Black Desert Acoin
Category

: Black Desert Acoin

Description

Black Desert Acoin Satın Al

MMORPG türünde olan Black Desert oyun severlere benzersiz bir açık dünya deneyimi sunar. Oyun içinde canavarlar ile savaşlar yapabilir, aktivitelere katılabilir, üretim faaliyetlerine katılabilirsiniz. Black Desert piyasaya sürüldüğü günden bu yana oyuncu sayısını artırıyor olması ile dikkatleri çeker. Oyunun kendi içinde kullanılan para birimi olarak acoin bulunur. Black Desert acoin satın al işlemi ile oyuncular tarafından hesaplarına yüklenir. Yüklenen acoin inciye dönüşür. Bu şekilde oyun parasına sahip olunur ve marketinden alışveriş yapılması mümkün olur.


Black Desert acoin fiyatları konusunda bütçe dostu çözümleri İnovapin sitemizde bulabilirsiniz. Güvenilir olmaya önem veren sitemizden Black Desert acoin satın al paketlerini aldığınızda saniyeler içinde teslim edildiğini görebilirsiniz. Epin kodu olarak teslim alacağınız ürünü oyun hesabınıza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununda seviyeleri acoin alarak hızla geçebilirsiniz.


Black Desert Acoin

Black Desert acoin oyunun içinde kullanılan para birimidir. Bunun yanında almış olduğunuz acoinleri oyun hesabınızda inciye dönüştürmeniz gerekir. Oyunun marketinden bu şekilde satışı yapılan ürünleri alabilirsiniz. Markette satılan ürünler ile karakterinizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda seviyeleri geçmenizi ve rakiplerinize karşı avantaj elde etmenizi sağlayacak ürünlere de sahip olabilirsiniz.


Oyunun mağazasından alışveriş yapmak için Black Desrt acoin satın al işlemini epin satışı yapan sitelerde yapmak mümkün olur. Oyun severlerin burada dikkat etmesi gereken güvenilir siteyi tercih etmeleridir. Ancak bu şekilde alacağınız epin kodunu güvenle kullanabilirsiniz. İnovapin.com olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bu amaçla düzenli indirimler yapıyoruz. Black Desert acoin indirimli olarak sitemizden alabilirsiniz. Sürekli yapılan indirimler ile ekonomik bütçelerle oyun parasına sahip olabilirsiniz.


Black Desert Acoin Nasıl Satın Alınır?

İnovapin sitemiz Black Desert acoin en uygun fiyatlarla alabileceğiniz paketler sunar. Bu paketleri sitemizde üyelik yapmadan almanız mümkün olur. Üyelik yaptığınız takdirde bakiye yükleyerek her defasında alacağınız ürün için ödeme yapmanıza gerek bulunmaz. Black Desert acion satın al paketleri farklı miktarlarda acoin içerir. Bu sayede oyuncuların ihtiyaç duydukları miktarda acoin almaları mümkün olur. Sitemizden alışverişler günün her anında yapılabilir. Siz de oyunun mağazasından satışı yapılan ürünleri almak istediğinizde burada bulunan paketlerin siparişini verebilirsiniz. Black Desert acoin satın al işlemini şu adımları atarak yapabilirsiniz:

İnovapin sitemizde üyelik başlatabilir ya da üye olmadan sitede işlemlerinizi yapabilirsiniz

Black Desert acoin paketlerini inceleyebilirsiniz

İhtiyacınızı karşılayan paketin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Sitemizde geçerli güvenli ödeme yöntemlerinden birini seçerek paketin bedelini ödeyebilirsiniz

3D sistemiyle yapacağınız ödemenin tamamlanmasının ardında ürün epin kodu olarak en fazla 60 saniye içinde teslim edilir

 

Black Desert Acoin Ne İşe Yarar?

Milyonlarca kişi tarafından oynanan bu oyunun mağazasında alışveriş yapmak için oyun parasına sahip olmanız gerekir. Black Desert acoin satın al paketlerini İnovapin sitemizden alabilir ve oyun bakiyenize ekleyebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise oyunun mağazasında bulunan ürünleri acoin ile değil inci ile almanız gerektiğidir. Black Desert acoin en uygun fiyatlarla almanın ardından oyun hesabınıza girmeli ve bunu inciye dönüştürmelisiniz. İnci kullanarak oyunda satışı yapılan ürünlerin alınması mümkün olur. Black Desert acoin indirimli fiyatlarla alabilir ve ardından da oyunun mağazasında yer alan şu ürünleri alabilirsiniz:

Oyunun mağazasında satışı yapılan paketleri alabilirsiniz. Bu paketlerin içinde bulunan çeşitli güçlendiriciler ile karakterinize ilave özellikler kazandırabilirsiniz

