Razer Gold Pin TL
Category

: Razer Gold Pin TL

Description

Razer Gold

Çevrimiçi uygulamaların ve oyunların bazılarının kendilerine ait para birimleri bulunur. Bunun yanında birçoğunda ise ortak olarak kullanabileceğiniz para birimine Razer Gold ile sahip olabilirsiniz. Razer şirketi tarafından geliştirilen bu sanal cüzdana yükleyeceğiniz bakiye ile çok sayıda çevrimiçi uygulamada ve oyunda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.


Gerek oyunlarda gerekse oyun dışındaki bazı uygulamalarda bu sistemi kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Oyunlarda gerekli malzemeyi satın alarak hem başarınızı artırabilir hem de daha da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Buna nazaran birçok uygulamada da kullanarak hediyeler gönderebilir, farklı işlemler için krediler alabilirsiniz. Öncesinde yapmanız gereken ise sitemizden Razer Gold satın al işlemini gerçekleştirmek olmalı.

 

Razer Gold Satın Al

Razer Gold satın al işlemini yaparak sanal cüzdanına bakiye yükleyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Online oyunları oynayan milyonlar ve uygulamaları kullanan kişiler Razer Gold cüzdanlarında bulunan bakiye ile alışveriş yaparak aynı zamanda çeşitli ödüller kazanabiliyorlar.


Razer Gold cüzdan ile alışveriş yapabilmek için cüzdanınızda bakiye olmalıdır. inovapin.com sitesinde sanal cüzdanınıza en ucuz Razer Gold pin yükleme işlemini yapabilirsiniz. Sitenin fiyatlarının uygun olmasıyla Razer cüzdanınıza bakiye yükleyebilir ve çevrimiçi oyunlarda ve uygulamalarda hemen kullanabilirsiniz. Razer oluşturduğu sana cüzdan ile milyonlarca kullanıcıya eriştiğini belirtiyor. Aslında çevrimiçi her uygulamanın kendine ait bir para birimi geliştirdiği görülüyor. Bunun yanında Razer Gold pin yükleme ile pek çok uygulamanın para biriminin yerine kullanılabiliyor. Razer Gold kullanan kişiler böylece kullandıkları her uygulama için ayrı para birimine sahip olma ve ayrı ayrı satın alma zorunluluğundan kurtulabiliyorlar.


Razer Gold ile Neler Satın Alınır?

Razer Gold satın al işlemini yapmanın sunduğu çok sayıda yararın olduğunu sanal cüzdanınızı oluşturmanın hemen ardından görebilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda ve sosyal medya uygulamalarında Razer Gold ile alışveriş yaptığınızda silver kazanırsınız. Oysa her uygulamada ve oyunda kendi para birimini kullandığınızda bu avantaja sahip olamazsınız. Razer Gold pin fiyatları uygun olması ile harcama yaptıkça da kazanç elde etmenizi sağlar. Sanal cüzdanınızdaki bakiyenin değeri hiç kaybolmaz. Ekonomik dalgalanmalardan etkilenmez ve Razer cüzdanınızdaki bakiyenin değerinin hep aynı şekilde kaldığını görebilirsiniz. Razer Gold ile satın alabileceğiniz ürünler;

PUBG Mobile UC

Valorant VP

LoL RP

Tinder Gold ve Tinder Plus

Bigo Live Elmas

God of War

Bir çok CD Key ve Uygulama içeriğide buna dahildir.


Razer Gold pin yükleme yaptıktan sonra sanal cüzdanınızda bulunan bakiye ile istediğiniz an alışveriş yapabilirsiniz. Kimi zaman çevrimiçi oyunlarda bazı ürünler ve ödüller kısa bir süre için satışa sunulur. Böyle durumlarda hızlı olmak çok önemlidir. Razer Gold satın al işleminin ardından cüzdanınızda bakiye olması halinde rakiplerinizden önce hazırlanan ödülleri ve ürünleri alabilirsiniz. Alacağınız ürünler ile oyunda ya da sosyal medya uygulamasında çok sayıda avantajlara sahip olabilirsiniz. Razer Gold fiyatları ekonomiktir ve cüzdanınıza bakiye yükleme işlemini istediğiniz an yapabilirsiniz. Çeşitli uygulamalarda özel promosyonlar hazırlanır. Bu promosyonlara sahip olmak için kodlara ihtiyaç duyarsınız. Razer Gold pin satın al işleminin hemen sonrasında ise bu kodları alabilirsiniz.


