PlayStation US Card
Category

: PlayStation US Card

Description

Playstation US CARD

Dünya genelinde en popüler video oyun konsolu olan Playstation, milyonlarca oyuncuya eğlenceli vakit sunar. Sony tarafından geliştirilen ve bundan yaklaşık 30 sene önce piyasaya sürülen Playstation, şu an milyonları aşkın bir oyuncu kitlesine sahiptir. Son zamanlarda piyasaya sürülen farklı oyunlarla birlikte ününü de katlamıştır. Öyle ki Playstation US Card satın al hizmeti de oyun içinde birçok avantaj sağlayarak oyuncuların daha keyifli zaman geçirmelerine katkı sağlar. İnovapin sitemizde satılan bu Playstation US Card para birimi dolayısıyla sadece Amerika üyeliklerinde kullanılması mümkündür.


PlayStation US Network Card ya da bir başka deyişle US PSN Card, oyuncuların PSN Store’dan alışveriş yapmalarına olanak tanıyan bir bakiye çeşididir. Playstation US Card satın al hizmetinden yararlanan her oyuncu sahip olduğu bakiye ile oyunda dilediği gibi harcama yapabilir.


Playstation US Card Satın Al

Playstation US Card ya da bir diğer adıyla söyleyecek olursak eğer Playstation dolar kart, mağazada dijital ürünlere sahip olmak için gereklidir. Bu kartlar oyuncular için oldukça avantajlıdır. Oyunculara Playstation Store’daki ürünlere ulaşmasını ve satın almasını sağlar.


İnovapin.com sitemizin sizlere sunduğu güvenceyle sizler de Playstation US Card al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce de dediğimiz gibi unutmamanız gerekiyor ki konsolun konumu ABD olan ya da bu ülkede yaşayan oyuncuların karttan yararlanması mümkün oluyor. Playstation US Card satın al işlemiyle birlikte birbirinden eğlenceli oyunlara erişebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.


Playstation US Card ile Neler Alınabilir?

Playstation US Card satın al işlemi ile birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Sayısız oyuna erişim sağlayabilirsiniz. Size sunulan ek paketleri satın alabilirsiniz. Bu kartı satın aldığınız zaman Playstation Store’da yer alan oyunlara, farklı içeriklere, aboneliklere sahip olabilirsiniz.


Bunun yanı sıra Playstation US Card satın al hizmetinden yararlanarak yurt dışında yaşayan tanıdıklarınıza da hediye olarak verebilirsiniz.


Playstation US Card Nasıl Alınır?

Playstation US Card satın al işlemi sitemiz sayesinde sadece birkaç dakikanızı alacak. Tercih etmek istediğiniz kart için şu adımları izleyebilirsiniz:


Öncelikle sitemizde Playstation US Card Satın Al linkine giriş yaparak ilgili sayfaya gitmelisiniz.

Açılan sayfada sizlere tercih edebileceğiniz paketler sunulacak. Satın almak istediğiniz Playstation US Card hangisiyse onu seçebilirsiniz. Sepete ekle butonuna tıklayarak alışverişe devam edebilirsiniz.

Sepete git seçeneğine tıklayarak ödemeye geçebilirsiniz. Sitemiz sizlere üyeliksiz Playstation US Card satın al hizmeti de sunuyor. Dilerseniz üye olmadan da alışverişi yapabilirsiniz.

Ödeme yaptıktan sonra işleminiz tamamlanacaktır.

 

Playstation US Card Yükleme

Playstation US Card yükleme işlemi de oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek yükleme işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz:

Sahip olduğunuz cihazda Playstation Store’a girin.

Bu mağazada sepetinize dilediğiniz ürünü ekleyin.

İndirim kodunu gir kısmına tıklayın ve 10 haneli kodu girin.

Kodu girdikten sonra karşınıza çıkan talimatları izleyerek yükleme işlemini tamamlayın.

 

Playstation US Card yükleme işlemi yaparken hizmet ve koşullara göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu koşulları kabul ederek yükleme işlemini hızlandırabilirsiniz. Yükleme işleminden sonra daha önce de bahsettiğimiz gibi farklı avantajlara sahip olabilir ve eğlenceli bir oyun dünyasına merhaba diyebilirsiniz.


Playstation US Card Fiyatları

En ucuz Playstation US Card nerede diye merak ediyorsanız İnovapin.com sitesi sizler için indirimli fiyatlarla hizmet veriyor. Hem uygun fiyata Playstation US Card satın almak hem de eğlenceye doymamak istiyorsanız sitemizi mutlaka tercih etmelisiniz.


Playstation US Card fiyatları birtakım unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunlardan ilki satın alınan yere göre değişmesi. Sitemizde en uygun fiyatla Playstation US Card satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur da kartın değeridir. Ne kadarlık bir değerde kart tercih etmek istiyorsanız fiyatı da ona göre artacak ya da azalacaktır. Bunların yanı sıra sitemiz indirimlerle ve promosyonlarla da sizlere daima uygun fiyatlı Playstation US Card sunmaktadır.


Sitemizde bulunan kartların değeri 10,25,50 ve 100 olarak değişmektedir. Sizler de bu kartlardan istediğinizi tercih ederek satın alabilirsiniz. Kartı direkt olarak Store’dan alamayacağınız için bu süreçte sitemiz sizlere en kolay ve en uygun şekilde Playstation US Card satın al işlemini sunuyor.


Playstation Network (PSN) Kartı Nasıl Çalışır?

Playstation Network kodları, sizlerin oyunlarda daha çok avantaj elde edebilmenize katkı sağlar. PSN hesabınız üzerinden yükleyebileceğiniz bu kodlar 10’un üzerinde bir haneye ve alfasayısal forma sahiptir.


Kodların tek kullanımlık olduğunu bilmelisiniz. Kodun girilmesiyle birlikte içerikleri indirmeye de başlamanız mümkün. PSN hesabınızda kodları kullan bölümüne tıklayarak kodu kutucuğa yerleştirebilir ve ileri seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte zaten sizleri eğlenceli bir dünya bekliyor olacak. Playstation US Card tercih ederek birbirinden farklı avantaja sitemiz sayesinde sahip olabilirsiniz.


read more...
PlayStation US Card

10 USD Psn Gift Card

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
9.98 USD
Playstation Playstation PC PC

20 USD Psn Gift Card

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
19.96 USD
Playstation Playstation PC PC

25 USD Psn Gift Card

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
24.95 USD
Playstation Playstation PC PC

50 USD Psn Gift Card

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
49.90 USD
Playstation Playstation PC PC

100 USD Psn Gift Card

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
99.81 USD
Playstation Playstation PC PC

Playstation network evreninde oyunlara çok uygun fiyatlara sahip olun. Playstation US Gift card en uygun fiyat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile satın al.