Nintendo eShop
Category

: Nintendo eShop

Description

Nintendo eShop US Satın Al

Nintendo oyun dünyasının en büyük firmaları arasında yer alır. 1889 yılında Japonya’da oyun kartı üreticisi olarak kurulmuştur. Faaliyette olduğu uzun yıllar boyunca oyun kartı üretimi ile başlayan yolculuğunu günümüzde ise oyun, oyun konsolu ve elektronik şirketi olarak devam ettirmektedir. Bu firmanın kendi oyun konsolu bulunur ve bu konsola sahip olan kişiler Nintendo eShop US satın al ile firma tarafından üretilen oyunları alarak oynayabiliyorlar. Ucuz Nintendo eShop US fiyatlarını İnovapin sitemizde bulmanız mümkündür.


Nintendo eShop US satın al işlemini İnovapin üzerinden yaptığınız takdirde epin kodunu saniyeler içinde teslim alabilirsiniz. Almış olduğunuz epin kodunu Nintendo hesabınıza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Global olarak oynanan popüler oyunları geliştiren firmanın oyunları arasından istediklerinizi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan paketleri üyelik oluşturmadan ve ekonomik bütçelerle 7/24 alabilirsiniz.


Nintendo eShop US

Nintendo eShop US firmanın online mağazasında kullanabileceğiniz para birimidir. Bilindiği gibi firmanın alışveriş yapılan ülkeler listesinde Türkiye bulunmuyor. Bundan dolayı Nintendo oyunlarını online mağazasından almak isteyen kişiler farklı bir ülke seçimi yapmalıdır. Nintendo eShop US oyunseverlerin en fazla tercih ettiği para birimi olarak dikkatleri çeker. Nintendo eShop US satın al işleminin ardından firma tarafından geliştirilen pek çok oyunu almak ve oynayabilmek mümkün olur.


Banka kartı ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan güvenli şekilde Nintendo eShop hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Nintendo eShop US satın al sonrasında bakiyenizi sadece bir oyunda kullanabilir ya da oyunu alırken değil farklı oyunlar arasında paylaştırma imkanını bulabilirsiniz. Açmış olduğunuz hesabınıza bakiye yükleme işlemini hızla ve güvenle sitemizde yapabilirsiniz.


Nintendo eShop US Nasıl Satın Alınır?

Bazıları yıllardır oynanan ikonik olmuş oyunları oynamak için Nintendo eShop hesabını açmanız yeterli olur. Hesabınıza bakiye yükleme işlemini de İnovapin sitemiz üzerinden günün her anında yapabilirsiniz. Nintendo eShop US en uygun fiyatlarla alabilmek için sitemizde üyelik oluşturmanıza da gerek bulunmuyor. Üyelik olmadan ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.


Deneyimli müşteri temsilcileriyle canlı desteği kesintisiz olarak veriyoruz. Bu sayede ürünler hakkında merak ettiğiniz konularda detaylı bilgileri müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. Aynı zamanda Nintendo eShop US satın al işleminizi müşteri temsilcilerinin yardımıyla pratik şekilde yapabilirsiniz. İnovapin.com üzerinden hazırlanmış olan paketleri şu şekilde alabilirsiniz:

İnovapin.com üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa da sitemizde bulunan paketleri incelemeye başlayabilirsiniz

İncelediğiniz ürünlerin arasından ihtiyacınız olan paketin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basabilirsiniz

Ekrana gelecek ödeme yöntemleri arasından istediğinizi seçerek 3D sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

Ödemenin tamamlanmasının ardından paket epin kodu olarak maksimum 60 saniye içinde teslim edilir

 

Nintendo eShop US ile Neler Yapılır?

Nintendo eShop US satın al işlemi ile birlikte açmış olduğunuz hesabınıza bakiyenizi yükleyebilirsiniz. Ardından hesabınız üzerinden Nintendo tarafından geliştirilen oyunları alarak oynamaya başlayabilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi firmanın oyunlarını oynamaktadır. Hatta Mario gibi geliştirmiş olduğu oyunlar ikonik olmuştur. Arcade oyunu olarak geliştirilen Mario gibi oyunları da oyun konsolunuzdan oynayabilirsiniz. Almış olduğunuz dijital kartı Nintendo eShop hesabınıza yükleyerek hemen kullanabilirsiniz.


Nintendo eShop US indirimli fiyatlarla almanın ardından firmanın hazırlamış olduğu onlarca oyunu satın alabilirsiniz. Nintendo eShop hesabınıza bakiyenizi yüklemenin ardından hemen kullanmanıza gerek bulunmuyor. Bakiyenizi hesabınızda tutabilir ve ihtiyacınız olduğu anda kullanabilirsiniz. Birden çok sayıda oyunu alabilir ya da oyunların yeni sürümlerini alarak güncel sürümü oynayabilirsiniz.


Nintendo eShop US Nerelerde Kullanılır?

Nintendo eShop US almanın sonrasında hesabınıza yükleyebilirsiniz. Hesabınıza yüklediğiniz bakiye ile de oyunları alabilirsiniz. Nintendo eShop hesabı bireysel olarak kullanılır. Aynı hesabı birden çok kişinin kullanması mümkün olmaz. Bu konuya dikkat ettiğiniz takdirde hesabınızı sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.


