Zula Mobile Altın Satın Al - En Ucuz Zula Mobile Altın

Zula Mobile

 / 

Zula Mobile Altın

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

8

Yorumlar ( 8 )

Zula Mobile Altın Satın Al

Zula Mobile piyasaya sürüldüğü günden bu yana popülerliğini koruyan PC oyununun mobil versiyonu olarak çıkmıştır. Bu şekilde oyuncular mobil cihazları üzerinden de oyunu oynayabiliyorlar. Lokum Games tarafından piyasaya sürülen Türk yapımı bir oyundur. Zula Mobile altın satın al işlemi oyundan alınan keyfin maksimum seviyelere çıkmasını sağlar. Oyunda seviyeler altın alınarak hızla geçilir ve oyunun yıldızları arasına girmek mümkün olur.

FPS tarzında olan en iyi oyunlar arasında yer alan Zula Mobile altın ile oyun içinde çeşitli eşyaları almak mümkündür. Oyun karakterini özelleştirmek, seviyeleri hızla geçmek düşmanlara korku salmak için Zula Mobile altın satın al işlemini güvenle İnovapin sitemizden yapabilirsiniz. İnovapin.com almış olduğunuz epin kodlarını saniyeler içinde teslim eder. Bu sayede siz de oyun bakiyenizi yükseltebilir ve mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

 

Zula Mobile Altın

En iyi FPS oyunları arasında yer alan Zula Mobile altın oyun içinde geçerli para birimidir. Oyunda ilerlemenizi hızlandırmak için altın sahibi olmanız gerekiyor. Ucuz Zula Mobile altın satın alma isteğiniz ise sitemizde mümkün oluyor. Bütçe dostu fiyatlarla Zula Mobile altın satın al paketlerini tercih edebilirsiniz. Ardından oyunun mağazasından çeşitli ekipmanlar ve size avantaj sağlayacak eşyaları alabilirsiniz.

Zula Mobile oyun mağazasında oldukça fazla ürün olduğu görülür. Oyuncular bunları görevleri tamamladıkça, seviyeleri geçtikçe alabiliyorlar. Bunun yanında Zula Mobile altın satın al ile mağazada ürünleri almak için beklemeye gerek bulunmuyor. Oyunun mağazasından alacağınız ürünlerle karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Hemen sonrasında oluşturulmuş olan klanlara katılmak istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Zula Mobile Altın Nasıl Satın Alınır?

Zula Moble altın satın al işlemini nasıl yapabilirim diye araştırıyorsanız İnovapin sitemizde bu işlemi pratik şekilde yapabileceğinizi görebilirsiniz. İnovapin.com üyelik oluşturmadan alışveriş yapabilir ve satın aldığınız paketlerin saniyeler içinde teslim edildiğini görebilirsiniz. Almış olduğunuz altın paketlerini oyun hesabınıza yüklemenin ardından mağazada alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Zula Mobile altın indirimli fiyatlarla sitemizde yer alır ve böylece ekonomik maliyetlerle istediğiniz miktarlarda paketleri alabilirsiniz. İnovapin.com sitemiz üzerinden Zula Mobile altın satın al işleminizi şu şekilde güvenle yapabilirsiniz:

 • Ücret ödemeden İnovapin.com üyeliğinizi oluşturarak hesabınızı açabilirsiniz
 • Üye olmak istemiyorsanız hazırlanmış olan Zula Mobile altın paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz
 • Farklı büyüklükte olan paketler içinden ihtiyacınızı karşılayacak paketin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz
 • Güvenli ödeme yöntemleri arasından istediğinizi seçerek 3D sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz
 • Ödemenin sonuçlanmasının hemen ardından epin kodu en fazla 60 saniye içinde teslim edilir

 

Zula Mobile Altın ile Neler Yapılır?

