1000 UC200 UCGünlük Limit: 2000 UC

Pubg Mobile arkadaşa UC gönderme işlemi, oyun içindeki sosyal etkileşimlerinizi artırmanın yanı sıra, dostluk bağlarını güçlendirmek amacıyla da oldukça keyifli bir yol olarak değerlendirilmektedir; bu nedenle, sevdiklerinize bu şekilde destek olmak, hem onların oyun deneyimini iyileştirecek hem de sizin oyuncu topluluğundaki konumunuzu güçlendirecektir.

Söz konusu gönderim işlemlerinde dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de, alıcı arkadaşınızın oyundaki profilinin aktif olmasıdır; eğer gönderim yapılacak kişi oyun oynamıyorsa, gönderimin gerçekleşmeyeceğini unutmamalısınız, dolayısıyla işleminizi gerçekleştirmeden önce bu durumu da kontrol etmeniz faydalı olacaktır.

Pubg Mobil UC Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile, dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan popüler bir mobil oyun olup, oyuncuların çeşitli içeriklere ve özelliklere erişim sağlamaları için UC (Unknown Cash) adı verilen sanal para birimini kullanmalarına olanak tanırken, bu UC'leri yüklemek, oyunun tadını çıkarmak için oldukça önemlidir. UC yükleme işlemi, oyuncuların oyun içindeki tecrübelerini zenginleştirmek, yeni kıyafetler, silahlar ve diğer özel eşyalar satın almak için gereklidir. Oyun içerisinde yer alan mağaza, UC'lerinizi kullanarak yapabileceğiniz alışverişler için büyük bir imkan sunar, bu nedenle doğru yükleme methodsunu bilmek oldukça faydalıdır. UC yüklemek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır ve bu yöntemlerden bazıları arasında oyun içi satın alma seçenekleri, üçüncü taraf uygulamalar ve çeşitli platform üzerinden yapılan işlemler yer almaktadır. Oyun içinden UC satın almak için öncelikle, ana menüden Mağaza sekmesine gitmek gerekmekte ve burada UC Satın Al seçeneğini seçmek yeterlidir. Bu seçenek, oyunculara çeşitli UC paketleri sunarak, ihtiyaçlarına göre en uygun olanı seçmelerine yardımcı olurken, kolay bir ödeme süreciyle devam eder. Aşağıdaki tablodan PUBG Mobile UC satın alımında sunulan paketleri ve fiyatlarını inceleyebilir, böylece bütçenize en uygun olan seçeneği seçerek oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz

Her oyuncunun ihtiyacı doğrultusunda en iyi tecrübeyi elde edebilmesi amacıyla, UC'ler bu oyun dünyasında önemli bir yer tutarken, doğru şekilde kullanıldığında, PUBG Mobile'daki deneyiminizi çok daha eğlenceli hale getirebilir. Sonuç olarak, PUBG Mobile UC satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır; örneğin, güvenilir bir ödeme yöntemi kullanmak ve oyun içi en güncel kampanyalardan haberdar olmak, oyuncuların daha fazla avantaj sağlamalarına yardımcı olurken, böylece daha verimli bir oyun deneyimi yaşayabilirler. Unutmayın, UC yüklemek sadece bir alışveriş değil, aynı zamanda oyunun sunduğu tüm olanakları daha iyi bir şekilde değerlendirebilmeniz için bir fırsattır. Bu nedenle, PUBG Mobile UC yüklerken, oyun içi dinamikleri de göz önünde bulundurarak hareket etmeniz, hem parasal anlamda hem de zaman manage etme açısından oldukça yararlı olacaktır.Pubg Mobile, geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan popüler bir mobil oyun olup, oyuncuların karakterlerini özelleştirmek ve oyun içi deneyimlerini geliştirmek için UC (Unknown Cash) adı verilen sanal para birimini kullanmalarına olanak tanımaktadır. Bu nedenle, Pubg Mobile UC satın al işlemi, oyuncular için oldukça önemli bir adım haline gelmektedir, zira UC sayesinde oyuncular, karakterlerini ve ekipmanlarını geliştirebilir, özel kostümler satın alabilir ve oyunun tadını daha da çıkarabilirler.

Pubg Mobile UC satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır, bunlar arasında güvenilir satıcılardan alışveriş yapmak ve satış fiyatlarını karşılaştırmak yer almaktadır. Güvenilir satıcılar, oyuncuların kişisel bilgilerini korur ve olası dolandırıcılıklara karşı güvenlik önlemleri sunmaktadır. Ayrıca, oyun içi satın alımlarda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, UC'nin oyundaki değerine uygun bir fiyatla satın alınmasıdır, bu şekilde oyuncular daha fazla avantaj elde edebilirler.

 • Güvenilir satıcılardan alışveriş yapın.
 • Satın alma fiyatlarını karşılaştırın.
 • Oyun içi kullanımınıza uygun UC miktarını belirleyin.

Pubg Mobile UC satın alımında en popüler yöntemlerden biri, oyun içi mağaza üzerinden doğrudan satın alma işlemi gerçekleştirmektir. Oyuncular, UC satın almak istediklerinde, uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra, bazı üçüncü parti platformlar üzerinden de UC satın alma seçenekleri bulunmaktadır ve bu platformlar genellikle düzenledikleri kampanyalarla oyunculara indirimli fiyatlar sunmaktadır.