Nintendo eShop US satın al paketlerini firmanın yeni çıkarttığı oyunları almak ve eski aboneliklerinizi devam ettirmek için kullanabilirsiniz. Nintendo tarafından geliştirilen farklı sistemler bulunur. Hesabınızda bulunan bakiyenizi bu sistemlerde kullanabilirsiniz. Bu şekilde firmanın farklı sistemler için geliştirdiği oyunları almak için kullanabilirsiniz.


Nintendo eShop US Nasıl Yüklenir?

İnovapin üzerinden bütçe dostu fiyatlarla Nintendo eShop US satın al işlemini yaptığınızda ürün size dijital anahtar olarak teslim edilir. Almak istediğiniz oyunun bedelini karşılayan miktarda paket saniyeler içinde teslim edilir. Daha sonra ise Nintendo eShop hesabınıza giriş yaparak sahip olduğunuz dijital anahtarı bakiye yükle bölümüne girebilirsiniz.


Nintendo eShop US en uygun fiyatlarla istediğiniz yüksek mktarlarda alabilirsiniz. Böylece çok sayıda oyunu alarak oynama şansını bulabilirsiniz. Nintendo eShop US satın al işleminizi yapıp paketi yükleyerek en sevdiğiniz oyunları alarak oynayabilirsiniz.


Nintendo eShop US Fiyatları

Nintendo eShop US fiyatları konusunda araştırma yaptığınızda bütçe dostu çözümleri İnovapin sitemizin sunduğunu görebilirsiniz. Japonya merkezli olan firmanın piyasaya sürdüğü oyunları almak için Nintendo eShop hesabı açmanız gerekir. Hesabınıza bakiye yüklemek için de sitemizde bulunan paketleri tercih edebilirsiniz. Döviz fiyatlarında olan artışlardan dolayı müşterilerimizin etkilenmemesi için fiyatlarımızı minimumda tutmaya önem veriyoruz. Nintendo eShop US satın al paketlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz oyunları almanızı sağlayacak olan paketi alabilirsiniz.


Ucuz Nintendo eShop US almak için güvenilir site arayışınıza İnovapin.com son veriyor. Fiyatlarını bütçe dostu olarak belirlemenin yanında ayrıca hızlı teslimat yapmaya da önem veriyor. Sitemizde bulunan bilgilerinizin korunması amacııyla da SSL sertifikalı şifreleme sistemleri kullanıyor. Bu sayede hazırlamış olduğumuz paketleri güvenle alabilir ve kullanabilirsiniz.


Nintendo Oyunları Neler?

Nintendo en eski oyun üretici firmalar arasında yer alır ve bu sayede piyasaya sürdüğü çok sayıda oyun bulunur. Geliştirdiği her bir oyun ise milyonlarca oyun sever tarafından alınır ve oynanır. Nintendo eShop US satın al paketlerimizi alarak siz de bu oyunlar arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Nintendo oyunları arasında şunlar yer alır:

Mario

Kirby

Animal Crossing

F-Zero

Donkey Kong

Metroid

Fire Emblem

Mother

The Legend of Zelda

Pokemon

Star Fox

Nintendogs

Splatoon

Super Smash Bros.

 

Nintendo eShop Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?

Nintendo oyun konsolu alarak kullanmaya ve oyunları oynamaya başlamak istediğinizde mağazaya girdiğinizde oyun olmadığını görebilirsiniz. Bu duruma şaşırmamalı ve konsolunuzda ve hesabınızda bir sorun olmadığını bilmelisiniz. Firmanın Türkiye mağazası bulunmaz. Siz de oyunlara erişim için hesabınızdan ülke değişimi yapmanız gerekiyor. Oyun konsolundan sadece bölge değişimi yapılabiliyor. Ülke değişimi işlemini bilgisayardan ya da cep telefonunuzdan yapabilirsiniz.


Nintendo eShop hesabınıza girdikten sonra önce bölge değiştirmeli ardından da değiştirdiğiniz bölgede bulunan bir ülke seçmelisiniz. Avrupa’da bir ülke seçtiğiniz takdirde para biriminin Euro olduğunu görebilirsiniz. İngiltere seçtiğinizde ise para birimi Sterlin olarak karşınıza çıkar. Amerika bölgesini seçtiğinizde ise Dolar cinsinden ödemeler yapılır. Seçiminizi ABD ya da dolar para birimini kullanan bir ülke seçtiğiniz takdirde Nintendo eShop US satın al işlemini yapabilirsiniz.


İnovapin sitemizde sık sık indirimler yapılır. Bu sayede siz de Nintendo eShop US indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir site arayışınıza İnovapin sitemiz tarafından hazırlanan ürünlerle son verebilirsiniz.


read more...
Nintendo eShop

Nintendo US 10 USD

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
9.58 USD
9.58 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Nintendo US 20 USD

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
18.79 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Nintendo US 50 USD

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
47.18 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Nintendo eShop Satın Al Switch cihazlarında hemen kullan. En indirimli fiyatlarla Nintendo eShop Card satın al eğlenceni katla!