Legend Online Reborn Elmas
Category

: Legend Online Reborn Elmas

Description

Legend Online Reborn Elmas Satın Al

Legend Online Reborn 2012 yılında ilk kez Facebook üzerinden oynanmaya başlanmış bir oyundur. MMORPG tarzında hazırlanmış oyun, destansı bir evreni oyun severlere sunuyor. Efsanevi tanrıların savaşı, şeytanın kutsadığı kötülükler… Dünyayı karanlıktan ve kötülüklerden kurtarma görevini üstlenen kahramanlar... İşte hepsi sizleri bu oyunda bekliyor. Legend Online Reborn elmas satın al ile kahramanlarınızı güçlendirebilirsiniz. Böylece kötülüklerle ve kötülerle savaşınızda önemli avantajlar elde edebilirsiniz.


İnovapin sitemiz deneyimli ekibi ile epin satışı yapıyor. Sunduğu kaliteli hizmetle de oyun severlerin en çok tercih ettiği site olmayı başarıyor. Legend Online Reborn elmas satın al paketlerini uygun fiyatlarla almak isteğinizi sitemizde gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz elmas paketleri saniyeler içinde teslim edilir. Bu şekilde oyun bakiyenizi hızla yükselterek oyun içi ögeleri alabilirsiniz.

 

Legend Online Reborn Elmas

Oyun dünyasının yıldızları arasında yer alan Legend Online Reborn oyununda kullanılan para birimi elmas olarak dikkatleri çeker. Legend Online Reborn elmas sahibi olarak oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Karakterlerinizi özelleştirmek, güçlendirmek ve seviyeleri hızla geçmek için elmas ile oyunun mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Legend Online Reborn elmas en uygun fiyatlarla sitemizden alabilirsiniz. Böylelikle oyunda önemli avantajlar elde etmenizi sağlayacak oyun içi ögeleri alabilirsiniz.


Oyunun mağazasından alışveriş yapmak için elmas paketlerini satın almanız gerekir. Başka türlü elmas sahibi olmanız mümkün değildir. Legend Online Reborn elmas satın al işlemini de oyunun kendi mağazasından ya da İnovapin.com sitemiz gibi güvenilir epin satışı yapan adresten alabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. Bunun yanında seviyeleri daha hızlı geçmek için elmas satın alabilirsiniz.

 

Legend Online Reborn Elmas Nasıl Satın Alınır?

Legend Online Reborn elmas satın al paketlerinin fiyatları oyunun kendi mağazasında yüksektir. Aynı zamanda oyunun mağazasından elmas satın alırken kredi kartı ya da banka kartınızı kaydetmeniz gerekir. Oysa İnovapin.com sitemizde kart bilgilerinizi kaydetmeden ve 3D sistemiyle güvenli şekilde ucuz Legend Online Reborn elmas alabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmeniz ve işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz adına canlı destek veriyoruz. WhatsApp destek hattı üzerinden müşteri temsilcilerimizle anlık iletişim kurabilirsiniz. İndirimli Legend Online Reborn elmas alma isteğinizi sitemizde şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

İnovapin.com hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz. Hesabınız yoksa üye olmadan işleminize devam edebilirsiniz

Legend Online Reborn elmas satın al paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz

İhtiyacınız olan miktarda elmas içeren paketin sağ tarafında yer alan satın al seçeneğinin üzerine tıklayabilirsiniz

Ödemenizi güvenli yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz

Paketin bedelini ödemenizin ardından ürün epin kodu olarak teslim edilir

 

Legend Online Reborn Elmas İle Neler Yapılır?

Legend Online Reborn elmas satın al sonrasında oyunun mağazasına girerek alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Destansı bir hikayesi, heyecan verici mücadeleleri olan oyunda elmas kullanarak önemli avantajlara sahip olabilirsiniz. Global olarak milyonlarca kişinin oynadığı bu oyunun yıldızları arasına katılma isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin sunduğu uygun fiyatlarla Legend Online Reborn elmas satın al sonrasında oyunun mağazasından şunları alabilirsiniz:

Oyun karakterinizi özelleştirecek kostümler, kozmetik ürünler

Karakterlerin güçlerini artıracak özellikler

Silah ve silah kaplamaları

Seviyeleri daha hızlı geçme

Daha fazla kaynak

 

Legend Online Reborn Elmas Nerelerde Kullanılır?

