PUBG New State NC
Category

: PUBG New State NC

Description

PUBG New State NC Satın Al

Pubg New State oyun severler tarafından büyük ilgi ile karşılanan ve popülerliğini artıran Battle Royal oyunudur. Krafton firması tarafından 11 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Mobil cihazlar için geliştirilmiş olsa dahi PC’lerden de oynanabiliyor. Gelişmiş grafikleri ve mekanikleri ile oyun severlere mükemmel deneyimler sunar. Pubg New State oyununda oyuncuların kullanabileceği oyun için para birimi nc olarak belirlenmiştir. Pubg New State nc satın al ile birlikte oyun içinde kullanılabilecek bakiyeye sahip olunuyor.


Pubg New State nc al işlemi ve oyun bakiyesini yükseltmenin ardından oyunun mağazasına giriş yaparak çeşitli ürünler alınabiliyor. Oyunun kendi mağazasından nc fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı pek çok oyuncu epin satışı yapan siteleri tercih ediyorlar. Bu siteler içinde İnovapin.com olarak sunduğumuz hızlı ve güvenilir hizmetle öne çıkmayı başarıyoruz. Oluşturduğumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile müşterilerimizin sayısı sürekli artmaya devam ediyor.

 

PUBG New State NC

Pubg New State nc oyunun kendi içinde geçerli olan para birimidir. Oyunda gerçek para ile alışveriş yapılması mümkün değildir. Pubg New State nc satın al işlemiyle oyun bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Böylece oyunda önemli avantajlar elde etmenizi sağlayacak olan ürünleri mağazasından alabilirsiniz. Oyun içinde satışı yapılan çok sayıda ürün yer alıyor. Satışı yapılan ürünler oyun karakterlerinin güçlenmesini, seviyelerin hızla geçilmesini sağlar. Oyuncularda çok sayıda avantaja sahip olmak için nc satın almayı tercih ederler.


İnovapin sitemizde Pubg New State nc indirimli olarak alınması mümkün olur. Fiyatların ucuz olmasının yanında yapılan indirimlerle daha yüksek miktarda nc içeren paketler satın alınabiliyor. Oyun dünyasında hızlı olmanın çok önemli olduğunu biliyor ve almış olduğunuz nc paketlerini saniyeler içinde teslim ediyoruz. Siz de epin kodu olarak teslim aldığınız paketi oyun hesabınıza ekleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


PUBG New State NC Nasıl Satın Alınır?

Pubg New State nc satın al işlemini iki farklı şekilde yapmanız mümkün olur. Bunlardan ilki oyunun kendi mağazasından almaktır. Bu yöntemin çok fazla tercih edilmediği görülür. Çünkü mağazada fiyatlar yüksektir. Ayrıca oyuncular kredi kartı gibi bilgilerini vermek istememektedirler. Ucuz Pubg New State nc alma isteği İnovapin.com sitemizde mümkün olur. Fiyatlar uygundur ve ayrıca ödemeler 3D sistemi ile güvenli şekilde gerçekleştirilir. Ucuz ve güvenli olarak nc almak için sitemizde şu adımları atabilirsiniz:

İnovapin.com üyeliğinizi başlatarak hesap oluşturabilir ya da üye olmadan da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Pubg New State nc satın al paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz

İncelediğiniz paketler içinden ihtiyacınızı karşılayanın sağ tarafında yer alan satın al tuşuna basabilirsiniz

Güvenli ve hızla sonuçlanan ödeme yöntemlerinden birini seçerek paketin bedelinin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz

Ödemenin tamamlanması ile maksimum 60 saniye içinde ürün epin kodu olarak teslim edilir

 

PUBG New State NC ile Neler Yapılabilir?

Klasik Pubg Mobile oyununun devamı ve gelişmişi olarak piyasaya sürülen Pubg New State oyuncuların ilgi odağında yer almayı başarıyor. Gelişmiş mekaniği ve yeni haritaları ile oyunculara adeta nefesleri kesen maceralar yaşatıyor. Pubg New State nc satın al işlemini yapan oyuncular ise rakiplerine karşı önemli avantajlar elde edebiliyorlar. Sahip olunan avantajlar ile haritada en son hayatta kalan kişi olmak ve ödülleri kazanmak mümkün oluyor. Pubg New State nc en uygun fiyatlarla sitemizden almanın ardından oyunun mağazasına giderek şunları yapabilirsiniz:

Oyun karakterlerinizin görünümünü özelleştirecek kozmetik ürünler

Gelişmiş mekanikleri ile gücünüze güç katacak silah skinleri

Royal pass

Seviyeleri daha hızlı geçme olanağı

Sandık açılımları

Sarf malzemeleri

 

PUBG New State NC Nerelerde Kullanılır?

Pubg New State nc satın al paketlerini almanın sunduğu avantajlarla oyunun yıldızları arasına katılabilirsiniz. İnovapin.com tarafından sunulan ucuz Pubg New State nc fiyatlarıyla yüksek miktarda oyun parası alabilirsiniz. Bu şekilde de rakiplerinizin çekineceği bir oyuncu olabilirsiniz. Tek başına olduğu gibi takımlar halinde de oynanan bu oyunda takımların aranan oyuncusu olabilirsiniz.


Pubg New State nc satın al sonrasında oyunun mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Mağazada satışı yapılan ürünleri inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünler arasından beğendiklerinizi alarak envanterinizi genişletebilirsiniz. Güçlü envantere sahip olmak haritada karşılaşacağınız rakipler için uygun silahlar ve ekipmanlar ile mücadele etme imkanı sunar. Nc satın alarak seviyeleri hızla geçebilir ve oyun deneyiminizi arttırarak güçlü rakiplerle baş edebilirsiniz.

