İKV Akçe
Category

: İKV Akçe

Description

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe Satın Al

Türkler tarafından geliştirilmiş MMORPG tarzında oyun olan İstanbul Kıyamet Vakti 2004 yılında geliştirilmeye başlanmıştır. Sobee tarafından geliştirilen oyunun tam sürümü 2007 yılında oyun severlere sunulmuştur. Adından da anlaşıldığı gibi oyun İstanbul’da geçer. Tamamen Türk yapımı olan oyunda bulunan karakterlerinizi güçlendirmek için İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al paketlerinden yararlanabilirsiniz.


İstanbul’un tarihi dokusunda yaşayacağınız maceralarda karşılaşacağınız zorlukları aşmanıza yarayacak eşyaları, özellikleri İstanbul Kıyamet Vakti akçe al paketleriyle alabilirsiniz. Uzun yıllardır oyun severlerin epin ihtiyaçları için güvenilir adres olarak İnovapin.com sitemiz hizmet veriyor. İnovapin.com üzerinden alacağınız akçe paketlerini sorunsuz kullanabilir ve oyun bakiyenizi istediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Hızlı, güvenilir olmaya verdiğimiz önemle oyunun yıldızları arasına katılmanızı sağlayacak epin paketlerini alabilirsiniz.

 

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana popülerlğini devam ettiren İstanbul Kıyamet Vakti oyunu oyun severlere müthiş maceralarla dolu bir dünya sunuyor. Oyunu ücretsiz olarak indirmeniz ve hesabınızı açarak oynamanız mümkün oluyor. Bunun yanında her oyunda olduğu gibi bu oyunun da kendi içinde kullanılan bir para birimi bulunuyor. İstanbul Kıyamet Vakti akçe oyunun kendi para birimidir. Oyunun mağazasından alışveriş yapabilmek için akçe sahibi olmanız gerekir.


İstanbul Kıyamet Vakti akçe indirimli olarak İnovapin sitemizden alınabiliyor. Bu şekilde bütçenizi zorlamadan oyun karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Seviyeleri hızla geçerek rakiplerinizin sizden çekinmesini sağlayabilirsiniz. Akçe sahibi olmanın avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.


İstanbul Kıyamet Vakti Akçe Nasıl Satın Alınır?

İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al işlemini günün her anında yapabilirsiniz. Oyunun dükkanından alışveriş yapmak için öncelikle akçe almanız gerekiyor. Bu işlemi de oyunun resmi sitesinden ya da epin satışı yapan sitelerden yapabilirsiniz. Epin satışı yapan siteler arasında İnovapin.com olarak kalitemiz ile dikkatleri çekiyoruz. Sitemizden alışveriş yapmak için üyelik yapma şartı olmadığını görebilirsiniz. Severek oynadığınız oyunlar için epin kodu almak için dilerseniz üyelik yapabilirsiniz. İstanbul Kıyamet Vakti akçe en uygun fiyatlarla almak için sitemizde şu işlemleri yapmanız gerekir:

İnovapin.com hesabınız varsa giriş yapabilir yoksa üye olmadan sitemizde yer alan ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz

İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al paketleri içinden ihtiyacınızı karşılayacak olanın yan tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Ekrana gelen ödeme yöntemlerinden biriyle ve 3D sistemiyle seçtiğiniz paketin bedelini ödeyebilirsiniz

Ödeme tamamlandıktan hemen sonra paket epin kodunu en fazla 60 saniye içinde teslim alabilirsiniz.

 

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe ile Neler Yapılır?

İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al paketini aldığınızda saniyeler içinde teslim edildiğini görebilirsiniz. Teslim almış olduğunuz epin kodunu oyun hesabınıza yükleyerek bakiyenizi artırabilirsiniz. Ardından ise oyunun dükkan bölümünü ziyaret ederek burada satışı yapılan ürünleri inceleyebilirsiniz. Oyun karakterinizi güçlendirecek olan ürünleri alabilirsiniz. İstanbul Kıyamet Vakti akçe al işlemi ve ardından oyun hesabınıza yüklemenin ardından oyunun mağazasından şu ürünleri alabilirsiniz:

Silah yükseltme

Şans artırıcılar

Yağma artırıcılar

Yardımcılar

Üyelik paketleri

Lonca gelştirme ürünleri

Karakter adı değiştirme

Sunucular arası karakter transfer hakkı

Klan değiştirme

5 yetenek puanı

Ramazan paketi

Şan ve klan parası artırıcı

 

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe Nerelerde Kullanılır?

Ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al işleminizi İnovapin sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Akçe almanın sonrasında ise oyun hesabınıza girerek yükleyebilirsiniz. Akçe hesabınıza yüklendikten sonra ise oyunun dükkanını ziyaret edebilirsiniz. Akçelerinizi hemen kullanma zorunluluğu bulunmuyor. Aksine hesabınızda akçe bulundurarak yapılan çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz.


İstanbul Kıyamet Vakti akçe en uygun şekilde satın alma işlemi oyun severler tarafından İnovapin sitemiz üzerinden yapılabiliyor. Akçe almanın sonrasında da oyun hesabınızda güvenle kullanabilirsiniz. Akçe alarak oyunda önemli avantajlara sahip olabilir ve ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz.


İstanbul Kıyamet Vakti Akçe Nasıl Yüklenir?

İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al işlemini yapmanızın ardından saniyeler içinde size ürün epin kodu olarak teslim edilir. Oyun bakiyenizi yükseltmenizi sağlayacak olan epin kodunu kullanmak için oyunun sitesine giriş yapmalısınız. Oyunun sitesinden hesabınıza şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. İstanbul Kıyamet Vakti akçe yükleme için menü satırında bulunan epin yazan yerin üzerine tıklamalısınız.


Ekrana gelen epin yazan bölüme teslim aldığınız kodu girmelisiniz. Tekrar şifrenizi ve ekranda yer alan güvenlik kodunu da belirtilen alana yazdıktan sonra işleminizi onaylamalısınız. İşleminizi onayladıktan sonra akçe hesabınıza tanımlanır. İstanbul Kıyamet Vakti akçe yükleme işleminiz bu şekilde biter ve siz de dükkan bölümüne tıklayarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.


İstanbul Kıyamet Vakti Akçe Fiyatları

İstanbul Kıyamet Vakti akçe fiyatları konusunda yapacağınız araştırmada farklı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Oyunun resmi sitesinde akçe fiyatları yüksek olarak bulunur. Bütçe dostu fiyatları ise İnovapin.com sunar. İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al için en uygun fiyatları sitemizde bulabilirsiniz. Bu sayede ekonomik bütçelerle istediğiniz gibi yüksem miktarlarda akçe alabilirsiniz.


Yaşanan ekonomik dalgalanmalardan kaynaklı bütün ürünlerde fiyat artışları olduğu görülür. Sitemiz müşterilerinin bu fiyat artışlarından etkilenmemesi için maksimum çaba gösterir. Fiyatlarını uygun olarak belirlemenin yanında ayrıca İstanbul Kıyamet Vakti akçe indirimli olarak satışı gerçekleştirilir. Siz de hazırlanan indirimli fiyatları görmek ve ihtiyaç duyduğunuz miktarda akçe almak için paketleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz.


İstanbul Kıyamet Vakti Oyunun Hikayesi

İstanbul Kıyamet Vakti oyunu adını aldığı İstanbul’da geçer. Kadim kentin tarihi ve kültürel dokusu içinde oyuncular bir grup maceracı ile dolaşırlar. Şehrin gizemleri keşfedilir ve tarihi yerlerde dolaşılır. Çeşitli maceralar yaşayan karakterler aynı zamanda yerel halkla da etkileşim içine girebilirler. 


Oyunda macera yaşayan karakterlerin yanı sıra ayrıca üretim ve toplama yapan meslek grupları da bulunur. Oluşturduğunuz karakterin özelliklerini geliştirmek için akçe sahibi olmak gerekir. İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al paketlerini ekonomik maliyetlerle tercih edebilir ve karakterlerinizi güçlendirerek seviyeleri zorlanmadan geçebilirsiniz.


Oyun ilk piyasaya çktığı günden 2018 yılına kadar çok sayıda güncelleme yapılmıştır. Bu sayede İstanbul’da gezilebilecek ve macera yaşanacak bölgelerin sayısı da artmıştır. Fethedilmesi ile bir çağın kapanarak yeni bir çağın açıldığı İstanbul’da yaşanan tarihi olaylara da tanıklık etmek mümkün oluyor. Piyasaya çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından oyun indirilmiş ve oynanmaya başlanmıştır.


 İstanbul Kıyamet Vakti Karakter Penceresi Nedir?

İstanbul Kıyamet Vakti oynamaya başlamak için oyun hesabı açmanızın ardından oyunda kullanacağınız karakteri oluşturmanız gerekir. Oluşturacağınız karakterlerin özelliklerini ve gelişimlerini oyunda bulunan karakter penceresi ile takip etmeniz mümkün olur.


