Zula Altın
Category

: Zula Altın

Description

Zula Altın Satın Al

MMOFPS tarzında tamamen Türk yapımı olarak geliştirilmiş olan Zula oyun dünyasının en popüler oyunları arasında yer almaya devam ediyor. MadByte Games tarafından geliştirilen Zula oyuncularının Türkiye’nin önemli noktalarında keşifler yapma fırsatını sunuyor. Birinci şahıs nişancı türünde olan bu oyunda yeteneklerinizi ve becerilerinizi kullanabilirsiniz. Zula altın satın al işlemini yaparak bu oyunda stratejilerinizi daha özgür şekilde geliştirebilirsiniz.


Zula oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyacak olan, oyun içi ögeleri alabileceğiniz bakiyeye İnovapin.com sitemizde yer alan altın paketlerini alabilirsiniz. Zula altın satın al işleminizi güvenli ve pratik olarak sitemizde günün her anında gerçekleştirebilirsiniz. Karakterlerinizi özelleştirebilir, güçlü silahlara sahip olarak rakiplerinizin sizden çekinmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren sitemizde canlı desteği anlık olarak alabilirsiniz. Böylece işlemlerinizi daha kolay yapmanın memnuniyetini yaşayabilirsiniz.


Zula Altın

2015 yılında tamamen Türk yapımı olarak piyasaya sürülen Zula içinde kullanabileceğiniz para birimleri bulunur. Bu para birimleri içinde altın oyunun marketinden alışveriş yapmak için kullanılanıdır. Zula altın ile oyunun marketinde satışı yapılan bütün ürünleri alabilirsiniz. Zula altın satın al paketleri ile oyun bakiyenizi istediğiniz miktara yükseltebilirsiniz. Hemen sonrasında da oyunun marketine girerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri alabilirsiniz.


Zula altın en uygun fiyatlarla sitemizde yer alır ve bütçenizi zorlamadan istediğiniz yüksek miktarlarda altın içeren paketleri alabilirsiniz. Zula altın satın al paketlerini gerçek para ile almanız gerekir. Bunun için sitemiz sunduğu kaliteli hizmet ile öne çıkmayı başarıyor. Sitemizde yer alan altın paketlerini kolayca alabilir ve ardından oyun hesabınıza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Zula Altın Nasıl Satın Alınır?

Zula altın satın al işlemini oyunun kendi resmi sitesinde ya da epin satışı yapan sitelerde yapabilirsiniz. Oyunun kendi sitesinde fiyatların yüksek olmasından kaynaklı olarak altın paketlerini alırken bütçeniz zorlanabilir. İnovapin.com sitemizde ise ucuz Zula altın paketleri yer alıyor. Bu sayede bütçenizi zorlamadan Zula altın satın al işlemini yapabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz altın paketlerini almak için üye olma şartı bulunmuyor. Zula’nın yıldızları arasına katılmanızı sağlayacak altın paketlerini şu şekilde alabilirsiniz:


İnovapin.com üyeliğiniz varsa hesabınıza girebilir yoksa üye olmadan işlemlerinize devam edebilirsiniz

Zula altın satın al paketlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz

Farklı miktarlarda altın içeren paketler arasından ihtiyacınızı karşılayacak paketin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Ekrana gelen ödeme yöntemleri arasından seçim yaparak 3D sistemi ile ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz

Ödeme işleminin tamamlanmasının sonrasında en fazla 60 saniye içinde ürün epin kodu olarak eposta adresinize gönderilir

 

Zula Altın ile Neler Yapılır?

