Lords Mobile Elmas
Category

: Lords Mobile Elmas

Description

Lords Mobile Elmas Satın Al

2016 yılında yayınlanan Lords Mobile yılın En İyi Rekabetçi Oyun ödülünü almayı başarmıştır. Çıktığı yıl ödül almaya başlayan oyun 2017 yılında da En İyi Çok Oyunculu Oyun ödülünü almıştır. Google tarafından da Android Mükemmellik Oyun unvanı Lords Mobile’a verilmiştir. Oyun bu şekilde önemli ödüller almayı etkileyici hikayesi, görselliği ve rekabetçi yapısı ile başarıyor. Çıktığı yıldan itibaren 300 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilerek oynanan oyun ücretsizdir. Bunun yanında Lords Mobile elmas satın al paketleri ile oyunun marketinden çeşitli ürünler alınabiliyor.


IGG tarafından geliştirilen Lords Mobile en iyi kule savunma oyunları arasında yer alıyor. Milyonlarca oyuncusu olan bu oyunda stratejilerin güçlü şekilde oluşturulması gerekiyor. Güçlü stratejiler oluşturabilmek için karakterlerinizi güçlendirmeli ve oyun içi satışı yapılan çeşitli ögelere sahip olmalısınız. Lords Mobile elmas satın al paketlerini İnovapin.com sitemizden alabilir ve bu şekilde oyunun marketinden alışveriş yapabilirsiniz. Deneyimli ekibi ile uzun yıllardır epin satışı yapan sitemizden ucuz Lords Mobile elmas paketlerini güvenle alabilirsiniz.


Lords Mobile Elmas

Lords Mobile elmas oyununda kullanılan para birimidir. Bu para birimi ile oyunun marketini ziyaret ederek çeşitli ürünleri alabilirsiniz. Oyun içinde çeşitli karakterlerin kilidini açabilir ve karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz. Lords Mobile elmas satın al paketleriyle oyun deneyiminizi özelleştirebilirsiniz.


Oyunda şehrinizi kurmak, birliklerinizi genişletmek gibi özellikler için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları ekonomik bütçelerle Lords Mobile elmas en uygun fiyatlarla sitemizden alabilirsiniz. Seviyeleri zorlanmadan hızla geçebilir ve oyunda fırtınalar estirebilirsiniz. Takımların aranan oyuncusu olabilirsiniz.


Lords Mobile Elmas Nasıl Satın Alınır?

Lords Mobile elmas satın al işlemini bütçe dostu fiyatlarla İnovapin.com sitemizden 7/24 alabilirsiniz. Oyun deneyimini üst seviyelere taşıyacak olan elmas paketlerini oyunun kendi marketinden alabilirsiniz. Oyunun mağazasında fiyatların yüksek olduğu göz önüne alındığında sitemiz uygun fiyatları ile öne çıkmayı başarıyor. Bu sayede daha fazla oyun içi öge alabilmenizi sağlayacak miktarda elmasa sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren sitemizden epin kodlarını üyelik yapmadan almanız mümkün olur. Lords Mobile elmas satın al işlemini sitemizde şu şekilde yapabilirsiniz:

İnovapin.com üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa hesap açmadan işleminize devam edebilirsiniz

Lords Mobile elmas satın al paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için canlı destek alabilirsiniz

Beğendiğiniz ürünün sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Ekrana gelen ödeme yöntemlerinden birini seçerek istediğiniz ürünün bedelini 3D sistemi ile ödeyebilirsiniz

Ödeme işleminin tamamlanmasının sonrasında ürün epin kodu olarak maksimum 60 saniye içinde teslim edilir

 

Lords Mobile Elmas ile Neler Yapılır?

Lords Mobile elmas satın al işlemini yaparak oyunda önemli avantajlara sahip olabilirsiniz. Efsanevi oyunda sahip olacağınız elmas paketleri ile karakterlerinizi güçlendirebilir ve birliklerinizi büyütebilir ve binalarınızı yükseltecek kaynaklara sahip olabilirsiniz. Oyunda yapılan etkinliklere katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Global olarak milyonlarca kişinin oynadığı oyunda seviyeleri hızla geçebilir ve fırtınalar estirebilirsiniz. Oyunu cihazınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabiliyorsunuz. Bunun yanında oyunda ilerlemenizi hızlandırmak ve takımların aranan oyuncusu olmak için marketinden çeşitli ürünleri almanız gerekiyor. İnovapin.com sitemizin sunduğu indirimi Lords Mobile elmas paketleri ile bütçenizi zorlamadan oyun bakiyenizi artırabilirsiniz. Sitemizde bulunan paketleri almanın ardından oyunun marketine giderek alabileceğiniz ürünler arasında şunlar yer alıyor:

Mücevher hızlandırıcılar

Altın paketleri

Sandık paketleri

Güçlü karakterlerin kilidini açma

Karakteri ve birlikleri güçlendirecek özellikler

Silahlar, silah kaplamaları ve mühimmatlar

Sağlık ekipmanları

 

Lords Mobile Elmas Nerelerde Kullanılır?