Aşağıda Pubg Mobile UC satın alırken dikkate alınması gereken bazı fiyat aralıkları ve en iyi satın alma yöntemleri bulunmaktadır:

UC MiktarıFiyat AralığıSatın Alma Yöntemi60 UC1.5 TL - 3 TLOyun İçi Mağaza300 UC6 TL - 12 TLOyun İçi Mağaza / Üçüncü Parti Platformlar600 UC12.5 TL - 25 TLOyun İçi Mağaza / Üçüncü Parti Platformlar

Pubg Mobile UC satın alımında önemli bir diğer husus ise, indirimlerin ve kampanyaların takip edilmesidir, çünkü bu kampanyalar oyunculara ciddi oranda tasarruf etme fırsatı sunabilmektedir. Oyuncular, dönemsel kampanyalar ve özel günlerde sunulan indirimleri takip ederek daha fazla UC satın alabilir ve oyunda avantaj sağlayabilirler. Özellikle tatil dönemlerinde ve özel etkinliklerde, oyun geliştiricileri sık sık indirimler ve promosyonlar sunmaktadır.

Sonuç olarak, Pubg Mobile UC satın al işlemi, oyunun keyfini artırmak ve oyuncuların oyun içi deneyimlerini geliştirmek açısından son derece önemlidir; dolayısıyla, güvenilir kaynaklardan alışveriş yaparak en uygun fiyatları bulmak ve kampanyaları takip etmek her oyuncunun dikkat etmesi gereken konulardan biridir. Eğer siz de Pubg Mobile UC satın almak istiyorsanız, yukarıda belirttiğimiz yöntemleri ve tavsiyeleri dikkate alarak en iyi alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

PUBG Mobile UC nedir?

PUBG Mobile UC (Unknown Cash), oyunda kullanılabilen bir para birimidir. Oyun içi öğeler, kıyafetler ve diğer içerikler satın almak için kullanılır.

PUBG Mobile UC nasıl satın alınır?

UC, resmi PUBG Mobile web sitesinden, uygulama içinden veya çeşitli oyun kartları ve dijital platformlar aracılığıyla satın alınabilir.

UC satın almanın avantajları nelerdir?

UC satın alarak özel kıyafetler, geçici eşyalar ve diğer oyun içi içeriklere erişim sağlanır, bu da oyuncunun oyun deneyimini zenginleştirir.

PUBG Mobile UC satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

UC satın alırken, güvenilir kaynaklardan alışveriş yaptığınızdan ve dolandırıcılara karşı dikkatli olduğunuzdan emin olun.

PUBG Mobile'da UC ile ne tür eşyalar alabilirim?

UC ile kıyafetler, karakter kostümleri, silah kaplamaları, kutular ve daha birçok oyun içi öğe satın alabilirsiniz.

UC bedava kazanmanın yolları var mı?

Evet, bazı etkinliklerde veya yarışmalarda bedava UC kazanma şansı olabilir. Ayrıca, oyun içi görevleri tamamlayarak da belirli miktarda UC elde etmek mümkün.

PUBG Mobile UC'nin fiyatları nedir?

UC fiyatları, bölgeye ve satın alma yöntemine bağlı olarak değişebilir. Genelde, küçük miktarların fiyatları daha uygundur, büyük paketler ise daha maliyet etkin olabilir.read more...
PUBG Mobile UC Satın Al

PUBG Mobile Royale Pass

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(13)
4.55 USD
9.13 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile Elite Pass

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(5)
8.38 USD
9.13 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile Elite Pass Plus

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(2)
19.62 USD
23.82 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 60 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(144)
0.77 USD
0.88 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 120 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(130)
1.56 USD
1.76 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 180 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(131)
2.40 USD
2.65 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 325 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(123)
3.73 USD
4.41 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 385 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(147)
4.49 USD
5.29 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 660 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(129)
7.45 USD
8.82 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 780 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(125)
9.58 USD
10.59 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 985 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(121)
11.19 USD
13.23 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 1320 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(109)
14.95 USD
17.64 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 1800 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(151)
18.71 USD
22.06 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 2125 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(152)
22.74 USD
26.47 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 2460 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(113)
26.75 USD
30.88 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 2785 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(233)
31.03 USD
35.29 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 3120 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(151)
35.23 USD
39.70 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 3850 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(117)
37.41 USD
44.11 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 4510 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(133)
44.01 USD
52.94 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 5650 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(107)
56.18 USD
66.17 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 6310 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(127)
65.74 USD
74.99 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 8100 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(174)
74.80 USD
88.23 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 8760 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(110)
82.26 USD
97.05 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 9900 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(104)
94.16 USD
110.28 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 10560 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(117)
102.19 USD
119.11 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 11950 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(126)
113.02 USD
132.34 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 16200 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(130)
153.02 USD
176.45 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 24300 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(122)
230.91 USD
264.68 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 32400 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(119)
303.93 USD
352.91 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 40500 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(130)
378.74 USD
441.13 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 48600 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(113)
463.92 USD
529.36 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 56700 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(118)
530.85 USD
617.59 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 64800 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(126)
612.99 USD
705.81 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 72900 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(108)
686.95 USD
794.04 USD
IOS IOS Android Android

PUBG Mobile 81000 UC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(120)
765.11 USD
882.27 USD
IOS IOS Android Android