Xbox Live Hediye Kartı TL
Category

: Xbox Live Hediye Kartı TL

Description

Xbox Live Hediye Kartı TL

2001 yılında Microsoft tarafından piyasaya sürülen oyun konsolu serisi Xbox günümüze kadar yeni sürümleri ile popülerliğini korumaya devam ediyor. Xbox Live hediye kartı tl uygulama içinde kullanılabilecek bakiyeye sahip olmak için ihtiyaç duyulur. İnovapin.com sitemiz tarafından hazırlanan uygun fiyatlı Xbox Live hediye kartı tl satın al ürünleriyle uygulama içinde istediğiniz miktarda bakiyeye sahip olabilirsiniz.


Xbox Live hediye kartı satın al için sitemizde farklı miktarlarda ürünler bulunur. Oyuncularda bu ürünler içinden istedikleri alarak uygulama bakiyelerine ekleyebilirler. Xbox Live hediye kartı tl al sonrasında oyuncuların sahip oldukları çok sayıda avantaj bulunur. Bu şekilde üyeliklerini başlatabilir ve üyeliklerini uzatma imkanı bulabilirler.


Xbox Live Hediye Kartı TL Satın Al

Xbox Live hediye kartı tl satın al işleminizi güvenilir olmaya önem veren sitemizden yapabilirsiniz. Ucuz Xbox Live hediye kartı tl al yanında ürünlerimizi hızla teslim etmemiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz. Uygulama içinde kullanmak ve alışveriş yapmak üzere kullanıcıların bakiyeye ihtiyaçları bulunur. Bakiyeyi uygulama içi satın almalar ile arttırmak yüksek maliyetli olur. Bunun için oyuncular tarafından aranılan ekonomik çözümleri ise İnovapin.com sitemiz sunar. Xbox Live hediye kartı tl satın al işleminizi güvenilir ve hızlı olması ile dikkat çeken sitemizde şu şekilde yapabilirsiniz:

Ücret ödemeden İnovapin.com üyeliğinizi başlatarak hesap açmalısınız

Hesabınızı açtıktan sonra 3D güvenli ödeme sistemini kullanarak bakiye yüklemelisiniz

Xbox Live hediye kartı tl almak için https://www.inovapin.com/game/xbox/xbox-live-hediye-karti-tl linkinde bulunan ürünleri incelemelisiniz

Bütçenize uygun fiyatları bulunan ürünler arasından seçim yapmalısınız

Seçmiş olduğunuz ürünün sağ tarafında bulunan sepete ekle tuşuna basarak sepetinize eklemelisiniz

Sepetinize gitmeli ve onaylayarak satın alma sürecinizi tamamlamalısınız

 

Xbox Live Hediye Kartı TL Ne İşe Yarar?

Xbox Live hediye kartı tl satın al ile birlikte oyuncuların uygulama içinde alışveriş yapmaları mümkün olur. Uygulama içinde alışveriş yapmak için bakiyeye sahip olmak gerekir. Bu ihtiyacınızı da sitemizde bulunan uygun fiyatlı Xbox Live hediye kartı tl al ürünleri ile karşılayabilirsiniz. Uygulamanın popülerliğinin uzun yıllardır hiç azalmamasını aksine sürekli artmasını sağlayan önemli özellikleri bulunur. Bu özellikler arasında geniş bir oyun kütüphanesine sahip olması bulunur. Microsoft tarafından geliştirilen oyunları olduğu gibi farklı firmaların geliştirdiği oyunları da indirebilir ve üyeliğiniz boyunca oynayabilirsiniz. Xbox Live hediye kartı tl satın al ile birlikte uygulama üzerinden şu şekilde kullanabilirsiniz:

Xbox Game Pass oyun kütüphanesine erişim sağlar ve sevdiğiniz oyunları indirerek oynamaya başlayabilirsiniz

Xobx üyeliğinizi uzatabilirsiniz ki uygulama bu konuda önemli avantaj sunmakta üyeliğini uzatan oyunculara bir önceki üyeliğin süresi kadar da hediye üyelik vermektedir

Microsoft store ve Xbox tarafından yapılan büyük indirimlerden yararlanabilir uygulama, film müzik ve oyun satın alabilirsiniz

Oyun konsolu ve aksesuarlarını alabilirsiniz

Arkadaşınıza hediye ederek onun de Xbox oyun kütüphanesinde bulunan oyunları oynamasını sağlayabilirsiniz.

