Dragon Trail Elmas
Category

: Dragon Trail Elmas

Description

Dragon Trail Elmas Satın Al

Dragon trail antik çağlarda geçen destansı bir hikayeyi oyun severlere sunuyor. Monster hunter serisi ile benzerlik taşıyan bu oyunda görselliğin üst seviyelerde olması dikkat çekici özelliğidir. Fantastik bir evrende bir yandan canavarları öldürürken diğer yandan gizemleri çözmeye ve keşifler yapmaya da oyuncuları davet ediyor. Oluşturulan bu heyecan verici dünyada yerinizi almak için oyunu hemen indirebilirsiniz. Ardından Dragon trail elmas satın al işlemini yaparak oyun deneyiminizi özelleştirebilirsiniz.


İnovapin sitemizde 3D sistemiyle ve güvenle hazırlanmış olan Dragon trail elmas satın al paketlerini alabilirsiniz. Oyunda seviyeleri hızla geçebilir ve oyunun yıldızları arasına katılabilirsiniz. Oyunda başarı için stratejilerinizi daha özgür ve doğru şekilde geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe yeni dünyalar keşfedebilir ve gizemleri çözebilir ve oyundan alacağınız keyfin üst seviyelere çıktığını görebilirsiniz. Oyunda ilerlemek için ucuz Dragon trail elmas alma fırsatını sitemizde bulabilirsiniz.


Dragon Trail Elmas

Dragon trail elmas oyunun içinde kullanılan para birimidir. Her oyunda olduğu gibi Dragon trail oyununun mağazasından alışveriş yapmak için kendi parasına sahip olmanız gerekir. Dragon trail elmas satın al işlemini de İnovapin.com sitemizden 7/24 yapabilirsiniz. Sitemizden alacağınız epin kodları saniyeler içinde teslim edilir. Oyun hesabınıza yükleyebilir ve elmaslarınız ile oyunda ilerlemenizi hızlandıracak ürünleri almaya başlayabilirsiniz.


Oyunda sahip olduğunuz karakterleri özelleştirebilir, yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Seviyelerin kilitlerini açabilir ve oyun içi yükseltmeleri alabilirsiniz. Dragon trail elmas satın al ile birlikte bu fantastik evrendeki yolculuğunuzu çok daha heyecan verici yapabilirsiniz. Oyunda yeteneklerinizi ve becerilerinizi olduğu gibi hayal gücünüzü de kullanma imkanı bulabiliyorsunuz.

 

Dragon Trail Elmas Nasıl Satın Alınır?

Dragon trail elmas satın al işlemini yapmak için kullanabileceğiniz ilk yöntem oyunun mağazasını ziyaret etmektir. Oyunun mağazasından alışveriş yaparken kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi vermek istemediğinizde ise İnovapin sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bütün bilgileriniz güvende olur herhangi bir şekilde kayıt altına alınmadığından emin olabilirsiniz. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz tarafından canlı destek kesintisiz verilir. Siz de Dragon trail elmas en uygun fiyatlarla alırken ihtiyaç duymanız halinde anlık yardım alabilirsiniz. Sitemizde üyelik yapma zorunluluğu olmadan Dragon trail elma satın al işleminizi şu şekilde yapabilirsiniz:

İnovapin.com üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesabınız yoksa üye olmadan işlemlerinize devam edebilirsiniz

Dragon trail satın al paketlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz

Oyun deneyiminizi yükseltecek olan elmas paketleri içinden istediğinizin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Paketin bedelini güvenli yöntemlerle dakikalar içinde ödeyebilirsiniz

Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından ürün epin kodu olarak teslim edilir.

 

Dragon Trail Elmas ile Neler Yapılır?

Dragon trail elmas satın al paketleri pek çok oyuncu tarafından alınır. Bu şekilde oyun bakiyelerini yükseltir ve oyun deneyimlerini özelleştirebilirler. Oyunda rekorlar kırabilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Dragon trail evreni sürekli genişler ve oyuna yeni güncellemeler getirilir. Siz de İnovapin sitemizde yer alan Dragon trail elmas indirimli olarak hazırlanan paketler ile bu güncellemelerden yararlanabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz elmas paketleri farklı miktarlarda bulunur. Siz de ihtiyaç duyduğunuz miktarda elması rahatça alabilirsiniz. Dragon trail elmas satın al sonrasında bakiyenizi yükseltebilir ve şu şekilde kullanabilirsiniz:

Oyunda en çok tercih edilen ve en güçlü karakterlerin kilidini açabilirsiniz

Karakterlerini özelleştirebileceğiniz kıyafetler, aksesuarlar, zırhlar alabilirsiniz

Silahlarınızı özelleştirebileceğiniz kaplamalar ve ekipmanlar alabilirsiniz

Özel petler alabilir ve gücünüze güç katabilirsiniz

Oyun içi yükseltmeler alabilirsiniz

 

Dragon Trail Elmas Nerelerde Kullanılır?