Razer Gold Fiyatları

Razer Gold satın al işlemini en uygun şekilde yapmak için sitemiz sizin için avantajlar sunuyor. Eğer siz de indirimli Razer Gold satın al işlemini yapmak istiyorsanız fiyat listemize muhakkak göz atmalısınız. Fiyat listemiz şu şekilde:

Razer Gold 5 TL     4.89 TL

Razer Gold 10 TL 9.78 TL

Razer Gold 15 TL 14.66 TL

Razer Gold 25 TL 24.45 TL

Razer Gold 50 TL 48.90 TL

Razer Gold 100 TL 97.80 TL

Razer Gold 250 TL 244.50 TL

Razer Gold 500 TL 489.00 TL

 

Razer Gold Nasıl Satın Alınır?

Razer cüzdan kullanımı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bunda cüzdanınız ile harcama yaptıkça kazanç elde ediyor olmanızın önemli bir etkisi bulunuyor. Razer Gold pin fiyatları konusunda yapacağınız araştırmada inovapin.com tarafından en uygun fiyatların sunulduğunu görebilirsiniz. Fiyatların uygun olması ile Razer cüzdanınıza bakiye yükleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Her ne kadar cüzdana yüklenebilecek iki farklı para birimi olarak Gold ve silver bulunsa da cüzdanınıza Gold yüklemelisiniz. Çünkü Gold her zaman için silverden daha kıymetlidir. Bundan kaynaklı olarak da her zaman için Gold paketleri incelemeli ve yüklemelisiniz. Harcama yaptığınızda göreceğiniz gibi Gold olarak yapacağınız her harcama ile silver kazanırsınız.


Razer Gold fiyatları konusunda en uygun çözümleri site sunar. Aynı zamanda hızlı teslimat konusuna da özel önem verir. Aldığınız ürünün hızlı teslim edilmesi sayesinde inovapin.com yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmayı başarır. Site canlı desteği kesintisiz verir. Deneyimli müşteri temsilcileri tarafından verilen canlı destek ile tüm işlemlerinizi hiç sorun yaşamadan yapabilirsiniz. Hemen sitede hesap açarak bakiye yükleyebilirsiniz. Ardından site tarafından hazırlanan paketleri sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.


Razer Gold Nasıl Yüklenir?

Dijital dünyanın sunduğu avantajlardan yararlanmaktan çevrimiçi oyunlardan ve uygulamaları kullanmaktan hoşlanıyorsanız mutlaka Razer cüzdana sahip olmalısınız. Sanal cüzdanınıza yükleyeceğiniz bakiyeler ile kullandığınız onlarca uygulama ve oyunda alışverişinizi rahatça yapabilirsiniz. Razer Gold fiyatları konusunda uygun çözümler sunan inovapin.com ile sanal cüzdanınıza istediğiniz gibi yüksek miktarlarda bakiye yükleyebilirsiniz. Razer cüzdanınıza bakiye yüklemek için öncelikle siteye kaydolmanız gerekir. Ardından sitede açılan hesabınıza bakiye yüklemelisiniz. Siteye bakiye yüklerken çok sayıda güvenli ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.


Site hesabınıza bakiye yükledikten sonra ise hazırlanmış olan Razer Gold pin yükleme için hazırlanan paketleri inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz paketler içinden beğendiğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Ardından sepeti onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sepeti onaylamanız ile birlikte Razer Gold pinleriniz sanal cüzdanınıza hızla yüklenir. Siz de online oyunlarda karakterinizi geliştirecek ve güçlendirecek ürünleri Razer gold satın al hizmetiyle almaya başlayabilirsiniz. Çok sayıda sosyal medya uygulamasında da geçerli olan para birimi olan Razer Gold ile kullandığınız sosyal medya uygulamasında arkadaşlarınıza hediyeler gönderebilirsiniz.


Sosyal medya uygulamalarında ya da çevrimiçi oyunlarda ne sıklıkla harcama yaptığınızı ve ne kadar bakiyeye ihtiyaç duyduğunuzu gözden geçirmelisiniz. Böylece ihtiyacınızı belirledikten sonra inovapin.com sitesine girerek en ucuz Razer Gold pin paketlerinin siparişini hemen verebilirsiniz. Bu sayede artık onlarca farklı çevrimiçi uygulamada ve oyunda tek bir cüzdan ile alışveriş yapmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Site fiyatlarının uygun olmasına dikkat eder ve ekonomik bütçelerle cüzdanınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

 

Razer Gold Çeşitleri Nedir?

