Blutv Üyelik
Category

: Blutv Üyelik

Description

Blutv Üyelik

Blutv dijital yayın platformları arasında sunduğu kaliteli içerikler ile çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyor. Yerli ve yabancı çok sayıda dizi filmin yanı sıra canlı yayınlar da bu platformda izlenebiliyor. Blutv üyelik yaparak yayınların şifresiz izlenmesi mümkün oluyor. Blutv üyelik satın al paketleri uygun fiyatlarla inovapin.com sitemizde yer alıyor. Blutv üyelik al işlemini sitemizden yapacağınız alışveriş sonrasında sahip olacağınız dijital kod ile kolayca yapabilirsiniz.


Akıllı televizyonlar, tablet ve telefonlar üzerinden blutv içeriklerine hesabınıza girerek erişim sağlayabilirsiniz. Dijital yayın platformu her ay içeriklerini güncellemekte ve bu şekilde müşterilerine daha geniş seçenekler sunmaktadır. Sevdiğiniz dizi ve filmleri istediğiniz saatte ve istediğiniz yerden izlemek için blutv üyelik satın al işlemini yapabilirsiniz. Bu dijital yayın platformuna daha ekonomik fiyatlar ile üye olabilmek için sitemizde bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.


Blutv Üyelik Satın Al

Blutv üyelik satın al sonrasında istediğiniz içerikleri izlemek için belli zaman dilimlerinde televizyon karşısına geçmenize gerek kalmaz. Her boş anınızda mobil cihazınızdan ya da akıllı televizyonunuzdan izlemeniz mümkün olur. Bu şekilde boş vakitlerinizi keyifli geçirmeniz mümkündür. Bu şekilde keyifli zamanlar geçirmek ve kaliteli içerikler izleyebilmek isteyen kişiler en ucuz blutv üyelik nasıl alabilirim şeklinde araştırma yapmaktadırlar.


Ucuz fiyatlarla blutv üyelik satın al nasıl yapabilirim araştırmanızda en uygun çözümleri inovapin.com sitemiz sunuyor. İnovapin.com sitemizde 1, 3, 6, 12 aylık olarak üyelik yapmanızı sağlayacak ürünler bulunuyor. Sitemizde bulunan ürünleri 3D güvenli ödeme yöntemiyle hesabınıza bakiye yükleyerek alabilirsiniz. Almış olduğunuz ürün dijital anahtar olarak anında teslim edilir. Sahip olduğunuz dijital anahtar ile blutv üyelik üyelik yükleme işleminizi rahatça yapabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturmanın ardından birbirinden kaliteli içerikleri izleyebilirsiniz.


Blutv Üyelik Paketlerinde Neler İzleyebilirim?

Dijital yayın platformu olan blutv her yaştan ve her beğeniye sahip olan kişiye hitap eden içerikleri ile dikkatleri çekiyor. İçerik zenginliği ile dikkat çeken blutv üyelik satın al yaptığınızda siz de mutlaka ilgi alanınızda olan içeriklere erişim sağlayabiliyorsunuz. Blutv üyelik al sonrasında izleyebileceğiniz içerik çeşitleri arasında şunlar yer alıyor:

Yeli diziler

Yabancı diziler

Yabancı filmler

Yerli filmler

Canlı yayınlar

Eğlence programları

Spor yaşam programları


Blutv Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Blutv üyelik satın al işlemi gibi iyeliğin iptali de kolayca yapılabiliyor. Dijital yayın platformunda üyelik oluşturduğunuzda bunu iptal etme konusunda sıkıntı yaşamamanız için işlemin pratik şekilde yapılabilmesine platformun dikkat ettiği görülüyor. Blutv üyelik yapmanın ardından hazırlanan içerikleri şifresiz izleyebilmenizi sağlayan şifre ve kullanıcı adı oluşturmanız gerekir. Üyeliğinizi artık kapatmak istediğinizde şu işlemleri yapmanız gerekiyor:

Blutv platformunda bulunan hesabım bölümüne girmelisiniz

Hesabım sayfasının alt kısmında bulunan iptal et butonuna basmalısınız

Ardından açılan yeni sayfanın altında yer alan iptal et yazan butona basmalısınız

İptal et butonuna tıkladığınızda blutv üyeliğinizi kapatılır


Blutv Üyelik Fiyatları

Blutv üyelik fiyatları yaşanan enflasyonist ortamda artış gösterebiliyor. Aynı zamanda platformun resmi sitesinde bulunan fiyatların yüksek olmasıyla bu platformda üyelik oluşturmak isteyen kişiler farklı çözümler arıyorlar. İnovapin.com olarak en uygun fiyat çözümlerini sunuyoruz. Hazırlamış olduğumuz ürünleri alarak blutv üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Bilindiği gibi fiyat güncellemeleri yaşanan ekonomik dengesizlikler nedeniyle olabiliyor. Bunun için blutv üyelik satın al fiyatlarının güncelliğini kontrol edebilirsiniz. Dijital yayın platformunda üyeliğinizi hemen başlatabilmenizi sağlayacak olan ürünlerin fiyatları şu şekildedir:

