Arena Breakout Bonds
Category

: Arena Breakout Bonds

Description

Arena Breakout Bonds Satın Al

Arena Breakout FPS tarzında Tencent Games firması tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Oyunda mükemmel grafikler ile oyuncular gerçeklik hissini yaşayabiliyorlar. Rekabetçi yapıya sahip olan oyunu tek başınıza ya da arkadaşlarınızla takım olarak oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak cihazınıza indirerek de oynayabilirsiniz. Arena Breakout bonds oyun içinde kullanılan para birimidir. Her ne kadar oyun ücretsiz olsa da oyunda önemli avantajlar elde etmek için Arena Breakout bonds satın al işleminin yapılması gerekir.


Arena Breakout bonds en uygun fiyatlarla İnovapin sitemiz tarafından sunulur. Bonds alarak oyunda silahlar, özel ekipmanlar ve size avantaj sağlayacak eşyaları oyunun mağazasından alabilirsiniz. Oyunda haritalar bulunur ve oyuncu Raid görevine giderek haritayı lootlamalıdır. Ayrıca düşmanları öldürmeli ve toplanan ganimetleri güvenli alana belli bir süre içinde taşımalıdır. Son derece rekabetçi bir yapısı olan bu oyunda avantaj elde etmek için Arena Brakout bonds satın al işlemini yapabilirsiniz.


Arena Breakout Bonds

Arena Breakout bonds oyunun içinde kullanılan özel para birimidir. Bonds sahibi olmak size oyunda önemli avantajlar sağlar. Arena Breakout bonds satın al işlemini yaparak oyunda bulunan “Contact” ve “Market” şeklinde iki ayrı alışveriş yapma imkanı sunulan sistem bulunuyor. Arena Breakout bonds en uygun fiyatlarla İnovapin.com sitemizden alarak bu sistemlerden karakterlerinizi özelleştirecek ürünleri alabilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerinize karşı önemli avantajlara sahip olmanızı sağlayacak ekipmanlarınız olabilir.


Oyunu emsallerinden farklı kılan özellikleri arasında yaptığınız maçta ölmeniz sırasında ekipmanlarınızı kaybetmeniz yer alır. Bu durumda büyük uğraşlarla ya da Arena Breakout bonds satın al ile sahip olduğunuz ekipmanlarınızı düşmanlarınıza kaptırabilirsiniz. Bu sıkıntıyı yaşamamak adına doğru stratejiler geliştirmelisiniz. Yeteneklerinizi geliştirmeli ve haritada bir yandan ganimetleri toplarken diğer yandan düşmanları öldürmelisiniz. Arena Breakout bonds al işlemini güvenilir epin satışı yapan sitemizden yaparak oyun bakiyenizi istediğiniz miktara ulaştırabilirsiniz.


Arena Breakout Bonds Nasıl Satın Alınır?

Arene Breakout bonds satın al işlemini yapmanın avantajlarını oyunda seviyeleri hızla geçerek görebilirsiniz. Ekipman sahibi olmanız kadar aynı zamanda yeteneklerinizi de geliştirmeniz gerekir. Böylece satın alacağınız ekipmanları ve diğer ürünleri can kaybetmeniz halinde rakiplerinize kaptırmazsınız. Ucuz Arena Breakout bonds almak için İnovapin sitemizi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ekonomik maliyetlerle oyunda avantajlara sahip olabilirsiniz.


Oyunun kendi mağazasından yüksek maliyetlerle bonds almak yerine sitemize giriş yaparak burada bulunan paketleri inceleyebilirsiniz. Ardından bütçe dostu fiyatlarla bonds satın alabilirsiniz. Satın alma sürecinizi deneyimli müşteri temsilcilerinin verdiği anlık destekle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İnovapin.com üyelik yapma zorunluluğu olmadan ürünleri alabileceğiniz bir sitedir. Arena Breakout bonds satın al sürecinizi sitemizde şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

İnovapin sitemizde üyelik başlatabilir ya da üye olmadan işleminize devam edebilirsiniz

Arena Breakout bonds satın al paketlerini inceleyebilirsiniz

Uygun fiyatlı olan paketler arasından ihtiyacınız olanı seçerek sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

3D sistemini ve güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz

Almış olduğunuz paket oyun ID’nize birkaç saniye içinde ödeme işleminin tamamlanması ile yüklenir

 

Arena Breakout Bonds ile Neler Satın Alınabilir?

