Blade And Soul Ncoin
Category

: Blade And Soul Ncoin

Description

Blade And Soul Ncoin Satın Al

Blade and Soul, Kore oyun geliştirici firma olan NcSoft tarafından 2012 yılında geliştirilmiştir. Bunun yanında Türk oyuncular 2016 yılında Avrupa serverlerin açılması ile oynamaya başlayabilmiştir. Oyunun konsepti uzak doğu dövüş sporları üzerine kuruludur. Her oyunda olduğu gibi Blade and Soul’da da kullanılan özel bir para birimi bulunuyor. Blade and Soul ncoin ile oyun karakterlerinizi güçlendirmeniz, seviyeleri hızla geçmenizi sağlayacak çok sayıda ürünü almanız mümkün oluyor.


Blade and Soul ncoin satın al işlemini yapmak için güvenilir adres olarak İnovapin sitemiz hizmet veriyor. Aldığınız paketler saniyeler içinde teslim ediliyor. Epin kodu olarak teslim edilen ucuz Blade and Soul ncoin paketlerinizi oyun hesabınıza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Aion oyunu ile benzerlikler gösteren bu oyunda grafikler göz alıcı düzeyde ve oyunculara gerçeklik hissi yaşatıyor.


Blade And Soul Ncoin

Blade and Soul ncoin oyunun para birimidir ve mağazasından alışveriş yapmak için ncoin sahibi olmanız gerekiyor. Oyunun kendi mağazasında fiyatların yüksek olmasından dolayı da oyuncular epin satışı yapan sitelere yöneniyorlar. Blade and Soul ncoin satın al işlemi pratik ve hızlı olarak İnovapin sitemizde yapılabiliyor. Fiyatların uygun olması ile de bu heyecan verici oyunda ilerlemek isteyen oyuncular ncoin alarak kullanıyorlar.


Oyunda PvP modu bulunuyor, bu şekilde diğer oyunculara meydan okuyarak heyecan verici mücadeleler verebiliyorsunuz. Bunun yanında oyunda yer alan diğer modlarda ise karşınıza çıkan rakipler ile dövüşebiliyorsunuz. Seviyeleri geçtikçe ve Blade and Soul ncoin satın al işlemi sonrasında takılarınızı ve silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Bu sayede seviyeleri geçmeniz mümkün olur. Seviyeleri geçtikçe karakterlerinizin özellikleri artıyor. Girdiğiniz her mücadeleyi kazanmak için sitemizde bulunan Blade and Soul ncoin en uygun fiyatlı paketleri alabilirsiniz.


Blade And Soul Ncoin Nasıl Satın Alınır?

Oyun dünyasının heyecan verici ve popülerliğini artırmaya devam eden oyunu Blade and Soul ncoin satın al ile çok sayıda avantaja sahip olmanız mümkün olur. Oyun hesabınızın güvende olmasını İnovapin.com olarak önemsiyoruz. Bunun için müşterilerimizden kesinlikle oyun şifrelerini istemiyoruz. Ayrıca sitemizde SSL sertifikalı şifreleme sistemi kullanıyoruz. Böylece sitemizde bulunan bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesine izin vermiyoruz. Blade and Soul ncoin satın al işlemini sitemizden şu şekilde yapabilirsiniz:

İnovapin sitemize üyelik yapma zorunluluğu olmadan sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz

Blade and Soul ncoin satın al paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz

İhtiyacınızı karşılayacak olan paketin sağ tarafında olan satın al tuşuna basabilirsiniz

3D sistemini ve güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak paketin ödemesini gerçekleştirmelisiniz

Ödemenin gerçekleşmesinin sonrasında ürün maksimum 60 saniye içinde teslim edilir

 

Blade And Soul Ncoin ile Neler Yapılır?

Blade and Soul ncoin al işlemini yapmanın ardından oyun hesabınıza girerek yükleyebilirsiniz. Hemen sonrasında ise rakiplerinize karşı avantaj elde etmenizi sağlayacak eşyaları alabilirsiniz. Oyunda ncoin almanın ardından oyunun mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Mağazada bulunan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz. Blade and Soul ncoin satın al sonrasında karakterleriniz için zırhlar alamıyorsunuz. Oyunda böyle bir özellik bulunmuyor. Bunun yanında karakterlerinizin kıyafetlerini değiştirebiliyorsunuz. Hazırlanan gardıropta karakterinize giydirdiğiniz kıyafetler bulunuyor. Uzak doğu dövüş sporlarıyla oluşturulan bu oyunda alabileceğiniz çok sayıda eşya bulunuyor. Blade and Soul ncoin yükleme sonrasında şu şekilde kullanabilirsiniz:

Oyunun mağazasından takı ve silahlara yeni özellikler kazandırmak mümkün oluyor

Sandık açılımı yapabilir ve oyunda ilerlemenizi hızlandıracak olan eşyalar alabilirsiniz

Karakterlerinizin özel görünmesini sağlayacak olan kıyafetler alabilirsiniz

Karakterlerinize özellik ekleyebilir ve bu şekilde yapacağınız mücadelelerden galip çıkabilir ve üstlendiğiniz görevleri başarı ile tamamlayabilirsiniz

 

Blade And Soul Ncoin Nerelerde Kullanılır?

Blade and Soul ncoin satın al sonrasında oyunun mağazasına giderek bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Bakiyenizi yükselttikten sonra ise oyunun mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Mağazayı ziyaret ettiğinizde burada bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Eşyaları inceleyebilir ve içlerinden ihtiyacınız olanları hemen alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise ihtiyacınız olan eşyaları almaya yetecek miktarda Blade and Soul ncoin satın al işlemini yapmanızdır.