Lords Mobile elmas satın al işleminizi yapmanın sonrasında oyun içi ögeleri almak için hazırsınızdır. Oyunun marketine girerek alışveriş yaparak geliştireceğiniz stratejilerin daha güçlü olmasını sağlayacak oyun içi ögeleri almaya başlayabilirsiniz. Karakterlerinizin ve birliklerinizin yenilmez olmasını sağlayacak güçlendiriciler alabilir ve yeteneklerini artırabilirsiniz. Oyunda güçlerinizi artıracak olan kaynakları toplamak için zaman kaybetmez aksine ihtiyacınız olan kaynaklara kolayca sahip olabilirsiniz.


Lords Mobile elmas al sonrasında seviyeleri hızla geçerek profesyonel oyuncularla birlikte heyecan verici mücadeleler yapacağınız seviyelere gelebilirsiniz. Lonca etkinliklerine katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Kulenizin savunmasını güçlendirebilir ve düşmanlarınızın kulenizi ele geçirmesinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca siz de güçlenen karakterleriniz, birlikleriniz, yeteneklerinizle düşmanlarınızın kulelerini ele geçirebilirsiniz.

 

Lords Mobile Elmas Nasıl Yüklenir?

Lords Mobile elmas yükleme için ilk olarak İnovapin.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ardından burada bulunan Lords Mobile elmas satın al paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz. İncelediğiniz ürünler arasından ihtiyacınızı karşılayacak olan paketi uygun fiyatlarla günün her anında alabilirsiniz. Canlı destek veren müşteri temsilcilerimizin yardımıyla elmas satın almanın ardından epin kodu şeklinde saniyeler içinde teslim alırsınız.


Hızlı teslimat yapılan sitemizden alacağınız epin kodunu kullanmak için oyun hesabınıza girmelisiniz. Lords Mobile elmas yükleme için oyun hesabınıza ve daha sonra marketine giriş yapmalısınız. Burada elmas yükleme için hazırlanan bölüme epin kodunuzu yazmalısınız. İşleminizi onayladığınızda elmas yükleme işleminiz tamamlanır. Oyun bakiyenizi kolayca ve uygun bütçelerle artırabilmenin avantajından sitemizde her ihtiyaç duyduğunuzda yararlanabilirsiniz.


Lords Mobile Elmas Fiyatları

Lords Mobile elmas fiyatları için bütçenize uygun çözümleri İnovapin.com sitemizde bulabilirsiniz. Oyunun marketinde satışı yapılan ürünler için ihtiyaç duyduğunuz Lords Mobile elmas satın al paketleri farklı miktarda elmas içerecek şekilde hazırlanmıştır. Siz de bütçenize uygun olan paketi ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Yüksek enflasyonist ortamdan kaynaklı olarak döviz fiyatlarında artışlar görülüyor. Sitemiz müşterilerinin bütçelerinin zorlanmaması adına döviz fiyatları artarken Lords Mobile elmas en uygun fiyatlara paketlerini sunmaya devam ediyor.


Sitemizde bulunan elmas paketlerini hemen inceleyebilirsiniz. Daha sonra ise Lords Mobile elmas fiyatları uygun olarak istediğiniz yüklü miktarda elmas içeren paketi alabilirsiniz. Sitemizde yapılan indirimlerden yararlanabilir ve oyun bakiyenizi artırabilirsiniz. İşlemlerinizi kolay ve sorun yaşamadan yapmak için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Almış olduğunuz epin kodlarının sorunsuz olarak kullanıldığını görebilirsiniz.


Lords Mobile Nasıl Oynanır?

