Genshin Impact Genesis Crystals
Category

: Genshin Impact Genesis Crystals

Description

Genshin Impact Genesis Crystals Satın Al

Genshin Impact Çin firması MiHoYo tarafından geliştirilmiş RPG tarzında bir oyundur. Oluşturulan fantastik bir evrende etkileyici maceralar yaşanır. Genshin Impact Genesis crystals ise oyunun içinde geçerli olan para birimidir. Genshin Impact Genesis crystals satın al işlemini yaparak oyunda kullanabileceğiniz para birimi olan primogem sahibi olunur. Bu şekilde oyunun marketinde satışı yapılan eşyalara ve güçlendiricilere sahip olmak mümkün olur.


Genshin Impact Genesis crystals satın al paketlerini uygun fiyatlarla İnovapin sitemizden alabilirsiniz. Hizmet kalitesinden ödün vermiyor ve almış olduğunuz ürünleri epin kodu olarak hızla teslim ediyoruz. Oyunun akıcı temposu içinde maceralardan maksimum seviyede keyif alabilirsiniz. Seviyeleri hızla geçebilir ve oyunun liderleri arasına katılabilirsiniz.


Genshin Impact Genesis Crystals

Genshin Impact Genesis crystals alarak daha sonra bunu oyun hesabınızda oyunun kendi parası olan Primogem’e dönüştürebilirsiniz. Daha sonra oyunun mağazasına girebilir ve karakterinizi güçlendirecek olan eşyaları ve diğer ürünleri alabilirsiniz. Oyunda oluşturulmuş özel karakterler vardır ve oyun bakiyenizi yükselterek bu karakterlere sahip olabilirsiniz.


Ucuz Genshin Impact Genesis crystals alarak oyun bakiyenizi istediğiniz gibi yüksek düzeylere getirebilirsiniz. İnovapin.com sitemiz fiyatlarının uygun olmasının yanında ayrıca sürekli indirimler yapar. Böylece oyun severlere bütçe dostu çözümler sunar. Deneyimli müşteri temsilcileriyle canlı desteği kesintisiz olarak veriyoruz. Bu şekilde ürünler hakkında detaylı bilgileri anlık olarak alabilirsiniz. Ayrıca ürünleri alırken işlemlerinizi de pratik ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Genshin Impact Genesis Crystals Nasıl Satın Alınır?

Genshin Impact Genesis crystals satın al işlemini en uygun fiyatlarla İnovapin.com sitemizden yapabilirsiniz. 7/24 Genshin Impact Genesis crystals al işlemini sitemizde yapabilirsiniz. Almış olduğunuz paketler saniyeler içinde teslim edilir. Alt yapısı sağlam aynı zamanda kullanıcı dostu ara yüze sahip olan sitemizde bütün işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Banka kartı, kredi kartı bilgilerinizin güvende olmasını 3D sistemini kullanarak sağlıyoruz. Ayrıca sitemizde SSL sertifikalı şifreleme sistemleri kullanıyor ve sitemizde bulunan bilgilerinize dışarıdan erişime izin vermiyoruz. Genshin Impact Genesis crystals en uygun fiyatlarla sitemizden şu şekilde alabilirsiniz:

İnovapin üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa üye olmadan sitede işlemlerinize devam edebilirsiniz

Genshin Impact Genesis crystals satın al paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz

Farklı miktarlarda epin kodu içeren paketler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz

Bütçe dostu fiyatları olan paketler içinden istediğinizin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Ekrana gelen ödeme seçenekleri arasından tercihinizi yaparak paketin bedelini yatırabilirsiniz

Ödemenin sonuçlanmasının ardından ürün epin kodu olarak maksimum 60 saniye içinde teslim edilir

 

Genshin Impact Genesis Crystals Ne İşe Yarar?

Genshin Impact Genesis crystals satın al işlemini yaparak önemli avantajlara sahip olmak mümkün olur. Ücretsiz olarak indirilen bu oyunda oluşturacağınız karakteri güçlendirerek oyunun en güçlüsü olabilirsiniz. Görevlerinizi başarı ile tamamlayabilir ve seviyeleri hızla geçebilirsiniz. Oyunun marketinden alışveriş yapmak için almış olduğunuz kristalleri öncelikle Primogem olarak değiştirmeniz gerekir. Daha sonra ise mağazayı ziyaret edebilir ve şu ürünleri alabilirsiniz:

Oyunda yer alan karakterlerin kilidini açabilirsiniz

Karakterlerinizi özelleştirecek kostümler ve kozmetik eşyalar alabilirsiniz

Nadir bulunan ekipmanları alabilirsiniz

Oyun içinde bulunan Premium ögeleri alabilirsiniz

Zorlandığınız bölümleri geçebilirsiniz

Genshin Impact Genesis crystals satın al ile oyunda düzenlenen çeşitli etkinliklere katılım hakkı kazanabilirsiniz

 

Genshin Impact Genesis Crystals Nerelerde Kullanılır?

