Wolfteam Nakit
Category

: Wolfteam Nakit

Description

Wolfteam Nakit

Softnyx tarafından geliştirilen Wolfteam, ülkemizde yaygın olarak tercih edilen bir çevrimiçi FPS oyunudur. Birinci şahıs nişancı oyunları arasında eşsiz evreni ve oyun deneyimi ile öne çıkan Wolfteam’de insanlar ve kurtlar olmak üzere iki farklı kamp bulunur. Her bir oyuncunun bir kurt ve bir de insan karakteri bulunur. Oyun içerisindeki farklı haritalar ve oyun modlarında taraflar birbirlerini tamamen öldürünceye kadar ya da görevler tamamlanıncaya kadar oyuna devam eder. Oyuncular oyun sırasında kurt ve insan ırkları arasından seçim yaparak savaşa bu şekilde devam edebilir. Wolfteam oyununda bazı modlar insana karşı insan ırkı şeklinde oynamayı gerektirirken bazı oyun modlarında tamamen kurtlarla oynanabilir. Bazı oyun modlarında da insan ve kurt ırkları karışık olarak savaşabilir.


Oyun içerisindeki rekabetçi atmosfer farklı karakterler ile desteklenir. Wolfteam oyununda toplam 16 farklı karakter bulunur. Bu karakterlerin güçleri, becerileri ve dayanıklılıkları farklılık göstererek oyunun sonucunu belirler. Farklı karakterlerin, silahların, kutuların, güçlendirmelerin alınabilmesini sağlayan ‘Nakit’ Wolfteam oyununun kendi para birimidir.


Oyun içerisinde insan karakterini ya da kurt karakterini güçlendirmek ve daha fazla galibiyet elde etmek için oyuncular Wolfteam nakit kullanarak silahlar ya da güçlendirmeler satın alabilir. Siz de nakit yükleyerek bu yoğun rekabetçi atmosferde hızla zirveye yükselebilirsiniz. Yüklediğiniz nakitleri stratejik bir şekilde kullanabilir, güçlü ve yenilmez karakterler, kurtlar oluşturabilirsiniz. inovapin.com adresinden Wolfteam nakit satın al işlemi ile kolayca hesabınıza nakit yükleyebilirsiniz.


Wolfteam Nakit ile Neler Yapabilirsiniz?

Wolfteam oyununda nakit ile birçok farklı item satın alınabilir. Bu MMOFPS oyununda başarı büyük oranda oyuncu kabiliyetine bağlı olsa da nakit gibi varlıklar ile alınan itemler oyunun sonucunda önemli bir rol oynar. Joypara olarak yükledikten sonra nakide çevirdiğiniz bu oyun içi varlıklar sayesinde oldukça güçlü bir insan karakteri yaratabilirsiniz .Wolfteam dükkan bölümünde insan karakterlerin gücünü ve kabiliyetlerini artıran birçok farklı item bulunur.


Bu itemlere kıyafet, aksesuar ve güçlendirici eklentiler örnek olarak verilebilir. Bu itemlerden satın alarak insan karakterinizi güçlü kılabilir ve oyunlarda daha fazla galibiyet elde edebilirsiniz. Rekabetin oldukça yoğun olduğu Wolfteam oyununda zirveye hızla tırmanabilmek için inovapin.com adresinden Wolfteam nakit satın al seçeneği ile kolay bir şekilde hesabınıza nakit çekebilirsiniz.


Wolfteam nakit satın al seçeneği ile hesabınıza yüklediğiniz nakitler ile kurt karakterinize birçok farklı eklenti satın alabilirsiniz. Wolfteam oyununda kurt karakterlere daha fazla güç kazandıran bazı güçlendirici itemler bulunur. Bu itemlere sırt ve kol bölgesine eklenebilen dövmeler örnek olarak verilebilir. Kurt karakteriniz için uygun dövmeleri satın alabilir ve savaş esnasında daha az hasar alarak daha uzun süre hayatta kalıp zirveye uzanmasını sağlayabilirsiniz. Wolfteam nakit satın al seçeneği aynı zamanda kurt karakterleri için çeşitli kabiliyetler de sunar. Örneğin takla atarak saldırı yapmak sadece bazı kurt karakterlerinde bulunur. Bu atak çeşidi karşı tarafta daha büyük bir can kaybı yaratır ve kazanma şansınızı artırır. Nakit alarak bunun gibi farklı eklentiler alabilirsiniz.