Dragon trail elmas nerelerde kullanılır oyuna yeni başlayan kişilerin merak ettikleri konular arasında yer alır. Oyunu indirmenin sonrasında seviyeleri hızla geçme isteğinizin gerçek olmasında elmas kullanabilirsiniz. Oyunun mağazasını ziyaret ederek burada satışı yapılan ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. Özel karakterler, petler, kostümler alarak gücünüze güç katabilirsiniz. Savaş gücünüzü artıracak olan itemleri ve ekipmanları alabilirsiniz.


Dragon trail elmas satın al ile birlikte seviyeleri hızla geçebilirsiniz. Yeni haritalarda yolculuklara çıkabilirsiniz. Epik destansı mücadeleler verebilirsiniz. Oyunda yapılan güncellemeler ile birlikte eklenen karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Savaş gücünüzü artırabilir ve kendi stratejinizi oluştururken elinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

 

Dragon Trail Elmas Nasıl Yüklenir?

Dragon trail elmas yükleme için sitemizde yer alan paketleri satın alabilirsiniz. Günün her anında oyunda ilerlemenizi hızlandıracak olan oyun içi ögeleri almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dragon trail elmas satın al paketlerini hemen inceleyebilir ve alabilirsiniz. Almış olduğunuz paketler epin kodu olarak teslim edilir. Daha sonra oyun hesabınıza girerek elmas yükle seçeneğinin üzerine tıklamalısınız. Açılan ekranda belirtilen yere teslim almış olduğunuz epin kodunu yazmalısınız.


Güvenilir olmayı ön planda tutan sitemizde aldığınız epin kodlarını sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Kodu belirtilen alana girdikten sonra işleminizi sonlandırabilirsiniz. Oyun bakiyenizin yükseldiğini görebilirsiniz. Dragon trail elmas yükleme işleminiz bittikten sonra oyunun mağazasını ziyaret edebilir ve satışı yapılan ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. Sitemizden Her ihtiyaç duyduğunuzda Dragon trail elmas satın al işlemini kolayca müşteri temsilcilerinin yardımıyla yapabilirsiniz.


Dragon Trail Elmas Fiyatları

Dragon trail elmas fiyatları konusunda aradığınız en ekonomik çözümleri İnovapin.com sitemizde bulabilirsiniz. Oyunda bulunan bakiyenizi yükseltmenizi sağlayacak olan elmas fiyatları konusunda epin sitelerinde farklı sonuçlar bulunur. Ayrıca Dragon trail elmas satın al paketlerinin içindeki elmasın miktarı da ürünün fiyatının değişiklik göstermesine neden olur. Tüm ürünlerin olduğu gibi elmas fiyatlarının da yükseldiği bir dönem yaşanıyor. İnovapin.com olarak fiyatlarımızı ucuz tutmaya dikkat ediyoruz.


Sitemizde er alan Dragon trail elmas fiyatları ucuz olmasının yanında ayrıca sürekli indirimler yapılıyor. Bu sayede çok daha ekonomik bütçelerle satın alabiliyorsunuz. İndirimli Dragon trail elmas almak için hazırlamış olduğumuz paketleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Ardından güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak satışını yaptığımız elmas paketlerini alabilirsiniz.


Dragon Trail Savaş Gücü Sistemi Nedir?

Dragon trail oyununda Savaş Gücü sistemi adı verilen bir sistem yer alıyor. Bu sistem oyunda hangi bölümlerde ne kadar ilerleyebileceğiniz konusunda son derece etkili oluyor. Savaş gücünüzü yükselterek oyunda ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz. Seviyeleri daha hızlı geçebilir ve karakterinizin güçlendirecek kilitleri açabilirsiniz. Savaş gücünüzü belli bir seviyeye getirmeden seviyeleri geçemez ve zindanları temizleyemezsiniz. Savaş gücünüzün seviyesi aynı zamanda hangi düşmanları öldürebileceğiniz konusunda da çok etkilidir. Dragon trail elmas satın al ile savaş gücünüzü daha hızlı artırabilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında savaş gücünüzü artırmak için şu adımları atmanız gerekir:

Seviyeleri geçin: Seviye geçtikçe savaş gücünüz yükselir. Bu oyunun başlarında daha kolay olsa da ilerleyen bölümlerde seviyeleri geçmek oldukça zorlaşır ve zaman alır.