Genshin Impact Genesis crystals satın al işlemini yapan oyuncular oyun deneyimini üst seviyelere taşıma şansını bulabiliyorlar. İnovapin sitemizden güvenli ve hızlı şekilde alabileceğiniz kristalleri Primogem’e dönüştürerek mağazadan alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak PC, oyun konsolları ve mobil cihazlardan oynanabiliyor. Oyunda gelişimini hızlandırmak isteyen kişiler kristal almayı tercih ediyorlar. Kristaller oyunda görevleri tamamlayarak ya da etkinliklere katılarak da toplanabiliyor. Bu şekilde kristal toplamak için uzun süre beklemek istemeyen kişiler sitemizde bulunan paketleri tercih edebiliyorlar.


Ucuz Genshin Impact Genesis crystals alarak oyunun büyüleyici atmosferinde heyecan verici deneyimler yaşanabiliyor. Aynı zamanda oyunda yapılan güncellemeleri de almak mümkün oluyor. Premium özellikler alabilir ve gücünüze güç katarak rakiplerinizin sizden çekinmesini sağlayabilirsiniz. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla takım kurarak oynayabilirsiniz.


Genshin Impact Genesis Crystals Nasıl Yüklenir?

Oyunda bulunan karakterinizi güçlendirerek fırtınalar estirmek için İnovapin sitemizde yer alan Genshin Impact Genesis crystals satın al paketlerini alabilirsiniz. Epin kodu olarak ürünü teslim almanın sonrasında oyun hesabınıza girmelisiniz. Genshin Impact Genesis crystals yükleme için mağazaya girmelisiniz. Belirtilen bölüme sitemizden almış olduğunuz epin kodunu girmelisiniz. Epin kodunu girdikten sonra işleminizi onaylamalısınız.


Genshin Impact Genesis crystals yükleme işleminizi tamamladıktan sonra ise mağazadan alış veriş yapmaya başlamadan önce primogeme dönüştürmelisiniz. Kristallerinizi primegom yaptıktan sonra ise artık mağazada satışı yapılan ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. İnovapin.com sitemizden kristal satın almanın pratikliği ile her ihtiyaç duyduğunuzda giriş yaparak hazırlanmış uygun fiyatlı epin kodlarını alabilirsiniz.


Genshin Impact Genesis Crystals Fiyatları

Genshin Impact Genesis crystals fiyatları bu heyecan verici oyunda hızla ilerlemek isteyen oyuncuların merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Oyunun kendi mağazasında fiyatların oldukça yüksek olduğu görülüyor. Bundan dolayı da oyuncular epin satışı yapan siteleri tercih ediyorlar. İnovapin.com sitemiz epin satışı yapan siteler arasında hızlı, güvenilir olmasının yanında fiyatlarının uygunluğu ile de öne çıkmayı başarıyor. Çin kaynaklı olan bu oyunda kristal alırken döviz fiyatlarındaki artışlardan etkilenmemeniz için fiyatlar minimum seviyelerde tutulmaktadır.


Genshin Impact Genesis crystals fiyatları bütçe dostu olarak sunulur. Böylece siz de ekonomik maliyetlerle istediğiniz yüksek miktarlarda kristal alma şansını bulabilirsiniz. Yılın her günü indirimler yapıyor ve bu şekilde yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz. Uygun fiyatlı ürünleri müşteri temsilcilerinin verdiği canlı destek ile kolayca alabilirsiniz.


Genshin Impact Nasıl Bir Oyun?

Oyun severlerin hayal güçlerini çalıştırmalarını ve yeteneklerini geliştirmelerini sağlayan etkileyici bir oyun olan Genshin Impact popülerliğini artırıyor. Teyvat adı verilen topraklarda, büyüler, gizemler, savaşlar ve müthiş mücadeleler yapılıyor. Bireysel ya da takım arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunda oluşturulmuş özel karakterler bulunuyor. Genshin Impact Genesis crystals satın al ile karakterlerin özelleştirilmesi ve özel yetenekler kazandırılması mümkün oluyor.


