Knight Online Cash Premium
Category

: Knight Online Cash Premium

Description

Knight Online Premium

Sitemiz tarafından sunulan Knight online Premium satın al hizmeti dahilindeki paketler oyunculara birçok avantaj sağlayan özelliklerden oluşur. Oyuncular için daha yüksek hız, Exp ve Skil kazandırır. Artan depolama kapasitesi sayesinde premium oyuncular diğer oyunculara oranla daha fazla eşya depolayabilir.


Knight online Premium yükleme sayesinde artan NPC ticari limit, normal oyunculara oranla daha fazla NPC ile ticaret imkânı sunar. Premium özellikler arasında bulunan artan Clan savaşında saldırı hakkı sayesinde premium oyuncular diğer oyunculara nazaran daha fazla saldırı hakkı kazanır. Üyelere sunulan özel yetenek hakkı diğer oyunculara sunulan özel yetenek hakkından fazla olduğu için premium oyuncular daha fazla özel yeteneğe sahip olarak rakiplerini daha hızlı ve kolay bir biçimde ekarte ederler.


Knight online premium satın al seçenekleri farklı seçenek ile oyunculara sunulur. Oyun ihtiyaçlarına göre tercih edilecek paketleri satın almak için güvenilir kaynakları kullanmak son derece büyük önem taşımaktadır. Bu noktada inovapin. com sitemizden kolaylıkla premium paketlerinden dilediğinize sahip olabilirsiniz.

 

Knight Online Premium Satın Al

Knight online premium satın al işlemini sitemiz aracılığıyla yapmak size büyük avantaj sağlayacak. En uygun fiyatlı Knight online premium paketleri için acele edin, indirimden yararlanın, oyun içinde birçok avantaja sahip olun.


Joygame tarafından 2002 yılında geliştirilen ve yayınlanan Knight Online oyunu MMORPG oyunu olarak bilinir. Bugün dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından büyük bir ilgi ile oynanmakta olan bu oyun Orta Çağ’da geçmektedir.


Oyuncular kendi karakterlerini seçerek oyuna dâhil olmakta ve macera dolu anlar yaşamaktadırlar. Knight online premium ise; oyunculara oyun sırasında farklı avantajlar sağlayan bir üyelik sistemidir. Knight online premium satın al seçeneklerini kullanarak oyunda daha fazla avantaj ve ayrıcalık kazanan üyeler oyundan çok daha büyük keyif almakta ve rakiplerine fark atmaktadır.


Knight Online Premium Çeşitleri

Oyuncular için oyun içi deneyimlerini üst seviyede yaşama olanağı sunan Knight online premium satın al seçenekleri ile online oyunlar arasında dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir özellik olarak karşımıza çıkar. Oyunun ücretsiz olması dünya üzerinde çok sayıda kişi tarafından oynanmasına büyük bir katkı sağlarken, oyunun premium özelliklerini paralı olarak satılması premium özellik satın alan oyuncuların rakiplerinin önüne geçmesini sağlar.


Knight online premium satın al seçenekleri ile premium paketler satın alındıktan sonra karakterinizde premium özelliklerinin aktif hale geldiğini belirten bir simge görülecektir. Bu simge satın almış olduğunuz premium özelliklerin karakterinize yüklendiğini göstermektedir. Büyük bir keyif ile oynadığınız oyunda üst düzey özelliklerin var olması karakterinizin daha hızlı ve üstün yeteneklere sahip olması özellikle rakiplerinize karşı büyük bir üstünlük sağlamaktadır. Dijital çağın yeni nesil oyunları arasında dikkat çekici kurgusu ve güçlü efektleri ile çok sayıda oyuncuyu kendisine bağlayan Knight online her yaştan oyuncu kitlesine hitap etmektedir.


Sitemizde sizler için sunulan Knight online premium çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

Experience Premium

DISC Premium

WAR Premium

Switching Premium

Platinium Premium

Gold Premium

Bronze Premium

Sizler de bu çeşitler arasından Knight online premium satın al işlemi yaparak sipariş verebilirsiniz. Her paketin kendine has özellikleri bulunur. Bu özellikleri göz önüne alarak sipariş oluşturmanız önemli husustur.


Knight Online Premium Paketleri ve Özellikleri

Knight online premium satın al işlemini gerçekleştirmek istediğinizde sitemizde karşınıza farklı paket çıkacaktır. Her paketin sağladığı avantajlar farklıdır. Platinum premium paketinin sağladığı avantajlar diğerlerine göre daha fazladır. Bu özelliği fiyatına da doğal olarak yansır.


Premium paket özelliklerine aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.


Experience Premium Özellikler (Exp Pre)

Oyuna girişte beklememek, direkt olarak giriş yapmak istiyorsanız bu paket tam size göre olacaktır. Bu paketi tercih ettiğinizde elde edeceğiniz ekstra exp puanları yüzdelik olarak şu şekilde olacaktır:

1-50 level arası için 400 fazla

51-60 level arası için 300 fazla

61-70 level arası için 200 fazla

71-83 level arası için 120 fazla


Paketin tercih edilmesi durumunda sahip olunacak avantajlar şöyledir:

Oyunda yer alan yaratıklardan düşen item dropları artar. Düşen paraşar 0 artış gösterir.

