Travian Legends Altın
Category

: Travian Legends Altın

Description

Travian Legends Altın

Travian legends oyununda birbirinden farklı dört ırk bulunur. Bu ırklardan biri oyunun kedisine aittir. Diğer üç ırk ise Romalılar, Cermenler ve Galyalılar olarak yer alırlar. Her ırkın özellikleri farklıdır ve oyuncular bu ırklardan birini seçerek oyuna başlayabilirler. Çok oyunculudur ve birlikler halinde oynanır. Travian legends altın alarak sorumluluğunuz altında olan halkınız için kullanabilirsiniz.


Tüm online oyunlarda olduğu gibi Travian legends oyununda da bölümleri geçmek, düşmanlarla baş edebilmek için yoğun çaba harcamanız ve beklemeniz gerekir. Travian legends altın satın al ürünleri daha kısa sürede ve az çaba harcayarak oyunda ilerlemenizi sağlar. Oyunun resmi para birimi altın olarak belirlenmiştir. Normal hayatta kullandığınız para birimleri ile oyunun çevrimiçi mağazasından alışveriş yapmanıza imkan bulunmaz. Travian legends altın satın al sonrasında oyunun çevrimiçi mağazasına girerek bu şekilde alışveriş yapabilirsiniz.


Travian legends altın yükleme sonrasında köyünüzü büyütebilir. Geliştireceğiniz doğru stratejiler ile imparatorluğunuzu kurabilirsiniz. Düşmanlara saldırmak kadar aynı zamanda savunma konusunda da kendinizi geliştirmeniz önemlidir. Bu oyunda savunma konusunda güçlenerek düşman saldırılarından köyünüzü, halkınızı ve imparatorluğunuzu koruyabilirsiniz.


Travian Legends Altın Satın Al

Travian legends 2004 yılında Alman yazılım şirketi olan Travian Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Kendi dünya haritanızı oluşturmak üzerine kurulu, savaş ve strateji oyunu olmasıyla piyasaya çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından oynanmaya devam ediliyor. Travien legends altın satın al ürünlerinin alınmasıyla oyunda önemli avantajlara sahip olunuyor. Oyunda altına sahip olduğunuzda halkınızın ekonomisini, askeri gücünü ve teknolojisini daha hızlı olarak geliştirmeniz mümkün oluyor.


Travian Legends Altın ile Neler Satın Alınabilir?

Travian legends altın alma işlemini inovapin.com sitemizden günün her anında yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve satın aldığınız ürünü anında teslim ediyoruz. Ürünü satın almanızın ardından dijital anahtar olarak teslimatını yapıyoruz. Siz de bu anahtarı oyun hesabınıza yükleyerek altınlarınızı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. En ucuz Travian legends altın nereden alabilirim araştırmanızda sitemiz sizlere tek adres olarak hizmet veriyor. Fiyatlarımızın uygun olmasının yanı sıra hızlı teslimat yaparak da müşteri sayımızı arttırmaya devam ediyoruz. Siz de Travian legends altın satın al işlemini sitemizden güvenle yapabilirsiniz.


Hiç bitmeyen bir mücadele vereceğiniz bu oyunda rakiplerinize ekonomik, teknolojik ve askeri olarak üstünlük sağlamalısınız. Antik zamanda oluşturulan evrende köyünüz düşmanlar tarafından yağmalanabilir. Elbette siz de rakip köyleri yağmalayarak onların varlıklarını ellerinden alabilirsiniz. Milyonlarca kişinin büyük bir keyifle oynadığı bu oyunda imparatorluğunuzu kurmak ve korumak amacınızı altın alarak daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Travian legends altın satın al paketlerini almanın sunduğu avantajlar arasında şunlar yer alır:

Sahip olduğunuz altınlar ile oyuncu istatistiklerine ve analizlere erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde doğru ve güçlü stratejiler geliştirebilirsiniz

Gelişmenizi hızlandırabilirsiniz. Köyünüzdeki kaynakları arttırabilir bu şekilde inşaatlarınızı ve diğer üretimlerinizi daha kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz

Köyünüzü düşmanlara karşı güçlendirmenizi sağlayacak askeri güçlerinizi arttırabilirsiniz ve savunmayı güçlendirecek inşaatlarınızı hızla tamamlayabilirsiniz

NPC tüccarlar ile kaynaklarınızı takas edebilir ve bu şekilde kaynaklarınızın dengesini oluşturabilirsiniz

Farm listesine ulaşabilir ve yağmalanacak köylerin listesini oluşturarak bu köyleri yağmalayarak kaynaklarınızı arttırabilirsiniz

Travian legends altın satın al paketleri ile yukarıda saydığımız avantajlara sahip olabilirsiniz. 2004 yılında geliştirilen oyun uzun yıllardır gelişmeye ve oyuncularına yenilikle sunmaya devam ediyor. Bu sayede de gördüğü ilgide azalma olmadığı gibi oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor.


Travian Legends Altın Fiyatları Nedir?

Travian legends altın fiyatları sahip olmak istediğiniz altının miktarına bağlı olarak değişir. İhtiyacınız olan altının miktarını belirledikten sonra sitemizde yer alan Travian legends altın satın al paketleri içinden tercihinizi yapabilirsiniz. Oyunun resmi sitesinden de altın satın alınması mümkün oluyor. Oyuncuların bu yöntemi tercih etmiyor olmalarının nedeni ise resmi sitede fiyatların yüksek olmasıdır. İnovapin.com sitemizde ise en ucuz Travian legends altın satın al paketlerini bulmanız mümkün oluyor.


