FC Mobile Points
Category

: FC Mobile Points

Description

FC Mobile Points Satın Al

Electronic Arts tarafından geliştirilen FC Mobile ile gerçek zamanlı futbol oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Futbol temalı oyunlar oyun severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşır. FC Mobile mobil cihazlardan oynama imkanını sunuyor. Global olarak oynanan bu oyunda dünyanın her yerinden oyuncularla etkileşime girme, kıyasıya rekabet etme şansı bulabiliyorsunuz. Oyunda kendi takımınızı kurar, antrenmanlar yapar, takımınızı yönetirsiniz. Kazandığınız maçlarla ligleri ve turnuvaları şampiyon olarak tamamlayabilirsiniz. FC Mobile points satın al işlemini İnovapin sitemizden yapabilirsiniz. Böylece oyuna seviyeleri daha hızlı geçme şansını bulabilirsiniz.


Futbol favori spor branşınızsa FC Mobile tam size göre bir oyundur. Gerçek zamanlı olarak oynanması adeta sahada kendiniz oynuyormuşsunuz hissini yaşamanızı sağlar. Klasik futbol temalı oyunların aksine FC Mobile oyuncularının takımlarını geliştirmelerini ve rekabette öne geçmelerini sağlayacak oyun içi ögeler sunar. FC Mobile points satın al işlemini yaparak siz de oyunda yaşanan rekabette öne çıkmayı başarabilirsiniz.


FC Mobile Points

FC Mobile points oyun içinde kullanılan sanal para birimidir. Oyun içinde bulunan bazı ögeleri ve Premium özellikleri almak, sezon etkinliklerine katılmak için points sahibi olmanız gerekir. FC Mobile points satın al paketlerini İnovapin.com sitemizde bulabilirsiniz. Bu şekilde oyun bakiyenizi yükselterek ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz. Oyunu oynayan çok sayıda oyuncu arasında oluşturacağınız takımla bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.


İnovapin.com sitemiz güvenilir olmaya önem verir. Bu amaçla da almış olduğunuz FC Mobile points satın al paketleri epin kodu olarak saniyeler içinde teslim edilir. Points almanın ardından ise takımınızı güçlendirecek oyuncuları transfer edebilirsiniz. Seviyeleri hızla geçebilir ve bu şekilde daha üst seviyelerde olan oyuncularla oynayabilirsiniz.


FC Mobile Points Nasıl Satın Alınır?

FC Mobile points satın al işlemini oyunun resmi sitesinde ya da epin satışı yapan sitelerde yapabilirsiniz. Oyunun resmi sitesinde fiyatların yüksek olmasından dolayı epin satışı yapan siteler daha fazla tercih edilir. İnovapin olarak sunduğumuz kaliteli hizmetle oyun severlerin buluşma noktası olmayı başarıyoruz. Sitemizden FC Mobile points en uygun fiyatlarla yer alır. Bu sayede istediğiniz gibi yüksek miktarda points içeren paketleri alabilirsiniz. Sitemizde bütün işlemlerinizi kolay ve sorunsuz olarak yapabilmeniz için canlı destek veriyoruz. Deneyimli müşteri temsilcilerimizle WhatsApp destek hattı üzerinden 7/24 iletişim kurabilirsiniz. FC Mobile points satın al işlemini sitemizde şu şekilde yapmanız mümkün olur:

İnovapin.com üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesabınız yoksa üye olmadan devam edebilirsiniz

FC Mobile points satın al paketlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz

İhtiyacınızı karşılayan paketin sağ tarafında bulunan satın al yazısının üzerine tıklayabilirsiniz

3D sisteminden yararlanarak güvenli yöntemlerle seçtiğiniz paketin bedelini ödeyebilirsiniz

Ödemenin tamamlanmasının ardından ürün epin kodu olarak maksimum 60 saniye içinde teslim edilir

 

FC Mobile Points ile Neler Yapılır?