Ekipman kullanma: Savaş gücünü artırmak için oyunda bulunan ekipmanları toplamalısınız. Bunun için canavarları öldürmeniz ve zindanları temizlemeniz gerekir. Bu oldukça fazla zaman alabilir. Oysa İnovapin.com sitemizden Dragon trail elmas satın al ile ekipmanları oyunun mağazasından kolayca alabilir ve zaman kazanabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızı yükseltin: Dragon trail oyununda aynı anda iki adet evcil hayvana sahip olabilirsiniz. Bu hayvanlar sizi güçlendirir elbette ama özellikle seviyeleri geçtikçe onların da seviyelerini yükseltmeli ve güçlendirmelisiniz.

Kozmetik eşyalarınızı artırın: Oyunda savaş gücünüzü artırmak için çeşitli kozmetik ürünlere sahip olmalısınız. Kanatlar, kostümler, binekler kazandıkça bunlar bonusa dönüşür ve sizin gücünüzü artırır. Dragon trail elmas satın al paketlerini sitemizden alarak bu kozmetik ürünlere rahatça sahip olabilirsiniz.

Ana görevleri tamamlayın: Oyunda belirlenmiş olan ana görevleri tamamlamak çok fazla olmasa da savaş gücünüzün artmasına katkı sağlar. Özellikle oyunun üst seviyelerine çıktıkça her desteğe ihtiyacınız olduğu göz önüne alındığında ana görevleri tamamlamak size avantaj sağlayacaktır.

 

Dragon Trail Kahraman Sınıfları 

Mobil cihazlar için geliştirilmiş olsa da PC’den de oynayabileceğiniz Dragon trail MMORPG sınıfında bir oyundur. Bu oyunda oyuncuların alabilecekleri çeşitli karakter sınıfları bulunur. Bu sınıfların her birinin kendine göre özellikleri, güçleri bulunur. Oyuna başlarken kahraman sınıflarını ve özelliklerini bildiğiniz takdirde önemli avantajlara sahip olabilirsiniz. Dragon trail elmas satın al ile kahramanlarınızı özelleştirebilirsiniz. Oyunda yer alan kahraman sınıfları şu şekilde bulunur:

Baş rahip: Büyücü, kontrolcü ve şifacı olarak üç farklı özellikten birine baş rahip ile sahip olabiliyorsunuz. Seçtiğiniz özellik oynayış stilinizi de belirliyor. Baş rahip karakteriniz ile takımların aranan oyuncusu olabilirsiniz

Savaşçı: Yakın dövüş konusunda yeteneklerinize güveniyorsanız bu karakter sınıfı tam size göre bireysel olarak ya da takım halinde oyunlarda savaşçı karakterini seçtiğinizde son derece etkili olursunuz

Gölge avı: Son derece hızlı ve düşmana sinsi şekilde yaklaşarak tek bir darbe ile öldürmek için suikastçı karakterini seçebilirsiniz. Zorlu düşmanlara karşı da son derece etkilidir

Korucu: Oyunda kullanabileceğiniz en kolay sınıf korucudur. Oynaması son derece kolay aynı zamanda düşmana ağır hasar verebilme özelliği bulunur. Ayrıca güçlü bir kurdu da yardıma çağırabiliyor. Özelikle oyuna yeni başlayan oyuncular bu sınıfı seçmelidirler.


read more...
Dragon Trail Elmas

Dragon Trail 66 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.87 USD
0.91 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 330 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.36 USD
4.54 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 740 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
8.54 USD
9.07 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 1400 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
17.42 USD
18.15 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 2160 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
26.16 USD
27.22 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 3580 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
43.40 USD
45.37 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 7080 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
84.99 USD
90.73 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 15380 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
167.56 USD
181.47 USD
IOS IOS Android Android

Dragon Trail 38980 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
426.45 USD
453.67 USD
IOS IOS Android Android

İnovapin'de Dragon trail elmas satın al paketlerini alabilirsiniz. Oyunda seviyeleri hızla geçebilir ve oyunun yıldızları arasına katılabilirsiniz.