Bigo Live Elmas
Category

: Bigo Live Elmas

Description

Bigo Live Elmas

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan Bigo Live eğlenceli ve kullanışlı bir canlı yayın uygulamasıdır. Aynı zamanda sohbet bölümü de olan Bigo Live’da ilgi alanlarınıza göre içerik üreticilerini takip edebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bigo Live elmas satın al seçeneği ile uygulama içerisinde kullanabileceğiniz sanal varlıklar satın alabilir, elmaslar ile sevdiğiniz yayıncılara sanal hediye alabilirsiniz. Yayıncılar hediye ettiğiniz elmasları gerçek paraya dönüştürebilir.


Bigo Live elmas satın al bölümünden farklı miktarlarda elmas seçenekleri arasından kendi bütçenize göre bir satın alım yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan dakikalar sonra hesabınıza tanımlanan elmaslar ile sevdiğiniz içerik üreticilerini destekleyebilirsiniz. Bigo Live’da canlı yayın yapan içerik üreticilerine olan destek ve sevginizi gösterebilmek için elmaslar ile farklı sanal hediyeler gönderebilir ve bu yayınlardan kazanç elde etmelerini sağlayabilirsiniz. inovapin.com adresi üzerinden Bigo Live elmas satın al bölümünden kolayca Bigo Live elmasları satın alabilirsiniz.


Farklı paketler arasından kendi bütçenize göre bir seçim yapabilir ve modern ödeme sistemleri üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Satın aldığınız elmasların tamamını dakikalar içerisinde Bigo Live hesabınızda görebilir ve hemen sevdiğiniz yayıncıları desteklemeye başlayabilirsiniz.


Bigo Live Elmas Satın Al

Bigo Live elmas satın al bölümünden kolayca edinebileceğiniz elmaslar, Bigo Live uygulamasındaki sanal para birimidir. Fiyatları oldukça makul olan elmaslar Bigo Live uygulamasında yayın yapan içerik üreticilerini desteklemek için kullanılır. inovapin.com web sitesinde Bigo Live elmas satın al bölümünü ziyaret edebilir ve dakikalar içerisinde çokça elmas satın alabilirsiniz.


Farklı bütçelere hitap eden elmas paketlerine göz atabilir ve kendiniz için uygun olanı edinebilirsiniz. En uygun fiyatlarla Bigo Live elmas satın al seçeneklerini görüntülemek için inovapin.com web sitesine göz atabilirsiniz. Bu web sitesine akıllı telefon ya da bilgisayarlardan dilediğiniz zaman erişim sağlayabilir ve hesabınıza Bigo Live elmas tanımlayabilirsiniz.


Bigo Live Elmas ile Neler Satın Alınır?

inovapin.com adresinden Bigo Live elmas satın al bölümünden edineceğiniz elmaslar ile uygulama içerisinde birçok şey yapabilirsiniz. Bigo Live’da elmaslar ile satın alabileceğiniz hediyelerin başında Türk Bayrağı, Taç ve Çay gibi sanal eşyalar gelir. Bigo Live uygulaması içerisinde birçok farklı sanal eşya bulunur. Bu sanal eşyaların elmas cinsinden değeri farklılık gösterir. Örneğin Türk Bayrağı ve Çay gibi eşyalar 1 elmasa alınabilirken Görkemli Şato 21.000 elmasa alınabilir.


Farklı değerde sanal eşyalar alabilmek için inovapin.com adresinden en ucuza Bigo Live elmas satın al seçeneği ile elmaslar edinebilirsiniz. Bigo Live’da elmaslarla Pırlanta, Uçak gibi nispeten daha değerli sanal eşyalar alınabilir. Pırlanta ve Uçak eşyaları 100 elmas değerindedir ve bu hediyeler yayıncıya olan bağlılığınızı göstermenizi sağlar. Daha değerli hediyeler alabilmek için Bigo Live elmas satın al bölümünden aldığınız elmaslarla Süper Araba ya da Roket alabilirsiniz. Süper Araba 3500, Roket ise 35000 elmas ile alınabilir. Elmas cinsinden değeri yüksek hediyeler yayıncılar için daha kazançlıdır. Bu hediyeleri satın alabilmek ve canlı yayınlarında gönderebilmek için inovapin.com adresinden uygun fiyatlı Bigo Live elmas satın al seçeneği ile ekonomik bir şekilde elmaslar satın alabilir, farklı paketler arasından seçim yapabilirsiniz.