Wolfteam Nakit Kullanarak Hangi İtemler Alınabilir?

Wolfteam nakit satın al ekranını kullanarak inovapin.com adresinden satın aldığınız nakitler ile oyun içerisinde birçok farklı item satın alabilirsiniz. Wolfteam nakitleri ile satın alınabilen itemlerin başında silahlar gelir. Silahlar Wolfteam oyunu içerisinde insan karakterler tarafından kullanılır. Farklı hasar oranları bulunan silahlar, insan karakterlerinin keskin kurt pençelerine karşı kullanabileceği en büyük korumalarıdır.


Silahlar ile kurt karakterlere uzaktan saldırabilir ve kazanabilirsiniz. Wolfteam Dükkan bölümünde çok sayıda farklı silah çeşidi bulunur. Bu silah çeşitlerinin hasar oranları, sekme yüzdeleri, şarjör kapasiteleri gibi özellikleri değişiklik gösterir. Silahların özelliklerine göre de nakit biriminden fiyatları farklı olabilir. Büyüleyici silahlar satın alarak yenilmez bir insan karakteri oluşturabilmek için inovapin.com adresinden Wolfteam nakit satın al bölümünden farklı miktarlarda nakit yükleyebilirsiniz.


Wolfteam nakit satın al bölümünden aldığınız nakitlerle edinebileceğiniz itemlerden bir diğeri kostüm ve kıyafetlerdir. Bu itemler Wolfteam Dükkan bölümünde bulunabilir. İnsan karakterleriniz için tercih edebileceğiniz kostüm ve kıyafetler, karakterlerin kapasitesini artırarak sizi zirveye taşır. Aynı zamanda aksesuarlar da bu kategoride yer alır.


Kıyafetler, kostümler ve aksesuarlar oyuncuların karakterlerini özelleştirmek için sıklıkla satın aldığı itemlerin başında gelir. Bu itemler ile kişisel beğenilerinize uygun bir karakter oluşturabilir ve daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz. inovapin.com adresindeki Wolfteam nakit satın al bölümünü kullanarak kolayca nakit yükleyebilir ve Wolfteam Dükkan’da yer alan çok sayıda farklı kostüm ve kıyafeti satın alabilirsiniz. Oyuncuların Wolfteam nakit satın al hizmeti ile kutu ve paketler de satın alabilir.


Kutu ve paketler içerisinde oyuncuların kabiliyetlerini artıran, karakterlerini güçlenidren çok çeşitli itemler bulunur. Bu itemleri teker teker satın almaktan daha hesaplı olan kutu ve paketleri Dükkan bölümünde bulabilirsiniz. Wolfteam nakit satın al bölümünden hesabınıza yüklediğiniz nakitler ile arka planlar, görünümler, deneyim ve puan artırıcılar satın alabilirsiniz. Arka planlar satın alarak oyun deneyiminizi iyileştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.


Lobi görünümlerinden satın alabilir ve lobi ya da oyun içi görünümlerinizi kişiselleştirerek özel bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Deneyimler satın alarak karakterinizin hızla yükselmesini sağlayabilirsiniz. Wolfteam nakit satın al seçeneği ile nakit yükleyebildiğiniz Wolfteam oyununda çok sayıda rütbe bulunur ve oyuncular deneyimlerine, puanlarına göre rütbe atlar. Hızla rütbe atlayabilmek için deneyim satın alabilirsiniz. Puan artırıcılar ile kısa sürede daha fazla GP biriktirerek yüksek rütbelere geçebilir ve farklı ödüller edinebilirsiniz.


Wolfteam Nakit Nasıl Satın Alınır?

