Popmundo Aylık
Category

: Popmundo Aylık

Description

Popmundo Aylık VIP Satın Al

Popmundo gerçek zamanlı çevrimiçi bir oyundur. Bu oyunu diğerlerinden farklı kılan ise oyunda müzik kariyeri yapabilmeniz ve kendi hayran kitlenizi oluşturabilmenizdir. Popmundo aylık vip satın al sonrasında oyunda çok önemli avantajlara sahip olabilirsiniz. Vıp satın alarak oyunu oynamanın keyfini üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz epin kodlarını İnovapin.com sitemizden alabilirsiniz. Popmundo aylık vip al işlemini sitemizden uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.


İnovapin sitemiz hızlı olmaya önem verir. Bu amaçla Popmundo aylık vip satın al paketlerini içeren epin kodları saniyeler içinde teslim edilir. Siz de sahip olduğunuz epin kodunu hesabınıza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Popmundo aylık vip alarak müzik kariyerinizde hızla ilerleyebilirsiniz. Vip üyeliğin avantajlarından yararlanmaya başladığınızda oyundan alacağınız keyfin daha üst seviyelere çıktığını görebilirsiniz.

 

Popmundo VIP

Müzik kariyeinize Popmundo tarafından oluşturulan sanal dünyada başlayabilirsiniz. Popmundo hesabınızı açmadan önce hangi müzik türünde kariyer yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından birkaç şarkı yapabilir ve sıradan bir insan olarak başlayan Popmundo yolculuğunuza ünlü bir kişi olarak devam edebilirsiniz. Popmundo aylık vip satın al ile birlikte oyunda sürekli olarak çevrimiçi olmanıza gerek bulunmaz. Haftada birkaç defa oyuna girmeniz yeterli olur. Önemli olan sizin doğru stratejiler geliştirmenizdir.


Türkçe dil seçeneği oyunda yer alıyor. Bu sayede Popmundo hesabınızı açmanız ve oyunda ilerlemeniz çok daha kolay oluyor. Her yaştan insanın hayallerini gerçekleştirmek için oynamayı tercih ettiği bir oyundur. Popmundo aylık vip satın al ile karakterinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda oyunun pek çok özelliğine erişim sağlamanız aylık vip almanız ile mümkün olur. Popmundo aylık vip satın al ile birlikte diğer vip üyelerle evlenme, evlat edinme, diğer ünlü sanatçılarla etkileşimde bulunma gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Konserlerinizi vereceğiniz yerleri işaretleyebilirsiniz ve bu şekilde yanlış şehirlere ve adreslere giderek zaman kaybetmezsiniz.

 

Popmundo Aylık VIP Nasıl Satın Alınır?

Popmundo aylık vip satın al işlemini oyuncular oyunun mağazasından ya da epin satışı yapan sitelerden yapabiliyorlar. Oyunun mağazasında fiyatların yüksek olmasından dolayı oyuncuların epin satışı yapan sitelere yöneldikleri görülür. Tam bu noktada ise İnovapin sitemiz öne çıkmayı başarıyor.


Güvenilir olmaya verdiği önemle sitemizden almış olduğunuz epin kodlarını rahatça kullanabilirsiniz. 3D sistemini kullanıyor ve banka hesap, kredi kartı gibi bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesine izin vermiyoruz. Ucuz Popmundo aylık vip alma isteğinizi sitemiz uygun fiyatları ile sağlıyor. Sitemizden Popmundo aylık vip satın al işlemini günün her anında şu şekilde yapabilirsiniz:


İnovapin sitemizde üyeliğiniz yoksa direkt ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. Üyeliğiniz varsa bakiye yükleyerek işleme devam edebilirsiniz

Popmundo aylık vip satın al paketlerini inceledikten sonra istediğiniz paketin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Sitemizde kullanılan güvenli ödeme yöntemlerinden birini seçerek paketin bedelini ödeyebilirsiniz

Ödemenin tamamlanmasından en fazla 60 saniye sonra epin kodu size teslim edilir

 

Popmundo Aylık VIP ile Neler Yapılır?

Popmundo aylık vip almanın ardından çok sayıda ayrıcalığa sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Bu ayrıcalık ve özelliklerden yararlanarak oyunda hızla ilerler ve müzik kariyerinizin zirvesine ulaşabilirsiniz. Popülerliği gün geçtikçe artan bu oyunda şöhret basamaklarını hızla çıkabilirsiniz.


Oyunda sadece müzik kariyeri yapılmaz. Bu oyun sosyalleşmeyi teşvik eder ve bilgisayara karşı oynanmaz. Diğer oyuncularla etkileşim içinde olarak oynanır. Sanal evlilikler, evlat edinmeler, konserlere gitme, yeni arkadaşlıklar kurma, şehirler arası yolculuklar yapma gibi etkileşimler bulunur. Popmundo aylık vip satın al işlemini yaparak şu şekilde kullanmanız mümkün olur:

Sanatçı kariyerinizde daha hızlı ilerleme gösterebilirsiniz

Sanatçılarla ilgili raporlara erişim sağlayabilirsiniz

Vip özelliği olan diğer sanatçılarla evlenebilirsiniz

Evlat edinerek üvey ebeveynlik yapabilirsiniz

Beğendiğiniz sanatçılara, yerlere, şarkılara yer imi ekleyebilirsiniz

Özel not defteri oluşturabilir ve kendi notlarınızı tutabilirsiniz

Kendi temanızı belirleyebilir, reklamlar ve uyarılar konusunda tercihler oluşturabilirsiniz

Diğer sanatçıların ziyaretçi sayfalarını imzalayabilirsiniz ve onların verilerini inceleyebilirsiniz

Sizin gibi vip olan oyunculara para transferi yapabilirsiniz

Çeşitli kıyafetleri alabilir ve sanatçınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz

Zor olan seviyeleri daha kolay geçme imkanı bulabilirsiniz

 

Popmundo Aylık VIP Nasıl Yüklenir?

