RigorZ GC
Category

: RigorZ GC

Description

RigorZ GC Satın Al

Dünyada yaşanan bir zombi felaketi ve sonrasında hayatta kalanların yaşamlarını devam ettirmek için verdikleri müthiş mücadele RigorZ bu mücadeleyi destansı bir hale getiriyor. Tamamen Türkçe dil desteği ile sunulan bu oyunla macera, aksiyon dolu anlar yaşanabiliyor. RigorZ gc satın al işlemini de oyuncular karakterlerini güçlendirmek ve düşmanlarına karşı avantaj elde etmek için yapıyorlar. Her oyunda olduğu gibi RigorZ oyununda da geçerli sanal bir para birimi bulunuyor. Gc adı verilen bu para birimi ile oyunun marketine girerek çeşitli ürünler almanız mümkün oluyor.


RigorZ gc satın al paketlerini en uygun fiyatlarla oyun severlere İnovapin.com sunuyor. Sitemiz fiyatlarının uygunluğunun yanında hızlı teslimat yapması ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturuyor. Ucuz Rigor Z gc paketlerini yüksek miktarlarda alabilir ve hayatta kalma mücadelenizi başarı ile verebilirsiniz. Oyunu PC’ye ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Elbette oyun deneyiminizi üst seviyelere taşımak istediğinizde sitemizde yer alan RigorZ gc fiyatları uygun olan paketleri alabilirsiniz.


RigorZ GC

RigorZ gc oyunun kendi içinde geçerli para birimi olarak dikkat çeker. Oyun severler gc sahibi olarak dünyayı istila eden zombilerle ve diğer düşmanlarıyla savaşlarında güçlerini artırabilecekleri çeşitli eşyalara sahip olabilirler. RigorZ gc satın al sonrasında ayrıca oyunun sunduğu Premium özelliklerden de yararlanma imkanı bulunur. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Karakterinizi güçlendirmenin sonrasında klanlara katılabilir ve takımların en çok aranan oyuncusu olabilirsiniz.


RigorZ gc en uygun fiyatlarla yüksek miktarda alabilir ve ardından oyunun liderleri arasına katılmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Yüksek tempolu oynayışı ile oyun çok fazla beğenilir. Dünyayı saran virüs ve onun zombi haline getirdiği insanlarla olduğu gibi ayrıca düşmanlarla da savaşmak için stratejilerinizi özgürce geliştirebilirsiniz. Seviyeleri hızla geçebilir ve oyun tarafından yapılan etkinliklere katılarak ödüller kazanabilirsiniz.


RigorZ GC Nasıl Satın Alınır?

RigorZ gc satın al işlemini oyunun resmi sitesinden olduğu gibi epin satışı yapan sitelerden de yapabilirsiniz. Oyunun resmi sitesinde gc fiyatlarının yüksek olduğu görülür. Bütçe dostu çözümler arayan kişilerin beklentilerini ise İnovapin.com sitemiz RigorZ gc indirimli fiyatlar ile sunarak karşılar. Sitemizden uygun fiyatlarla 7/24 olarak gc satın alabilirsiniz. Üstelik bunun için üye olma zorunluluğu da bulunmuyor. Üyelik yapmadan ve bilgilerinizin SSL sertifikalı şifreleme sistemi ile korunduğundan emin olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. RigorZ gc satın al işleminizi yaparken dilerseniz deneyimli müşteri temsilcilerinden canlı destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünleri almak için şu işlemleri yapabilirsiniz:

İnovapin.com hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz. Yoksa da üye olmadan işleme devam edebilirsiniz

RigorZ gc satın al paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz

Bütçenize uygun fiyatları olan paketler arasından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz

Paketin sağ tarafında yer alan satın al tuşuna basarak ödemenizi 3D sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz

Ödemenin sonuçlanmasının ardından ürün epin kodu olarak maksimum 60 saniye içinde teslim edilir

 

RigorZ GC ile Neler Yapılır?

Devasa haritaları ile oyunculara heyecan verici deneyimler yaşatan RigorZ gc satın al sonrasında oyunun marketini ziyaret edebilirsiniz. Yaşamak için öldür sloganı bu oyunda gerçek oluyor. Siz de yaşamak için düşmanlarınızı öldürmede kullanabileceğiniz çeşitli silahları ve daha pek çok ihtiyacınızı gc ile oyunun marketinden alabilirsiniz. Oyunun sunduğu paketleri satın alarak Premium özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde Premium oyuncular için hazırlanmış serverlere giriş yapabilirsiniz. RigorZ gc satın al sonrasında oyun hesabınızda bulunan bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Bu şekilde bakiyenizi yükseltmenin ardından ise oyunun marketine giriş yaparak şu ürünleri alabilirsiniz:

Premium özellikler, skil ağaçları, depoya her yerden erişim, daha fazla XP, daha fazla can, daha fazla para, özel serverler

Silahlar ve silah geliştiriciler

Yiyecek ve içecekler

Tıbbi malzemeler

Özel zırhlar ve kostümler

 

RigorZ GC Nerelerde Kullanılır?

Hayatta kalmak için sürekli bir mücadele ve aynı zamanda iş birliğinin şart olduğu bir dünyada doğru stratejiler geliştirmeniz çok önemlidir. Ayrıca RigorZ gc satın al paketleri ile karakterinizi güçlendirmeli ve envanterinizin de geniş olmasını sağlamalısınız. Bilmelisiniz ki tek düşmanınız zombiler değil. Aynı zamanda kaynak yetersizliğinden ve açlıktan yoldan çıkan kötü insanlar da bu dünyada varlar. Onları da öldürmeli ve güçlenmelisiniz.