Legend Online Reborn elmas oyunun mağazasında geçerli olan para birimidir. Elmas sahibi olduğunuz takdirde mağazada satışı yapılan oyun içi ögelerden ihtiyaç duyduklarınızı rahatça alabilirsiniz. Her bir ögenin fiyatının farklı olduğu görülür. Bundan dolayı dilerseniz önce mağazayı ziyaret ederek ne kadar elmasa ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. Ardından İnovapin.com sitemizi ziyaret ederek Legend Online Reborn elmas satın al işlemini yapabilirsiniz.


Hazırlamış olduğumuz ucuz Legend Online Reborn elmas paketlerini alarak seviyeleri daha hızlı geçebilirsiniz. Seviyeleri geçtikçe daha geniş kaynaklara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda daha güçlü rakiplerle mücadele edebilirsiniz. Oyunun efsane kahramanları arasına katılabilirsiniz. Tek başına ya da takım halinde oynayabileceğiniz oyunda takımların aranan oyuncusu olabilirsiniz. Kahramanlarınızın gücüne güç katabilirsiniz. Rakiplerinize karşı önemli avantajlar elde edebilir ve gireceğiniz mücadelelerden galip olarak çıkabilirsiniz.


Legend Online Reborn Elmas Nasıl Yüklenir?

Legend Online Reborn elmas yükleme işlemini sitemizden alacağınız epin kodları ile kolayca yapabilirsiniz. Oyun bakiyenizi yükseltmek için öncelikle sitemizi ziyaret ederek elmas paketlerini almalısınız. Daha sonra ise oyun hesabınıza girmelisiniz. Oyun hesabınıza girdiğinizde profilinizden elmas yükle seçeneğinin üzerine tıklayabilirsiniz. Açılan ekrana almış olduğunuz epin kodunu yazabilirsiniz. Epin kodunu yazmanın sonrasında işlemi onaylamalısınız.


Legend Online Reborn elmas satın al paketi içinde bulunan miktarda elması hesabınıza bu şekilde sadece birkaç dakika içinde yükleyebilirsiniz. Legend Online Reborn elmas yükleme işlemini günün her anında yapabilirsiniz. Ardından oyunda üstlendiğiniz görevleri başarı ile tamamlayabilirsiniz. Güçlü karakterinizle en çok maç kazanan takımın vazgeçilmez oyuncusu olabilirsiniz. Müşterilerimizin oyun hesaplarının güvenliğine önem veriyor ve sizlerin şifrenizi kesinlikle istemiyoruz.


Legend Online Reborn Elmas Fiyatları

Legend Online Reborn elmas fiyatları konusunda yapacağınız incelemede farklı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Fiyat farkı paketin içindeki elmas miktarından ve alışveriş yapacağınız sitenin fiyat politikasından kaynaklanır. İnovapin.com olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bunun için yılın her günü indirimler yapıyoruz. İndirimli Legend Online Reborn elmas paketlerini ekonomik bütçelerle alabilmenizi sağlıyoruz.


Sitemiz yaşanan ekonomik dalgalanmalara inat Legend Online Reborn elmas fiyatları konusunda en ekonomik çözümleri sunmaya devam ediyor. Aynı zamanda almış olduğunuz paketleri maksimum 60 saniye içinde teslim ediyor. Legend Online Reborn elmas satın al paketlerini hemen inceleyebilir ve ekonomik bütçelerle alabilirsiniz. Elmas fiyatlarını incelediğinizde sitemizin sizin için en uygun çözümleri sunduğunu rahatça görebilirsiniz.