Oyunda ilerlemenizi hızlandırmak istediğinizde FC Mobile points satın al işlemini yapabilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak indirilerek oynanabiliyor. Bunun yanında oyun içi ögeleri almak için points sahibi olmak gerekir. İndirimli FC Mobile points almak isteğinizi sitemizde gerçekleştirebilirsiniz. Takımınızı geliştirme isteğinizi sitemizde yer alan paketleri alarak gerçekleştirebilirsiniz. FC Points satın al sonrasında oyunun mağazasına girebilir ve şu şekilde bakiyenizi değerlendirebilirsiniz:

Seviyeleri daha hızlı geçebilirsiniz

Güçlü oyuncuların kilidini açabilirsiniz

Enerji yenileme paketleri alabilirsiniz

Sezon etkinliklerine katılabilirsiniz

Premium özellikler alabilirsiniz

 

FC Mobile Points Nerelerde Kullanılır?

Gerçek zamanlı olarak dünyanın pek çok ülkesinden oyuncularla etkileşimde bulunabileceğiniz bir oyun olarak FC Mobile dikkatleri çekmeyi başarıyor. FC Mobile points paketlerini alarak rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Oyunda ilerlemenizi sağlayacak ödülleri toplamak için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Oyunun mağazasından istediğiniz ürünleri kolayca alabilirsiniz. Aynı zamanda her sezon düzenlenen etkinliklere katılma hakkını elde edebilirsiniz. İnovapin.com sitemizden ucuz FC Mobile points paketlerini alarak takımınızı güçlendirecek güçlü oyuncuların kilidini açabilirsiniz.


Favori oyuncularınızı geliştirebilir ve onların istatistiklerini yükseltebilirsiniz. Güçlü takımlara meydan okuyabilir ve maçları kazanarak seviyenizi yükseltebilirsiniz. Antrenmanlar yapabilir ve takımınıza özel taktikler verebilirsiniz. Liderlik tablosunda yer alabilir ve bu tabloda yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. FC Mobile points satın al oyunda ilerlemek ve futbol bilgisini oyun içi ögelerle birleştirerek maçları kazanmak isteyen oyuncuların en sık yaptıkları işlemler arasında yer alır.


FC Mobile Points Nasıl Yüklenir?

FC Mobile points yükleme işlemini yapabilmek için öncelikle sitemizde yer alan uygun fiyatlı paketler arasından tercihinizi yapmalısınız. Sitemizden alacağınız paketler epin kodu olarak saniyeler içinde teslim edilir. Hemen ardından oyun hesabınıza giriş yaparak yükleme işlemini yapabilirsiniz. Oyun hesabınızda yer alan points özelliğini açabilirsiniz. Ardından bakiye yüklemek için points yükle seçeneğinin üzerine tıklamalısınız.


FC Mobile points satın al işlemini yaparak aldığınız epin kodunu belirtilen bölüme yazmalısınız. Ardından işlemi onaylayarak tamamlayabilirsiniz. FC Mobile points yükleme için sitemizi tercih ederek oyun hesabına kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz. Bu şekilde verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Sitemizden ucuz FC Mobile points paketlerini günün her anında alabilirsiniz. Fiyatlarımızın uygun olması ile her ihtiyaç duyduğunuzda points bakiyenizi yükseltebilirsiniz.


FC Mobile Points Fiyatları

FC Mobile points fiyatları almak istediğiniz paketin miktarına bağlı olarak değişir. Oyuncuların points ihtiyacı farklı miktarlarda olabiliyor. Bunun için de sitemizde farklı miktarlarda points içeren paketler bulunur. Siz de bu paketler içinden bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Electronic Arts firması tarafından geliştirilen oyunda points fiyatları yaşanan ekonomik çalkantılardan dolayı artabiliyor. İnovapin.com olarak müşterilerimizin bu fiyat artışlarından etkilenmemeleri için fiyatlarımızın uygun olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca yılın her günü indirimler yapıyoruz. İndirimli FC Mobile points alma isteğinizi sitemizde günün her anında gerçekleştirebilirsiniz.


