En Ucuz Bigo Live Elmas Bigo Live - 3060 Elmas | İnovapin Yenilikçi Epin Alışveriş Sitesi

Bigo Live / Bigo Live Elmas / Bigo Live - 3060 Elmas

Bigo Live Elmas Bigo Live - 3060 Elmas

Bigo Live - 3060 Elmas

Bölge

Platform

Belirtilmemiş

Geliştirici

Belirtilmemiş

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

Belirtilmemiş

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

0

Dijital Anahtar

61.97

64.95

Yorumlar ( 49 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

avatar
 • Değerlendirmeniz

1 - Bigo ID Giriyoruz Sonrasında Gönder Tuşuna Tıklıyoruz . Gelen Doğrulama Kodunu Giriyoruz .

 

 

Bigo 11

 

2 - Boş Kutucuğa '' Bigo ID '' Giriyoruz . Daha Sonra '' EPİN '' Seçeneğine Tıklayarak Devam Ediyoruz .

 

bigo 2

 

3 - '' Ödeme Kartları Kodlama '' Kısmına Kodunuzu Girdikten Sonra '' Gönder '' Seçeneğine Tıklıyoruz . İşleminiz Tamamlanmıştır. 

 

bigo 3

Bigo Live SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Bigo Live Elmas

  Canlı yayın uygulamaları gün geçtikçe çok daha popüler bir hâle gelmiştir. Bigo Live uygulaması da bu canlı yayın uygulamalarından bir tanesidir. Bigo Live, 2014 senesinde David Li ve Jason Hu tarafından Singapur’da kurulan bir canlı yayın uygulamasıdır. Bigo Technology markası altında kurulmuştur.

  Bigo Live uygulaması içinde elmaslar bulunmaktadır. Bu elmaslar desteklemek istediğiniz yayıncılara hediyeler almazını sağlamaktadır. Yani Bigo Live uygulamasında yayıncıları desteklemek isterseniz onlar için elmas harcamanız gerekmektedir. Elmaslar ile yayıncılara özel emojiler veya hediyeler alabilirsiniz. Bigo Live uygulamasındaki elmaslar bazı kullanıcıları için çok pahalı gelebilmekte. Bundan dolayı kullanıcılar en ucuz şekilde Bigo Live elmas elde etmenin yollarını aramaktadır.

  Bu noktada devreye İnovapin markası girmektedir. İnovapin sitesi bünyesinde bulunan elmasları normal fiyatlarından çok daha ucuza alabilirsiniz. 

 • Bigo Live Elmas Yükleme

  Bigo Live elmas satın al başlığını gören kullanıcıların aklında beliren sorulardan birisi de Bigo Live Elmaslarının nasıl yükleneceğidir. Bigo Live şirketi bu noktada kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde son derece kolay ve hızlı şekilde elmas yükleme işlemini tamamlamanıza olanak tanımaktadır. Bigo Live elmaslarını yükleyebilmek için hesabınızda oturum açmanız gerekmektedir. Ardından İnovapin sitesi üzerinden bütçenize uygun olan Bigo Live elmas paketini satın alarak hesabınıza yükleme işlemini yapabilirsiniz. Bu aşamada hesabınıza ait bazı bilgiler istenmektedir. (kullanıcı adı, Bigo ID vb.) Bu bilgileri girdikten sonra ödemeyi yapabilir ve Bigo Live elmaslarının tadını çıkarabilirsiniz.

 • Bigo Live Elmas Nasıl Satın Alınır

  Bigo Live elmas satın alma işlemi İnovapin güvencesiyle son derece basit olmaktadır. Öncelikle buraya tıklayarak Bigo Live elmaslarının satıldığı kategoriye giriş yapabilirsiniz. Tıkladıktan sonra karşınıza Bigo Live elmaslarının bulunduğu bir sayfa açılacak. Burada, sitede satılmakta olan Bigo Live elmaslarını göreceksiniz. Bu elmaslardan bütçenize uygun olanını seçerek sepete ekleyebilirsiniz. Daha sonra ana sayfaya bir pop up pencere açılmaktadır. Bu pencerenin altında bulunan sepetime git seçeneğine tıklayarak Bigo Live elmaslarının ödemesini yapabilirsiniz.