Blutv 1 aylık üyelik 148.40 TL

Blutv 3 aylık üyelik 389.90 TL

Blutv 6 aylık üyelik 597.00 TL

Blutv 12 aylık üyelik 629.90 TL


Blutv üyelik fiyatları aboneliğin oluşturulacağı süreye bağlı olarak değişiyor. Her abonelikte olduğu gibi süre uzadıkça fiyatın düştüğü görülüyor. Blutv üyelik satın al ve kaliteli içerikler izlemek isteyen kişiler daha ekonomik maliyetler ile karşılaşmak için üyeliği daha uzun süreli olarak yapabiliyorlar. Blutv üyelik üyelik yükleme sırasında ekonomik çözümler bulunmasını inovapin.com sağlıyor. Sitemizde en ucuz blutv üyelik yapma imkanı bulmanın yanında aynı zamanda üyeliğinizi oluşturmanızı sağlayacak dijital anahtarı hemen teslim alabiliyorsunuz. Blutv üyelik satın al işlemini yaparken ihtiyaç duymanız halinde canlı desteği deneyimli müşteri temsilcilerinden alabiliyorsunuz. Kaliteli yerli ve yabancı yapımları izlemek için blutv üyelik satın al paketlerini hemen alabilirsiniz. Çocuklar için de özel yapımların bulunduğu dijital yayın platformu ailelerin de tercihi oluyor. Blutv üyelik satın al ile kaliteli yapımları istediğiniz yerde ve zamanda izleme imkanı bulabilirsiniz.


Blutv Üyelik Nasıl Satın Alınır?

Blutv üyelik satın al işlemi ile hemen ardından birbirinden ilgi çekici içerikleri keyifle izlemeye başlayabilirsiniz. Üyeliğinizi başlatmanızı sağlayacak olan dijital anahtarınızı sitemizden hemen alabilirsiniz. Blutv üyelik almanın yanında aynı zamanda üyeliğinizi uzatmanızda inovapin.com sitemizde bulunan ürünler ile mümkün olur. Uygun fiyatlı blutv üyeliği şu şekilde alabilirsiniz:

İnovapin.com üyeliğiniz yoksa hemen başlatabilirsiniz. Üyeliğinizi daha önce yaptıysanız 3D güvenli ödeme sistemiyle bakiye yükleyebilirsiniz

https://www.inovapin.com/game/blutv/blutv-uyelik linkine tıklayarak burada bulunan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz

Blutv üyelik satın al paketinizin sağ tarafında bulunan sepete ekle seçeneğine tıklayın

Sepetinize gidin ve ödemeyi yaparak ürünü alma işlemini tamamlayın

Ürünü almanızın ardından dijital anahtarınız anında teslim edilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz


Blutv Üyelik Kodu Nasıl Kullanılır?

Blutv üyelik satın al işlemini yapmanızın ardından e-posta hesabınıza dijital yayın platformuna üye olurken kullanabileceğiniz kod gönderilir. Bu kodu kullanmanız ile farklı bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Blutv üyelik Android telefonlarda sadece web tarayıcı üzerinden yapılabilir. İOS telefonlarda ise uygulama üzerinden yapılması mümkün olur. Android telefonlarda tarayıcıdan blutv resmi sitesine girmeniz gerekir.


Blutv resmi sayfasında bulunan “kayıt ol” seçeneğinin üzerine tıklamalısınız. Kayıt ol seçeneğine tıkladığınızda açılan sayfada üye olmanız için gerekli olan bilgileri girdikten sonra ödeme yap bölümüne blutv üyelik satın al sonrasında inovapin.com tarafından gönderilen kodu girmelisiniz. İşleminizi onaylamalı ve oluşturduğunuz blutv üyeliğin keyfini çıkarmaya başlamalısınız.


read more...
Blutv Üyelik

BluTV 1 Aylık Üyelik

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.49 USD
Tarayıcı Tarayıcı

BluTV 3 Aylık Üyelik

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
11.79 USD
11.79 USD
Tarayıcı Tarayıcı

BluTV 6 Aylık Üyelik

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
24.17 USD
Tarayıcı Tarayıcı

BluTV 12 Aylık Üyelik

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
19.05 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Blutv denemenin tam zamanı. Birden çok belgesel, film ve dizi içeriklerine ulaşmak istiyorsanız en indirimli fiyatlarla blutv satın al.