FC Mobile points satın al paketlerinin fiyatlarını hemen inceleyebilirsiniz. Ardından güvenli ve hızla sonuçlanan ödeme yöntemlerinden yararlanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi aldığınız ürünleri sorunsuz olarak kullandığınızda görebilirsiniz. FC Mobile points en uygun fiyatlarını sizlere sunuyor ve bütçenizi zorlamadan oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.


FC Mobile Oynama Mekaniği

FC Mobile futbol temalı oyunların mobil cihazlardan da üst seviye performansla oynanabileceğini kanıtlıyor. FC Mobile oynama mekaniği açısından diğer oyunlardan farklı bir yapıya sahip. Burada hazır takımlarla maçlara çıkmıyorsunuz. Oyunda görevlerinizden biri menajerlik olarak dikkat çekiyor. Menajer olarak öncelikle takımınızı kurmanız gerekiyor. Görevleri tamamladıkça dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza katabileceğiniz puanları toplayabiliyorsunuz.


Oyunun oynanışını çözmeniz sağlayacak eğitimler yer alır. Siz de bu eğitim bölümlerinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Takımınızı kurmanın sonrasında onlarla antrenmanlara çıkarak eğitebilir ve çıkacağınız maçlara hazırlamalısınız. Takımınızı oluşturmanın ardından artık maçlara çıkmaya ve görevleri tamamlamaya hazır olursunuz. FC Mobile points satın al işlemini sitemizde yaparak çok güçlü oyuncuların kilidini açabilirsiniz. Böylece maçlara daha güçlü kadrolar ile çıkabilirsiniz.


FC Mobile etkinliklerine ve liglerine katılmak için belli bir deneyim kazanmalı ve en az iki seviyeyi geçmeniz gerekiyor. Ne kadar çok maç kazanırsanız seviyeleri daha hızlı geçebilirsiniz. Ayrıca en iyi liglerde yer alabilir ve etkinliklerin şampiyonu olan takıma sahip olabilirsiniz.


FC Mobile Ligler Nedir Nasıl Oluşturulur?

FC Mobile ligler oyunda 13. seviyeye yükseldiğinizde açılır. Liglere katılmanın en önemli avantajı dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynama imkanı bulmanızı sağlar. Kendi liginizi oluşturarak arkadaşlarınızı davet edebilir ve kıyasıya mücadeleler yapabilirsiniz. FC Mobile points satın al işlemini sitemizden yaparak kendi liginizi oluşturma seviyesine hızla gelebilirsiniz. Ardından oyun ekranınızda bulunan ligler simgesinin üzerine tıklayın. Açılan ekranda lig oluştur simgesinin üzerine tıklayın.


Liginizi oluşturmanın sonrasında sıra arkadaşlarınızı davet etmeye gelir. Bunun için lig ayarları bölümüne girmeli ve burada yer alan üye davet et simgesinin üzerine tıklayın. Bu şekilde arkadaşlarınızı davet ederek liginizi genişletebilirsiniz. Liginizde düello maçları yaparak ödül kazanabilir ve puanlarınızı yükseltebilirsiniz. Liglerde kazanacağınız maçlarla liderlik tablosuna adınızı yazdırmayı başarabilirsiniz.


read more...
FC Mobile Points

40 FC Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.39 USD
0.48 USD
IOS IOS Android Android

100 FC Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.91 USD
1.21 USD
IOS IOS Android Android

520 FC Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
4.58 USD
6.05 USD
IOS IOS Android Android

1070 FC Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
9.10 USD
12.10 USD
IOS IOS Android Android

2200 FC Points

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
18.31 USD
24.20 USD
IOS IOS Android Android

FC Mobile points satın al işlemini yaparak siz de oyunda yaşanan rekabette öne çıkmayı başarabilirsiniz. En Ucuz FC Mobile Points İnovapin'de!