İnovapin sitemizde bulunan ucuz Blade and Soul ncoin paketlerini bütçenizi zorlamadan alabilirsiniz. Fiyatların uygun olması ile birlikte yüksek miktarda ncoin alabilir ve seviyeleri hızla geçebilirsiniz. Oyunda değerli itemler ortaya çıktığında bunlar için açık artırma yapılıyor. Siz de oyun bakiyenizi yüksek tutarak yapılan açık artırmada en yüksek teklifi vererek alabilirsiniz.


Blade And Soul Ncoin Nasıl Yüklenir?

Oyunu indirmenin hemen sonrasında hesabınızı açarak oynamaya başlayabilirsiniz. Son derece eğlenceli, heyecan verici mücadelelerin olduğu oyunda ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz. Bunun için Blade and Soul ncoin yükleme işlemini yapmanız gerekiyor. Elbette önce İnovapin sitemizde yer alan paketler arasından seçim yaparak almanız gerekiyor. Almış olduğunuz ncoin paketleri epin kodu olarak saniyeler içinde teslim ediliyor.


Blade and Soul ncoin satın al işlemini tamamlamanızın ardından oyun hesabınıza giriş yapmalısınız. Oyun hesabınızda kod yükle seçeneğinin üzerine tıklamalısınız. Açılan ekranda belirtilen yere epin kodunu girmelisiniz. İşlemi tamamladığınızda bakiyeniz hesabınıza tanımlanır. Hemen ardından da mağazayı ziyaret ederek beğendiğiniz ürünleri alabilir ve envanterinize ekleyebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız mücadelelerde rakiplerinize korku salabilirsiniz.


Blade And Soul Ncoin Fiyatları

Blade and Soul ncoin fiyatları oyunun kendi sitesinde yüksek olarak bulunur. Bundan dolayı da oyuncular farklı seçenekler aramaya devam ediyorlar. Oyuncuların bu arayışında ise İnovapin.com bütçe dostu çözümler sunuyor. Blade and Soul ncoin satın al işlemini sitemizden 7/24 yapabiliyorsunuz. Günün her anında siteden alışveriş yapabilir ve oyunda seviyeleri hızla geçebilirsiniz.


Tüm dünyada yaşanan olumsuz ekonomik gelişmelerden kaynaklı olarak Blade and Soul ncoin fiyatları artmaya devam ediyor. Sitemiz ise müşterilerine bütçe dostu fiyatlar sunmaya devam ediyor. Böylece oyunlarda kullanacağınız epin kodlarına sahip olmak için İnovapin.com sitemiz sizlere yetiyor. Sitemizde canlı destek kesintisiz olarak veriliyor. Siz de ürünlerle ilgili merak ettiğiniz konularda müşteri temsilcilerinden anlık destek alabiliyorsunuz. Aynı zamanda ncoin satın alırken de işlemleri sorunsuz yapmanıza müşteri temsilcileri yardımcı oluyorlar.


Blade And Soul Karakterleri

Blade and Soul ncoin satın al işlemini yaparak oyun karakterlerinizi güçlendirmeniz mümkün oluyor. Oyunu çok daha keyifli yapan sevdiğiniz karakterlerle oynamak olduğunu unutmamalısınız. Oyunda yer alan karakterleri inceleyebilir ve daha sonra bunlar arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz karakteri seçebilirsiniz. Blade and Soul ncoin al işlemiyle de alacağınız karakterleri güçlendirebilirsiniz. Oyunda yer alan karakterler arasında şunlar bulunuyor:

Blade Master: Saldırı ve savunma yeteneği çok güçlü bir karakterdir

Destroyer: Darbe aldıkça güçlenen bir karaktere sahip olmak istiyorsanız Destroyer tam size göre

Summoner: Summoner ve Familiar bir takım ve Familiar önde bulunarak saldırıları gerçekleştiriyor. Arkada duran Summoner yüksek hasar gücüne sahip

Force Master: Uzak dövüş konusunda son derece yetenekli bir karakter

Kung-Fu Master: Saldırı ve savunma yetenekleri son derece güçlü bir karakterdir

Assassin: Yakın mesafe dövüşlerde uzman olan bu karakter düşmanlarına kurduğu tuzaklar ile dikkat çekiyor. Görünmez olabiliyor ve yer değiştirebiliyor

Warlock: Uzak orta sınıf dövüş uzmanı bir karakterdir. Takım oyunlarında düşmanların dikkatini dağıtıyor

Blade Dancer: Yüksek saldırı hızına sahip olan bu karakter ile düşmanlarınızı hızla alt edebiliyorsunuz

Blade and Soul ncoin satın al işlemini hemen yapabilir ve bu saydığımız karakterler arasından istediklerinizi alabilirsiniz. Ardından bakiyenizi artırarak oyundan aldığınız keyfi maksimum seviyelere taşıyabilirsiniz.


read more...
Blade And Soul Ncoin

Blade and Soul 400 Ncoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
2.37 USD

Blade and Soul 800 Ncoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.75 USD

Blade and Soul 1600 Ncoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
9.50 USD

Blade and Soul 4000 Ncoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
23.74 USD

Blade and Soul 8000 Ncoin

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
47.48 USD

Blade and Soul Ncoin ile birbirinden eşsiz eşyaları hemen satın al. Komisyonsuz ve güvenli ödeme seçenekleriyle hemen Blade and Soul Ncoin satın al.