Birinci şahıs nişancı oyununda üstendiğiniz görevleri tamamlamak ve seviyeleri hızla geçmek için yetenekli olmanız yeterli değildir. Aynı zamanda karakterinizin ve sahip olduğunuz silahların da güçlü olması gerekir. Zula altın satın al paketlerine sahip olarak oyun bakiyenizi yükselttiğiniz takdirde oyunun marketinde satışı yapılan ürünleri alabilirsiniz. Alacağınız oyun içi ögeler ile rakiplerinize karşı önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Zula altın en uygun fiyatlarla almanın sonrasında oyunun marketinden alabileceğiniz ürünler arasında şunlar yer alıyor:

Güçlü karakterleri alabilirsiniz

Karakterinizi güçlendirecek yetenekler alabilirsiniz

Güçlü silahlar alabilirsiniz

Silahlarınızı güçlendirecek kaplamalar ve ekipmanlar alabilirsiniz

Bombalar alabilirsiniz

Çeşitli kasaları alabilirsiniz

Zula Pass etkinliklerine katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz

Sağlık ekipmanları alabilirsiniz

 

Zula Altın Nerelerde Kullanılır?

Zula altın satın al işlemini İnovapin.com sitemizde yapmanızın sonrasında oyunun marketini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun sanal parası olan altın ile oyunun marketinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Karakterinizin ve silahlarınızın güçlü olması ile stratejilerinizi özgürce geliştirebilirsiniz. Solo ve takım oyunlarında rakiplerinizin sizden çekinmesini sağlayabilirsiniz.


Zula altın al paketleriyle karakterlerinizi ve silahlarınızı güçlendirdikten sonra seviyeleri hızla geçebilirsiniz. Zula Pass etkinliğine katılarak büyük ödüller kazanabilirsiniz. Güçlü karakterlerin kilidini açarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin çeşitli bölgelerini içeren haritalarda yapacağınız mücadelelerin çok daha keyifli ve heyecan verici olmasını sağlayabilirsiniz.


Zula Altın Nasıl Yüklenir?

Zula altın yükleme işlemini oyun hesabınızdan pratik olarak yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için öncelikle sitemizde yer alan Zula altın satın al paketlerini almalısınız. Almış olduğunuz paket size epin kodu olarak teslim edilir. Sahip olduğunuz epin kodunu kullanarak oyun bakiyenizi yükseltmek için Zula hesabınıza giriş yapmalısınız. Zula hesabınızda bulunan epin yükle yazan bölümün üzerine tıklamalısınız. Açılan ekrana sitemizden almış olduğunuz epin kodunu girmeli ve işleminizi onaylamalısınız.


Zula altın yükleme işlemini bu şekilde kolay ve sorunsuz yapabilirsiniz. Hemen ardından oyun bakiyenize baktığınızda istediğiniz seviyeye geldiğini görebilirsiniz. Oyunun marketine girerek alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Oyunun marketine sürekli yeni ürünler eklenir ve seviyeleri geçtikçe daha güçlü karakterlerin kilitleri açılır. Zula altın satın al ile siz de bölümleri geçtikçe kilidi açılan karakterleri ve silahları ekonomik bütçelerle alabilirsiniz.

 

Zula Altın Fiyatları

Zula altın fiyatları açısından ekonomik çözümler bulmak istediğinizde İnovapin.com sitemizin beklentilerinizin üzerine çıktığını görebilirsiniz. Fiyatlarımızın uygun olmasının yanında ayrıca sürekli indirimler yapıyoruz. İndirimli Zula altın paketleri ile yüksek miktarda oyun parasını alabilirsiniz. Bu şekilde oyun bakiyenizi yükselterek önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Ekonomide yaşanan çalkantılardan dolayı Zula altın fiyatları artış gösterebiliyor. Müşterilerimizin bu artışlardan etkilenmemesi adına fiyatlarımızı minimum seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.


Zula altın satın al sırasında fiyatların uygun olması gibi aynı zamanda almış olduğunuz epin kodlarını sorunsuz kullanmanız da önemlidir. İnovapin.com sitemizden almış olduğunuz epin kodlarını sorunsuz olarak kullanırsınız. Oyun hesabınıza kolayca yükler ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Zula altın al işlemini yaparken ve almış olduğunuz ürünler hakkında bilgi almak istediğinizde canlı desteğe bağlanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.


Zula Nasıl Oynanır?

MadByte tarafından geliştirilen Türk yapımı oyun heyecan verici hikayesi, grafikleri ve görselliğin üst seviyede olması ile global olarak çok sayıda oyuncunun favorisi olmayı başarıyor. Zula ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunun resmi sitesine girerek buradan ücret ödemeden kolayca indirebilirsiniz. İndirmenin ardından kaydolarak hesabınızı açabilirsiniz.