Razer Gold çeşitleri TL ve USD olarak sunulur. Sitemizde TL cinsinden sunulan Razer Gold çeşitleri 5 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir. USD cinsinden sunulan ise 5 dolar ile 500 dolar arasında değişmektedir. Dilediğiniz miktarda Razer Gold satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece istediğiniz oyunlarda ve uygulamalarda harcamalarda bulunabilirsiniz.


Razer Gold Hangi Oyunlarda Geçerli?

Razer Gold sistemini destekleyen oyunlar neler diye bakacak olursak eğer şöyle bir liste karşımıza çıkacaktır:

League of Legends

Metin2

Zula

Pubg

Pubg Mobile

Mobile Legends

Brawl Stars

Game of Thrones

Milyonlarca kişi tarafından oynanan oyunların çevrimiçi mağazalarından alışverişi Razer Gold cüzdanınız ile yapabilirsiniz. Bu oyunlarda ihtiyaç duyduğunuz silahları, gelliştiricileri, ödülleri, kostümleri, zırhları, altın ve elmasları alabilir ve kapıları açabilirsiniz. Bunun için Razer Gold pin yükleme işlemini yapmanız yeterli oluyor.


Razer Gold cüzdanınızda bulunan bakiye ile oyunların çevrimiçi mağazalarına girebilir ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Oyunların yanında itunes Bingo live ve Azar gibi çok sayıda çevrimiçi uygulamada da Razer Gold para birimini kullanabiliyorsunuz. Onlarca farklı uygulama ve oyun için tek bir cüzdanın yeterli olması kullanıcılarını memnun ediyor. inovapin.com Tarafından Razer Gold pin fiyatları uygun olarak sunuluyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz bakiyeye site üzerinden bütçenizi zorlamadan alabiliyorsunuz.


Bu sistemin sadece oyunlarda kullanılıyor olduğunu düşünmek hata olacaktır. Çünkü oyun dışında birçok uygulamada da geçerlidir. Bigo Live ve Azar uygulamaları bu sistemi destekler.


Razer Gold Pin Yükleyerek Neler Yapılır?

Daha önce hiç Razer cüzdan kullanmamış iseniz sunduğu avantajları bilmiyor olabilirsiniz. Her ne kadar Razer cüzdan kullanmasanız da pek çok sosyal medya uygulamasını ve çevrimiçi oyunları kullanıyorsunuzdur. Her birinde alışveriş yapmak içinse ayrı sanal para birimleri almanız gerekir. Oysa Razer Gold satın al işlemini yaptığınızda artık her çevrimiçi uygulamada kullanmak üzere ayrı sanal paraya ihtiyacınız kalmaz. Razer cüzdanınızda bulunan bakiye ile istediğiniz tüm ürünleri pratik olarak satın alabilirsiniz.


Razer Gold pin satın al işlemini yaparak sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Çevrimiçi uygulamalarda ve oyunlarda olduğu gibi Razer Gold pin ile Google play hediye kodlarını alırken de sanal cüzdanınıza yüklediğiniz bakiyeleri kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz Razer cüzdanınıza Gold ve silver olarak iki farklı şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Gold olarak yükleyeceğiniz bakiyeler ile alışverişler ile ayrıca silver bakiye kazanabilirsiniz. Bu şekilde para harcarken kazanmanın keyfini yaşamanız mümkün olur.


read more...
Razer Gold Pin TL
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 5 TL Bakiye İçerir.
0.13 USD
0.15 USD
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 10 TL Bakiye İçerir.
0.26 USD
0.30 USD
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 15 TL Bakiye İçerir.
0.39 USD
0.44 USD
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 25 TL Bakiye İçerir.
0.64 USD
0.74 USD
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 50 TL Bakiye İçerir.
1.30 USD
1.48 USD
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 100 TL Bakiye İçerir.
2.60 USD
2.96 USD
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 250 TL Bakiye İçerir.
6.58 USD
7.39 USD
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
* 500 TL Bakiye İçerir.
13.16 USD
14.79 USD

Razer Gold Pin TL sayesinde birbirinden eşsiz oyun ve uygulama içeriklerine hemen sahip ol Razer Gold Pin TL satın al. En ucuz Razer Gold Pin TL yükleme.