Zula Mobile altın oyunda ilerlemesini hızlandırmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılayacak ürünleri alabilmeleri için gereklidir. Zula Pass sistemi ile oyuncuların ilerleme kaydettikçe çeşitli ödüller kazandığı sistemdir. Her yeni sezonda Zula Pass sisteminde yer alan ödüller zenginleşmeye devam eder. Zula Mobile altın satın al işlemi yapılmadan oyuncuların bu sisteme dahil olması mümkün olmaz. Ancak altın ile Zula Pass alabilir ve bu sistemin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Zula Mobile en uygun olarak İnovapin sitemiz üzerinden şu ürünleri alabilirsiniz:

 • Silah ve silahlarınız için ilave özellikler
 • Kozmetik ürünler alarak karakterin özelleştirilmesi
 • Zula Pass sistemine katılım
 • Nadir bulunan eşyalar
 • Özel deste ve kasalar
 • Yeni karakterlerin kilidini açma
 • Karakterlerin güçlendirilmesi

 

Zula Mobile Altın Nerelerde Kullanılır?

Zula Mobile altın satın al sonrasında sahip olduğunuz altını oyunun mağzasında kullanabilirsiniz. Oyunun mağazasını ziyaret ederek burada satışı yapılan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ardından karakterinizi güçlendirecek olan olan eşyaları, ekipmanları almak için altın paketlerinizi kullanabilirsiniz. Karakterlerin kilidini açmanızı sağlayacak olan kartları biriktirmek için altın kullanabilirsiniz.

Zula Mobile altın yükleme işlemini her ihtiyaç duyduğunuzda sitemizden yapabilirsiniz. Ardından ise oyunun mağazasını ziyaret ederek ihtiyacınız olan eşyaları alabilirsiniz. Karakterin kilidini açmak için eksik olan kartlarınızı tamamlayabilirsiniz. Zula Mobile’e eklenen silahlara sahip olabilirsiniz. Envanterinizi zenginleştirebilir ve bu şekilde daha özgürce stratejiler geliştirebilirsiniz. Zula Mobile altın satın al ile birlikte rakiplerinizin önüne geçebilir, takım oyunlarının aranan oyuncusu olabilirsiniz.

 

Zula Mobile Altın Nasıl Yüklenir?

Güvenilir olmaya önem veren İnovapin sitemiz üzerinden almış olduğunuz Zula Mobile altın yükleme işlemini pratik olarak yapabilirsiniz. Almış olduğunuz paketler Google Play kodu olarak teslim edilir. Siz de Google play hesabınıza giriş yaparak almış olduğunuz kodu yükleyebilirsiniz. Bilindiği gibi Google Play kodları Zula Mobile oyun hesabına yüklenerek kullanılabiliyor.

Zula Mobile altın satın al işlemini İnovapin sitemiz üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Almış olduğunuz kodlarda hiçbir sorun olmadığını görebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kod yüklemenin bu şekilde pratik olması ile oyunda ilerlemenizi hızlandıracak paketleri her ihtiyaç duyduğunuzda alabilirsiniz.

 

Zula Mobile Altın Fiyatları

Oyuncular Zula Mobile altın fiyatları konusunda araştırma yapmaya devam ediyorlar. Oyuncuların bu konuda yaptığı araştırmada ise en uygun çözümleri İnovapin sitemizin sunduğunu görebiliyorlar. Ucuz Zula Mobile altın fiyatlarını bularak istediğiniz gibi yüksek miktarlarda altın içeren paketleri alabilirsiniz. Her sektörde ürün fiyatları artmaya devam ederken sitemiz fiyatlarını ucuz olarak tutmaya devam ediyor. Aynı zamanda yapılan indirimler ile de daha ekonomik maliyetlerle altın alınması mümkün oluyor.

İnovapin sitemiz güçlü stokları ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Sizin oyunlarda hızlı olmanız gibi İnovapin sitemiz de müşterilerine hızlı hizmet sunar. Canlı desteği deneyimli müşteri temsilcilerimiz kesintisiz olarak sunarlar. Siz de müşteri temsilcilerinden merak ettiğiniz konularda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Zula Mobile altın satın al paketlerini inceleyebilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında da üyelik yapmanıza gerek olmadan alabilirsiniz.