Altın zil alabilir ve bir saat boyunca sunucuda bulunan tüm oyunculara 0 deneyim puanı artış hızı sağlanır

Karakter adınızı ve bulunduğunuz klanı değiştirebilirsiniz

Premium at görünümü değiştirme kuponu ve at flütü almanız mümkün olur

Depo slotu geliştirme ürünlerini sınırsız olarak alabilirsiniz

Güzellik kısmından boya alabilir; kıyafetleri, at teçhizatları ve vagonları boyayabilirsiniz

Pet ve pet eşyaları alarak ganimet toplama işleminizi hızlandırabilirsiniz

Görünüm değiştirme kuponu alarak karakterinizin görünümünü değiştirebilirsiniz

Binek bölmesinden binek eşyaları, vagon, gemi ve at teçhizatı ürünleri alabilirsiniz

 

Black Desert Acoin Nerelerde Kullanılır?

Black Desert acoin satın al işlemiyle oyun bakiyenizi artırmanız mümkün olur. Acoin, Black Desert oyununda geçerli olan para birimidir ve farklı bir şekilde kullanılması mümkün olmaz. Bunun yanında acoin le mağazadan alışveriş yapılamaz. Öncelikle oyun hesabınıza girmeli ve acoinlerinizi inci olarak değiştirmelisiniz. Ardından oyunun marketinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra ucuz Black Desert acoin alarak sunduğu şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

Oyunun mağazasında satışı yapılan ürünleri alarak karakterinizi güçlendirebilirsiniz

Seviyeleri hızla geçerek oyunun yıldızları arasına katılabilirsiniz

Binek geliştirmeleri ile oyunda daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz

Yanınızda çalışan kişilerin sayısını artırabilir ve daha fazla üretim yapabilirsiniz

İnci ile alınan petler sayesinde öldürülen düşmanların ganimetler envanterinize eklenir. Bu şekilde ganimet toplamak için zaman kaybı yaşamanın önüne geçebilirsiniz

İnci ile ağırlık kaldırma kapasitenizi artırabilirsiniz. PVE de toplanılan itemleri envanterinizde bulundurmaya devam edebilirsiniz. Zaman içinde envanteriniz dolduğu için boşaltmanıza gerek kalmaz

 

Black Desert Acoin Nasıl Yüklenir?

Black Desert acoin yükleme için öncelikle İnovapin sitemizi ziyaret etmeli ve uygun fiyatlarla satışı yapılan paketlerden ihtiyacınız olanı almalısınız. Almış olduğunuz acoin paketleri epin kodu olarak saniyeler içinde teslim edilir. Epin kodunu oyunda bakiye yükleme için hazırlanmış olan bölüme yükleyebilirsiniz. Epin kodunu belirtilen alana girdikten sonra ise işleminizi onaylayabilirsiniz. Hesabınıza yüklediğiniz acoinleri mağazada kullanabilmek için inciye dönüştürmeniz gerekir. Bu amaçla da oyun hesabınızda dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.


Black Desert acoin yükleme işleminin bu şekilde kolay yapılması sayesinde her ihtiyaç duyduğunuzda alabilirsiniz. İnovapin.com sitemizde sık sık indirimler yapılır. Black Desert acoin indirimli fiyatlarla alabilir ve bütçenize uygun maliyetlerle oyunda ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz. Hızlı teslimat yapmaya önem veriyor ve epin kodlarını saniyeler içinde teslim ediyoruz.


Black Desert Acoin Fiyatları

Black Desert acoin fiyatları epin kodu satışı yapılan sitelerde farklı sonuçlara ulaşmak mümkün olur. Hazırlanmış olan paketlerin içinde farklı miktarlarda acoin bulunur. Bundan kaynaklı olarak da her paketin fiyatının değişik olduğunu görebilirsiniz. Ucuz Black Desert acoin arayışınıza İnovapin sitemizde son verebilirsiniz. Oyunda önemli avantajlara sahip olmanızı sağlayacak olan epin kodlarının fiyatlarında döviz fiyatlarının artması nedeniyle artışlar kaçınılmaz oluyor. Sitemiz bu artışlardan müşterilerinin etkilenmemesi amacıyla sürekli olarak indirimler yapmaya devam ediyor.


Black Desert acoin paketlerini bütçe dostu fiyatlarla aynı zamanda bilgileriniz güvende olarak sitemizden alabilirsiniz. 3D sistemiyle ödemelerinizi yapabilir ve kredi kartı, banka kartı gibi bilgilerinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Black Desert acoin satın al için hazırlanmış olan indirimli fiyatları hemen inceleyebilirsiniz. Ardından oyunun mağazasında bulunan ürünleri ekonomik maliyetlerle almak için hemen siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.