RigorZ gc indirimli fiyatlarla almanın ardından artık sizinle karşılaşmanın ve savaşmanın kolay olmadığını rakipleriniz fark edecektir. Canlarınızı artıracak ve sağlığınızın da daha iyi olmasını sağlayabileceksiniz. Güçlü karakteriniz ve envanteriniz ile takımlar sizi aralarına katmak için yarışacaklardır. RigorZ gc satın al paketlerini tercih ettikten sonra oyunda düzenlenen etkinliklere de daha güçlü olarak katılabilirsiniz. Kaynaklarınızın güçlenmesi ile yiyecek, içecek ve ilaç bulmak için kendinizi tehlikeye atmanıza gerek kalmayacak.


RigorZ GC Nasıl Yüklenir?

RigorZ gc yükleme için öncelikle İnovapin.com sitemizin sizin için hazırlamış olduğu uygun fiyatlı paketlerden almalısınız. Almış olduğunuz gc paketi epin kodu olarak teslim edilir. Epin kodunu teslim aldıktan sonra oyun hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Oyun hesabınızda yer alan market bölümünün üzerine tıklayabilirsiniz. Açılan ekranda RigorZ gc yükleme için belirtilen yere elinizdeki epin kodunu girmelisiniz. İşleminizi onayladıktan sonra bakiyenizin istediğiniz düzeye geldiğini görebilirsiniz.


RigorZ gc satın al ve hemen ardından yükleme işlemini kolay ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerin bu şekilde pratik olmasıyla her ihtiyaç duyduğunuzda sitemizi ziyaret ederek burada bulunan ürünleri alabilirsiniz. İşlemlerinizi yaparken yardıma ihtiyacınız olması halinde canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilirsiniz.


RigorZ GC Fiyatları

MMOFPS tarzında tamamen Türkçe dil desteğini sunan RigorZ 2013 yılında bu tarz oyunları seven kişilerin favorileri arasında yer alıyor. Oyun ücretsiz olarak indirilse de marketinde bulunan ürünlere sahip olmak için gc adı verilen oyun parasını almak gerekiyor. RigorZ gc fiyatları oyunun resmi sitesinde yüksektir. Oyun severlerin bütçelerinin zorlanmaması için İnovapin.com sitemiz fiyatlarını uygun olarak belirler. Aynı zamanda yılın her günü indirimler yapılır. Böylece indirimli RigorZ gc almak isteyen oyuncuların beklentileri karşılanır.


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ekonomik dalgalanmalar yaşanmaya devam ediliyor. Bundan dolayı da ürünlerin fiyatlarında artışlar oluyor. Sitemiz müşterilerinin bu fiyat artışlarından minimum düzeyde etkilenmesi amacıyla da fiyatlarını düşük tutmaya dikkat ediyor. RigorZ gc fiyatları incelediğinizde bütçe dostu olduklarını görebilirsiniz. Böylece istediğiniz gibi RigorZ gc satın al işlemini yüksek miktarda gc içeren paketlerle yapabilirsiniz. Oyunda önemli avantajlar elde etmenizi sağlayacak olan paketleri hemen inceleyebilirsiniz.


RigorZ Oyunu Hikayesi

İnsanların sıradan hayatlarına devam ettikleri bir dünyada aniden zombi salgını ortaya çıkar. Bu durumda artık hayatta kalanların sıradan insanlar olma şansları kalmaz. Zombilerden kaçmak yaşamak için yiyecek içecek bulmak için büyük bir macera hayatta kalanları bekler. Hayatta kalma oyunlarını seven kişiler için RigorZ mükemmel seçenekler arasında yer alır. RigorZ gc satın al ile birlikte oyuncular hayatta kalma mücadelelerini başarma şansları daha çok artar.


Oyunda hayatta kalanlar bir araya gelerek güçlerini birleştirirken bu onlar için avantaj hem de dezavantaj oluşturur. Çünkü kaynakların yetersizliği hayatta kalanlarında kendi içlerinde savaşlar yapmalarına neden olur. Her an tetikte olmak ve nefesleri kesen savaşların içinde olmak, RigorZ hikayesinin ana teması içinde yer alıyor.


RigorZ Karakterler

RigorZ oyununu resmi sitesinden PC’ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra kaydolarak hesabınızı açabilirsiniz. Bu oyunda karakterinizin ismini ve çok çeşitli özelliklerini kendiniz seçmeniz mümkün olur. RigorZ gc satın al paketleri ile oluşturduğunuz karakterinize ekstra özellikler kazandırabilirsiniz. Binlerce kişi tarafından indirilerek oynanan oyunda siz de oluşturacağınız karakter ile fark yaratabilirsiniz.


Karakterinizin cinsiyetini, ten rengini, görünümünü ve daha pek çok özelliğini belirlemek için karakter oluşturma bölümünde yer alan seçenekleri kullanabilirsiniz. Karakterinizi oluşturdunuz mu? Öyleyse nefes kesici mücadelelerin olduğu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


read more...
RigorZ GC

RigorZ 10.000 GC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
2.72 USD
2.72 USD
PC PC

RigorZ 15.000 GC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
3.52 USD
PC PC

RigorZ 20.000 GC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
5.17 USD
5.17 USD
PC PC

RigorZ 40.000 GC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
9.71 USD
PC PC

RigorZ 100.000 GC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
22.26 USD
PC PC

RigorZ 250.000 GC

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
50.96 USD
PC PC

RigorZ Satın Al maceraya hazır ol. Güvenli ödeme ve stoktan teslim ile RigorZ GC Satın Al gücüne güç kat, rakiplerinle aranda fark yarat.