 

Zula Mobile Oyun İçeriği

Zula Mobile FPS tarzında bir oyundur ve oyuncular tek başına ya da arkadaşları ile oynayabilirler. Aynı zamanda oyunda bulunan sohbet özelliği ile sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Türk yapımı olan bu oyunda Türkiye’den esintiler ve Türk yapımı silahlar olduğu da görülür. Vatansever istihbaratçılar ve askerler olarak iki farklı düşman oluşum bulunur. Bu iki grup arasında büyük mücadeleler yaşanır. Oyunda maçlara başlamadan önce hesabınıza girerek harita seçimi yapmanız gerekir. Haritayı kendiniz seçebilir ya da rastgele olarak oyun tarafından belirlenen haritada oynayabilirsiniz.

Oyunda her sezon farklı görevler bulunur. Zula Mobile altın satın al işleminin yapılması ile birlikte görevleri başarı ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Zula Pass alarak da en yüksek mertebeye ulaşabilirsiniz. Oyunda seviyeleri geçtikçe yeni eklenen karekterlere Zula Mobile altın indirimli şekilde alarak sahip olabilirsiniz. Türk yapımı olan bu oyun şu anda dünyada çok sayıda ülkede oynanabiliyor.

 

Zula Mobile Oyun Modları

Zula Mobile oyuncuları için hazırlanan dört farklı mod bulunuyor. Bu modlar oyuncuların kendi tarzlarını bulmalarını sağlar. Aynı zamanda tek başına ya da takımlar halinde oyunun oynanması mümkün olur. Zula Mobile altın satın al işlemini yaparak karakterinizi güçlendirebilir, yapacağınız maçlardan galibiyetle ayrılabilir ve görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Zula Mobile altın yükle işlemini yaparak güçlendireceğiniz karakterlerinizle oynayabileceğiniz modlar şu şekildedir:

 • Herkes tek: Bu modda herkes tek başınadır ve oyunlarda 16 kişi yer alır
 • Ölüm maçı: Zula ve Gladyo takımları 8x8 olarak maç yaparlar. Bu modda oyuncular arasında ölenler yeniden doğar
 • Aranıyor: Bu modda aranan kişiyi öldüren kişi aramaya başlar. Aranan kişi her öldürdüğü rakiple şartları yerine getirir. Tüm şartları yerine getiren oyuncu maçı kazanır
 • Sabotaj: 8x8 olarak yapılan maçlarda Gladyo takımı bombayı kurmaya çalışırken Zula takımı ie bombayı bozmaya çalışır

 

Zula Mobile Karakterlerine Kazandırılabilecek Özellikler

Zula Mobile altın satın al işlemiyle oyuncuların karakterlerinize çeşitli özellikler kazandırmanız mümkün olur. Bu sayede oyunda yapacağınız karşılaşmalardan başarı ile çıkmanız mümkündür. Karakterlerin kilitlerini açmanın yanında ayrıca onlara çeşitli özellikler kazandırabilirsiniz. Ucuz Zula Mobile altın almanın ardından şu özellikleri kazandırabilirsiniz:

 • Tepme azaltıcı
 • İmha kiti
 • Bomba kurma kiti
 • Hızlı ateş
 • Hızlı canlandırma
 • Hasar verilemez süresi
 • Ekstra şarjör
 • Hızlı silah değiştirme
 • Hızlı silah doldurma

Zula Mobile altın al ile karakterlerinizi yenilmez yapabilirsiniz. Teke tek maçlarda ya da takım maçlarında en iyi olmayı başarabilirsiniz. İnovapin sitemiz tarafından sunulan indirimli fiyatlar ile istediğiniz gibi yüksek miktarlarda altın alabilirsiniz.

 

1 - Google Play Hesabımıza Giriş Sağladıktan Sonra https://play.google.com/intl/tr_tr/about/giftcards/#benefits Linkine Tıklayarak

'' Kullan '' Seçeneğine Tıklıyoruz .

 

Google Play 1

 

2 - Açılan Sayfadan Satın Aldığınız '' Google Play '' Kodunu Girerek '' Kod Kullan '' Seçeneğine Tıklayınız . Yükleme Tamamlandı .

 

Google play 2

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.