Sahip olduğunuz savaş aletlerinizi daha uygun fiyata tamir ettirmeniz mümkündür.

Düşman kestiğiniz zaman kazanacağınız National Point 6 olacaktır.

Eğer yaratıklar sizi öldürürse xp. kaybına uğrarsınız.

 

DISC Premium Özellikler (DC Pre)

Oyun oynamaya karar verdiğiniz her an bu paket sayesinde girişleri sorunsuz yapabilirsiniz. Paketi tercih etmeniz durumunda 1-83 level için 0 oranında exp puanı kazanmanız mümkündür.


Paket detayına bakılacak olursa avantajları:

Yaratıklardan düşen para 0 artar ve item dropları artış gösterir.

Oyunda kullandığınız silah gibi savaş aletlerini daha ucuza tamir ettirme hakkınız bulunur.

Düşman ırktan adam keserseniz bu durumda 12 fazla NP kazanabilirsiniz.

Yaratıklar sizi öldürürse %2.5 exp kaybı olur.

WAR Premium Özellikler (War Pre)

Bu paketi seçmeniz durumunda tıpkı öncekilerde olduğu gibi yine oyuna direkt olarak giriş yapabilirsiniz. 1 ila 83 levelleri arasında kazanacağınız exp. puanı 0’den fazla olacaktır. Üstelik;


Oyunda bulunan yaratıklardan alacağınız item dropları artar ve düşen coinler 0’e tekabül eder.

Sahip olduğunuz savaş aletlerinizi ve itemlerinizi uygun şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Karşı taraftan adam kesinde kazanacağınız NP 15 olacaktır.

Eğer yaratıklar sizi öldürürse %2,5 exp. kaybına uğrarsınız.

Stat ve skill pointlerini sıfırlamak ücretsiz olur.

War Flash basıldığı zaman NP kazanabilirsiniz.

 

Switching Premium Özellikler (Switch Pre)

Bu paketin üstte sayılan paketlerle bağlantısı vardır. Bunlardan birini istediğiniz zaman kullanmanız için fayda sunar. Eğer level artışına gidiyorsanız exp. premium paketini seçebilirsiniz. Fark atmak isterseniz DC Pre’ye geçebilir veya PK yapmak isterseniz de war premiuma geçebilirsiniz. Oyun sayfasında sağ üst köşede bulunan alanda dilediğiniz premium özelliğini seçebilirsiniz.


Platinium Premium Özellikler

Bu paketi seçmeniz durumunda 1-50 level arasında @0 daha fazla exp puanı kazanabilirsiniz. 51-83 levelleri arasındaysa 0 daha fazla puan alabilirsiniz. Paket avantajlarına bakıldığında:

Yaratıklardan düşen item ve paralarda artış yüzde yüze varan oranda artar.

Silahlarınızı ve diğer aletlerinizi ucuza tamir ettirebilirsiniz.

Adam kesmenin ödülü 5 NP şeklindedir.

Yaratıklar sizi öldürürse %2,5 oranında exp. kaybedersiniz.


GOLD Premium Özellikler

Sıra beklemeden oyuna giriş yapmanız için bu paket size destek sunar. 1-83 arası levellerde 0 daha fazla exp. puanı elde edebilirsiniz. Bu paketi seçmeniz durumunda;

Öldürdüğünüz yaratıklardan düşen item ve paralar artış gösterir.

Silahlarınızı ve diğer itemlerinizi ucuza tamir ettirebilirsiniz.

Karşı ırktan adam öldürmenin ödülü 5 NP şeklindedir.

Yaratıklar sizi öldürürse %2,5 exp. kaybına uğrarsınız.

Bronze Premium Özellikler

Bu paket de tıpkı diğerleri gibi oyuna beklemeden giriş yapmayı sağlar. Paket detayları da diğerlerine benzer. Bunlar:


Yaratıklara karşı başarı elde ettiğinizde onlardan düşen item ve paralarda artış yüzde yüze varabilir.

Silahlarınızı ve diğer aletlerinizi tamir ettirmek ucuza mal olur.

Adam kestiğinizde kazancınız 5 NP şeklindedir.

Yaratıklar hayatınıza son verdiğinde %2,5 oranında exp. kaybına uğrarsınız.

 

En ucuz Knight online Premium paketini sitemiz farkıyla satın alabilirsiniz. Böylece paketin sağladığı avantajlar oyunda sizler için faydalı olacaktır. Knight online premium paketleri oyuncuların oyun içerisinde rakiplerinden daha hızlı ilerlemesini ve daha yüksek verimlilikte performans sergilemelerini sağlar. Premium üyeler normal üyelere nazaran daha fazla Exp ve Skill kazanarak rakiplerinden daha hızlı bir biçimde seviye atlamaktadır.