Bigo Live’da yayıncılar için en kazançlı olan sanal hediye Süper Airdrop hediyesidir. Bu hediyeyi alabilmek için 80000 elmasa ihtiyacınız vardır. Super Airdrop ile yayınlarını severek izlediğiniz içerik üreticileri ile daha verimli bir bağ kurabilirsiniz. Bütün bu sanal hediyeler için kullanabileceğiniz elmaslara inovapin.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı miktarlar arasından seçim yapabilir, ucuza Bigo Live elmas satın al seçeneklerinden yararlanabilir ve hesabınıza dakikalar içerisinde tanımlayabilirsiniz.

 

Bigo Live Elmas Nasıl Satın Alınır?

Birçok Bigo Live kullanıcısı Bigo Live elmas satın al işleminin nasıl yapıldığını merak eder. Bigo Live uygulamasında elmaslar ile yayıncılara sanal eşyalar gönderilebilir. Uygulamada canlı yayın yapan içerik üreticileri ise bu hediyeleri gerçek paraya dönüştürerek kazanç elde edebilir. Bigo Live elmas satın al işlemi için inovapin.com adresini kullanabilirsiniz. Bu platformda en ucuz ve Bigo Live elmas seçeneklerine ulaşmanız mümkündür.


Web sitesine giriş yaptıktan sonra Bigo Live elmas satın al bölümüne ilerleyebilirsiniz. Satın alma bölümünde görüntülenen elmas paketlerine göz atarak kendi bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Bu bölümde Bigo Live elmas fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Seçim yaptıktan sonra ‘Satın Al’ butonunu tıklayabilir ve satın alma ekranına ilerleyebilirsiniz.


Bigo Live elmas satın al ekranında işlemi tamamlayabilmek için Bigı ID numaranızı girmeniz gerekir. ID numaranızı Bigo Live uygulamasındaki profilinize bakarak görebilirsiniz. ID numaranızı da ekledikten sonra ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklamanız gerekir. Bir sonraki adımda ödeme bilgileriniz ilgili alanlara girebilir ve işlemi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız elmasları dakikalar içerisinde Bigo Live hesabınızda görebilirsiniz.


Bigo Live Elmas Yükleme Nasıl Yapılır?

Bigo Live elmas yükleme işleminin nasıl yapıldığı kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasındadır. Elmas yükleme işlemi inovapin.com adresinden yapılabilir. Bigo Live elmas satın al işlemi için ödeme bilgileriniz ve Bigo ID numaranız gerekir. Ödeme bilgileriniz olarak kredi ya da banka kartınızı kullanabilirsiniz. inovapin.com adresinde Bigo Live elmas satın al işlemi için PayTR ya da Gpay yöntemlerini de tercih edebilirsiniz.


3D ve SSL sertifikaları ile korunan inovapin.com adresi ödeme işlemlerini güvenli altyapısı sayesinde saniyeler içerisinde tamamlar. Bigo ID kısmına ise Bigo Live uygulamasında görebileceğiniz ID bilgisini girebilirsiniz. Bigo ID, uygulama tarafından her kullanıcı için oluşturulan kişiye özel bir kullanıcı kimlik numarasıdır. Satın alım yaparken ID numaranızı ekleyebilirsiniz. Satın alacağınız elmaslar ID alanına eklediğiniz numara ile ilişkili Bigo Live hesabına aktarılır. Bu nedenle işlemi onaylamadan önce Bigo ID numaranızın doğru olup olmadığını kontrol edebilir ve karışıklıkları önleyebilirsiniz. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra inovapin.com adresinden Bigo Live en ucuz elmas yükleme işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız elmas paketini dakikalar içerisinde Bigo Live hesabınızda görebilir ve hemen kullanmaya, sevdiğiniz yayıncıları desteklemeye başlayabilirsiniz.


Bigo Live Fasulye Nedir?