Arena Breakout bonds alarak oyunda seviyeleri hızla geçmenizi sağlayacak çok çeşitli ürünleri alabilirsiniz. İnovapin sitemiz üzerinden alacağınız bonds paketleri oyun hesabınıza en fazla 60 saniye içinde yüklenir. Bu şekilde ihtiyaçlarınızı hızla karşılayabilir ve oyunda ilerleyerek daha heyecan verici mücadeleler verebilirsiniz. Arena Breakout bonds satın al sonrasında oyunun marketine giderek alabileceğiniz ürünler arasında şunlar bulunur:

Silah ve silah kaplamaları: Oyunda rakiplerinizi öldürmenizi sağlayacak olan silahlarınızı artırabilir ve onları güçlendirebilirsiniz.

Kutu açılımı yapabilirsiniz: Oyunda içinde çeşitli ekipmanların olduğu kutular yer alır. Bonds satın alarak bu kutu açılımlarını yapabilirsiniz.

Kozmetik ürünler: Karakterlerinizin özelleşmesini sağlayacak olan kıyafetler ve diğer kozmetik ürünleri alabilirsiniz.

Arena Breakout savaş bileti: Premium ve gelişmiş savaş biletleri alabilirsiniz. Bu biletler ile haftalık olarak verilen ekipmanlar, sarf malzemeleri ve oyun içinde kullanılacak paralardan yararlanabilirsiniz.

Sarf malzemeleri: Sağlık kitleri, erzak, cephane gibi ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemelerini alabilirsiniz.

 

Arena Breakout Bonds Nerelerde Kullanılır?

FPS tarzında oyunlar heyecan verici maçların yapılıyor olması ile yoğun ilgi görürler. Bu oyunlar arasında yer alan Arena Breakout’u diğerlerinden ayıran özelliği daha yavaş bir temposu olması ve gizliliğin de öne çıkmasıdır. Çünkü bu oyunda siz öldüğünüz takdirde sahip olduğunuz silahlar ve ekipmanları düşmanlarınız alır. Oyunda yeteneklerinizi geliştirmeli, aynı zamanda taktiksel düşünmeli ve buna uygun olarak hareket etmelisiniz. Arena Breakout bonds satın al işleminin yapılması oyunda önemli avantajlara sahip olmanız için gereklidir.


Ucuz Arena Breakout bonds paketlerini alabilir ve bu şekilde oyunun marketini ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra ise markette bulunan bütün ürünleri alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyunda seviyeleri geçen ve haritada hayatta kalan ayrıca ganimetleri tam zamanında güvenli bölgeye taşıyan kişi olabilirsiniz.


Arena Breakout Bonds Nasıl Yüklenir?

Arena Breakout bonds yükleme işlemini İnovapin.com sitemizden alacağınız paketlerle kolayca yapabilirsiniz. Almış olduğunuz paketleri nasıl yükleyeceğiniz ya da nasıl kullanacağınıza dair desteği müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Canlı destek alarak bütün işlemlerinizi pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz bonds paketleri oyuncu ID’nize yüklenir ve siz de bunu bakiyenize ekleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Banka hesap, kredi kartı bilgileriniz gibi oyun hesabınızın da güvende olmasını önemsiyoruz. Bunun için de sitemizde SSL sertifikalı şifreleme sistemleri kullanıyoruz. Bu sayede sitemizde bulunan bilgilerinize kesinlikle dışarıdan erişim mümkün olmaz. Maksimum 60 saniye içinde teslim edilen epin kodunu oyun hesabınızda belirtilen yere girmenizin ardından bakiye yükleme işleminiz tamamlanır. Arena Breakout bonds indirimli fiyatlarla İnovapin sitemizden ekonomik bütçelerle her ihtiyacınız olduğu anda alabilirsiniz.


Arena Breakout Bonds Fiyatları

Arena Breakout bonds fiyatları uygun olaak bulmak için oyuncuların araştırma yaptıkları görülür. Oyunun kendi marketinde bonds satışı yapılıyor. Bunun yanında oyunun marketinde fiyatlar yüksektir ve oyuncuların bütçelerinin zorlanmasına neden olur. Bundan dolayı da oyuncular epin satışı yapan sitelere yönlenirler. Arena Brakout bonds satın al işlemini en uygun fiyatlarla yapmanız İnovapin sitemiz üzerinden mümkün olur.


Oyunun marketinde fiyatlar yükselmeye devam ederken sitemiz müşterilerine bu artışları minimum seviyelerde yansıtmaktadır. Aynı zamanda Arena Breakout bonds indirimli fiyatlarla satışı yapılır ve bütçenize yüksek maliyetler gelmesinin önüne geçilir. Sitemizde farklı büyüklükte olan bonds paketleri yer alıyor. Bunları hemen inceleyebilir ve içlerinden ihtiyacınızı karşılayacak olan paketi hemen alabilirsiniz.