Sitemizde bulunan altın paketlerini alma sürecinizi tamamladıktan sonra dijital anahtarınızı alarak oyun hesabınıza yükleyebilirsiniz. Oyunda ilerlemenizi hızlandırmak ve köyünüzü büyüterek imparatorluğa dönüştürmek için her ihtiyacınız olduğunda sitemizi ziyaret edebilir ve burada bulunan altın paketlerini satın alabilirsiniz. Travian legends altın satın al paketlerinin fiyatlarını sitemizde uygun olarak bulmanın ardından istediğiniz yüksek miktarlar ile rahatça satın alabilirsiniz. Onlarca farklı dil seçeneği ile tüm dünyadan milyonlarca kişi tarafından Travian legends oynanır. Bu kadar çok oyuncu büyük bir rekabet yaşanmasına da neden olur. Satın alacağınız altınlar ile rakiplerinizle yaşadığınız rekabette öne geçebilirsiniz. Aynı zamanda birliğinizi büyütebilir ve güçlü oyuncuların da sizin birliğinize katılmalarını sağlayabilirsiniz.


Travian Legends Altın Nasıl Satın Alınır?

Travian legends altın satın alma işlemini sitemizden güvenle yapabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ve kullanıcı dostu ara yüze sahip sitemiz ile online oyunlarda kullanılan para birimlerini sitemizden kolayca almanız mümkün olur. Kesintisiz hizmet veren canlı destek ekibimiz işlemlerinizi kolay ve sorunsuz yapmanıza yardımcı olurlar. Travian legends altın satın al işlemini yapmak için sitemize bakiye yüklemelerinizi güvenli ve kısa sürede sonuçlanan ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz.


Müşterilerimizin tüm bilgilerinin güvende olmasına önem veriyor ödemelerinizi 3D sistemi ile yapmanızı sağlıyoruz. Ayrıca SSL sertifikalı şifreleme sistemi kullanarak sitemizde bulunan bilgilerinize dışarıdan erişimi imkansız kılıyoruz. İstediğiniz ürünü satın alma işleminizi tamamlamanızın ardından da oyun içinde altına sahip olmanızı sağlayacak dijital anahtarınızı teslim ediyoruz. Ürünlerimiz güvenilirdir ve tüm kontrollerden geçirilerek satışa sunulur. Böylece dijital anahtarı kullandığınızda oyun hesabınızın da güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Travian legends altın satın al işlemini güvenli olarak sitemizde şu şekilde yapabilirsiniz:

İnovapin.com sitemize kayıt olarak hesap açın ve bakiye yüklemesi yapın

https://www.inovapin.com/game/travian-legends/travian-legends-altin linkine tıklayarak farklı miktarlarda olan altın paketlerini inceleyin

İhtiyacınızı karşılayan paketin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basın

Ürünü sepetinize ekleyin ve satın alma işleminizi sepetinizi onaylayarak bitirin

Teslim edilen dijital anahtarınızı kullanarak oyun hesabınıza altın yüklemesi yapın

 

Travian Legends Altın Yükleme Nasıl Yapılır?

Travian legends altın satın al işlemini yaparak oyunda kullanabileceğiniz bir dijital anahtara sahip olursunuz. Bu anahtarı kullanmadığınız takdirde ise oyun hesabınıza altın yüklemesi yapılmaz. Satın aldığınız Travian legends altın yükleme için oyun hesabınıza girmeniz gerekir. Oyun hesabınızda altın alma seçeneğine tıklamalısınız. Ardından dijital anahtarı yükle bölümünden elinizdeki anahtarı girmelisiniz. Kodu girmenizin ardından altınlarınız yüklenir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Travian legends altın alma işlemini altınlarınız bittiğinde ve tekrar ihtiyaç duyduğunuzda sitemizde bulunan hesabınıza girerek yine yapabilirsiniz. Travian legends altın satın al ürünlerimizin stoklarının güçlü olmasına önem veriyoruz. Böylece oyunda kullanmak için her ihtiyaç duyduğunuzda sitemizden altın alabiliyorsunuz. Oyunda savunma, saldırı ve ekonomik olarak güçlenmenizi sağlayacak altınları en ucuz fiyatlarla sitemiz sunuyor.


Travian legends altın satın al paketlerini 30 altın içerecek şekilde küçük paketlerle olduğu gibi 1600 altın içerecek şekilde büyük paketlerle alabilirsiniz. Travian legends altın satın al paketlerini incelerken ihtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız. Köyünüzü bir imparatorluğa dönüştürmek ve diğer birliklerle iş birliği yapmanızı sağlayacak güçlere sahip olmak için hemen sitemizden altın satın alabilirsiniz.


read more...
Travian Legends Altın

Travian 30 Altın Paketi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.83 USD
0.91 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Travian 100 Altın Paketi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
2.35 USD
2.43 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Travian 250 Altın Paketi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.46 USD
4.87 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Travian 600 Altın Paketi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
10.94 USD
11.19 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Travian 1600 Altın Paketi

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
23.50 USD
24.36 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Rakiplerine karşı köyünün güçlü olmasını istiyorsan tam sırası. Travian Legends Altın Satın Al üstelik komisyonsuz ödeme seçenekleriyle.