 

PUBG New State NC Nasıl Yüklenir?

Epin satışı yapan siteler arasında İnovapin.com olarak müşterilerimizin banka ve kredi kartı bilgilerinin yanında oyun hesap bilgilerinin de güvende olmasına önem veriyoruz. Bu amaçla müşterilerimize canlı destek veriyor ve işlemlerini güvenle yapmalarını sağlıyoruz. Pubg New State nc satın al işlemini yapmanızın ardından teslim aldığınız epin kodunu kullanmak için oyun hesabınıza giriş yapmalısınız.


Oyun hesabınıza giriş yaptıktan sonra nc yükle bölümüne teslim aldığınız epin kodunu yazmalısınız. İşlemi onayladıktan sonra ise oyun paranızın yüklendiğini görebilirsiniz. Pubg New State nc yükleme işlemini bu şekilde dakikalar içinde yapabilirsiniz. İşlemin kolay ve sorunsuz yapılması sayesinde her ihtiyaç duyduğunuzda sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ardından Pubg New State nc satın al işlemini yapabilir ve envanterinize yeni ürünler katabilirsiniz.


PUBG New State NC Fiyatları

Pubg New State nc fiyatları en uygun şekilde bulmak amacıyla oyuncuların epin satışı yapan siteleri araştırdıkları görülüyor. Epin satışı yapan siteler arasında ise İnovapin.com olarak bütçe dostu çözümlerimiz ile öne çıkmayı başarıyoruz. Pubg New State nc yükleme işlemini yüksek miktarlarda yapabilmeniz adına fiyatlarımızı minimum seviyelerde tutmaya özen gösteriyoruz. Bilindiği gibi yabancı oyun geliştirici firma tarafından piyasaya sürülen bu oyunda fiyatlarda döviz cinsinden olarak belirleniyor. Döviz fiyatlarındaki artış oyun severlerin de bütçelerinin zorlanmasına neden olabiliyor.


Bütçenizin zorlanmaması adına sitemiz fiyatlarını düşük seviyelerde tutmanın yanında ayrıca sürekli olarak indirimler yapıyor. Pubg New State nc indirimli olarak İnovapin.com sitemizden yılın her günü alabilirsiniz. İhtiyacınız olan miktarda nc içeren paketleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Pubg New State nc fiyatları incelediğiniz de en uygun çözümleri bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.


PUBG New State’in PUBG Mobile’dan Farkı

Tencent firması tarafından geliştirilen Pubg Mobile tüm dünyada hala milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Oyunun yeni versiyonu ise farklı bir firmadan Krafton tarafından piyasaya sürüldü. Geliştirilen bu yeni sürüm ile klasik Pubg Mobile arasında ne gibi farklar olduğu da oyun severlerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Hayatta kalma, macera ve aksiyon oyunu olan Pubg Mobile oyuncularına haritalar sunuyor. Eski sürümde harita sayısı daha fazla olurken yeni sürümde harita sayısının daha az iki ile sınırlı olduğu görülüyor. Buna karşın Pubg New State 2051 yılında geçiyor ve bundan dolayı da şehir fütüristik bir görünümde bulunuyor.


Bir kıyamet sonrasını hatırlatan atmosferde Pubg New State oyuncuları müthiş mücadeleler veriyorlar. Pubg Mobile’de bulunan silahlardan daha güçlü silahlar ve dövüş mekanikleri Pubg New State’de bulunuyor. Aynı şekilde ulaşım için kullanılan araçlar arasında elektrikli araçların olduğu da görülüyor. Oyunu eski sürümünden avantajlı hale getiren oluşturulan grafikler ile çok gerçekçi bir görünümün elde edilmiş olmasıdır.


Pubg New State nc satın al ile birlikte karakterini güçlendiren oyuncular ayrıca 20 dakikalık ekstrem battle royal modunu da oynayabiliyorlar. Oyuncuların daha gerçekçi hissetmeleri ve aksiyonun maksimum seviyeye ulaşması interaktif oynayış modu ile Pubg New State’de mümkün oluyor. Oyun severler için yaptığımız karşılaştırmada aslında iki oyunun da birbirine benzer pek çok yönü olduğunu görebiliyoruz. Oyuncularda her iki oyunu deneyerek daha fazla beğendiklerini oynama imkanı bulabiliyorlar. Android ve İos işletim sistemine sahip cihazlardan hatta PC’den her iki oyunu da oynayabilirsiniz.


read more...
PUBG New State NC

Premium Pass

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
6.71 USD
7.56 USD
IOS IOS Android Android

Pubg New State 300 NC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.83 USD
0.91 USD
IOS IOS Android Android

Pubg New State 1.500 NC + 80 Bonus

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.16 USD
4.23 USD
IOS IOS Android Android

Pubg New State 3.600 NC + 250 Bonus

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
9.98 USD
10.28 USD
IOS IOS Android Android

Pubg New State 9.300 NC + 930 Bonus

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
25.79 USD
26.01 USD
IOS IOS Android Android

Pubg New State 15.000 NC + 1.800 Bonus

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
41.79 USD
42.34 USD
IOS IOS Android Android

Pubg New State 30.000 NC + 5.000 Bonus

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
84.36 USD
90.73 USD
IOS IOS Android Android

En indirimli fiyatlarla Pubg New State NC Satın Al. Güvenilir ödeme ve İnovapin.com kalitesiyle Pubg New State NC Satın Al karakterini güçlendir.