Legend Online Reborn Kahraman Sınıfları

Legend Online Reborn oynamaya başladığınızda oyunda üç farklı kahraman sınıfı olduğunu görebilirsiniz. Her bir kahraman sınıfının kendine has yetenekleri, güçleri ve özellikleri bulunur. Siz de oynayış stilinize uygun olan kahraman sınıfını tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz kahramanı güçlendirecek ürünleri de Legend Online Reborn elmas satın al sonrasında oyunun mağazasından alabilirsiniz. Oyunda yer alan kahraman sınıfları ve özellikleri şu şekildedir:

Savaşçı: Savaşçı adından da anlaşıldığı gibi saldırıda ve defansta son derece başarılıdır. Teknolojiye hükmeden savaşçı karakterler özellikle defans yapılması gerektiğinde başarılı olur. Takım oyunlarının aranan kahramanıdır

Büyücü: Büyücü sihir yeteneği ile düşmanlarınızın korktuğu kahraman olarak dikkatleri çeker. Sihir yeteneği ile düşmanlara hasar verir. İyileştirme gücü vardır ve takımda hasar alan ve can kaybeden arkadaşlarının iyileşmesini sağlar. Güçlü DSP’ye sahip olması ile tercih edilir

Yaycı: Keskin nişancı olan yaycı uzak mesafelerden düşmanları öldürme konusunda başarılıdır. Saldırı gücü yüksektir, kritik ve ani saldırılarda takımın gücüne güç katar. Teknolojiyi iyi kullanır ve düşmanları öldürme konusunda etkilidir

 

Legend Online Reborn Binek Türleri

Legend Online Reborn binek sistemi oyuncuların güçlerinin artmasına katkı sağlar. Oyunda binek sistemini açabilmek için 40. seviyeye gelmeniz gerekir. Bu seviyeye geldiğinizde ana ekranda sağ alt köşede bulunan binek sistemi seçeneğine tıklayarak bu sistemden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Alacağınız bineği eğiterek onun özelliklerini geliştirebilirsiniz. Seviyeleri geçtikçe farklı binek türlerinin kilitlerini açmaya devam edebilirsiniz.


Legend Online Reborn elmas satın al ile bineğinizi besleyebilir ve onun yeteneklerini artırabilirsiniz. Ayrıca elmas kullanarak vereceğiniz eğitimlerin sayısını artırabilirsiniz. Her vereceğiniz eğitimle de onun güçlendiğini bereketinin arttığını görebilirsiniz. Bineğiniz ile düşmanlarınıza karşı elinizi güçlendirebilirsiniz. Bineğinizin enerjisi azaldığında elmas kullanarak enerjisini artırabilirsiniz.


Legend Online Reborn Peri Sistemi

Mükemmel grafikleri, etkileyici hikayesi ve oynayış mekaniği ile Legend Online Reborn uzun yıllardır en popüler oyunlar arasında yer almaya devam ediyor. Küresel olarak 50 milyondan fazla kişinin oynadığı bu oyunda seviyeleri daha hızlı geçmek için Legend Online Reborn elmas al işlemini İnovapin.com sitemizde yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak ve doğru stratejiler geliştirerek 50. seviyeye geldiğinizde gücünüze güç katacak olan peri sisteminden yararlanmaya başlayabilirsiniz.


Saldırma ve uyandırma olarak perilerin iki farklı modları bulunur. Saldırma modunda periler sizle birlikte savaşlara katılır ve düşmanlarınızı öldürürler. Uyandırma modunun aktif olması ile özel güçler elde edilir. Bu güçler savaşlara kullanılarak yapılan mücadelelerden başarı ile çıkmak mümkün olur.


read more...
Legend Online Reborn Elmas

Legend Online Reborn 165 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.36 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Legend Online Reborn 330 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.72 USD
0.72 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Legend Online Reborn 660 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
1.44 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Legend Online Reborn 1650 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
3.61 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Legend Online Reborn 3300 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
7.23 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Legend Online Reborn 8250 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
17.90 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Legend Online Reborn elmas satın al ile kahramanlarınızı güçlendirebilirsiniz. En uygun fiyatlarla Legend Online Reborn Elmas İnovapin'de!