Oyunda iki farklı karakter grubu bulunuyor. Bunlardan ilki vatanseverlerdir. İstihbarat servislerine karşı yola çıkan bu vatanseverler aynı zamanda gladyo ile de mücadele ederler. Oyunda ikinci karakter sınıfı da gladyodur. Gladyo karakterleri ise istihbarat örgütleri tarafından kiralanan paralı askerlerden oluşur. Diğer FPS oyunlarında olduğu gibi Zula’da da haritalar bulunuyor. Oyuncular istedikleri haritalarda maçlara çıkabiliyorlar. Elbette her haritanın özellikleri ve üstlenilen görevler farklı olduğundan bu konuya dikkat edilmesi gerekiyor.


Zula altın satın al paketleri ile karakterleri, silahları güçlendirmek envanteri genişletmek rakiplere karşı önemli avantajlar elde etmenizi sağlıyor. Haritalarda rakiplerle mücadele ederken bir yandan gizemleri çözebilir ve hazineler de bulabilirsiniz.


Zula Haritaları

Tamamen Türk yapımı olan oyunun haritaları için Türkiye’nin farklı kentlerinde çeşitli rotalar oluşturuluyor. Haritaların önemli bir kısmı İstanbul’un tarihi semtlerinde oyuncuların gizemli bir geziye çıkarıyor. Harita seçimlerinizi olduğu gibi karakterlerinizi de oyun stilinize uygun olarak yapmanız gerekir. Zula altın satın al ile karakterlerinizi güçlendirmeli ve rakiplerinizle mücadelelerinizde avantajlı olmanızı sağlayacak bombaları almalısınız.


Haritada en son hayatta kalan kişi olarak ödülleri kazanabilirsiniz. Seviyeleri geçtikçe daha zorlu maçların yapıldığı haritalar da sizin için açılacaktır. Zula’nın gördüğü ilginin sürekli artmaya devam etmesini yapılan güncellemeler sağlıyor. Güncellemeler ile oyuna yeni haritalar ve ödüller ekleniyor. Böylece maçları kazanarak, seviyeleri geçerek daha büyük ödüller kazanma şansını bulabilirsiniz.


Zula Karakter Yükseltme ile Hangi Özellikler Kazandırılabilir?

Rekabetçi bir yapıda olan Zula’da başarılı olmak için oyuncuların sahip olduğu karakterlerin özelliklerini artırmaları gerekir. Ancak bu şekilde rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz. Karakterlerinizi ve silahlarınızı yükseltmek için oyunda görevleri tamamlayabilir ve çıktığınız maçları kazanabilirsiniz. Bu şekilde başarı puanları elde ederek kasa açabilir ve Zula kartlarına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde karakterleri güçlendirmek için uzun süre beklemeniz gerekebilir. Uzun süre beklemeyi istemediğinizde ise İnovapin.com sitemizde yer alan Zula altın satın al paketlerini alabilirsiniz. Alacağınız ürünlerle karakterlerinize kazandırabileceğiniz özellikler arasında şunlar yer alıyor:

Hızlı ateş

Tepme azaltıcı

Bomba kurma kiti

Hızlı canlandırma

İmha kiti

Hasar verilemez süresi

Ekstra şarjör

Hızlı silah değiştirme


read more...
Zula Altın

Zula 3000 Altın

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(53)
1.15 USD
1.21 USD
PC PC

Zula 5850 Altın

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(1)
2.24 USD
2.27 USD
PC PC

Zula 16.250 Altın

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(55)
5.70 USD
5.90 USD
PC PC

Zula 34.000 Altın

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
11.00 USD
11.80 USD
PC PC

Zula 70.000 Altın

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(60)
22.02 USD
23.59 USD
PC PC

Zula 150.000 Altın

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
44.76 USD
47.18 USD
PC PC

Zula Altın satın al çeşitli ürün seçenekleriyle hemen Zula altın sahibi olabilirsiniz. Kostüm, silah, bıçak güçlendirmeleri sayesinde materyal sahibi ol.