Popmundo aylık vip satın al işleminizi İnovapin sitemiz üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Paketi almanızın hemen ardından epin kodunu oyun hesabınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Epin kodunu yüklemeniz ile vip özelliğini kazanabilirsiniz. Böylece vip üyelik avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Vip üyelik avantajlarından yararlanmaya devam etmek için vip üyeliğiniz dolmadan tekrar sitemizi ziyaret ederek ucuz Popmundo aylık vip paketleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.


Popmundo aylık vip satın al sonrasında oyun hesabınıza giriş yaparak sitemizden almış olduğunuz epin kodunu kod yükle bölümüne girmelisiniz. Sahip olduğunuz epin kodunu girdiğiniz takdirde bakiyeniz hemen tanımlanır ve vip üyelik özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Oyunda sanatçı olarak müzik kariyeri yapmanın yanında ayrıca doktor, suçlu, polis karakterlerini de seçebilirsiniz. Bu karakterleri seçtiğiniz takdirde onların gerçek dünyadaki görevlerine uygun olarak hareket etmeleri mümkün olur. Ayrıca oyunda zombiler, gizli geçitler, silahlar da bulunuyor. Oyunda para kazanarak bunları bankaya yatırmak ve kazancı artırmak da mümkündür.


Popmundo Aylık VIP Fiyatları

Popmundo aylık vip fiyatları konusunda bütçe dostu çözümleri İnovapin sitemiz sunar. Oyunu ücretsiz olarak oynamak mümkün olur. Ücretsiz olarak oyunda kendinize bir karakter seçerek bunu düzenleyebilir ve şöhret basamaklarını hızla çıkabilirsiniz. Popmundo aylık vip satın al işlemini yaptığınız takdirde oyunda seviyeleri daha hızlı geçmeniz mümkün olur. Popmundo aylık vip en uygun fiyatlarla almak bütçenizin zorlanmasının önüne geçer.


Günümüzün ekonomik şartlarından kaynaklı olarak her sektörde fiyatlar artmaya devam ediyor. Bu durum oyunun vip özelliğini satın alma sırasında da hissediliyor. İnovapin.com olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyoruz. Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatlarını minimum seviyelerde tutmaya dikkat ediyoruz. Popmundo aylık vip satın al paketlerimizin fiyatları uygun olması ile dikkat çeker. Bu sayede bütçenizi zorlamadan paketlerimizi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan güncel Popmundo aylık vip al paketlerini hemen inceleyebilirsiniz.


Popmundo Oyunu Avantajları

Popmundo oyunu gerçek zamanlıdır ve oyun içerisinde tıpık gerçek hayatta olan faaliyetlerde bulunmak mümkün olur. Örneğin oyunda işe girebilir para kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayı bankaya yatırabilir ve faiz kazanabilirsiniz. Bunun yanında oyunda hırsızlık, yankesicilik, zimmete para geçirme gibi suçlar da işlenebiliyor. Oyunda bu suçları işleyen kişiler yakalandıkları takdirde otuz gün süreyle ceza alırlar. Popmundo aylık vip satın al ile birlikte konser mekanları daha ucuza kiralanabiliyor.


Popmundo aylık vip satın al ile birlikte oyun karakterinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Oyunda büyük patlama adı verilen festivaller düzenlenir. Siz de bu festivallere katılabilir ve hayran kitlenizi artırabilirsiniz. Popmundo oyunu avantajları arasında öne çıkan oyunun ücretsiz olarak oynanabiliyor olması bulunur. Bunun yanında Popmundo aylık vip yükle için sitemizde bulunan paketleri alabilir ve ilave özelliklere sahip olabilirsiniz.

 

Popmundo Oyunu Nasıl Oynanır?

Popmundo oynamaya başlamak için oyunu indirmenize gerek bulunmuyor. Bunun yerine oyunun internet tarayıcınızdan oyunun resmi sitesine girmeniz yeterli oluyor. Siteye girdikten sonra oyunda kullanacağınız ismi, görünümünüzü, yaşadığınız şehri, müzik tarzını seçerek karakterinizi oluşturabilirsiniz. Popmundo aylık vip satın al ile oyuna bir adım önde başlayabilir ve karakterinizi en baştan özelleştirebilirsiniz.


Karakteri oluşturmanın sonrasında ise oynamaya başlayabilirsiniz. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi ilk başlarda tanınmanız mümkün olmayacaktır. Siz de sokak şarkıcılığı yapabilir, konserler düzenleyebilir ve stüdyo kayıtları yapabilirsiniz. Popmundo aylık vip satın al ile siz de vip üyelerin olduğu topluluğa katılarak onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Diğer vip üyelerle telefonda konuşabilir, evlenebilir, iş birliği yapabilirsiniz. Popmundo aylık vip alarak müzik kariyerinizde zirveye çıkmak için oyunda kendi stratejilerinizi geliştirmelisiniz. Zorlu seviyeleri vip üyelik ile kolayca geçebilirsiniz.


read more...
Popmundo Aylık

Popmundo - VIP 3 AY

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
11.55 USD
11.59 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Popmundo - VIP 6 AY

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
21.45 USD
21.53 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Popmundo - 1000 Kredi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
12.10 USD
12.14 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Popmundo - 2000 Kredi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
23.12 USD
23.18 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Popmundo aylık vip satın al sanatçı kariyerinde daha hızlı ilerle. Popmundo aylık vip satın al sanatçının daha fazla dikkat çekmesini sağla!