  Sepete gittiğiniz zaman eğer hesabınızda oturup açmadıysanız mavi bir kutucuk içerisinde oturup aç şeklinde bir yazı ile karşılaşırsınız. (hesabınız yok ise Bigo Live elmaslarının ödemesini yapabilmek için bir adet inovapin hesabı oluşturmanız gerekmektedir.) Hesabınızda oturum açtıysanız ödemeyi tamamla seçeneğini kullanarak Bigo Live elmaslarını satın alabilirsiniz. Ödeme aşamasında geçerli kart ve hesap bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu şartları sağladıktan sonra satın aldığınız elmaslar kısa süre içinde hesabınıza aktarılacaktır. Ayrıca komisyonsuz ödeme seçenekleriyle birlikte fiyatlar sepette değişmemekte ve uygunluğunu korumaya devam etmektedir. Bigo Live elmas fiyatları bazı durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Aşağıda bulunan başlık altında belirtilmiştir.

 • Bigo Live Elmas Fiyatları

  Sitemizde satılan Bigo Live elmaslarını satın alan kullanıcıların tamamı İnovapin markasını seçtiklerinden dolayı memnun kalmakta ve tekrar tekrar alışveriş yapmaktadır. Siz değerli kullanıcılar için aşağıda güncel Bigo Live elmas fiyatları listelenmiştir. Fakat bu yazıyı okuduğunuz tarihte elmas fiyatları değişmiş olabilir. Bundan dolayı buraya tıklayarak en güncel Bigo Live elmas fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Bigo Live Elmas yükleme işlemine geçmeden önce aşağıdaki fiyatlar ile karşı karşıya kalacağınızdan dolayı öncesinde fiyat bilgilendirmesi yapılmıştır.

  Bigo Live 23 Elmas : 8,85 TL

  Bigo Live 46 Elmas : 17,70 TL

  Bigo Live 50 Elmas : 20,36 TL

  Bigo Live 117 Elmas : 42,37 TL

  Bigo Live 151 Elmas : 56,23 TL

  Bigo Live 235 Elmas : 84,05 TL

  Bigo Live 355 Elmas : 131,45 TL

  Bigo Live 471 Elmas : 168,68 TL

  Bigo Live 1020 Elmas : 374,96 TL

  Bigo Live 1178 Elmas : 421,78 TL

  Bigo Live 2360 Elmas : 841,07 TL

  Bigo Live 3060 Elmas : 1124,85 TL

  Bigo Live 4725 Elmas : 1770,57 TL

  Bigo Live 5150 Elmas : 2036,67 TL

  Bigo Live 6760 Elmas : 2437,56 TL

  Bigo Live 15750 Elmas : 6107,43 TL

  Bigo Live 23700 Elmas : 8410,72 TL

  Bigo Live 47500 Elmas 16821,44 TL

  Yukarıda bulunan sıralama İnovapin sitesinde bulunan güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Başlığımınız başında da belirtildiği üzere İnovapin sitesinde diğer tüm satış yapan sitede olduğu gibi bazı durumlarda fiyat değişiklikleri olabilmektedir. Bundan dolayı en güncel fiyatlara yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

 • Bigo Live Fasulye Nedir?

  Bigo Live uygulamasında bulunan uygulama içi para birimlerinden bir başkası da Bigo Live Fasulye olarak karşımıza çıkmaktadır. Bigo Live Fasulyeleri yayıncıların ve kullanıcıların birbirleri ile hediyeleşmesinin bir başka yoludur. Bigo live elmas alma dışında Bigo Live fasulyeleri ile de çeşitli hediyeler alınabilmektedir. Bigo Live Fasulyelerini günün sonunda dilerseniz hesabınız üzerinden gerçek paralara dönüştürebilirsiniz. Bu sayede Bigo Live üzerinden para kazanabilirsiniz. Bigo Live fasulyelerini yalnızca paraya dönüştürmekle kısıtlı kalmıyorsunuz. Dilerseniz fasulyeleri Bigo Live elmaslarına da dönüştürebiliyorsunuz. 

 • Bigo Live Elmas ile Neler Yapılabilir?

  Bigo Live en ucuz elmas yükleme işleminden sonra muhtemelen elinizde hatırı sayılır miktarlarda elmaslarınız olacaktır. Dilerseniz bu elmaslarla neler yapabileceğinizi inceleyelim:

  Elmaslar ile Bigo Live uygulaması üzerinden harcama yapabilirsiniz.

  Hali hazırda devam eden bir canlı yayın içinde yayıncıya eşya satın alıp gönderebilirsiniz.

  Bu sayede yayıncıya olan bağlılığınızı gösterebilirsiniz.

  Bunun yanında yayıncılara özel çıkartmalar ve emojiler satın alabilirsiniz.

  Bigo Live uygulamasında düzenlenen çekilişlere katılabilirsiniz. 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.