Bigo Live uygulamasında fasulye de elmas gibi bir para birimidir. Fakat elmas ve fasulye arasında temel farklar bulunur. Bigo Live elmas satın al bölümünden fasulye satın almanız mümkün değildir. Normal kullanıcılar ücret ödeyerek elmas satın alır ve bu elmasları canlı yayınlarda yayıncılara hediye eder. Hediye edilen elmaslar yayıncıların hesabına fasulye olarak geçer. Yani yayıncıların elması değil fasulyesi olur. Fasulye ve elmas birimlerinin arasında değer farklılığı bulunabilir.


Kullanıcıların hediye göndermesi ile fasulye sahibi olan yayıncılar da fasulyeleri paraya çevirerek kendi banka hesaplarına aktarabilir. Sevdiğiniz canlı yayıncıları desteklemek adına inovapin.com adresinden Bigo Live elmas satın al bölümünden farklı miktarlarda elmasları en ucuz fiyatla satın alabilirsiniz. Fasulye ve elmaslar arasındaki farklardan en temeli elmasların paraya çevrilememesidir. Sadece canlı yayın açan içerik üreticilerini ilgilendiren fasulyeler paraya çevrilerek banka hesaplarına aktarılabilir.


Kullanıcıların Bigo Live elmas satın al bölümünden hesaplarına tanımlayıp sonrasında uygulama içerisinde kullandığı elmaslarla birlikte içerik üreticilerinin fasulyeleri birikir. Fasulyeler sonrasında paraya çevrilebilir. En uygun fiyatlarla elmas satın almak ve sevdiğiniz içerik üreticilerini desteklemek için inovapin.com adresinden Bigo Live elmas satın al bölümünü kullanabilirsiniz.


BİGO LİVE ELMAS FİYATLARI

Bigo Live Elmas fiyatları her zaman en ucuz şekilde inovapin.com 'da. Her zaman en uygun ve en ucuz bigo live elmas yükleme garantisiyle hemen sende elmas sahibi ol yayıncını destekle!

 

Bigo Live 23 Elmas 17.90 TL

Bigo Live 46 Elmas 33.49 TL

Bigo Live 151 Elmas 104.90 TL

Bigo Live 235 Elmas 164.05 TL

Bigo Live 355 Elmas 246.90 TL

Bigo Live 471 Elmas 324.90 TL

Bigo Live 1020 Elmas 709.90 TL

Bigo Live 1178 Elmas 819.90 TL

Bigo Live 2360 Elmas 1,645.00 TL

Bigo Live 3060 Elmas 2,133.00 TL

Bigo Live 5150 Elmas 3,589.00 TL

Bigo Live 6760 Elmas 4,715.00 TL

Bigo Live 15750 Elmas 10,765.90 TL

Bigo Live 23700 Elmas 16,545.00 TL

Bigo Live 26300 Elmas 18,099.00 TL

Bigo Live 47500 Elmas 32,459.00 TL

Bigo Live 53000 Elmas 36,970.00 TL


read more...
Bigo Live Elmas

Bigo Live 23 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(137)
0.54 USD
0.60 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 46 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(124)
1.01 USD
1.06 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 151 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(123)
3.17 USD
3.32 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 235 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(139)
4.96 USD
5.44 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 355 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
7.47 USD
8.47 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 471 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(138)
9.83 USD
10.58 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 1020 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(150)
21.47 USD
22.68 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 1178 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(131)
24.80 USD
25.70 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 2360 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(146)
49.75 USD
50.81 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 3060 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(131)
64.51 USD
66.54 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 5150 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(147)
108.55 USD
110.39 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 6760 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
142.60 USD
143.66 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 15750 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(132)
325.61 USD
329.66 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 23700 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(153)
500.40 USD
502.06 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 26300 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(143)
547.40 USD
559.52 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 47500 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(140)
981.71 USD
990.51 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live 53000 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(159)
1,118.14 USD
1,134.17 USD
IOS IOS Android Android Tarayıcı Tarayıcı PC PC

Bigo Live Elmas satın al sevdiğin yayıncıları çeşitli ödüller sayesinde hemen destekle. Hızlı ve güvenilir Bigo Live elmas yükleme işlemini İnovapin'de tamamla!