 

Arena Breakout Nasıl Oynanır?

Arena Breakout FPS tarzında oyunlar arasında popülerliğini artırmaya devam ediyor. Ücretsiz olan oyun Android işletim sistemine sahip cihazlara indirilerek oynanabiliyor. Oyunu tek başınıza ya da arkadaşlarınızla takım halinde oynayabilirsiniz. Yapay zeka tarafından kontrol edilen son derece saldırgan olan düşmanlarla karşılaşırsınız. Bunları öldürmeli ve bu sırada haritada bulunan ganimetleri toplayarak güvenli bölgeye taşımalısınız.


Arena Breakout bonds satın al işlemini yaparak daha oyunun en başından karakterinizi özelleştirecek ürünler alabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda en öneml ekipman olan silahları da alabilirsiniz. Oyunda seviyeleri geçtikçe daha üst seviyelerde silahlara ve kostümlere sahip olmanız mümkün olur. Oyunda her oyuncunun adil kazanma şansı bulabilmesi amacıyla aynı seviyede olan oyuncuların eşleşmesi mümkündür. Böylece haksız rekabet yaşanmasının önüne geçilir.


Arena Breakout Karakter Oluşturma

Arena Breakout oynamak için hesabınızı açmanın ardından ilk yapmanız gereken işlemlerden birisi karakterinizi oluşturmaktır. Bunu oyun hesabınızı açmanın sonrasında bunun için hazırlanmış olan bölümden kolayca yapabilirsiniz. Her oyuncunun kendi özel karakterini oluşturabilme özgürlüğünü bulması mümkün olur. Arena Breakout bonds satın al işlemini yaparak oyun karakterinizin görünümünü özelleştirme şansını da bulabilirsiniz. Karakterinizi oluştururken şu özelliklerini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz:

Karakterin ismi

Cinsiyeti

Kullanıcı sancağı

Yüzü

Cilt rengi

Saç rengi ve stili


Arena Breakout Oyun Modları

Arena Breakout hızlı ve taktiksel düşünme yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz FPS tarzında oyundur. Oyunda iki farklı mod yer alır ve bu şekilde oyunculara farklı seçenekler sunar. Her iki modun özellikleri farklıdır ve oyuncular tarzlarına uygun olan modu tercih ederek oynayabilirler. Arena Breakout bonds satın al işlemini yaparak karakterinizi güçlendirebilir ve istediğiniz modda oynarken de rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Oyunda bulunan modlar ve özellikleri ise şu şekildedir:

Arena Breakout Tactical OP Modu: Bu modda oyuncular kendi belirledikleri silahlarla mücadele verebiliyorlar. Loadout oyuncu tarafından düzenleniyor ve burada kendi oluşturacakları taktikler ile savaştan galip ayrılabiliyorlar.

Arena Breakout Covert OP Modu: Bu modun diğerinden farkı oyuncuların silahlarını kendilerinin seçemiyor olmasıdır. Rastgele silahlar oyunculara verilir ve bunlarla rakiplerini öldürmeler istenir. Covert OP modu oyuncuların uyum sağlama, hızlı düşünme yeteneklerinin gelişmesini sağlaması ile tercih edilir. Aynı zamanda oyuncular loot yapabiliyorlar. Bu şekilde çeşitli eşyaları ve mühimmatları da bularak sahip olmaları mümkün oluyor. Kaynaklardan yararlanmak ve envanterini geliştirmek isteyen oyuncular bu modu daha fazla tercih ederler.


read more...
Arena Breakout Bonds

Arena Breakout 66 Bonds

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.81 USD
0.91 USD
IOS IOS Android Android

Arena Breakout 335 Bonds

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.08 USD
4.69 USD
IOS IOS Android Android

Arena Breakout 675 Bonds

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
8.28 USD
9.35 USD
IOS IOS Android Android

Arena Breakout 1690 Bonds

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
20.38 USD
22.96 USD
IOS IOS Android Android

Arena Breakout 3400 Bonds

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
41.22 USD
45.97 USD
IOS IOS Android Android

Arena Breakout 6820 Bonds

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
81.33 USD
92.25 USD
IOS IOS Android Android

Arene Breakout bonds satın al oyunda seviyeleri hızla geç. Arene Breakout bonds satın al karakterini özelleştir ve oyun keyfini ikiye katla!