Dünya üzerinde çok sayıda kişi tarafından büyük beğeni ile oynanmaya devam eden bu oyun, oyuncuların karakterlerini geliştirmelerine fırsat tanıyan ve karakterleri için özel silahlar ve zırhlar satın aldıkları bir oyundur. Satın alınan silahlar ve eşyalar ile çok daha güçlü bir hale gelen karakterler, diğer oyuncuların karakterleri ile karşı karşıya gelerek güçlerini göstermektedirler.


Zindanlarda ilerlemek ve canavarlar ile savaşmak gibi görevlerin tamamlandığı ve diğer oyuncular ile kale savaşlarının yapıldığı oyunda üstünlük ve güç sağlamak için oyunun sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. İşte bunun için Knight online Premium satın al işlemini sitemiz üzerinden güvenilir ödeme yöntemiyle hemen yapabilirsiniz.


Knight Online Premium Nasıl Satın Alınır?

Knight online premium satın alma işlemleri sitemiz sayesinde basit şekilde gerçekleştirilmektedir. Premium özelliklere sahip olmak için inovapin.com adresimizden güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Knight online Premium satın al işlemi için adımlar şu şekildedir:

Öncelikle satın almak istediğiniz pakete karar vermelisiniz.

Paketin karşısında yer alan Sepete Ekle butonuna basmalısınız.

Açılan sayfada yönergeyi izleyerek sepetinize gitmelisiniz.

Sizden istenen gerekli bilgileri girerek ödeme yöntemini seçmelisiniz.

Taksitli alışveriş imkanı sunan sitemizde Knight online Premium satın al işlemi işte bu kadar kolay!


Premium özelliklerin vereceği ayrıcalıklar sayesinde çok daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayacak olan oyuncular sahip oldukları paket türüne bağlı olarak paketlerinde yer alan avantajları kullanabilmektedirler.


Knight Online Premium Yükleme Nasıl Yapılır?

Knight online Premium satın al hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanarak oyunda daha üst seviyelere ulaşmak isteyenler tarafından araştırılan premium paketlerine inovapin.com sitemizden kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Fantezi dünyasında yerinizi alarak rakiplerinize karşı başlattığınız bir oyun içerisinde bulunmak için başladığınız oyunda premium özellikler ile rakiplerinizi çok daha hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.


Kolay kullanımlı ara yüze sahip olan sitemiz sayesinde premium özellikler için güvenli bir biçimde tercih ettiğiniz paketleri satın alarak oyun içi deneyimlerinizi yüksek standartlara çıkarabilirsiniz. Knight online premium yükleme işlemi ödemenin yapılmasının ardından hemen aktif hale gelir. İnternet sitesi aracılığıyla yapılan alışveriş sonrası oyun için premium özellikleri oyuncu tarafından kullanılmaya başlanır.


Bazı durumlarda özellikle bankalarda oluşan gecikmeler nedeniyle premium özelliklerin yüklenmesinde bir miktar gecikme yaşanmaktadır. Bu durum genellikle çok kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmakta ve oyuncular satın aldıkları premium özellikleri kullanmaya kısa süre içerisinde başlamaktadırlar.


Knight Online Premium Fiyatları

Knighat online premium fiyatları, üyeler tarafından satın alınan pakete göre farklılık gösterir. Oyuncular oyun ihtiyaçlarını ve ekonomik durumlarını göz önünde bulundurarak sunulmuş olan premium üyelik paketlerinden herhangi birisini seçebilirler.


Knight online premium satın al işlemini yapmak istorsanız sitemizden alışveriş yapmanız sizin için kârlı sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. En ucuz Knight online premium için farklı sitelerde vakit kaybetmenize gerek kalmadan güvenli bir alışveriş gerçekleştirebileceğiniz inovapin.com sitemiz oyunun premium özelliklerinden bir an önce faydalanmanızı sağlayacaktır.


Satın alınan premium özellikler sayesinde rakiplerinizden önde olacak ve oyun keyfini çok daha fazla yaşayacaksınız. Knight online premium satın al seçeneklerini kullanarak kolaylıkla satın alacağınız üyelik, oyunda yüksek performanslara sahip olmanızı sağlayacaktır.


Premium özelliklere sahip olmanın fiyatı seçilecek ürün paketine ve süreye göre değişkenlik göstermektedir. Premium özelliklere sahip olmak için inovapin.com adresimizi ziyaret ederek Knight online Premium satın al işlemi için güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Knight Online Bronze Premium   264.90 TL

Knight Online Gold Premium   738.90 TL

Knight Online Platinium Premium 1,033.90 TL


read more...
Knight Online Cash Premium

Knight Online Bronze Premium

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(33)
8.77 USD
PC PC

Knight Online Gold Premium

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(28)
23.74 USD
PC PC

Knight Online Platinum Premium

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(39)
33.12 USD
PC PC

Knight Online Cash Premium Satın Al eğlenceni katla. En uygun fiyat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile Knight Online Cash Premium İnovapin'de!