Etkileyici grafikleri ile görselliğe önem veren oyun, oyun severlerin beklentilerini karşılıyor. Her detayı dikkatle düşünülmüş karakterlerinizle oluşturulan evrenin her köşesinde ayrı bir macera yaşama imkanı bulunuyor. Zengin ve derinlemesine düşünülmüş hikayesi ile oyun severleri kendine bağlamayı başarıyor. Genshin Impact Genesis crystals indirimli olarak alabilir ve Teyvan evrenini keşfe daha güçlü olarak çıkabilirsiniz. Son derece büyük olan bu evrende dolaşmaktan, yeni keşifler yapmaktan ve ganimetler toplamaktan çok keyif alınır. Oyunda oluşturulan evren sürekli genişler ve oyunculara yeni yerler keşfetme ve gizemler çözme imkanı sunulur.


Genshin Impact Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Genshin Impact ücretsiz olarak oynanan bir oyundur. Bu şekilde yeni bir oyunda farklı deneyimler yaşamak isteyen oyuncular tarafından da indirilerek oynandığı görülür. Bilgisayar, mobil cihazlar ve oyun konsolları üzerinden oynanabilir. Oyunu indirmek için öncelikle resmi sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Oyunun resmi sitesine girerek indir tuşuna basabilirsiniz. İndirme tamamlandıktan sonra ise hesabınızı oluşturabilirsiniz.


Oyunun kendi içinde hazırlanmış özel karakterleri bulunur. Bu karakterler arasından seçiminizi yaparak hemen devasa bir evreni keşfetmeye, düşmanlarla savaşmaya başlayabilirsiniz. Genshin Impact Genesis crystals satın al işleminizi İnovapin.com sitemizden yapabilir ve oyunda seviyeleri daha hızlı olarak geçebilirsiniz. Sık yapılan güncellemeleri takip ederek siz de cihazınızdan güncellemelerden yararlanabilirsiniz.


Genshin Impact Karakterleri

Genshin Impact oyununu ilgi çekici hale getiren etkenler arasında özgün karakterleri bulunuyor. Karakter sayısı oldukça fazla ve her karakterin kendine özel özellikleri bulunuyor. Oyuncular kendi oynayış stillerine uygun olan karakteri seçebiliyorlar. Genshin Impact Genesis crystals satın al ile karakterlerinizi ve güçlendirebilirsiniz. Oyunda karakterler sınıflara göre şu şekilde hazırlanmıştır:

Elementlere göre karakterler: Oyunda her karakterin sahip olduğu ateş, su, buz, rüzgar gibi elementler bulunuyor. Bu elementlerle çeşitli hasarlar vererek düşmanları yenebiliyorlar

Silah türlerine göre karakterler: Oyunda yaylar, kılıçlar, mızraklar gibi farklı silah türleri bulunuyor. Karakterler bu silahlardan kendilerine uygun olanı seçerek stratejiler geliştirebiliyorlar.

5 yıldızlı karakterler: Nadir olarak bulunan bu karakterlerin 5 yıldızlı olarak adlandırılmaları sahip oldukları özel yetenekler ve güçler ile mümkün oluyor. Nadir bulunan bu karakterleri oyunda seviyeleri geçtikçe kazanma şansını bulabilirsiniz. Bu karakterlerin kilidini açmak için Gneshin Impact Genesis crystal satın al paketlerini İnovapin sitemizden uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz.


read more...
Genshin Impact Genesis Crystals

Blessing of the Welkin Moon

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.37 USD
4.55 USD
Playstation Playstation IOS IOS

Genesis 60 Crystals

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.88 USD
0.93 USD
Playstation Playstation IOS IOS

Genesis 300+30 Crystals

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.38 USD
4.55 USD
Playstation Playstation IOS IOS

Genesis 980+110 Crystals

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
13.10 USD
13.89 USD
Playstation Playstation IOS IOS

Genesis 1980+1260 Crystals

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
26.01 USD
27.79 USD
Playstation Playstation IOS IOS

Genesis 3280+600 Crystals

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
43.40 USD
46.31 USD
Playstation Playstation IOS IOS

Genesis 6480+1600 Crystals

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
87.07 USD
92.58 USD
Playstation Playstation IOS IOS

Genshin Impact Genesis Crystals Satın Al gücüne güç kat, rakiplerin senden çekinmesini sağla. En uygun fiyatlarla Genshin Impact Genesis Crystals Satın Al.