Birçok oyuncu Wolfteam hesaplarına nasıl nakit yüklenebileceğini merak eder. Nakit yükleyebilmek için esasında Joypara satın almanız gerekir. Wolfteam oyunu bir Joygame yapımıdır. Joypara ise bütün Joygame oyunlarında geçerli olan bir dijital varlıktır. Bununla beraber bir Joypara ve 1 Wolfteam Nakit eşit değildir. Nakit yükleyebilmek için ilk önce Wolfteam nakit satın al bölümünden Joypara satın almanız gerekir.


Sonrasında web sitesi üzerinden bu Joypara varlıklarını Wolfteam Nakit varlığına dönüştürebilir ve kendi Wolfteam hesabınıza aktarabilirsiniz. inovapin.com web sitesinde yer alan Wolfteam nakit satın al seçeneğine tıklayabilir ve kolayca heyecan verici itemler satın almanızı sağlayan nakitler yükleyebilirsiniz. Wolfteam nakit satın al bölümünden edindiğiniz nakitler ile Dükkan kısmına göz atarak karakteriniz ile uyumlu silahlar, kostümler, aksesuarlar ve güçlendiriciler edinerek zirveye oynayabilirsiniz.


Wolfteam Nakit Nasıl Yüklenir?

Wolfteam nakit yükle işlemi oldukça basittir. Wolfteam oyununda kazanmanız için önemli bir rol oynayan nakitleri yükleyebilmek için inovapin.com adresini kullanabilirsiniz. Bu web sitesinin güvenilir ve modern ödeme yöntemlerini kullanarak kolayca nakit yükleyebilirsiniz. İlk etapta Wolfteam nakit satın al bölümüne giriş yapmanız gerekir. Sonrasında hesabınıza yüklemek istediğiniz nakit miktarını seçmelisiniz. Seçim yaparken Wolfteam nakit fiyatları hakkında gereken bilgiyi ekranda görebilir ve buna göre seçim yapabilirsiniz. Seçim yaptıktan sonra ödeme bilgilerinizi girmeniz istenir. Bu alana kredi ya da banka kartı ödeme bilgilerinizi girebilir, aynı zamanda farklı yöntemlerle de ödeme yaparak Wolfteam nakit satın al işlemini tamamlayabilirsiniz.


Wolfteam Nakit Fiyatları

Wolfteam Nakit satın al, seçeneklerine ve en ucuz fiyatlara hemen ulaşabilirsiniz. inovapin.com sizlere her zaman en ucuz wolfteam nakit ürünlerini sunmaktadır. Güncel wolfteam nakit fiyatları şu şekildedir;

350 Wolfteam Nakit   4.13 TL

1000 Wolfteam Nakit 11.04 TL

1875 Wolfteam Nakit 20.74 TL

3850 Wolfteam Nakit 41.49 TL

5000 Wolfteam Nakit 52.54 TL

8000 Wolfteam Nakit 82.98 TL

12250 Wolfteam Nakit 124.48 TL

21250 Wolfteam Nakit 207.45 TL

35000 Wolfteam Nakit 331.95 TL

45000 Wolfteam Nakit 414.00 TL


read more...
Wolfteam Nakit

Wolfteam Efsanevi Paket

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(108)
2.87 USD
9.07 USD
PC PC

350 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(96)
0.12 USD
0.15 USD
PC PC

1000 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(86)
0.33 USD
0.45 USD
PC PC

1.875 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(93)
0.63 USD
0.79 USD
PC PC

3.850 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(121)
1.25 USD
1.51 USD
PC PC

5.000 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(106)
1.59 USD
1.81 USD
PC PC

8.000 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(96)
2.51 USD
3.02 USD
PC PC

12.250 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(104)
3.76 USD
4.54 USD
PC PC

21.250 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(94)
6.27 USD
7.56 USD
PC PC

35.000 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(111)
10.04 USD
12.10 USD
PC PC

45.000 Wolfteam Nakit

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(86)
12.52 USD
13.91 USD
PC PC

Wolfteam Nakit satın al gücünün gerçekten ne kadar değerli olduğunu fark et. En ucuz Wolfteam Nakit yükleme güvenilir ödeme seçenekleriyle.