Karakter penceresi üzerinden karakterinizin zayıf yönlerini görebilirsiniz. İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al paketlerini alarak karakterinizin zayıf yönlerini güçlendirecek eşyaları ve özellikleri alabilirsiniz. Oyunda seviyeleri geçtikçe ve görevleri tamamladıkça deneyim puanları kazanırsınız. Deneyim puanlarınız arttıkça da karakterinizin bazı özellikleri güçlenir ve yenileri eklenir.


İstanbul Kıyamet Vakti karakter penceresi üzerinden hangi seviyede olduğunuzu görebilirsiniz. Lonca, klan, deneyim puanı bilgilerini bu pencereden görebilirsiniz.Karakterinizin sahip olduğu özelliklerini de görebilir ve ihtiyaç duyduğunuz takdirde İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al ile bu özellikleri geliştirebilirsiniz.


İstanbul Kıyamet Vakti Karakterleri Hasar Tipleri

İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al sonrasında karakterlerinizi ve onların kullandıkları silahları güçlendirebilirsiniz. Böylece düşmanlarınıza daha yüksek hasar vermeniz mümkün olur. İstanbul Kıyamet Vakti akçe alarak rakiplerinize yüksek hasar verebileceğiniz şu hasar tipleri bulunuyor:

Fiziksel hasar: Silah ve yumrukla olduğu gibi yine fiziksel hasar verecek büyüler kullanılarak da bu hasarın verilmesi mümkün olur. Eğer rakibiniz zırh kullanıyorsa vereceğiniz hasarın derecesi düşük olur

Buz hasarı: Buz hasarı verecek özel silahlar ve büyülerle bu hasarı verebilirsiniz. Rakibin alacağı buz hasarının etkisini sahip olduğu koruyucu azaltır

Ateş hasarı: Ateş hasarı veren silahlarla ve büyülerle bu hasarı verebilirsiniz. Ateş direnci olan rakiplerde bu hasarın etkisi düşük olur

Zehir hasarı: Zehir hasarı veren silahlar ve büyüler ile bu hasar verilebilirken zehir koruması olan düşmanlarda etkisi düşük olur

Asit hasarı: Asit hasarı veren silahlarla ve büyülerle bu hasarın veirlmesi mümkün olur. Hasarın yüksek olması için rakipte bu anlamda koruma olmaması gerekir

Elektrik hasarı: Elektrik hasarı veren silahları ve büyüleri kullanarak elektrik hasarının veirlmesi mümkün olur. Bu hasarın etkisinin yüksek olması için rakipte bu anlamda direnç olmaması gerekir

 

İstanbul Kıyamet Vakti Üretim ve Toplama Bölümler

İstanbul Kıyamet Vakti oyununda oyuncuların yapabileceği çeşitli meslek grupları bulunuyor. Bu meslekler üretici ve toplayıcı olarak iki gruba ayrılır. Her grupta da üç farklı meslek olduğu görülür.


Üretici gruplar oyuncuların giyeceği kıyafetleri, kullanacakları eşyaları üretirler. Toplayıcılar ise üretimin yapılmasını sağlayacak malzemeleri toplarlar. İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al işlemi ile akçe alarak mesleğinizde ilerleyebilir ve deneyim puanları kazanabilirsiniz.


Oyunda bulunan meslek grupları şunlardır:

Zırhçı: Giysi, zırh, bot, eldiven gibi oyuncuların giyecekleri giysileri üretirler

Silahtar: Oyunda kullanılan silahları ve asaları üretirler

Kimyacı: Oyuncuların güçlerini artıran ve onlara özellik katan iksirler üretirler

Sarraf: Oyunda değerli taşları çıkartarak bunları işleyen meslek grubudur

Madenci: Maden bölgelerinden maden çıkartır ve bu madeni işlerler

Lokman: Oyun alanında bitki toplayan, topladığı bitkileri işleyen meslek grubudur

İstanbul Kıyamet Vakti akçe satın al işlemi ile deneyim puanları alabilir ve bu mesleklerde gelişme sağlayabilirsiniz.


read more...
İKV Akçe

İKV 500 Akçe

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.99 USD
1.06 USD
PC PC

İKV 1000 Akçe

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
1.88 USD
1.97 USD
PC PC

İKV 2500 Akçe

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.25 USD
4.51 USD
PC PC

İKV 5500 Akçe

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
8.00 USD
8.47 USD
PC PC

İKV Çemberlitaş Paketi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
6.93 USD
7.38 USD
PC PC

İstanbul Kıyamet Vakti Akçeleri dip fiyat garantisiyle İnovapin.com 'da. Stoktan teslimat ve güvenilir alışveriş garantisiyle İKV Akçe Satın Al.