 

Xbox Live Hediye Kartı TL Nasıl Alınır?

Xbox Live hediye kartı tl nasıl alınır sorunuza en ekonomik fiyatlarla aynı zamanda güvenli olarak İnovapin.com üzerinden şeklinde cevap bulabilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren sitemizde her istediğiniz an Xbox Live hediye kartı tl satın al ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler içinden istediğinizi de kolayca alabilirsiniz. Sitemiz deneyimli müşteri temsilcileriyle ve 7/24 canlı destek verir. Böylece her ihtiyaç duyduğunuzda müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.


Ürünü satın almanızın ardından dijital anahtar olarak birkaç saniye içinde teslim edildiğini görebilirsiniz. Bu şekilde Xobx Live hediye kartı tl satın al sürecinizi hızla tamamlayarak uygulamaya kodu yükleyebilirsiniz. Üyelik başlatabilir, uzatabilir ve yeni çıkan oyunları indirimli olarak alabilirsiniz.


Xbox Live Hediye Kartı TL Yükleme

Xbox Live hediye kartı tl yükleme için öncelikle sitemizde bulunan ürünler içinden istediğinizi kolayca alabilirsiniz. Hediye kartı sitemiz tarafından 25 hanelik bir dijital kod olarak teslim edilir. Bu kodu kullanmanız ile uygulamanın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Xbox Live hediye kartı tl satın al işleminin sitemizde pratik ve hızla gerçekleştirilmesi ile her ihtiyaç duyduğunuz anda alıveriş yapabilirsiniz.


Ucuz Xbox Live hediye kartı tl al işlemini yapmanın ardından uygulamada olan hesabınıza girmelisiniz. Hesabınıza girdiğinizde sağ üst köşede kod ya da hediye kartı kullan yazan bölümün üzerine tıklamalısınız. Açılan ekranda belirtilen bölüme kodu girmelisiniz. Daha sonra ise uygulama tarafından yapılan yönlendirmeleri izlediğinizde bakiyenizi hesabınıza yükleyebilirsiniz.


Xbox Live Hediye Kartı TL Fiyatları

Xbox Live hediye kartı tl fiyatı için ekonomik çözüm arayışınıza İnovapin.com olarak son veriyoruz. Xbox tarafından hazırlanan geniş oyun kütüphanesine erişim sitemizin uygun fiyatlı ürünleri ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dünyada yaşanan çeşitli gelişmeler ve döviz fiyatlarında olan iniş ve çıkışlar nedeniyle fiyatlarda da değişiklikler oluyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren sitemiz fiyatlarını ekonomik olarak belirlemeye devam ediyor. Xbox Live hediye kartı tl satın al için en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Sitemizde bulunan Xbox Live hediye kartı tl fiyatı ile satışı yapılan ürünler şu şekildedir:


Xbox Live hediye kartı 25 TL – 25.90 TL

Xbox Live hediye kartı 50 TL – 51.80 TL

Xbox Live hediye kartı 100 TL – 101.00 TL

 

Xbox Live Hediye Kartını Arkadaşıma Hediye Edebilir miyim?

Xbox tarafından hazırlanan oyun kütüphanesinde bulunan oyunları indirerek oynamak için üyelik oluşturulması gerekir. Oyunların üyelik süresince sınırsız oynanması mümkün olur. Uygulama içinde çok oyunculu pek çok oyunda yer alıyor. Xbox Live hediye kartı tl satın al işleminizin ardından hediye kartınızı kendiniz kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu kartı arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz.


Xbox Live hediye kartı tl yükleme işlemini arkadaşınıza kodu göndererek onun yapmasını sağlayabilirsiniz. Böylece birlikte çok oyunculu çevrimiçi oyunları oynamaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda oyun oynamaktan hoşlanan arkadaşlarınıza onları çok mutlu edecek hediyeyi bu şekilde verebilirsiniz. Arkadaşınız almış olduğu kodu yükleyerek uygulama bakiyesine ekleyebilir.


read more...
Xbox Live Hediye Kartı TL

Xbox Live Hediye Kartı 25 TL

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.78 USD
XBox XBox

Xbox Live Hediye Kartı 50 TL

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
1.57 USD
XBox XBox

Xbox Live Hediye Kartı 100 TL

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
3.05 USD
XBox XBox

Xbox kütüphanesinde oyunlar seni bekliyor. Bütün türden oyunlara en indirimli ve güvenilir şekilde sahip olmak için Xbox Hediye Kartı TL Satın Al.