Black Desert Acoin Nasıl Oynanır?

Pearl Abyss firması tarafından geliştirilen Black Desert oyun severler arasında popülerliğini korumaya devam ediyor. Black Desert oynamak için resmi sitesine giriş yaparak indirmeniz gerekir. Oyun PC için geliştirilmiştir ve siz de resmi sitesinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra ise öncelikle bir kullanıcı adı seçerek hesap oluşturmalısınız.


Hazırlanmış olan açık dünyada vereceğiniz mücadelelerde kullanacağınız karakterinizi oluşturmalısınız. Karakterin, cinsiyetini, sınıfını, görünümünü bunun için hazırlanmış olan ekranda kolayca yapabilirsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra artık canavarlarla savaşabilir, üretim faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Black Desert acoin satın al paketlerini İnovapin sitemizden uygun fiyatlarla alarak oyunda ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz. Oyun içinde bulunan sohbet seçeneği ile sosyal çevrenizi genişleterek arkadaşlarınızla da sohbet edebilirsiniz.

 

Black Desert PvP Sistemi

Black Desert oyuncuları bireysel olarak olduğu gibi aynı zamanda PvP savaşlarına da katılabilirler. Bütün oyuncuların katılması için hazırlanan etkinlikler bulunur. Bağlantı Noktası Savaşı ve Fetih Savaşı etkinliğinde bağlı olduğunuz klanla katılma zorunluluğunuz bulunmaz. Arkadaşlarınızla takım oluşturarak etkinliklere katılabilirsiniz. Black Desert acoin satın al ürünleri ile karakterinizi güçlendirdiğiniz takdirde etkinliğin kazananı olabilirsiniz.


Bağlı olduğunuz klan ile birlikte bağlantı noktası elde etmek için savaşabilirsiniz. Bağlantı noktası elde ettiğiniz takdirde bir hafta için hakim olabilirsiniz. Bu noktada elde edilen verginin önemli bir kısmına sahip olarak klanınızın büyümesi için temel oluşturabilirsiniz.


Bağlantı noktası savaşı daha küçük ölçeklidir. Oysa Fetih savaşı kıtaya hükmetmek için yapılır. Bağlı olduğunuz klan bir kıtayı ele geçirdiğinde toplayacağınız vergiler ve dolayısıyla elde edeceğiniz gelir oldukça yüksek olur. Fetih savaşları iki farklı şekilde yapılabilir. Arsha Arenası savaşları Klan lideri ve klan subayı tarafından belirlenen savaşa takım olarak ya da tek başınıza katılmanız mümkün olur. Kızıl Arena ise 50 level üstü oyuncuların katılabileceği bir etkinliktir. 50 level üzerinde olmanız halinde klanınızla ya da bireysel olarak yapılan savaşlara katılabilirsiniz. Black Desert acoin satın al ile karakterinizi güçlendirmenin avantajlarını katılacağınız savaşlarda görebilirsiniz.


Black Desert Üretim Faaliyetleri

Black Desert oyun severlere düşmanlarla savaşmanın yanında ayrıca üretim, toplama ve ticaret yapma gibi etkinlikler de sunar. Bu sayede oyun içinde gelir elde edebilir ve sosyalleşebilirsiniz. Black Desert acoin satın al işlemi ile üretim faaliyetlerinizi hızlandırabilir ve zenginleşebilirsiniz. Oyun içinde savaşma dışında yapabileceğiniz üretim faaliyetleri içinde şunlar yer alır:

 • Toplama
 • İşleme
 • Pişirme
 • Kimya
 • Ehlileştirme
 • Çiftçilik
 • Balıkçılık
 • Avcılık
 • Ticaret


read more...
Black Desert Acoin

Black Desert Online 55 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.18 USD
0.18 USD
IOS IOS

Black Desert Online 110 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.35 USD
0.36 USD
IOS IOS

Black Desert Online 220 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.69 USD
0.71 USD
IOS IOS

Black Desert Online 550 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
1.73 USD
1.78 USD
IOS IOS

Black Desert Online 1100 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
3.57 USD
3.57 USD
IOS IOS

Black Desert Online 2200 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
7.13 USD
7.14 USD
IOS IOS

Black Desert Online 3300 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
10.68 USD
10.71 USD
IOS IOS

Black Desert Online 5500 Acoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
17.30 USD
17.84 USD
IOS IOS

Black Desert Acoin satın al maceranın yıldızı ol. Güvenilir ödeme yöntemleriyle Black Desert Acoin satın al karakterini güçlendir.