Lords Mobile nasıl oynanır incelemesi yapıldığında Ace of Empire tarzında bir oyun olduğunu görebilirler. Oyuncular şehir kurmalı, yönetmeli, ittifaklar kurmalı ve stratejik ortaklıklar kurmalı, birliklerinizi güçlendirmeli diğer oyuncuların kulelerini, lonca ve üslerini ele geçirmelisiniz. Elbette bu sırada kendi kulenizi ve kaynaklarınızı da korumaya dikkat etmelisiniz. Mükemmel grafikleri, animasyonları ile oyuncuların görsellik açısından beklentilerinin üzerine çıkmayı başarır.


Lords Mobile oyuncularına kendi stillerine uygun olarak farklı modlarda oynamasını mümkün kılar. Çok sayıda kahramanı bulunur ve oyuncular bu kahramanların kilidini açarak kullanabilirler. Ayrıca Lords Mobile elmas satın al ile karakterlerin yeteneklerini artırabilirler. Oyunda taş, yiyecek, kereste ve cevher olarak dört farklı kaynak bulunur. Oyuncular bu kaynakları toplamalı ve binalarını yükseltmelidirler.


Lords Mobile Oyun Modları

Lords Mobile oyununun çıktığı andan itibaren popülerliğini artırmasını sağlayan özellikleri arasında çok sayıda moda yer veriyor olması bulunur. Bu oyun modları ile oyuncular farklı oyun stilleri deneyebiliyor ve yeteneklerini geliştirme imkanı bulabiliyorlar. Lords Mobile oyun modları şunlardır:

Labirent: Kaynakların toplanması için bir canavara meydan okunduğu PvE modudur

Colosseum: Oyuncu PvP tarzında olan bu modda 5 karakter seçer. Karşısında da aynı şekilde 5 karakter seçmiş bir rakibi bulunur ve bu şekilde mücadele yapılır

Kingdom Tycoon: PvE tarzında olan bu modda oyuncu bir zar atar ve şans jetonu kullanır. Görevi haritanın sonuna kadar ulaşmaktır.

Kahraman Savaşı: Lords Mobile oyununun en güçlü kahramanları bu modda bulunur ve oyuncular da bu moda çok fazla ilgi gösterirler. PvE tarzında olan bu modda kahramanlarınız düşmanlarla savaşarak ilerlemeli ve görevleri tamamlayarak ödül ve kaynakları toplamalıdır.

 

Lords Mobile Birlik Türleri

Lords Mobile elmas satın al paketleri ile sahip olduğunuz birlikleri güçlendirebilirsiniz. Birliklerinizin güçlü olması oyunda size önemli avantajlar sunar. Oyunda ilerlemek için yeteneklerinizi ve becerilerinizi kullanmanın yanında strateji geliştirme konusunda da dikkatli olmalısınız. Strateji geliştirirken elinizin rahat olması için birliklerinizi doğru şekilde oluşturmalı, eğitmeli ve güçlendirmelisiniz. Lords Mobile oyununda farklı özelliklere sahip birlikler bulunur. Birlik türleri hakkında şu bilgileri verilebilir.


Menzilli birlikler: Gizli keskin nişancılar, keskin nişancılar, okçular ve kahraman topçulardan oluşan birliklerdir. Uzaktan düşmana hasar verme konusunda etkilidirler. Menzilli birlikler süvarilerin saldırısında güçlü olurken piyadelere karşı zayıf kalırlar

Kuşatma birlikleri: Bu birlikler düşman savunmasını kırma konusunda başarılı olan birliklerdir. Muhrip, mancınık, ateş trebuchet ve ballista askerlerini içerirler

Piyade birlikleri: Gladyatörler, heroic fighter, grunts karakterleri ile oluşturulan piyade birlikleri yakın dövüş konusunda başarılıdır. Savunma ve saldırı sırasında düşmana karşı etkili olarak kullanılırlar.


read more...
Lords Mobile Elmas

Lords Mobile 100 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(1)
0.94 USD
IOS IOS Android Android

Lords Mobile 200 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
1.87 USD
IOS IOS Android Android

Lords Mobile 500 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.68 USD
IOS IOS Android Android

Lords Mobile 1000 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
9.32 USD
9.32 USD
IOS IOS Android Android

Lords Mobile 2000 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
18.63 USD
IOS IOS Android Android

Lords Mobile 5000 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
46.58 USD
IOS IOS Android Android

Lords Mobile 10000 Elmas

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
93.15 USD
IOS IOS Android Android

300 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilerek oynanan Lords Mobile ücretsizdir. Sitemizden Lords Mobile elmas satın alarak oyunu geliştirebilirsiniz.